Inici  |  Qui som  |  Mapa web  |  Publicidad
  
usuari - - Accés d\'usuaris
dijous - 12.desembre.2019

Publicidad
Complements i suplements
Complements dietetics Complements dietetics
Teixit conjuntiu i articulacions Teixit conjuntiu i articulacions
Immunologia Factor de Transferencia Immunologia Factor de Transferencia
Alimentació Sana
Pasta Pasta
Grans Cereals Sémolas Farines Llegums Llavors Grans Cereals Sèmolas Farines Llegums Llavors
Proteinas Vegetals Proteïnes Vegetals
Conserves de Verdures Llegums i Germinats Conserves de Verdures Llegums i Germinats
Salses Maioneses Pates Cremes i Purés Vegetals Salses Maioneses Pates Cremes i Purés Vegetals
Omega 3 Natural, Bonítol Tonyina Verat, Conserves del Mar Omega 3 Natural, Bonítol Tonyina Verat, Conserves del Mar
Melmelades Compotes Xarops Mousse de Fruites Melmelades Compotes Xarops Mousse de Fruites
Fleca Pa i Galetes Fleca Pa i Galetes
Mueslis Cornflakes Flocs Mueslis Cornflakes Flocs
Barretes energètiques Coques i Snacks Barretes energètiques Coques i Snacks
Fruits secs Fruits secs
Alimentació Sana Especialitats
Olis i Vinagres Olis i Vinagres
Condiments Espècies i Herbes Condiments Espècies i Herbes
Endolcidors Endolcidors
Sense Gluten Celíacs Sense Gluten Celíacs
Menjar Tradicional Japonès Menjar Tradicional Japonès
Te Infusions Cafè Te Infusions Cafè
Begudes Naturals
Sucs i Begudes Vegetals Sucs i Begudes Vegetals
Aigua i Refrescs Naturals Aigua i Refrescs Naturals
Celler Cervesa Vi Cava Celler Cervesa Vi Cava
Accessoris per el Corredor
Calçat esportiu Calçat esportiu
LURBEL Mitjons RegeneratiusLURBEL Mitjons Regeneratius
LURBEL Mitjons Regeneratius
Cosmetica higiene neteja
Cremes de massatge i de tractament Cremes de massatge i de tractament
Sabons xampus suavitzants corporals Sabons xampus suavitzants corporals
Cosmetica per a la cara Cosmetica i Bellesa
Higiene Dental i Bucal Higiene Dental i Bucal
Higiene Intima Higiene Femenina Higiene Intima Higiene Femenina
MADFORM Cremes de competicióMADFORM Cremes de competició
MADFORM Cremes de competició
Ofertes

Fitline - Suplementos alimenticios

TAGA 2040 EVO 2010 per Pere Aurell i Lola Brusau (Victor Vilalta)

enviar a un amic

TAGA 2040 EVO

El Passat Diumenge 19 de Setembre de 2010, es va celebrar a Sant Joan de les Abadesses (Girona), la 11ª Edició de la TAGA 2040 EVO, prova puntuable per la Copa Catalana de Curses de Muntanya.

La cursa va tenir una nodrida participació, amb gairebé 300 atletes inscrits, disposats a enfrontar les 22,6 kms de la dura cursa, amb un desnivell acumulat de 3.436 metres. Els grans dominadors de la prova Santjoanina varen ser Pere Aurell del AE Diedre, i la atleta veterana Lola Brusau del UEC Anoia.

La cursa femenina, va tenir una clara dominadora, amb l’aplastant triomf de Lola Brusau, qui ja va coronar el Taga en primera posició, i en la baixada encara va engrandir la seva diferència, sobre la segona classificada Paloma Lobera, que va arribar a meta 14 minuts i mig més tard que la Igualadina. Núria Camps, arribava en tercera posició.

En la cursa masculina Kiko Martí, va ser qui va animar la prova en els trams inicials, tot arribant en primera posició al cim del Taga, un xic més endarrerit passava per el punt més alt l’atleta de Ripoll Aleix Fàbregas junt amb Òscar Casal. Pere Aurell, qui seria el guanyador final, passava junt amb Dani Cazalla en quarta i cinquena posició pel Taga. Tot això canviaria de manera radical en la baixada, a on Aurell va saber retallar temps, i es va plantar en línia de meta en primera posició, tot traient-li 24 segons a Òscar Casal. Kiko Martí tancava el podi en tercera posició. Dani Cazalla i Aleix Fábregas entraven en quarta i cinquena posició respectivament. Aleix Roqué va ser el primer classificat local.

Després d’aquest cursa, Paloma Lobera consolida el seu liderat a la Copa Catalana de Curses de Muntanya, mentre que en categoria masculina, el liderat passa ara a favor de Josep Maria Pijuan.

RESULTATS CATEGORIES     
 
Absolut Masculí
 
1 Aurell Bove Pere
2 Casal Mir Oscar
3 Marti Bertomeu Kiko 
 
Absolut Femení
 
1 Brusau Alòs Lola
2 Lobera Grau Paloma
3 Camps Jaraba Núria 
 
Local Masculí
 
1 Roqué Gomez Aleix
2 Sala Tubert David
3 Carreras Dorca Enric 
 
Comarcal Masculí 
 
1 Fabregas Grañon Aleix
2 Junca  Sola Josep
3 Tubau Mitjavila Jordi 
 
Comarcal Femení 
 
1 Planas Roca Marta

Júnior Masculí Menys de 18 anys
 
1 Sabata Amado Ferran
2 Baqués Balet Arnau

Sub 23 Masculí De 18 a 22 anys
 
1 Massaguer Robert Jordi 
 
Sènior Masculí De 23 a 39 anys
 
1 Aurell Bove Pere
2 Marti Bertomeu Kiko
3 Cazalla Lorite Daniel 
 
Sènior Femení  De 18 a 39 anys
 
1 Lobera Grau Paloma
2 Miró Figueras Eugènia
3 Martinez Gil Alba 
 
Veterà Masculí De 40 a 50 anys
 
1 Delgado López Javi
2 Gastón Puyo Alfonso
3 Corbera Garcia Lluís 
 
Veterà Femení Més de 40 anys
 
1 Brusau Alòs Lola
2 Masanas Mariona
3 Vendrell Montserrat Pilar 
 
Màster Masculí Més de 50 anys 
 
1 Vallès i Domingo Jordi
2 Orgue Balcells Jaume
3 Junca Sola Josep 
      
 Màster Femení Més de 50 anys 
 
1 Moscoso Rega Maria Jose

 
CLASSIFICACIÓ GENERAL FEMENINA

1 30 Lola Brusau Alòs CLUB EXCTA. UECANOIA CVF 2:59:57
2 11 Paloma Lobera Grau ASS.ESP. MATXACUCA CSF 3:14:39 0:14:42
3 317 Núria Camps Jaraba 3:20:17 0:20:20
4 15 Eugènia Miró Figueras ASS.ALUMN.EX ALUMN.ESCOLA TREBALL. (SE) - AAEET CSF 3:20:53 0:20:56
5 286 Esther Guilana Sureda 3:23:57 0:24:00
6 16 Maria Jose Moscoso Rega ASS.ESP. INTEMPÈRIE CMF 3:33:28 0:33:31
7 210 Mariona Masanas CLUB NATACIÓ BANYOLES CVF 3:35:46 0:35:49
8 185 Alba Martinez Gil CLUB EXCTA. TEIÀ CSF 3:40:05 0:40:08
9 204 Marta Planas Roca ALIGOTS 3:43:09 0:43:12
10 39 Elisabet Bertran Masanés ESPELEO GRUP ANOIA (EGAN) (SE) CSF 3:43:21 0:43:24
11 37 Núria Garcia Oliver CLUB POLIESPORTIU PUIGCERDÀ (SE) CSF 4:02:57 1:03:00
12 329 Maite Urrutia Alonso 4:07:16 1:07:19
13 238 Montse Orriols Canals UNIÓ EXCTA. MATADEPERA CSF 4:13:46 1:13:49
14 262 Eva Muñoz de Dios 4:22:20 1:22:23
15 296 Montserrat Rafart Boix CLUB EXCTA. DE SANT QUIRZE CSF 4:34:49 1:34:52
16 124 Pilar Vendrell Montserrat AGRUP.EXCTA. CATALUNYA CVF 4:41:22 1:41:25

CLASSIFICACIÓ GENERAL MASCULINA

1 40 Aurell Bove Pere ASS.ESP. DIEDRE CSM 2:16:50
2 325 Casal Mir Oscar CLUB PIRINENC ANDORRA 2:17:14 0:00:24
3 21 Marti Bertomeu Kiko AEC TERRA DE FANG CSM 2:17:29 0:00:39
4 3 Cazalla Lorite Daniel ASS.ESP. MATXACUCA CSM 2:20:52 0:04:02
5 263 Fabregas Grañon Aleix CLUB EXCTA. RIPOLL 2:22:32 0:05:42
6 24 Delgado López Javi UNIÓ ATLÈTICA TERRASSA (SE) CVM 2:22:50 0:06:00
7 2 Pijuan Pardell Josep Mª BORGES TRAIL CSM 2:24:36 0:07:46
8 193 Llamas Boza Xevi ATLETISME ROSES 2:24:49 0:07:59
9 8 Vidal Subinyà Xevi UNIO EXCURCIONISTA VIC/CA VIC CSM 2:25:02 0:08:12
10 28 Freixa Marceló Joan ASS.ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ CSM 2:25:44 0:08:54
11 33 Gastón Puyo Alfonso GRUP EXCTA. MANLLEU CVM 2:25:57 0:09:07
12 5 Carrasco Giràldez Òscar ASS.ESP. MATXACUCA CSM 2:27:16 0:10:26
13 22 Pàmies Carrión Jordi BORGES TRAIL CSM 2:28:47 0:11:57
14 1 Bartoló Roca Pau ASS.ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ CSM 2:29:42 0:12:52
15 322 Carulla Caballé Àngel P.C CERVERA TRIATLÓ 2:30:15 0:13:25
16 45 Uroz i Segura David CLUB EXCTA. UECANOIA CSM 2:32:50 0:16:00
17 35 Codina Solanellas Abel CENTRE ALPÍ GIRONELLA CSM 2:35:25 0:18:35
18 183 Majós Cullell Marc CLUB NATACIÓ CATALUNYA 2:37:05 0:20:15
19 26 Solé Duocastella Francesc ESPELEO GRUP ANOIA (EGAN) (SE) CSM 2:37:58 0:21:08
20 34 Rodriguez Gallardo Josep CENTRE EXCTA. BESALÚ CSM 2:38:32 0:21:42
21 9 Corbera Garcia Lluís ASS.ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ CVM 2:38:53 0:22:03
22 29 Secall Roca Biel BORGES TRAIL-AAEET CVM 2:40:01 0:23:11
23 38 Comellas Perea Albert ASS.ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ CSM 2:40:07 0:23:17
24 219 Carbonés i Cabrera Jordi CLUB NATACIÓ BANYOLES 2:40:38 0:23:48
25 49 Roqué Gomez Aleix CLUB TRIATLÓ SANT JOAN DE LES ABADESSES CSM 2:41:04 0:24:14
26 261 Quintana Ausió Pau CLUB D'ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR (SE) CSM 2:41:31 0:24:41
27 168 Xifre Teixidor Quim LURBEL CSM 2:41:38 0:24:48
28 47 Julià Escolà David UEU SEU-SPORT MOUNTAIN RUNNING CSM 2:42:08 0:25:18
29 276 Font Chacon Carles CLUB ATLETISME SANT BOI 2:42:25 0:25:35
30 179 Parareda Nadeu Jordi U.E. VIC / C.A. VIC CSM 2:42:30 0:25:40
31 249 Montero Camacho Andreu CENTRE EXCTA. D'OLOT CVM 2:42:36 0:25:46
32 259 Senar Sánchez Ramón UNIÓ ATLÈTICA TERRASSA (SE) CSM 2:44:28 0:27:38
33 225 Serrano Bolance Antoni 2:44:40 0:27:50
34 309 Altayo Vinyals Enric C.N.SABADELL 2:44:45 0:27:55
35 141 Planella Roura Jordi 2:44:47 0:27:57
36 279 Alvarruiz Serrano Andreu CENTRE EXCTA. OLO CSM 2:47:09 0:30:19
37 228 Planagumà Brum Lluís UNIÓ EXCTA. SANT JOAN DE LES ABADESSES CSM 2:47:38 0:30:48
38 208 Munts Corominas Joan CENTRE EXCTA. NAVÀS CVM 2:47:58 0:31:08
39 80 Perramon Ramos Bernat CENTRE EXCTA. D'OLOT CSM 2:48:24 0:31:34
40 232 Serrallonga Arqués Marc VÈRTIC 2:48:29 0:31:39
41 351 Sala Tubert David UNIÓ EXCTA. SANT JOAN DE LES ABADESSES CSM 2:48:47 0:31:57
42 150 Morales Sobirana Miquel U.E. VIC / C.A. VIC CSM 2:49:11 0:32:21
43 257 Guimerà Mullor Josep UNIÓ ATLÈTICA TERRASSA (SE) CSM 2:49:45 0:32:55
44 248 Majós Cullell Albert 2:49:57 0:33:07
45 358 Marc Jardi ATHLE-COMPETITION 2:50:39 0:33:49
46 31 Vallès i Domingo Jordi CENTRE EXCTA. QUERALT CMM 2:51:19 0:34:29
47 328 Carrasco Serra David 2:51:34 0:34:44
48 122 Serrano Gironés Ivan TRIESPORT 2:51:35 0:34:45
49 48 Moreno Salazar Jose Antonio VERTICRUNNERS CVM 2:51:40 0:34:50
50 59 Garrote Arjona Jose Manuel 2:52:03 0:35:13
51 43 Robles Oliver Miquel UNIÓ EXCTA. URGELLENCA CVM 2:52:12 0:35:22
52 205 Martin Marin Joan Diego C. E . ALT EMPORDA CSM 2:52:16 0:35:26
53 78 Beltran Soldevila Toni CENTRE EXCTA. COMARCA DE BAGES CVM 2:52:32 0:35:42
54 300 Sala Gelis Lluís GRUP EXCTA. CULT.ALPI.- LLETISSONADA CSM 2:52:56 0:36:06
55 63 Orgue Balcells Jaume ESPELEO GRUP ANOIA (EGAN) (SE) CMM 2:53:34 0:36:44
56 44 Pujantell Cabanas Jordi CENTRE EXCTA. SOLSONÈS CSM 2:54:29 0:37:39
57 146 Segura Roman Daniel 2:54:53 0:38:03
58 177 Gomez Villanueva Jose Antonio ASS.CULT.ESP. JONQUERENCA (SE) CVM 2:54:59 0:38:09
59 357 Gómez Pujols Albert ass.esp.diedre CSM 2:55:16 0:38:26
60 42 Carreras Dorca Enric UNIÓ EXCTA. SANT JOAN DE LES ABADESSES CSM 2:55:22 0:38:32
61 129 Traveria Bernadet Albert CLUB CENTRE EXCTA. AVINYÓ CSM 2:55:47 0:38:57
62 201 Cantó Céspedes Jordi TRIATLÓ GRANOLLERS 2:55:58 0:39:08
63 69 Casals Bartés Raimon GRUP EXCTA. CAMPDEVÀNOL CSM 2:56:34 0:39:44
64 41 Molina Escribano Ismael CLUB EXCTA. ANOIA CSM 2:56:46 0:39:56
65 176 Junca Sola Josep NABES TEAM CMM 2:56:54 0:40:04
66 54 Rabassa Puig Bartomeu CENTRE EXCTA. VILASSAR CVM 2:57:08 0:40:18
67 301 Lopez Cutillas Antoni CLUB TRIATLÓ SANT JOAN DE LES ABADESSES 2:57:26 0:40:36
68 60 Penalva Sola Josep Antoni ASS.CULT.ESP. JONQUERENCA (SE) 2:58:16 0:41:26
69 61 Plana Olivet Carlos UNIÓ EXCTA. MATADEPERA CVM 2:58:17 0:41:27
70 314 Fanlo de Miguel Raul 2:58:40 0:41:50
71 68 Colomer Gonzalez Moises UNIÓ EXCTA. SANT JOAN DE LES ABADESSES CSM 2:59:13 0:42:23
72 175 Sebastian Marco Doni CLUB NATACIÓ TERRASSA (SE) CVM 2:59:20 0:42:30
73 51 Martin Patiño Ferran CENTRE EXCTA. SANT CELONI CSM 2:59:47 0:42:57
74 346 Gorchs Vila Marc 2:59:52 0:43:02
75 98 Monells Bartrina Lluís CENTRE EXCTA. D'OLOT 2:59:57 0:43:07
76 135 Solà Renart Jordi CENTRE EXCTA. BANYOLES CSM 2:59:59 0:43:09
77 278 Roura Pol Albert 3:00:56 0:44:06
78 302 Verdaguer i Arroyo Àngel CLUB ATLETISME OLOT - TERRA DE VOLCANS CVM 3:01:01 0:44:11
79 55 Oliva Cuscullola Josep CENTRE EXCTA. GUISSONENC CVM 3:01:07 0:44:17
80 344 Anton Selga Adrià CENTRE EXCTA. COMARCA DE BAGES CSM 3:01:13 0:44:23
81 247 Massaguer Robert Jordi ASS.ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ CBM 3:01:23 0:44:33
82 307 Espigulé Gelis Emili ASPRESXTREM CSM 3:02:35 0:45:45
83 23 Dalmau Casanova Bernat UEU SEU-SPORT MOUNTAIN RUNNING CSM 3:02:58 0:46:08
84 116 Bachs Gutierrez Ruben 3:03:31 0:46:41
85 76 Flotats Casas Jordi CLUB ESP. 2 X 2 SANTPEDOR CSM 3:03:33 0:46:43
86 200 Giravent Marin Miquel Angel CENTRE EXCTA. DE CATALUNYA 3:03:34 0:46:44
87 79 Tubau Mitjavila Jordi ASS. ESP SANT GRAU CSM 3:04:57 0:48:07
88 246 Bosch Anduig Jordi TRIATLÓ GRANOLLERS 3:05:02 0:48:12
89 53 Duran Quilez Oscar FOMENT EXCTA. DE BARCELONA CSM 3:05:17 0:48:27
90 181 Oliva Pujol Marc CLUB EXCTA. EMPORDANÈS CSM 3:05:22 0:48:32
91 202 Vila Masoliver Joaquim GRUP EXCTA. MANLLEU CSM 3:05:30 0:48:40
92 291 Puig Guerra Ignasi 3:05:36 0:48:46
93 101 López García Bernat 3:05:59 0:49:09
94 334 Planas Sayols Jordi CENTRE EXCTA. D'OLOT CSM 3:06:06 0:49:16
95 218 Cardiel Gelabert Oscar CENTRE EXCURSíONISTA DE BEGUES CSM 3:06:10 0:49:20
96 85 Torrents Higueras David SKI CLUB CAMPRODON (SE) CSM 3:06:13 0:49:23
97 92 Vila Castañé Xavi ASS.ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ CSM 3:06:19 0:49:29
98 95 Real Rosa Sergi ASS.ESP. DIEDRE CSM 3:06:45 0:49:55
99 123 Martin Lopez David AGRUP.EXCTA. CATALUNYA CSM 3:07:04 0:50:14
100 88 Vilalta i Berengueras Salvador ASS.EXCTA. CASTELLTERÇOL CSM 3:07:21 0:50:31
101 188 Palos Lopez Fernando CORDADA, ASSOCIACIÓ EXCURSIONISTA CSM 3:07:30 0:50:40
102 277 Lopez Ibañez Ramon 3:07:36 0:50:46
103 154 Casas Matas Arnau ASS.ESP. DIEDRE CSM 3:08:05 0:51:15
104 212 Illamola Vilalta Xavier CENTRE EXCTA. TORELLÓ CSM 3:08:24 0:51:34
105 72 Gordillo Alfredo Sergi CENTRE EXCTA. TORELLÓ CSM 3:08:26 0:51:36
106 180 Reig Sais Josep 3:08:42 0:51:52
107 147 Colomer Victor GRUP EXCTA. I ESPORTIU GIRONI (GEIEG) CSM 3:09:07 0:52:17
108 310 Palomeras Vila Miquel UNIÓ ATLÈTICA TERRASSA (SE) 3:10:40 0:53:50
109 127 Senis Prat Andreu CENTRE EXCTA. D'OLOT CSM 3:10:56 0:54:06
110 99 Rigall Joan CENTRE EXCTA. D'OLOT 3:10:57 0:54:07
111 46 Palau Bardolet Jaume CENTRE ALPÍ GIRONELLA CSM 3:11:14 0:54:24
112 268 Reig Tuneu Bernat CENTRE EXCTA. TARADELL 3:11:54 0:55:04
113 93 Gallardo Casals Toni ASS.ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ CVM 3:12:29 0:55:39
114 244 Vila Matias Guillem CENTRE EXCTA. DE CATALUNYA CSM 3:13:21 0:56:31
115 184 Campos Bohils Joan CSM 3:13:28 0:56:38
116 211 Barau i Tomàs Josep 3:13:43 0:56:53
117 87 Urios Mondéjar Pablo GRUP D'AVENT.SUBTERRANIES ALPINISME (SE) CSM 3:13:54 0:57:04
118 170 Gallifa Gil Santi CLUB EXCTA. TEIÀ CVM 3:14:02 0:57:12
119 196 Caro Mateu Joan CLUB BASQUET TOUS 3:14:21 0:57:31
120 65 Sabata Amado Ferran ASS.ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ CJM 3:14:39 0:57:49
121 299 Letamendi Pere CLUB PAULANER 3:14:50 0:58:00
122 359 Peláez Cebrián 'Rubén CENTRE EXCTA. ROCA NEGRA CSM 3:15:38 0:58:48
123 89 Lopez Garcia Javier ASS.ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ CSM 3:15:52 0:59:02
124 330 Valcarce Rodriguez Esteban 3:16:02 0:59:12
125 187 Coll Culebras Gerard ALIGOTS CSM 3:16:11 0:59:21
126 121 Arbiol Bonafont Dani 3:16:13 0:59:23
127 164 Sugrañes D´Ambrosio Daniel CLUB EXCTA. TEIÀ CSM 3:17:00 1:00:10
128 348 Bassas Ventura Xavier CLUB ESP. COLLA EXCTA. ST. JULIA LLOR CSM 3:17:07 1:00:17
129 131 Comas Roig Oriol SOCIETAT ATLÈTICA DE CORBERA (SE) 3:17:24 1:00:34
130 217 Minoves Riu Carles ASS.ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ CSM 3:17:46 1:00:56
131 50 Hernando Guitart Joan ASS.ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ CSM 3:17:47 1:00:57
132 163 Calucho Josep M RODI ANDOPACK CVM 3:18:33 1:01:43
133 56 Martinez Andujar Amador CLUB EXCTA. UECANOIA CMM 3:18:51 1:02:01
134 354 Costa Ricard 3:18:54 1:02:04
135 305 Molina i Castellà Ricard CENTRE EXCTA. BADALONA CSM 3:19:09 1:02:19
136 253 Gonzalez Piedra Jordi 3:19:11 1:02:21
137 197 Bertran Comulada Joan 3:19:16 1:02:26
138 349 Mas Budo Joan 3:19:23 1:02:33
139 280 Gasull Conesa Xavier 3:19:25 1:02:35
140 313 Bosch Albert CLUB TRIATLÓ SANT JOAN DE LES ABADESSES CVM 3:19:26 1:02:36
141 282 Rodríguez Samuel 3:19:28 1:02:38
142 96 Izquierdo Guix Lluís CLUB EXCTA. RIPOLL CVM 3:19:37 1:02:47
143 173 Peris Albesa Enric CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER CSM 3:19:46 1:02:56
144 292 Frigola Raig Jaume CLUB CENTRE EXCTA. LA VALL DEL TERRI CMM 3:20:41 1:03:51
145 308 Senar Sánchez Carles ATLETISME MONTORNÈS 3:20:44 1:03:54
146 288 Gonzalez Casares Juli CLUB ESP. COLLA EXCTA ST.JULIA LLOR CSM 3:21:03 1:04:13
147 224 Baqués Balet Arnau UNIÓ EXCTA. DE SABADELL CJM 3:21:15 1:04:25
148 335 Prat Claparols Ferran 3:22:31 1:05:41
149 70 Solà Diaz Oriol TERRARUNNERS CSM 3:22:53 1:06:03
150 161 Moreno Gamell Josep 3:23:30 1:06:40
151 140 Pérez Torres Juan Carlos SOCIETAT ATLÈTICA DE CORBERA (SE) 3:24:51 1:08:01
152 178 Bueso Ramirez German SKI CLUB CAMPRODON (SE) CVM 3:24:53 1:08:03
153 67 Vicente Alemany Xavier CENTRE EXCTA. D'ABRERA CMM 3:24:56 1:08:06
154 285 Freixas Miquel Llorenç 3:25:03 1:08:13
155 284 Poyano Vallverdu David ASS.ESP. MATXACUCA CSM 3:25:07 1:08:17
156 229 Fernandez Cortiñas Fernando CLUB EXCTA. UECANOIA CSM 3:25:26 1:08:36
157 240 Riera Pol Jordi 4000 PEUS ASS.EXCTA. COLLBATÓ 3:26:12 1:09:22
158 209 Recasens Riembau Josep Mª CLUB NATACIÓ BANYOLES CMM 3:26:50 1:10:00
159 336 Carbones Gironella Marc 3:27:15 1:10:25
160 81 Fernández Fernández Joan Ramon CENTRE EXCTA. DE CATALUNYA CVM 3:27:37 1:10:47
161 347 Panareda Dominguez Jesus C.E. ALT EMPORDÀ CSM 3:27:59 1:11:09
162 295 Aaranda Guzman Josep Antoni CENTRE EXCURSIONISTA ALT EMPORDÀ CSM 3:28:00 1:11:10
163 230 Caserras Busquets Alfons CLUB ESQUÍ BERGUEDÀ (SE) CVM 3:28:05 1:11:15
164 353 Psrés Martínez Carles CN VIC.ETB 3:28:53 1:12:03
165 342 Rodriguez Vila Andreu Âccura Gavà-Mar 3:29:03 1:12:13
166 260 Orive Bueno Toni 3:29:18 1:12:28
167 115 Aparicio Sanz Antonio 3:29:28 1:12:38
168 258 Barnes Quintana Albert 3:29:45 1:12:55
169 153 Cuello Orellana Miguel CLUB EXCTA. MADTEAM CSM 3:29:54 1:13:04
170 233 Serrallonga Gasch Toni ATENEU SANTJUSTENC (SE) CMM 3:30:26 1:13:36
171 167 Guitart Roca Xavier EME MANLLEU 3:30:32 1:13:42
172 265 Amargan Magrià Carles 3:30:38 1:13:48
173 215 Roca i Sagales Enric 3:30:52 1:14:02
174 73 Demunts Segovia Josep GRUP EXCTA. CAMPDEVÀNOL CVM 3:31:06 1:14:16
175 75 Serrat Junca Narcis CENTRE EXCTA. BANYOLES CMM 3:31:06 1:14:16
176 198 Martinez Cabrero David 3:31:45 1:14:55
177 207 Tuneu Vilageliu Marc CENTRE EXCTA. TARADELL CSM 3:31:55 1:15:05
178 214 Garcia Pinadella Albert CLUB TRIATLÓ BLANES 3:33:11 1:16:21
179 306 Montanya Fibla Marti CENTRE EXCTA. BADALONA CSM 3:33:21 1:16:31
180 352 Fernandez Paradas Manel 3:33:22 1:16:32
181 137 Roca Clusellas Marti 3:33:25 1:16:35
182 339 Puignau Cornellà Marc 3:33:38 1:16:48
183 227 Verdaguer Bruno Sergi CLUB ATLETISME SERRAT 3:33:42 1:16:52
184 189 Senmarti Soldevila Jordi ASS.ESP. DIEDRE CSM 3:33:46 1:16:56
185 333 Sandoval Cuenca David CLUB TRIATLÓ GRANOLLERS 3:33:56 1:17:06
186 100 Méndez Riera Miquel EL CIM, CENTRE EXCTA.MONTCADA I REIXAC CSM 3:33:58 1:17:08
187 319 GIMENEZ DE LA PARTE DAVID CENTRE EXCTA. SALTENC CVM 3:34:08 1:17:18
188 332 Molero i Puig Josep ASS.ESP. GRUP EXCTA. BELL MATÍ CVM 3:34:10 1:17:20
189 245 Farres Contreras Sergi 3:34:14 1:17:24
190 223 Diaz Rufian Isaac UNIÓ EXCTA. VIC CSM 3:34:15 1:17:25
191 90 Redondo Guardiola Jose CLUB EXCTA. PALAUTORDERA CSM 3:34:33 1:17:43
192 241 Perez Camprubi Jordi 3:34:38 1:17:48
193 222 Mora Marugán Jorge 3:34:58 1:18:08
194 320 Planas Mariño Jordi CLUB EXCTA. MADTEAM CSM 3:35:11 1:18:21
195 271 Simon i Vernet Nanis UNIÓ EXCTA. MATADEPERA 3:35:25 1:18:35
196 64 Esgleas Tarifa Xavier GRUP DE MUNTANYA SARRIÀ CSM 3:35:47 1:18:57
197 264 Revidiego Hernandez Eduard CLUB EXCTA. EMPORDANÈS CSM 3:36:24 1:19:34
198 326 De Campo Jimenez Daniel ASS.ESP. MATXACUCA CSM 3:36:28 1:19:38
199 151 Candela Murias Victor CENTRE EXCTA. DE CASTELLAR CVM 3:37:06 1:20:16
200 91 Valle Soltero Patric L'AIRE CVM 3:38:08 1:21:18
201 298 Trujillo Fagundo Alberto CLUB PAULANER 3:38:39 1:21:49
202 118 Esquius Calvés Marc ASS.ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ CSM 3:38:40 1:21:50
203 337 Torres Muratet Roger GRUP DE MUNTANYA ARGENTONA CSM 3:39:10 1:22:20
204 199 Batlle Costa Josep 3:39:40 1:22:50
205 186 Pascual Reixach Xavier CLUB EXCTA. TEIÀ CSM 3:39:53 1:23:03
206 139 Bautista Agudo Angel 3:40:02 1:23:12
207 312 Manzano Kike 3:41:05 1:24:15
208 155 Roca Clusellas Marçal ESPOT ESQUÍ CLUB VALLS D'ÀNEU CSM 3:41:21 1:24:31
209 94 Gil Mas Joan CLUB MUNTANYENC DE TERRASSA CVM 3:41:26 1:24:36
210 74 Garrote Arjona Jordi ASS.CULT.ESP. JONQUERENCA (SE) 3:41:47 1:24:57
211 83 Aulinas Junca Roger SKI CLUB CAMPRODON (SE) CSM 3:42:15 1:25:25
212 86 Ventura de Blas Salvador ASS.ESP. MATXACUCA CSM 3:42:19 1:25:29
213 303 Ballester Ferrando Oscar 3:42:27 1:25:37
214 250 Ciudad Cubero Ramon 3:42:29 1:25:39
215 191 Barrio Pui Mario ADIDAS DOMINGO CATALA 3:42:46 1:25:56
216 190 Ramírez Pérez Antoni MEDITERRANI CVM 3:42:48 1:25:58
217 252 Cano Garcia Manel 3:42:51 1:26:01
218 126 Mostaza Ruiz Xavier 3:42:53 1:26:03
219 112 Santiago Rodriguez Gabriel CENTRE EXCTA. DE BLANES CVM 3:42:54 1:26:04
220 270 Albrich i Calvo Miquel 3:43:34 1:26:44
221 57 Palet Puig Jordi ASS.ESP. MATXACUCA CVM 3:43:55 1:27:05
222 318 Salvador Lafuente Albert 3:45:13 1:28:23
223 128 Martinez Guerra Krlos CORREDORS.CAT 3:45:55 1:29:05
224 266 Salvatella i Guila Baldo 3:46:12 1:29:22
225 138 Caamaño Pose Enrique PANTAURELLS 3:46:14 1:29:24
226 120 Picornell Mach Jordi ASS.CULT.ESP. JONQUERENCA (SE) 3:46:32 1:29:42
227 194 Llamas Boza Toni ATLETISME ROSES 3:46:45 1:29:55
228 171 Maso Estanyol Kim 3:49:20 1:32:30
229 166 Serra Guirado Albert CLUB NATACIÓ BANYOLES 3:49:36 1:32:46
230 350 Bou Palmés David AE CARANORD 3:50:20 1:33:30
231 62 Olivé Beumala Joan CENTRE EXCTA. DE CASTELLAR CMM 3:50:37 1:33:47
232 182 Majós Cullell David 3:51:08 1:34:18
233 235 Vehils Varo Albert COLLA EXCTA. CASSANENCA CSM 3:51:28 1:34:38
234 119 Illamola Vilalta Angel OLIMPIC MANLLEU CMM 3:51:30 1:34:40
235 315 Ballester Ferrando David 3:52:53 1:36:03
236 272 Puig Oriol CLUB EXCTA. UECANOIA CSM 3:54:40 1:37:50
237 156 Girones Costa Lluis 3:54:47 1:37:57
238 340 de Cabo Jaume Albert 3:54:59 1:38:09
239 236 Truncal Mir Melcior 3:55:08 1:38:18
240 321 Loran Gili Albert 3:57:17 1:40:27
241 304 Vilella Barba Néstor 3:57:19 1:40:29
242 237 Porcar Busquets Joan UNIÓ EXCTA. MATADEPERA CMM 3:58:41 1:41:51
243 104 Torrent Alemany Quim ESCALA-EMPURIES FLAMA91 3:59:37 1:42:47
244 243 Gomez Fernandez Oscar 4:00:14 1:43:24
245 206 Llamas Soler Carles ATLETISME ROSES 4:00:26 1:43:36
246 58 Sant Pons Ramon UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA BAGÀ CVM 4:01:59 1:45:09
247 293 Almellones Yves CENTRE EXCTA. GARRIGUENC CVM 4:02:30 1:45:40
248 327 Batiste Izquierdo Albert DOMINGO CATALAN 4:02:35 1:45:45
249 125 Diviu Altayó Josep STAT.CORAL OB.LA GLÒRIA SENTMENAT(SE) CMM 4:03:20 1:46:30
250 174 Soriano Martinez Marc UNIÓ EXCTA. VIC 4:04:27 1:47:37
251 251 Pedraza Rodriguez Juan 4:05:28 1:48:38
252 338 Garcia de Marina Guillermo ALIGOTS CSM 4:05:48 1:48:58
253 110 Troya Figueroa Fidel ASS.CULT.ESP. JONQUERENCA (SE) 4:06:03 1:49:13
254 169 Sanchez Sanchez Jordi CENTRE EXCTA. DE CATALUNYA CVM 4:06:32 1:49:42
255 107 Niell Teixidor Toni CLUB NATACIÓ TERRASSA (SE) CVM 4:08:24 1:51:34
256 273 Bota Alsina Marc CLUB EXCTA. BREDA CSM 4:09:05 1:52:15
257 113 Carrera Albujer Enric CLUB EXCTA. MADTEAM CVM 4:09:12 1:52:22
258 109 González Prieto Evaristo ASS.CULT.ESP. JONQUERENCA (SE) CSM 4:09:59 1:53:09
259 254 Parera Jorba Alex 4:10:19 1:53:29
260 283 Subirana Pascual Jordi 4:10:40 1:53:50
261 71 Cufi Berdion Juan ASS.CULT.ESP. JONQUERENCA (SE) 4:11:05 1:54:15
262 192 Rubio Garcia Jose ATLETISME OLOT TERRA DE VOLCANS 4:11:06 1:54:16
263 343 Vilà Sagué Enric 4:12:32 1:55:42
264 242 Márquez martín Eduard COLLA CORRIOL 4:13:09 1:56:19
265 267 Miralles Martil Albert 4:17:02 2:00:12
266 111 Arenas Molina Jorge RUNNING VALLÉS 4:17:03 2:00:13
267 255 Palma Cisneros Miki SOCIETAT AMICS DE LA MUNTANYA 4:22:00 2:05:10
268 287 Albrich i Calvo Joan CENTRE EXCTA. DE RUBÍ CVM 4:26:23 2:09:33
269 324 Rovira i Perez Sergi CENTRE EXCTA. DE CATALUNYA 4:29:03 2:12:13
270 160 Baix Sureda Jordi L´ESCALA-EMPÚRIES FLAMA 91 4:29:38 2:12:48
271 289 Fernández i Mosull Oriol 4:31:41 2:14:51
272 103 Barenys Barquero Nito 4:34:09 2:17:19
273 311 Trasserra Serrallonga Pere 4:35:03 2:18:13

Comparteix-ho:
meneame digg delicious technorati google bookmarks yahoo blinklist twitter Facebook Facebook
22/09/2010 anar dalt
CONTINGUTS RELACIONATS
  • Cursa de Muntanya de Vic 2011 - Exit de Participació
    Cursa de Muntanya de Vic 2011 - Exit de Participació
    III CURSA DE MUNTANYA CIUTAT DE VIC  Amb un nou 11 de setembre ha arribat la III Cursa de Muntanya de Vic. Es podria dir que hi han hagut dos elements que han estat protagonistes en aquesta prova: la gran afluència de participants, 280 corredors de totes les edats, que ens confirmen que ja comença ...
  • IRONMAN NIZA
    IRONMAN NIZA
    28 juny 2011. Barcelona  aquest cap de setmana Niça s'ha vestit de IRONMAN.   Le Promenade des Anglais es va vestir de gala i va oferir, un any més, un espectacle impressionant als centenars d'aficionats que van acudir a la Costa Blava per gaudir d'aquest gran esdeveniment. 
    NIÇA BATEGA AMB EL COR
    ...
  • Campionat de Catalunya Cadet - Memorial Josep Maria Vilà
    Campionat de Catalunya Cadet - Memorial Josep Maria Vilà
    CAMPIONAT DE CATALUNYA CADET - MEMORIAL JOSEP MARIA VILÀ  Javier Delgado, Rècord d’Espanya de 300 m tanques amb 38”54  El passat dissabte 18 de juny es va disputar el Campionat de Catalunya Cadet a Vic. Cal destacar l’actuació de Javier Delgado (Cornellà At.) que va batre el Rèco...
  • Espirulina MARCUS ROHRER 540 comprimits
    Espirulina MARCUS ROHRER 540 comprimits
    Espirulina MARCUS ROHRER  Envàs: 540 comprimits  MARCUS ROHRER              L'espirulina és una de les fonts naturals d'energia més riques del món  Spirulina MARCUS ROHRER           Ingredients: Espirulina pura de Hawaii (10...
  • Ihle Vital Multitaleen 115 g.
    Ihle Vital Multitaleen 115 g.
      Ihle Vital Multitaleen IHLE VITAL    Envàs: 115 g.       Aval ecològic  BCS ALEMANYA     Vitamines, minerals, oligoelements i aminoàcids per augmentar els seus nivells d'energia
    Reforç de les defenses
    Regulació de la digestió
            Ingredients:

    ...
  • Ihle Vital Multitaleen 225 g.
    Ihle Vital Multitaleen 225 g.
      Ihle Vital Multitaleen IHLE VITAL    Envàs: 225 g.       Aval ecològic  BCS ALEMANYA     Vitamines, minerals, oligoelements i aminoàcids per augmentar els seus nivells d'energia
    Reforç de les defenses
    Regulació de la digestió
            Ingredients:

    ...
  • MADFORM Doble Potencia Recuperador Muscular Plus
    MADFORM Doble Potencia Recuperador Muscular Plus
    MADFORM DOBLE POTÈNCIA  RECUPERADOR MUSCULAR PLUS  Envàs: 120 ml.  MADFORM             PHYSIO & SPORT PRODUCTS  Ràpid i profund alleujament de tensió i sobrecàrrega muscular, tibantor i fatiga, sobretot en esports extrems.        MADFORM DOBLE POTÈNCIA - RECUPERADOR MUSCULAR PLUS  Crema...
  • MADFORM Sport Formula Recuperador Muscular
    MADFORM Sport Formula Recuperador Muscular
    MADFORM SPORT FORMULA  RECUPERADOR MUSCULAR  Envàs: 120 ml.  MADFORM             PHYSIO & SPORT PRODUCTS  Alleujament Muscular.  Alleugeriment ràpid i durador en sobrecàrregues i tensions musculars.     MADFORM SPORT FORMULA - Recuperar MUSCULAR  Crema especialment indicada per al seu ...
  • Mitjons LURBEL REGENACTIV model RUNNING REF. 102 Negre
    Mitjons LURBEL REGENACTIV model RUNNING REF. 102 Negre
       Mitjó RUNNING REGENACTIV LURBEL Ref: 102 Color Negre  LURBEL              REGENACTIV REGENERATING TECHNOLOGY   Composició: 87% Xitosan 10% body fresh 3% Ly...
  • Mitjons LURBEL REGENACTIV model RUNNING REF. 102 Blanc
    Mitjons LURBEL REGENACTIV model RUNNING REF. 102 Blanc
          Mitjó RUNNING REGENACTIV LURBEL Ref: 102 Color Blanc  LURBEL              REGENACTIV REGENERATING TECHNOLOGY   Composició: 87% Xitosan...
anar dalt


Curses realitzades
Entrevistes
Reportatges
Dietetica i Nutricio
Higiene i Salut
Entrenaments
Podologia
Fisioterapia
Quiromassatge
Quiropràctica
Psicologia esportiva
Natura i Esport
Filosofia Esportiva i sobre la vida
Running Femeni
¿Sabies que ...
Altres temes
Taules de Ritmes Calculadores de Ritmes
Curses Properes
Calendari de curses
Federacio Internacional
Federacio Espanyola
Federacio Catalana
AIMS Maratons
Curses de Muntanya
Curses de Duatlo
Curses de Triatlo
Curses de Orientacio
Curses de Canicros
World Congress On Science i Athletics
v02.15:0.14
GestionMax
Novetats   Contacte   Política de privacitat   buscador   tags   mapa web   

corrercorrer.com :: Alimentacio esportista
Produce ilatina software, s.l. - Desarrolla Productos web, s.l. - iLatina

Spira DEL SOL MEN SLT 501 Zapatillas con muelles