Inicio  |  Quienes somos  |  Mapa web  |  Publicidad
  
Usuario - - Acceso de usuarios
Martes - 21.Agosto.2018

Publicidad
Complementos y suplementos
dieteticos Complementos dieteticos
Tejido conjuntivo y articulaciones Tejido conjuntivo y articulaciones
Inmunologia Factor de Transferencia Inmunologia Factor de Transferencia
Alimentación Sana
Pasta Pasta
Granos Cerales Sémolas Harinas Legumbres Semillas Granos Cereales Sémolas Harinas Legumbres Semillas
Proteinas Vegetales Proteinas Vegetales
Conservas de Verduras Legumbres y Germinados Conservas de Verduras Legumbres y Germinados
Salsas Mayonesas Pates Cremas y Purés Vegetales Salsas Mayonesas Pates Cremas y Purés Vegetales
Omega 3 Natural, Bonito Atún Caballa Conservas del Mar Omega 3 Natural, Bonito Atún Caballa Conservas del Mar
Mermeladas Compotas Síropes Mousse de Frutas Mermeladas Compotas Síropes Mousse de Frutas
Panadería y Galletas Panadería y Galletas
Mueslis Cornflakes Copos Mueslis Cornflakes Copos
Barritas energeticas Tortas y Snacks Barritas energeticas Tortas y Snacks
Frutos secos Frutos secos
Alimentacion Especialidades
Aceites y Vinagres Aceites y Vinagres
Condimentos Especies y Hierbas Condimentos Especies y Hierbas
Endulzantes Endulzantes
Sin Gluten Celiacos Sin Gluten Celiacos
Comida Tradicional Japonesa Comida Tradicional Japonesa
Té Infusiones Café Té Infusiones Café
Bebidas Naturales
Zumos y Bebidas Vegetales Zumos y Bebidas Vegetales
Agua y Refrescos Naturales Agua y Refrescos Naturales
Bodega Cerveza Vino Cava Bodega Cerveza Vino Cava
Accesorios para corredores
Calzado Deportivo Calzado Deportivo
LURBEL Calcetines RegenerativosLURBEL Calcetines Regenerativos
LURBEL Calcetines Regenerativos
Cosmética, higiene, limpieza
Cosmetica para la cara Cosmetica y Belleza
Cremas de masaje y de tratamiento Cremas de masaje y de tratamiento
Jabones champus suavizantes corporales Jabones champus suavizantes corporales
Higiene Dental y Bucal Higiene Dental y Bucal
Higiene Intima Higiene Femenina Higiene Intima Higiene Femenina
MADFORM Cremas de competiciónMADFORM Cremas de competición
MADFORM Cremas de competición
OFERTAS

Calendario Pista Aire Libre FCA 2010 (FCA)

enviar a un amigo

FCA Federación Catalana de Atletismo

CALENDARIO PISTA AIRE LIBRE 2009-2010  
     
NOVIEMBRE 2009
  
4 Control de Promoció del Bàges Manresa
   
6 Control de Promoció del Bàges Manresa
   
7 Final Territorial "Divirtiéndose con el atletismo" Igualada
   
11 Control de Promoció del Bàges Manresa
   
14 1a Jornada Lliga Catalana de Promoció-Comarques de Barcelona diferents seus
   
18 Control de Promoció del Bàges Manresa
18 Control Social de Promoció CE Penedès Vilafranca del Penedès
   
21 2a Jornada Lliga Catalana de Promoció-Comarques de Barcelona diferents seus
  1a Jornada Lliga Catalana de Promoció - Comarques de Tarragona Camp Clar (TGN)
   
27 Control de Promoció del Bàges Manresa 
   
DICIEMBRE 2009
  
12 3a Jornada Lliga Catalana de Promoció-Comarques de Barcelona diferents seus
12 Trofeu Nadal CN Reus Ploms Reus
   
13 4t Campionat de Nou Barris Can Dragó (BCN)
   
17 Control Social de Promoció CA Calella Calella
   
19-20 Campionat Territorial Proves Combinades d'Hivern- Comarques Tarragona Cambrils
19-20 Proves Combinades d'Hivern Ciutat de Gavà Gavà 
   
ENERO 2010
  
9 4a Jornada Lliga Catalana de Promoció-Comarques de Barcelona diferents seus
   
16 Final Nacional "Divirtiéndose con el atletismo" Zaragoza
  5a Jornada Lliga Catalana de Promoció-Comarques de Barcelona diferents seus
  Campionat Territorial Infantil d'Hivern - Comarques de Tarragona Cambrils
   
24 Criterium de Llançaments d'Hivern Serrahima
   
31 Criterium de Llançaments d'Hivern Serrahima 
     
FEBRERO 2010
  
7 Criterium de Llançaments d'Hivern Serrahima
     
13 6a Jornada Lliga Catalana de Promoció-Comarques de Barcelona diferents seus
     
14 Criterium de Llançaments d'Hivern Serrahima
     
20 Campionat de Catalunya de Llançaments d'Hivern a designar 
     
MARZO 2010
  
6 Criterium de Lanzamientos de Invierno RFEA a designar
     
13 7a Jornada Lliga Catalana de Promoció-Comarques de Barcelona diferents seus
     
20 8a Jornada Lliga Catalana de Promoció-Comarques de Barcelona diferents seus
  2a Jornada Lliga Catalana de Promoció - Comarques de Tarragona Valls
     
20-21 Copa Europea de Lanzamientos AEA Arles (FRA)
     
21 Trofeu Atlètic de Nou Barris Can Dragó (BCN)
     
27 Campionat de Catalunya 10.000 + Reunió de Fons a designar
  9a Jornada Lliga Catalana de Promoció-Comarques de Barcelona diferents seus
  3a Jornada Lliga Catalana de Promoció - Comarques de Tarragona a designar 
     
ABRIL 2010
  
10 Campionat Catalunya Universitari Manresa
  Jornada Prèvia Campionat Catalunya Relleus Cadet-Infantil-Aleví-Benjamí a designar
     
11 1a Jornada Lliga Catalana de Clubs diferents seus
     
17 Jornada Final Campionat Catalunya Relleus Cadet-Infantil-Aleví-Benjamí a designar
  4 Jornada Lliga Catalana de Promoció - Comarques de Tarragona a designar
  (Campionats Territorials Individuals)  
     
18 2a Jornada Lliga Catalana de Clubs diferents seus
     
24 Fase Territorial Torneig Nacional "Jugando al atletismo" a designar
  10a Jornada Lliga Catalana de Promoció-Comarques de Barcelona diferents seus
  Campionat d'Espanya de Clubs Divisió d'Honor - 1a jornada diferents seus
     
24-25 Campionat Territorial Proves Combinades Aire Lliure - Comarques Tarragona Cambrils
     
25 Campionat d'Espanya de Clubs 1a Divisió - 1a jornada diferents seus 
     
MAYO 2010
  
1 Trofeu Pratenc El Prat de Llobregat
  5a Jornada Lliga Catalana de Promoció-Comarques de Tarragona Amposta
  (Campionats Territorials Individuals)  
     
2 Final Lliga Catalana de Clubs 1a M-F i 2a M diferents seus
  3a Jornada Lliga Catalana de Clubs 3a M i 2a F diferents seus
     
7-8 Campionat d'Espanya Universitari a designar
     
8-9 Campionat de Catalunya de Proves Combinades Serrahima
  Campionat de Catalunya de Clubs Benjamí-Aleví-Infantil-Cadet a designar
     
15 11a Jornada Lliga Catalana de Promoció-Comarques de Barcelona diferents seus
  Campionat d'Espanya de Clubs Divisió d'Honor - 2a jornada diferents seus
  6a Jornada Lliga Catalana de Promoció-Comarques de Tarragona Camp Clar (TGN)
  (Campionats Territorials Individuals)  
     
16 4a Jornada Lliga Catalana de Clubs 3a M i 2a F diferents seus
  Campionat d'Espanya de Clubs 1a Divisió - 2a jornada diferents seus
     
21-23 European Youth Olympic Trials Moscú (RUS)
     
22 Control Juvenil-Junior-Promesa Serrahima
  Campionat de Catalunya de Clubs a designar
  Prèvia Campionat Catalunya Benjamí-Cadet a designar
     
22-23 Campionat d'Espanya de Federacions de Proves Combinades Logroño
  Campionat d'Espanya de Veterans de Proves Combinades Logroño
     
23 Prèvia Campionat Catalunya Aleví-Infantil a designar
     
29 Meeting de Palafrugell + Campionat de Catalunya de Relleus Absolut Palafrugell
  12a Jornada Lliga Catalana de Promoció-Comarques de Barcelona diferents seus
  Final Torneig Nacional "Jugando al atletismo" San Javier (Murcia)
     
29-30 Campionat Catalunya Proves Combinades Aleví-Infantil-Cadet a designar
  Copa d'Europa de Clubs a designar
     
30 Control Juvenil-Junior-Promesa Serrahima 
     
JUNIO 2010
  
2 Criterium Josep Campmany Serrahima
     
4-6 Campionat Iberoamericà San Fernando (Cádiz)
     
5 Campionat de Catalunya de Clubs Sub-20 a designar
  Copa d'Europa de 10.000 Marsella (FRA)
     
5-6 Campionat d'Espanya Cadet per seleccions autonòmiques (CSD) Lloret de Mar
     
6 Campionat de Catalunya de Clubs de Veterans a designar
     
9 Criterium Josep Campmany Serrahima
  Meeting Iberoamericano de Atletismo-Gran Premio Andalucía 2010 Huelva
     
12 Control Juvenil-Junior-Promesa Serrahima
  Campionat de Catalunya Infantil-Aleví-Benjamí a designar
  Campionat d'Espanya de Clubs Divisió d'Honor - 3a jornada diferents seus
     
13 Campionat d'Espanya de Clubs 1a Divisió - 3a jornada diferents seus
  Campionat d'Espanya de 2a Divisió - Fase Final a designar
     
16 Criterium Josep Campmany Serrahima
     
19 Campionat Catalunya Cadet a designar
  Campionat d'Espanya 10.000 m. Junior i Promesa a designar
  Campionat d'Espanya de Clubs de Veterans Huesca
     
19-20 Campionat d'Europa per equips - Homes i dones Bergen (NOR)
  Campionat d'Espanya Juvenil per seleccions autonòmiques (CSD) Lloret de Mar
     
20 Campionat de Catalunya Promesa-Junior a designar
     
24 Reunión Internacional de Atletismo - Gobierno de Aragón Zaragoza-CAD
     
26 Campionat d'Espanya de Federacions de 1a categoria Vigo (Pontevedra)
  Campionat d'Espanya de Federacions de 2a categoria Santander
     
26-27 Campionat d'Espanya Cadet Pamplona
  Copa d'Europa de Proves Combinades - 1a Divisió Dones Hengelo (HOL)
  Copa d'Europa de Proves Combinades - Superlliga Homes Tallin (EST)
     
27 Campionat de Catalunya de Veterans a  designar
     
30 Criterium Josep Campmany Serrahima 
     
JULIO 2010
  
2-4 Campionat d'Espanya de Veterans Arona (Tenerife)
     
3 Campionat d'Espanya de 10.000 m. a designar
  Meeting Madrid 2010 Madrid (Moratalaz)
     
3-4 Campionat d'Espanya Junior Castellón
  Campionat d'Espanya Promesa Calvià (Mallorca)
     
4 Campionat de Catalunya Juvenil a designar
     
6-7 Campionat de Catalunya Absolut-Open Catalunya + Meeting de Mataró Mataró
     
9 Míting Internacional d'Atletisme Ciutat de Barcelona Olímpic (BCN)
     
10-11 Campionat d'Espanya Juvenil Nerja (Málaga)
     
15-24 Campionat d'Europa de Veterans Nyiregyhaza (HUN)
     
17-18 Trofeu Nemesi Ponsati Serrahima
  Campionat d'Espanya Absolut Avilés (Asturias)
     
20-25 Campionat del Món Junior IAAF Moncton (CAN)
     
27/07-01/08 Campionat d'Europa Olímpic (BCN) 
     
AGOSTO 2010
  
6 ALG-ESP-FRA-GRE-ITA-MAR-TUN-TUR Junior Tunez
  Copa de Clubes a designar
   
14-26 I Jocs Olímpics de la Joventut Singapur 
   
SEPTIEMBRE 2010
  
4-5 Copa del Món Split (CRO)
   
11-12 IAAF World Athletics Final Rabat (MAR)
   
18 1a Jornada Trofeu Promoció a designar
  Copa d'Europa de Clubs Junior a designar
   
19 Cnat.Catalunya de Pentatló i Pentatló de Llançaments de Veterans a designar
   
25 2a Jornada Trofeu Promoció  a designar 
   
OCTUBRE 2010
  
2 Fase Prèvia Campionat d'Espanya Clubs Cadet a designar
     
3 Campionat d'Espanya de 10.000 m. de veterans Zuera (Zaragoza)
  Campionat d'Espanya de Pentatló i Pentatló de llançaments de Veterans Zuera (Zaragoza)
     
9 3a Jornada Trofeu Promoció a designar
  Campionat d'Espanya de Clubs Junior - Fase prèvia a designar
     
16 4a Jornada Trofeu Promoció a designar
     
23 Campionat d'Espanya de Clubs Cadet a designar
     
30 Campionat d'Espanya de Clubs Junior a designar 
            
 

ir arriba

Carreras realizadas
Entrevistas
Reportajes
Dietetica y Nutricion
Higiene y Salud
Entrenos
Podología
Fisioterapia
Quiromasaje
Quiropráctica
Psicologia Deportiva
Naturaleza y Deporte
Filosofia deportiva y sobre la vida
Running Femenino
¿Sabias que...
Otros temas
Tablas de ritmos calculadoras de ritmos
carreras proximas
Calendario de carreras
Federacion Internacional
Federación Española
Federacion Catalana
AIMS Maratones
Carreras de montaña
Carreras de Duatlon
Carreras de Triatlon
Carreras de orientacion
Carreras de Canicross
World Congress On Science i Athletics
v02.15:0.02
GestionMax
novedades   contacto   política privacidad   buscador   tags   mapa web   

www.corrercorrer.com :: Alimentacion Deportistas
Produce ilatina software, s.l. - iLatina

Calzado deportivo