Inici  |  Qui som  |  Mapa web  |  Publicidad
  
usuari - - Accés d\'usuaris
dimarts - 07.abril.2020

Publicidad
Complements i suplements
Complements dietetics Complements dietetics
Teixit conjuntiu i articulacions Teixit conjuntiu i articulacions
Immunologia Factor de Transferencia Immunologia Factor de Transferencia
Alimentació Sana
Pasta Pasta
Grans Cereals Sémolas Farines Llegums Llavors Grans Cereals Sèmolas Farines Llegums Llavors
Proteinas Vegetals Proteïnes Vegetals
Conserves de Verdures Llegums i Germinats Conserves de Verdures Llegums i Germinats
Salses Maioneses Pates Cremes i Purés Vegetals Salses Maioneses Pates Cremes i Purés Vegetals
Omega 3 Natural, Bonítol Tonyina Verat, Conserves del Mar Omega 3 Natural, Bonítol Tonyina Verat, Conserves del Mar
Melmelades Compotes Xarops Mousse de Fruites Melmelades Compotes Xarops Mousse de Fruites
Fleca Pa i Galetes Fleca Pa i Galetes
Mueslis Cornflakes Flocs Mueslis Cornflakes Flocs
Barretes energètiques Coques i Snacks Barretes energètiques Coques i Snacks
Fruits secs Fruits secs
Alimentació Sana Especialitats
Olis i Vinagres Olis i Vinagres
Condiments Espècies i Herbes Condiments Espècies i Herbes
Endolcidors Endolcidors
Sense Gluten Celíacs Sense Gluten Celíacs
Menjar Tradicional Japonès Menjar Tradicional Japonès
Te Infusions Cafè Te Infusions Cafè
Begudes Naturals
Sucs i Begudes Vegetals Sucs i Begudes Vegetals
Aigua i Refrescs Naturals Aigua i Refrescs Naturals
Celler Cervesa Vi Cava Celler Cervesa Vi Cava
Accessoris per el Corredor
Calçat esportiu Calçat esportiu
LURBEL Mitjons RegeneratiusLURBEL Mitjons Regeneratius
LURBEL Mitjons Regeneratius
Cosmetica higiene neteja
Cremes de massatge i de tractament Cremes de massatge i de tractament
Sabons xampus suavitzants corporals Sabons xampus suavitzants corporals
Cosmetica per a la cara Cosmetica i Bellesa
Higiene Dental i Bucal Higiene Dental i Bucal
Higiene Intima Higiene Femenina Higiene Intima Higiene Femenina
MADFORM Cremes de competicióMADFORM Cremes de competició
MADFORM Cremes de competició
Ofertes

Laurent Cristanel - Cuidado de la piel

Mitja Marató de la Garrotxa 2010 (Victor Vilalta)

enviar a un amic

Mitja marató de la Garrotxa

Ahir diumenge 25 d’Abril de 2010 es va fer a Olot, capital de la Garrotxa, la 16ª edició de la Mitja Marató de la Garrotxa.
La matinal va transcórrer en un ambient plenament primaveral, amb un dia assolellat i amb unes bones condicions meteorològiques que varen fer que les suaus temperatures acompanyessin en els trams inicials, a les 10 hores del matí, hora assenyalada per la sortida.

Un total de 501 participants varen arribar a meta, i la cursa tenia la peculiaritat que tots els atletes que arribaven a meta aconseguien l’obsequi d’un pernil.

El guanyador absolut de la cursa ha estat l’atleta del Girona Costa Brava Oumrim Jamal 1h:13’30”, qui s’ha imposat a la cursa amb una gran diferència de temps sobre el segon classificat, l’atleta Josep Martínez 1h:16’10” del club a 4 el km, en tercera posició en el podi arribava Jorge de Andrés 1h:16’24” qui va haver de lluitar en una ajustada franja de temps amb els dos següents atletes Carles Molinet 1h:16’27” i Oscar Alberich 1h:16’30” que varen arribar a meta en 4º i 5ª posició respectivament.

En l’apartat femení Raquel Palacios 1h:29’56” de la Penya Apa Anem-hi va estar la atleta més ràpida en cobrir la distància, un xic més endarrerida entrava a meta Encarna Núñez 1h:37’36” . Completava el podi Mercè Fabón 1h:40’16”.

En resum, una molt bona organització a càrrec del CN Olot, i una cursa que transcorria per les principals artèries de la Ciutat i per els bells paratges de la Garrotxa, molt recomanable a tots els practicants del córrer.

Us animem a participar-hi en properes edicions!!


16ª mitja Marató de la Garrotxa 2010
Olot, 25-abril
Classificacions Oficials

--------------------------------------------------------------------------------
 
 
LlocGral Drs Nom_Cognoms Ll_Sx T_Arribada T_Real mKm Ll_Prcl Prcl PrclR LloCat NomClub
1 247 Oumrim Jamal   1:13:30 1:13:30 3:30 1 39:00 (39:00) M3-1 GIRONA COSTA BRAVA
2 563 Josep Martinez Martí   1:16:10 1:16:10 3:37 5 39:52 (39:52) M3-2 A 4 el KM.
3 161 Jorge De Andres Sanchez   1:16:24 1:16:24 3:38 4 39:52 (39:52) M3-3  
4 224 Carles Molinet Adroher   1:16:27 1:16:27 3:38 6 40:06 (40:06) M3-4 FIGUERES
5 542 Oscar Alberich Garcia   1:16:30 1:16:30 3:38 2 39:37 (39:37) M3-5  
6 249 Abdessamad Essalmi El Bachini   1:18:00 1:18:00 3:42 3 39:52 (39:52) M3-6 GIRONA COSTA BRAVA
7 623 Pablo Carreras Perez   1:18:09 1:18:09 3:43 7 41:16 (41:16) M3-7 CORREDORS.CAT
8 191 Esteve Campmol Ametller   1:18:53 1:18:52 3:45 10 42:14 (42:13) M3-8 C.N. BANYOLES
9 245 Joan Batlle Romero   1:19:31 1:19:30 3:47 11 42:14 (42:13) M3-9 GIRONA COSTA BRAVA
10 537 Daniel Fernandez Muñoz   1:19:40 1:19:40 3:47 9 41:49 (41:49) M3-10  
11 237 Jordi Rabionet Jordà   1:19:56 1:19:55 3:48 8 41:42 (41:40) M3-11  
12 199 Josep Mª Valero Cordonet   1:21:04 1:21:04 3:51 13 42:48 (42:48) M3-12  
13 611 Guillermo Calero Gonzalez   1:22:00 1:21:59 3:54 17 43:24 (43:24) M4-1 SANT BOI
14 207 Mateu Tresserras Brossa   1:22:40 1:22:40 3:56 16 43:24 (43:23) M3-13 C.A. CALELLA
15 115 Jordi Monserrate Pararols   1:22:54 1:22:53 3:56 27 44:30 (44:29) M4-2  
16 635 Fernando Maeso Perez   1:23:06 1:23:05 3:57 23 44:00 (44:00) M3-14 C.A. CALELLA
17 593 Joan Carles Repullo Roldan   1:23:13 1:23:13 3:57 15 43:12 (43:12) M4-3  
18 144 Joan Planella I Prat   1:23:13 1:23:13 3:57 14 43:07 (43:07) M3-15  
19 556 Hugo Bona Carneros   1:23:25 1:23:24 3:58 20 43:43 (43:42) M3-16 CH Atletisme Cerdanyola
20 658 Simon Fernandez Pascual   1:23:27 1:23:27 3:58 26 44:25 (44:25) M3-17 CORREDORS.CAT
21 133 Jordi Gelmà Llop   1:24:02 1:24:01 3:59 25 44:22 (44:22) M4-4  
22 754 Julian Guinart Agustin   1:24:55 1:24:55 4:02 21 43:53 (43:53) M4-5 L'AIRE
23 180 Julio Manuel Aránega Masid   1:25:03 1:25:03 4:02 19 43:34 (43:34) M3-18 C.A. OROEL-EL CISNE
24 626 Pere Sastre Gotanegra   1:25:38 1:25:37 4:04 24 44:14 (44:13) M4-6 C.A. ROSES
25 71 Jordi Casadellà Gardella   1:26:03 1:26:01 4:05 22 43:55 (43:54) M3-19  
26 152 David Marginedas Sarra   1:26:12 1:26:11 4:06 18 43:25 (43:25) M3-20  
27 4 Jordi Barrancos Solera   1:26:15 1:26:14 4:06 12 42:27 (42:25) M3-21 CLUB NATACIO OLOT
28 514 Josep Prat Colom   1:26:48 1:26:27 4:06 34 46:08 (45:47) M3-22  
29 53 Xavier Viñals I Teixidor   1:26:57 1:26:56 4:08 41 46:21 (46:20) M3-23 GEIEG
30 700 Pablo Domingo Ricoma   1:27:12 1:27:12 4:08 30 45:14 (45:14) M3-24 STIKAFUL
31 252 Pepo Lopez Sala   1:27:20 1:27:14 4:09 66 47:33 (47:28) M4-7 CLUB NATACIO OLOT
32 737 Joan Font Masdefiol   1:27:27 1:27:14 4:09 47 46:47 (46:33) M4-8  
33 3 Andreu Senis Prat   1:27:30 1:27:26 4:09 45 46:29 (46:25) M3-25 CLUB NATACIO OLOT
34 608 Jordi Torrente Tomas   1:27:30 1:27:25 4:09 44 46:28 (46:24) M3-26 CORREDORS.CAT
35 55 Albert Reixach Comino   1:27:35 1:27:33 4:09 28 44:45 (44:43) M3-27 XUKURS TEAM
36 588 Albert Torras Bombardo   1:27:38 1:27:34 4:10 36 45:59 (45:55) M3-28 MAIMAKANSU
37 574 Hèctor Antonio Rosso   1:27:39 1:27:37 4:10 40 46:21 (46:20) M3-29  
38 664 Blas Herrera Reyes   1:28:09 1:28:07 4:11 32 45:38 (45:37) M4-9 FONDISTES PENEDES
39 49 Xavier Sola Torres   1:28:12 1:28:12 4:11 31 45:33 (45:33) M3-30 BASOLI-GHOST
40 561 Manel Vicente Ribas   1:28:19 1:28:19 4:12 29 44:57 (44:57) M3-31 C.A. CALELLA
41 605 Alejandro Garcia Coque   1:28:33 1:28:33 4:12 33 45:48 (45:47) M3-32  
42 82 Victor Vilalta Aguado   1:28:36 1:28:33 4:12 42 46:24 (46:21) M4-10 OSON@CORRE
43 725 Jose Manuel Villanueva Campo   1:28:50 1:28:44 4:13 39 46:22 (46:16) M4-11  
44 657 Marc Culi Maydeu   1:28:55 1:28:52 4:13 63 47:29 (47:26) M3-33  
45 701 Santi Paré Soriano   1:29:02 1:29:00 4:14 61 47:28 (47:26) M4-12 L'AIRE
46 15 Jordi Casanova Clusells   1:29:14 1:29:14 4:14 38 46:08 (46:08) M3-34 C.N. BANYOLES
47 44 Albert Pararols Mir   1:29:18 1:29:16 4:14 72 47:49 (47:47) M3-35  
48 123 Juan Diego Martin Marin   1:29:23 1:29:19 4:15 53 47:23 (47:19) M3-36 C.E. ALT EMPORDÀ
49 190 Jordi Freixas Vilagran   1:29:25 1:29:25 4:15 37 46:08 (46:08) M3-37 C.N. BANYOLES
50 720 Marti Seuva Cardona   1:29:30 1:29:27 4:15 64 47:29 (47:26) M4-13 C.A. VIC
51 145 Albert Planella I Prat   1:29:51 1:29:47 4:16 49 47:07 (47:03) M3-38  
52 254 Albert Riubrogent Anglada   1:29:51 1:29:48 4:16 59 47:29 (47:25) M4-14 L'AIRE
53 256 Said Fellah   1:29:55 1:29:53 4:16 46 46:28 (46:26) M3-39 CLUB NATACIO OLOT
54 782 Raquel Palacios Cerdà F-1 1:29:56 1:29:47 4:16 70 47:47 (47:38) F3-1 PENYA APA ANEM-HI
55 6 David Barti Rota   1:29:58 1:29:56 4:16 54 47:23 (47:21) M4-15 CLUB NATACIO OLOT
56 632 Victor Millan Marco   1:30:12 1:30:07 4:17 60 47:30 (47:26) M3-40  
57 684 Joan Alvarez Tubau   1:30:21 1:30:03 4:17 82 48:53 (48:35) M3-41  
58 646 Jesus Escudero Gonzalez   1:30:32 1:30:29 4:18 50 47:08 (47:05) M4-16  
59 642 Sergio Burgos Urbano   1:30:34 1:30:31 4:18 51 47:08 (47:05) M3-42  
60 768 Joan Serra Barris   1:30:47 1:30:47 4:19 69 47:36 (47:36) M5-1 OLIMPIC MANLLEU
61 671 Jordi Roche Sancho   1:30:47 1:30:46 4:19 56 47:23 (47:21) M3-43  
62 777 Juan Ramon Velazquez Moya   1:30:52 1:30:47 4:19 91 49:13 (49:08) M3-44 PRATENC ASS. ATL.
63 522 Alberto Lopez Prieto   1:30:54 1:30:50 4:19 35 45:53 (45:48) M3-45  
64 2 Alex Miguel Bauer   1:31:08 1:31:05 4:19 58 47:28 (47:25) M3-46 CLUB NATACIO OLOT
65 669 Josep Maria Canela Gilabert   1:31:15 1:31:15 4:20 52 47:07 (47:07) M3-47 FONDISTES PENEDES
66 90 Oscar Rodriguez Garcia   1:31:17 1:31:08 4:20 77 48:24 (48:16) M3-48  
67 120 Albert Corominas Pont   1:31:22 1:31:20 4:20 65 47:29 (47:27) M3-49 OLIMPIC MANLLEU
68 549 Manel Nogué Llagostera   1:31:22 1:31:21 4:20 62 47:28 (47:26) M3-50  
69 520 Pere Grau Nerin   1:31:28 1:31:07 4:20 105 49:49 (49:28) M3-51  
70 8 Joan Teixidor Subiros   1:31:39 1:31:37 4:21 74 47:55 (47:52) M5-2 ATLETISME GIRONA
71 575 Joaquim Roig Ortuño   1:31:45 1:31:45 4:21 80 48:27 (48:26) M3-52 C.A. CALELLA
72 529 Ramon Gallen Vendrell   1:31:52 1:31:48 4:22 76 48:06 (48:02) M3-53 INTEMPERIE
73 663 Daniel Pons I Pomareda   1:31:54 1:31:44 4:21 83 48:50 (48:41) M3-54 CORREDORS.CAT
74 93 David Erra Roma   1:32:05 1:31:53 4:22 73 47:59 (47:47) M3-55  
75 583 Antonio Roldán Luque   1:32:05 1:32:05 4:22 84 48:44 (48:43) M5-3 CORREDORS.CAT
76 83 Antonio Atienza Martinez   1:32:11 1:32:08 4:22 68 47:37 (47:34) M3-56  
77 743 Oriol Rubio Bellavista   1:32:14 1:31:56 4:22 81 48:48 (48:30) M3-57 L'AIRE
78 761 Derek Hossack Lopez   1:32:19 1:32:10 4:23 48 47:01 (46:52) M3-58  
79 65 Oscar Quiles Closa   1:32:33 1:32:30 4:24 108 49:59 (49:57) M3-59 LOS POETAS MUERTOS
80 640 David Vallmitjana Gambin   1:32:33 1:32:30 4:24 107 49:59 (49:56) M3-60  
81 7 Pau Busquets Figueras   1:32:55 1:32:53 4:25 55 47:23 (47:21) M3-61 CLUB NATACIO OLOT
82 106 Xavier Cantal Domingo   1:33:07 1:33:02 4:25 79 48:26 (48:21) M3-62  
83 637 José Mejias Arevalo   1:33:13 1:33:12 4:26 87 49:00 (48:59) M5-4 C.A. CALELLA
84 222 Artur Roig Planella   1:33:15 1:33:03 4:25 113 50:20 (50:08) M5-5 FONDISTES VILA-SACRA
85 523 Miquel Bofill Casanovas   1:33:17 1:33:16 4:26 67 47:29 (47:29) M4-17  
86 194 Mariano Beneitez   1:33:31 1:33:24 4:26 114 50:20 (50:12) M4-18 ATLETISME GIRONA
87 562 Jordi Camps I Serramitja   1:33:41 1:33:23 4:26 96 49:35 (49:17) M4-19 ATLETISME ANGLÈS
88 576 Joaquim Martorell Aymerich   1:33:45 1:33:20 4:26 86 49:20 (48:55) M5-6 MAIMAKANSU
89 185 Antoni Garcia Garcia   1:34:12 1:34:04 4:28 89 49:11 (49:02) M3-63 RIPOLL ESPORT I SALUT
90 604 Vicenç Adelantado Bosch   1:34:15 1:34:03 4:28 177 53:08 (52:56) M4-20  
91 609 Miguel Angel Barrena Ruiz   1:34:26 1:34:25 4:29 75 47:56 (47:55) M3-64 FONDISTES PINEDA
92 627 Miguel Angel Caceres Vaz   1:34:28 1:34:28 4:29 43 46:21 (46:21) M3-65 C.A. ROSES
93 261 Albert Martinez Giro   1:34:38 1:34:38 4:30 102 49:22 (49:22) M3-66 GIRONA COSTA BRAVA
94 119 Andreu Ruiz Ruiz   1:34:42 1:34:31 4:29 94 49:21 (49:10) M4-21 CLUB NATACIO OLOT
95 544 Lucas Ortega Perez   1:34:44 1:34:40 4:30 57 47:28 (47:24) M3-67  
96 80 Enrique Soriano   1:34:49 1:34:40 4:30 90 49:12 (49:02) M3-68  
97 250 Joan Baye Nadal   1:34:57 1:34:56 4:30 97 49:18 (49:17) M3-69 GIRONA COSTA BRAVA
98 717 Javier Alcalde Villacampa   1:35:00 1:34:35 4:29 104 49:50 (49:25) M3-70  
99 230 Jordi Balateu Sarola   1:35:26 1:35:10 4:31 101 49:38 (49:22) M3-71  
100 681 Carles Escarre Romeu   1:35:49 1:35:45 4:33 88 49:03 (48:59) M3-72  
101 84 Josep Maria Girona Duran   1:35:52 1:35:43 4:33 78 48:25 (48:16) M3-73  
102 533 Joaquim Morillo Mañas   1:35:53 1:35:48 4:33 116 50:22 (50:18) M3-74  
103 43 Jesús Martí Campmajó   1:35:55 1:35:44 4:33 111 50:11 (50:00) M3-75  
104 227 Lluís Lupiáñez Álvarez   1:36:06 1:35:54 4:33 119 50:55 (50:43) M3-76 FLAMA EMPÚRIES L´ESCALA
105 552 Ramon Camprubi Subirana   1:36:07 1:35:58 4:33 110 50:08 (49:59) M4-22 OLIMPIC MANLLEU
106 213 Xevi Puigdesens Pla   1:36:15 1:36:11 4:34 95 49:18 (49:14) M3-77  
107 685 Francesc Sanjuan Toscano   1:36:27 1:36:15 4:34 140 51:49 (51:37) M4-23  
108 668 Rafel Lopez Rodriguez   1:36:31 1:36:31 4:35 100 49:21 (49:21) M4-24 FONDISTES PENEDES
109 569 Mostafa Lachkar Said   1:36:40 1:36:24 4:35 128 51:28 (51:12) M3-78  
110 22 Toni Soler Pérez   1:37:01 1:36:53 4:36 115 50:21 (50:13) M3-79  
111 25 Jordi Padrés Puig   1:37:14 1:37:02 4:36 125 51:16 (51:03) M3-80 SENGLANASSOS
112 87 Antonio Aguilera Huete   1:37:18 1:36:52 4:36 155 52:31 (52:05) M3-81  
113 589 Xavi Aznal Prieto   1:37:20 1:36:56 4:36 157 52:31 (52:07) M3-82  
114 179 Jordi Cau Corcó   1:37:21 1:37:10 4:37 206 54:03 (53:52) M3-83  
115 187 Xavier Puli Roura   1:37:25 1:37:17 4:37 106 49:39 (49:31) M4-25 RIPOLL ESPORT I SALUT
116 543 Encarna Nuñez Mesa F-2 1:37:36 1:37:36 4:38 92 49:09 (49:09) F3-2 GRUP KZ
117 613 Jaume Terricabras Jutglar   1:37:36 1:37:35 4:38 93 49:10 (49:09) M3-84 GRUP KZ
118 515 Xavier Mimo Viader   1:37:37 1:37:33 4:38 126 51:08 (51:04) M4-26 CH Atletisme Cerdanyola
119 624 Jose Antonio Jimenez Martin   1:37:42 1:37:38 4:38 131 51:29 (51:25) M3-85  
120 577 Oriol Martin Pons   1:37:44 1:37:25 4:38 188 53:32 (53:13) M3-86 L'AIRE
121 128 Joan Soy Fusté   1:37:45 1:37:45 4:38 99 49:19 (49:19) M4-27 ATLETISME GIRONA
122 714 Santi Cabot Ciurans   1:37:45 1:37:27 4:38 130 51:39 (51:21) M4-28 L'AIRE
123 209 Aniol Blanch Castanyer   1:37:48 1:37:33 4:38 248 55:42 (55:26) M3-87  
124 740 Eduard Barba Gómez-álvarez   1:37:51 1:37:42 4:38 112 50:15 (50:06) M3-88  
125 92 David López Ribas   1:37:52 1:37:35 4:38 103 49:42 (49:25) M4-29  
126 753 Carles Garcilopez Solanes   1:37:54 1:37:51 4:39 129 51:18 (51:14) M3-89 LA GOLOSINA
127 196 Unai Uriarte Masgrau   1:37:58 1:37:42 4:38 249 55:42 (55:26) M3-90  
128 299 Ramon Aulet Verdaguer   1:38:00 1:37:53 4:39 176 53:03 (52:56) M4-30 OLIMPIC MANLLEU
129 26 Lluís Màrquez Villodre   1:38:06 1:37:49 4:39 145 52:02 (51:45) M4-31  
130 239 Oscar Romeu   1:38:09 1:38:01 4:39 180 53:07 (53:00) M3-91  
131 169 Xavi Luque Plana   1:38:13 1:38:10 4:40 117 50:25 (50:21) M3-92  
132 572 Dario Beksic Blazok   1:38:17 1:38:05 4:39 136 51:41 (51:29) M4-32 CA MANRESA
133 86 Josep Mª Rey Artiola   1:38:17 1:37:49 4:39 153 52:31 (52:03) M4-33  
134 689 Xavier Santiago Forcadas   1:38:18 1:38:18 4:40 98 49:18 (49:18) M3-93 C.N. SABADELL
135 724 Xavier Cabanas Cabanas   1:38:19 1:38:14 4:40 149 51:58 (51:53) M5-7 ATLETIC BERGA
136 629 Xavier Ferrer Ballester   1:38:19 1:38:11 4:40 120 50:53 (50:45) M4-34 OSON@CORRE
137 231 Jesus Bancells Trias   1:38:33 1:38:19 4:40 160 52:38 (52:24) M4-35  
138 220 Juan Jesus Taboada Cosculluela   1:38:36 1:38:31 4:41 124 50:56 (50:51) M4-36 CLUB ATLETISMO BARBASTRO
139 571 Josep Pons Puigdefabregas   1:38:39 1:38:33 4:41 161 52:33 (52:28) M4-37 FONDISTES PINEDA
140 762 Eduard Farrerons Gallemi   1:38:41 1:38:33 4:41 127 51:16 (51:09) M4-38 ESPORTIU CLARET
141 24 Xavier Prat Obrador   1:38:49 1:38:26 4:40 133 51:50 (51:27) M3-94 CLUB NATACIO OLOT
142 565 Florenci Mata   1:38:53 1:38:53 4:42 156 52:05 (52:05) M6-1 FONDISTES PENEDES
143 57 Pere Alacambra Sanchez   1:38:57 1:38:48 4:41 137 51:40 (51:31) M4-39 L'AIRE
144 526 Miquel Angel Jardi Platero   1:39:09 1:39:03 4:42 147 51:54 (51:49) M4-40 CORREDORS.CAT
145 695 Unai Abrisqueta Carol   1:39:16 1:38:55 4:42 167 53:08 (52:46) M3-95  
146 755 Andreu Sarreta Cortina   1:39:18 1:39:01 4:42 146 52:03 (51:46) M4-41  
147 188 Jordi Comas Gomà   1:39:18 1:38:52 4:42 123 51:13 (50:48) M3-96  
148 636 Laureano Garcia Rueda   1:39:31 1:39:29 4:43 190 53:22 (53:20) M5-8 C.A. CALELLA
149 225 Joan Pajarols   1:39:43 1:39:29 4:43 134 51:42 (51:28) M3-97  
150 125 German Bueso Ramirez   1:39:43 1:39:13 4:43 195 54:00 (53:30) M4-42 SKI CLUB CAMPRODON
151 545 Carles Jordà Riera   1:39:48 1:39:19 4:43 183 53:33 (53:04) M3-98  
152 747 Agusti Jimenez Vazquez   1:39:58 1:39:56 4:45 172 52:56 (52:55) M4-43 ATLETISME OLOT-TERRA DE VOLCAN
153 682 Emilio Ayala Calvo   1:39:59 1:39:52 4:44 163 52:41 (52:33) M6-2 YAWARA
154 122 Robert Roser Galard   1:40:01 1:39:57 4:45 85 48:48 (48:44) M4-44  
155 547 Jordi Monge Tomàs   1:40:05 1:39:55 4:45 143 51:53 (51:43) M3-99 CORREDORS.CAT
156 597 Francesc Alemany Mateu   1:40:05 1:39:55 4:45 142 51:53 (51:43) M4-45 CORREDORS.CAT
157 634 Pedro José Bombín Farnos   1:40:05 1:39:47 4:44 154 52:23 (52:04) M3-100 CORREDORS.CAT
158 33 Mercè Fabón Antón F-3 1:40:16 1:40:01 4:45 165 52:56 (52:40) F3-3  
159 733 Roger Sanchez Doñate   1:40:19 1:40:03 4:45 175 53:12 (52:55) M3-101  
160 763 Aureli Gómez Arrayás   1:40:23 1:40:14 4:46 151 52:03 (51:54) M4-46 OSON@CORRE
161 56 Santi Maydeu Ginebra   1:40:23 1:40:12 4:45 148 52:03 (51:52) M3-102 OSON@CORRE
162 81 Vicente Gallego Torres   1:40:31 1:40:17 4:46 152 52:12 (51:58) M3-103  
163 258 Manuel Palacios Gómez   1:40:32 1:40:23 4:46 144 51:53 (51:44) M5-9 PENYA APA ANEM-HI
164 242 Rufino Chinchilla Vizcaino   1:40:33 1:40:18 4:46 186 53:23 (53:08) M3-104  
165 749 Núria Rubio Bellavista F-4 1:40:41 1:40:23 4:46 141 51:57 (51:39) F3-4 L'AIRE
166   Jaume Baraut Bach   1:40:44 1:40:42 4:47 118 50:41 (50:40) M4-47 CORREDORS.CAT
167 675 Daniel Pujadas Aregall   1:40:49 1:40:44 4:47 164 52:41 (52:36) M3-105 OSON@CORRE
168 639 Carles Cosp Reche   1:40:50 1:40:36 4:47 132 51:42 (51:27) M3-106 L'AIRE
169 118 Agusti Gracia Salicru   1:40:52 1:40:40 4:47 205 54:03 (53:52) M4-48 OBLIKUE
170 736 Carlinhos Fernandez Lopez   1:41:04 1:40:58 4:48 135 51:34 (51:28) M3-107  
171 750 Daniel Prada   1:41:14 1:40:55 4:47 179 53:17 (52:57) M3-108  
172 711 David Cabanillas Barbacil   1:41:17 1:41:11 4:48 158 52:23 (52:18) M3-109 CORREDORS.CAT
173 77 Francesc Collell I Nierga   1:41:27 1:41:09 4:48 139 51:51 (51:33) M3-110  
174 214 Enric Flamerich I Valls   1:41:34 1:41:22 4:49 173 53:08 (52:55) M3-111  
175 232 Amadeo Martinez Miralpeix   1:41:37 1:41:24 4:49 218 54:33 (54:19) M4-49  
176 578 Manuel Martin Rabanal   1:42:06 1:41:47 4:50 211 54:23 (54:05) M4-50 L'AIRE
177 78 Francisco Diaz   1:42:09 1:42:00 4:51 189 53:25 (53:16) M5-10 ATLETISME GIRONA
178 586 Jesus Martinez Giro   1:42:15 1:42:04 4:51 122 50:57 (50:46) M3-112 ATLETISME FIGUERES
179 259 Gerard Garrote   1:42:15 1:42:05 4:51 121 50:56 (50:46) M3-113 GIRONA COSTA BRAVA
180 153 Ramon Vilardell Masdeu   1:42:19 1:42:19 4:51 266 56:22 (56:22) M3-114  
181 95 Marti Puig Roig   1:42:23 1:41:59 4:51 192 53:48 (53:25) M3-115  
182 659 Hansi (jaume) Velázquez Camps   1:42:26 1:42:16 4:51 204 53:58 (53:48) M3-116 CORREDORS.CAT
183 172 Narcis Martorell Viñals   1:42:28 1:42:25 4:52 166 52:44 (52:41) M5-11  
184 248 Albert Casadevall Puig   1:42:36 1:42:34 4:52 109 50:01 (49:59) M3-117 GIRONA COSTA BRAVA
185 517 Joan Mitjavila Gubieras   1:42:41 1:42:22 4:52 222 54:47 (54:28) M4-51  
186 257 Jose Antonio Garcia   1:42:44 1:42:36 4:52 182 53:09 (53:01) M5-12  
187 75 Josep Colon   1:42:44 1:42:36 4:52 181 53:09 (53:01) M5-13 GE.I.GE
188 160 Jordi Prat Paré   1:42:45 1:42:29 4:52 171 53:10 (52:55) M3-118  
189 183 Miquel Gil Ovide   1:42:48 1:42:22 4:52 212 54:31 (54:05) M3-119  
190 211 Dani Bosch Pons   1:42:56 1:42:36 4:52 251 55:53 (55:33) M3-120 C A ESPORTS PARRA SALT
191 233 David Linares Rebollo   1:42:59 1:42:34 4:52 219 54:47 (54:22) M3-121  
192 606 Pedro Sanchez   1:43:05 1:43:05 4:54 178 52:57 (52:57) M6-3  
193 267 Jordi Andreu   1:43:08 1:43:00 4:53 198 53:39 (53:31) M3-122  
194 298 Magdalena Melita F-5 1:43:08 1:43:00 4:53 194 53:39 (53:30) F3-5  
195 42 Miguel Angel Fajardo Egea   1:43:20 1:42:50 4:53 229 55:14 (54:44) M4-52  
196 688 Guillem Pereda Gijon   1:43:23 1:43:05 4:54 170 53:11 (52:54) M1-1 CLUB TRIATLON SABADELL
197 46 Marc Jounou Guasch   1:43:24 1:43:08 4:54 150 52:10 (51:54) M3-123  
198 721 Marc Garcia Casellas   1:43:28 1:42:59 4:53 223 55:00 (54:30) M3-124  
199 11 Miquel Martinez Doblas   1:43:39 1:43:15 4:54 187 53:33 (53:09) M3-125 VILADECAVALLS
200 719 Antoni Amorós Julià   1:43:56 1:43:42 4:55 159 52:34 (52:20) M3-126  
201 137 Eloi Palomeras Vilà   1:44:04 1:43:56 4:56 203 53:55 (53:47) M3-127  
202 765 Pedro Lopez Ruiz   1:44:11 1:43:44 4:55 271 57:10 (56:43) M4-53  
203 554 Toni Loire Ferran   1:44:18 1:44:06 4:57 216 54:25 (54:13) M4-54 OBLIKUE
204 541 Francesc Guardiola Ibarz   1:44:20 1:44:18 4:57 200 53:41 (53:39) M4-55  
205 748 Francesc Pujol Company   1:44:20 1:43:53 4:56 185 53:33 (53:05) M3-128  
206 63 Jaume Tarrés   1:44:23 1:44:17 4:57 209 54:09 (54:03) M5-14 GRATANÚVOLS DEL MONTSENY
207 18 Abdelaziz Chibani   1:44:25 1:44:20 4:57 234 55:00 (54:55) M4-56 CLUB NATACIO OLOT
208 37 Toni Soldevila Travesset   1:44:26 1:44:08 4:57 191 53:42 (53:24) M4-57 VETERANS CF ORGANYÀ
209 216 Abel Farré Villarroya   1:44:26 1:44:08 4:57 201 53:58 (53:39) M3-129  
210 67 Joel Bueno Compte   1:44:37 1:44:18 4:57 247 55:44 (55:25) M3-130 A.E. EL SARRÓ
211 66 Albert Calvo Vilalta   1:44:37 1:44:18 4:57 245 55:43 (55:25) M3-131  
212 263 Joanka Carbi Sanchez   1:44:37 1:44:31 4:58 250 55:36 (55:29) M1-2 ESPORTIU CLARET
213 266 Xeku Vila Blanch   1:44:39 1:44:18 4:57 221 54:48 (54:28) M3-132 CLUB NATACIO OLOT
214 628 Domingo Ortega Medina   1:44:39 1:44:39 4:58 244 55:20 (55:19) M6-4 ADIDAS DOMINGO CATALAN
215 691 Josep Cinca Junyent   1:44:43 1:44:31 4:58 169 53:02 (52:50) M5-15  
216 61 Jordi Garcia Altadill   1:44:46 1:44:40 4:58 236 55:04 (54:58) M3-133  
217 126 Roger Aulinas Juncà   1:44:52 1:44:22 4:57 199 54:04 (53:34) M3-134  
218 48 Fernando Zabalía Malla   1:44:55 1:44:51 4:59 240 55:11 (55:07) M4-58  
219 564 Carles Olivart Escoda   1:44:57 1:44:51 4:59 213 54:13 (54:08) M3-135  
220 631 Xavier Hidalgo Oliva   1:44:58 1:44:43 4:58 230 55:01 (54:46) M3-136 OLIMPIC MANLLEU
221 532 Xavier Vilalta Isanta   1:45:25 1:45:22 5:00 202 53:48 (53:45) M4-59  
222 670 Jordi Boix I Arlà   1:45:26 1:45:11 5:00 215 54:27 (54:12) M3-137 MANDINGUES A.C.
223 114 David Farré Villarroya   1:45:31 1:45:13 5:00 210 54:21 (54:03) M3-138  
224 96 Jordi Maeso Perez   1:45:33 1:45:32 5:01 138 51:33 (51:32) M3-139 C.A. CALELLA
225 534 Carlos Ceballos Berenguer   1:45:43 1:45:40 5:01 224 54:35 (54:32) M3-140  
226 170 Josep Cufi Colomer   1:45:46 1:45:19 5:00 259 56:29 (56:02) M5-16 C.N. BANYOLES
227 186 Jordi Serra I Feixas   1:45:48 1:45:36 5:01 262 56:19 (56:07) M3-141  
228 741 Xavier Gonzalez Aguado   1:45:55 1:45:34 5:01 184 53:26 (53:05) M4-60  
229 255 Joaquima Casas Carreras F-6 1:45:58 1:45:57 5:02 241 55:09 (55:08) F5-1  
230 699 Albert Miralles I Martil   1:46:04 1:46:00 5:02 162 52:32 (52:28) M4-61  
231 265 Angel Bosch Lloret   1:46:05 1:45:58 5:02 232 54:56 (54:48) M5-17 ATLETISME GIRONA
232 742 Domingo Romero Fernandez   1:46:06 1:45:45 5:01 193 53:51 (53:30) M4-62  
233 165 Joan Carles Llurdés Coit   1:46:15 1:46:12 5:03 197 53:34 (53:31) M4-63  
234 143 Gerard Font Juvanteny   1:46:24 1:46:20 5:03 228 54:45 (54:41) M3-142 CLUB NATACIO OLOT
235 163 Tomas Bustins Jose   1:46:27 1:45:59 5:02 242 55:37 (55:09) M4-64 C.N. BANYOLES
236 121 Jose Maria Perez Sanchez   1:46:37 1:46:18 5:03 284 57:29 (57:11) M5-18  
237 654 Manel Garcia Fora   1:46:38 1:46:16 5:03 196 53:53 (53:31) M5-19  
238 47 Jose Luis Hernandez Leon   1:46:44 1:46:24 5:03 279 57:20 (57:01) M4-65  
239 660 Jordi Pou Rodriguez   1:46:49 1:46:35 5:04 252 55:48 (55:33) M4-66 TRIATLO INDEPENDENT
240 59 Jordina Serrat Miquel F-7 1:46:57 1:46:51 5:04 233 54:56 (54:50) F3-6  
241 192 Joaquim Da Costa Sabino   1:46:58 1:46:56 5:05 235 54:57 (54:55) M4-67  
242 54 Jordi Roca Guitart   1:47:09 1:46:40 5:04 282 57:32 (57:03) M3-143  
243 727 Jordi Prat Roca   1:47:13 1:47:05 5:05 174 53:04 (52:55) M3-144 OLIMPIC MANLLEU
244 131 Valentin Gabrie Pastina   1:47:20 1:46:59 5:05 220 54:48 (54:27) M3-145 CLUB NATACIO OLOT
245 603 Xavier Ramon Maltas   1:47:22 1:47:11 5:05 207 54:03 (53:52) M4-68  
246 223 Oriol Molas Sargatal   1:47:27 1:47:03 5:05 246 55:48 (55:25) M3-146  
247 772 Marc Vergés Roura   1:47:27 1:46:58 5:05 270 57:07 (56:38) M3-147  
248 229 Moises Xarles Comas   1:47:28 1:47:12 5:05 273 57:09 (56:53) M3-148  
249 692 Jaume Enric Zamora Escala   1:47:33 1:47:23 5:06 254 55:47 (55:37) M4-69 CORREDORS.CAT
250 127 Cristina Martín Medina F-8 1:47:36 1:47:35 5:06 239 55:05 (55:05) F4-1 ATLETISME GIRONA
251 158 Josep Gali Font   1:47:39 1:47:38 5:07 257 56:01 (56:00) M3-149 CLUB ATLETISME ROSES
252 516 Paula Cecilia Fritzsche Frugoni F-9 1:47:53 1:47:50 5:07 286 57:19 (57:15) F4-2 CH Atletisme Cerdanyola
253 262 Josep Teixido   1:48:01 1:47:32 5:06 226 55:04 (54:36) M3-150 CLUB TRIATLO GRANOLLERS
254 110 Christophe Martinez Lacoste   1:48:01 1:47:33 5:06 258 56:30 (56:02) M4-70  
255 512 Erika Núñez López F-10 1:48:03 1:47:34 5:06 290 57:57 (57:28) F3-7  
256 525 Josep Bundó I Gelada   1:48:11 1:47:52 5:07 217 54:33 (54:14) M4-71 ATLETISME ANGLÈS
257 729 Robinson Figueroa Macias   1:48:17 1:48:14 5:08 238 55:05 (55:02) M3-151 ECUADOR
258 85 Natàlia Rey Carreras F-11 1:48:21 1:47:55 5:07 227 55:03 (54:37) F3-8  
259 70 Joan Danes Gifre   1:48:21 1:47:52 5:07 335 59:36 (59:06) M4-72 CLUB NATACIO OLOT
260 766 Oriol Altabella Pujol   1:48:24 1:47:52 5:07 328 59:29 (58:57) M4-73 CORREDORS.CAT
261 149 Albert Bassols   1:48:32 1:48:03 5:08 334 59:36 (59:06) M4-74  
262 112 David Martí Boix   1:48:39 1:48:10 5:08 297 58:28 (57:59) M3-152  
263 68 Víctor Ayala Rovira   1:48:40 1:48:32 5:09 256 55:52 (55:45) M3-153  
264 74 Joan Curos Grabulosa   1:48:43 1:48:26 5:09 318 58:52 (58:36) M3-154  
265 269 Andreu Sureda I Corcoy   1:48:43 1:48:26 5:09 319 58:53 (58:36) M3-155  
266 156 Hèctor Corominas Macias   1:48:45 1:48:31 5:09 312 58:36 (58:22) M4-75 C.N. BANYOLES
267 205 Joan Gali   1:48:55 1:48:53 5:10 71 47:48 (47:46) M3-156 OVIEDO
268 530 Alberto Fernandez Devesa   1:49:07 1:49:05 5:11 237 55:01 (54:59) M4-76 E-100
269 582 Antonio Illan Canovas   1:49:07 1:48:37 5:09 288 57:56 (57:26) M4-77 AGOBIAO`S
270 518 Angel Miguel Marchan   1:49:08 1:48:38 5:09 294 58:10 (57:41) M3-157  
271 60 Jordi Rende Bertran   1:49:21 1:49:08 5:11 347 59:51 (59:38) M4-78  
272 653 Prudenci Gatell Cos   1:49:27 1:48:55 5:10 255 56:13 (55:41) M3-158 MARIA REINA
273 151 Marius Fabrega Riera   1:49:38 1:49:32 5:12 231 54:52 (54:46) M3-159  
274 587 Marcos Díaz Herrera   1:49:45 1:49:36 5:12 253 55:44 (55:34) M3-160  
275 630 Marta Torreguitart Alcantara F-12 1:49:46 1:49:31 5:12 277 57:15 (57:00) F3-9 OLIMPIC MANLLEU
276 17 Ruth Grabulosa Reixach F-13 1:50:01 1:49:46 5:13 276 57:13 (56:59) F3-10 CLUB NATACIO OLOT
277 16 Montse Corominas Iglesias F-14 1:50:01 1:49:47 5:13 275 57:13 (56:59) F3-11 CLUB NATACIO OLOT
278 677 Josep Surinyac Cabrera   1:50:11 1:50:04 5:13 278 57:07 (57:00) M4-79 MAIMAKANSU
279 202 David Miralpeix Bayo   1:50:11 1:50:05 5:14 214 54:15 (54:09) M3-161  
280 678 Miquel Segura   1:50:12 1:50:06 5:14 287 57:31 (57:25) M4-80  
281 703 Miquel Solanellas Donato   1:50:16 1:50:06 5:14 308 58:29 (58:19) M4-81  
282 592 Alberto Diana Herrera   1:50:17 1:49:53 5:13 305 58:40 (58:16) M3-162  
283 30 Josep Planas I Massó   1:50:29 1:50:04 5:14 274 57:22 (56:57) M3-163  
284 27 Xavier Castañe Sales   1:50:30 1:50:13 5:14 168 53:04 (52:47) M4-82  
285 568 Isabel Aguilar Barba F-15 1:50:44 1:50:19 5:14 322 59:04 (58:39) F3-12  
286 139 Agustí Millan I Planella   1:50:47 1:50:45 5:15 272 56:52 (56:49) M4-83  
287 14 Marcel Sala Parra   1:50:49 1:50:24 5:14 414 1:03:32 (1:03:06) M3-164 PENYA APA ANEM-HI
288 780 Joan Figueras Llorens   1:50:52 1:50:21 5:14 269 57:09 (56:38) M5-20  
289 550 Xavier Barnils Castany   1:50:58 1:50:47 5:16 281 57:14 (57:03) M3-165  
290 666 Victor Manuel Machuca Plazuelo   1:51:04 1:50:39 5:15 267 56:50 (56:25) M3-166  
291 546 Manuel Rodriguez Ripoll   1:51:10 1:50:52 5:16 264 56:31 (56:13) M3-167  
292 39 Carles Picart Aspero   1:51:13 1:50:44 5:15 280 57:32 (57:02) M3-168  
293 638 Jaime Iriarte Fernandez   1:51:15 1:50:59 5:16 325 59:03 (58:47) M4-84  
294 10 Jordi Montero Garcia   1:51:19 1:51:07 5:16 268 56:46 (56:34) M4-85 GIRONA COSTA BRAVA
295 111 Joan Francesc Garcia Borràs   1:51:25 1:51:15 5:17 398 1:02:33 (1:02:23) M3-169  
296 759 Felipe Fernandez Dominguez   1:51:28 1:51:18 5:17 337 59:29 (59:19) M3-170  
297 531 Juanjo Barrero Dominguez   1:51:38 1:51:07 5:16 303 58:40 (58:09) M3-171  
298 647 Ferran Morató Villa   1:51:39 1:51:05 5:16 313 59:00 (58:27) M3-172 TOTAJAO
299 88 Tiphaine Anderbouhr F-16 1:51:45 1:51:14 5:17 315 59:00 (58:28) F3-13  
300 113 Toni Jucla Colom   1:51:47 1:51:36 5:18 208 54:13 (54:02) M3-173  
301 702 Michael Rohrer   1:51:51 1:51:44 5:18 311 58:28 (58:21) M3-174  
302 51 Greg Block   1:51:51 1:51:37 5:18 345 59:51 (59:37) M5-21  
303 513 Joan Llauradó Cabezas   1:51:57 1:51:27 5:17 289 57:57 (57:28) M3-175  
304 708 Bradley Londres   1:51:58 1:51:53 5:19 317 58:39 (58:34) M4-86  
305 300 Jose Maria Gomez Parada   1:51:59 1:51:52 5:19 298 58:08 (58:00) M4-87 ESPORTIU CLARET
306 136 Francesc Garcia Areny   1:52:07 1:51:58 5:19 399 1:02:33 (1:02:24) M3-176  
307 32 Antoni Tardio Gemar   1:52:09 1:52:05 5:19 291 57:33 (57:30) M3-177  
308 661 Ferran Estrada Izquierdo   1:52:10 1:51:49 5:18 260 56:28 (56:07) M3-178  
309 555 Eduardo Ponte   1:52:13 1:52:07 5:19 243 55:23 (55:16) M3-179  
310 773 David Perea Chamorro   1:52:14 1:51:41 5:18 310 58:53 (58:21) M3-180  
311 694 Anna López Rodrigo F-17 1:52:15 1:51:54 5:19 321 59:00 (58:38) F3-14  
312 591 Ismael Tonera Vallve   1:52:25 1:52:01 5:19 351 1:00:09 (59:45) M3-181  
313 215 Marc Ubach Morera   1:52:25 1:52:23 5:20 225 54:36 (54:34) M3-182 WARRIOR ATLETIC
314 150 Xavier Perez Berruezo   1:52:27 1:52:07 5:19 292 57:58 (57:39) M4-88  
315 94 Silvia Roca Riera F-18 1:52:29 1:52:07 5:19 295 58:07 (57:45) F3-15  
316   Xavi De Mir Ferrer   1:52:50 1:52:17 5:20 379 1:01:57 (1:01:24) M3-183  
317 19 Xavier De Mir Ferrer   1:52:50 1:52:17 5:20 378 1:01:57 (1:01:24) M3-184  
318 697 Joan Manuel Diaz Gomez   1:53:00 1:52:39 5:21 326 59:11 (58:50) M4-89  
319 625 Josep Frigola Roca   1:53:07 1:53:05 5:22 344 59:35 (59:34) M4-90 CLUB ATLETISME ROSES
320 560 Xavier Baig Ripoll   1:53:16 1:52:54 5:22 338 59:43 (59:22) M3-185  
321 764 Esteban Lopez Ruiz   1:53:19 1:52:52 5:21 340 59:54 (59:27) M3-186  
322 173 Marius Poch Basset   1:53:20 1:53:07 5:22 348 59:54 (59:40) M5-22  
323 200 Toni Fàbrega Casas   1:53:24 1:53:04 5:22 381 1:01:49 (1:01:28) M3-187  
324 201 Sònia Bassas Torrent F-19 1:53:35 1:53:15 5:23 382 1:01:49 (1:01:29) F3-16  
325 551 Salvador Sarquella   1:53:39 1:53:26 5:23 299 58:13 (58:01) M6-5 C.N. BANYOLES
326 539 Roger Gil Bertran   1:53:39 1:53:37 5:24 304 58:14 (58:11) M3-188  
327 524 Eduard Rovira Vidal   1:53:39 1:53:27 5:23 300 58:14 (58:01) M3-189 RASTERUNNERS
328 510 Ismael Peña Moreno   1:53:51 1:53:24 5:23 316 58:58 (58:32) M6-6 MAIMAKANSU
329 584 Antoni Arcas Martinez   1:54:05 1:53:49 5:24 324 58:59 (58:43) M4-91  
330 31 Enric Blasco Martinez   1:54:05 1:53:33 5:23 314 58:59 (58:27) M3-190  
331 698 Marc Artigas Roig   1:54:05 1:53:43 5:24 320 59:00 (58:38) M3-191  
332 264 Francesc Ribera   1:54:10 1:54:04 5:25 330 59:06 (59:00) M3-192 GRATANUBOLS
333 140 Marçal Saurí Gómez   1:54:18 1:53:52 5:24 283 57:35 (57:10) M3-193  
334 174 Emili Vila Brunso   1:54:25 1:54:16 5:25 360 1:00:33 (1:00:24) M4-92 ATLETISME GIRONA
335 693 Manuel Guerra Fernandez   1:54:37 1:54:09 5:25 364 1:01:15 (1:00:47) M4-93  
336 244 Florenci Moreno Sanchez   1:54:38 1:54:08 5:25 353 1:00:30 (1:00:00) M4-94 GIRONA COSTA BRAVA
337 656 Narcis Fabregas Torra   1:54:47 1:54:14 5:25 371 1:01:33 (1:01:00) M4-95  
338 91 Adam Barnes   1:54:50 1:54:39 5:27 261 56:18 (56:07) M3-194  
339 590 Albert Ambros Juan   1:54:52 1:54:28 5:26 346 1:00:02 (59:38) M3-195  
340 36 Jordi Saques Joaniquet   1:54:59 1:54:30 5:26 365 1:01:17 (1:00:48) M3-196  
341 148 Joan Tañà Castellà   1:55:05 1:54:46 5:27 369 1:01:19 (1:01:00) M4-96  
342 181 Francisco Javie Aznar Pérez   1:55:22 1:54:52 5:27 339 59:55 (59:25) M3-197  
343 784 Jacinto Rodriguez Soriano   1:55:34 1:55:24 5:29 302 58:15 (58:05) M5-23  
344 226 José Manuel González Fontivero   1:55:36 1:55:32 5:29 350 59:46 (59:43) M4-97  
345 679 Carles Buxadé Bach   1:55:38 1:55:26 5:29 332 59:16 (59:03) M3-198  
346 746 Miguel Ange Cabas Enrique   1:55:41 1:55:24 5:29 309 58:38 (58:20) M4-98 MAIMAKANSU
347 778 Antonio Arauzo Almirón   1:55:42 1:55:24 5:29 307 58:37 (58:19) M3-199 MOLINS BIKE
348 240 Xevi Huget Rayo   1:55:45 1:55:38 5:29 376 1:01:30 (1:01:22) M3-200  
349 238 Roger Reig Tuneu   1:55:47 1:55:40 5:29 377 1:01:30 (1:01:23) M3-201  
350 64 Raül López Pujol   1:55:53 1:55:24 5:29 336 59:42 (59:13) M3-202  
351 175 Narcis De Los Llanos Ochoa   1:56:00 1:55:38 5:29 368 1:01:21 (1:00:59) M4-99 TRANKILS
352 35 Emilio Morales Rodriguez   1:56:00 1:55:38 5:29 367 1:01:21 (1:00:58) M4-100 TRANKILS
353 62 Pere Puig Manté   1:56:02 1:55:35 5:29 358 1:00:47 (1:00:20) M4-101  
354 616 Oscar Durango Sanroma   1:56:04 1:55:39 5:29 265 56:45 (56:20) M3-203  
355 776 Marc Tomàs I Gimó   1:56:05 1:55:33 5:29 341 1:00:03 (59:31) M3-204 ESPORTIU CLARET
356 595 Marta Capdevila Arderiu F-20 1:56:13 1:55:47 5:30 327 59:17 (58:51) F3-17  
357 723 Lluís Zamora I De Las Heras   1:56:27 1:55:59 5:30 352 1:00:26 (59:59) M4-102 C.N. BANYOLES
358 769 Irma Garcia Gutierrez F-21 1:56:37 1:56:07 5:31 380 1:01:56 (1:01:26) F3-18 SPORTIU CLARET
359 615 Carlos Díez Garcia   1:56:38 1:56:13 5:31 384 1:01:56 (1:01:32) M4-103  
360 548 Noel Grau Dieguez   1:57:01 1:56:39 5:32 386 1:01:57 (1:01:35) M3-205  
361 253 Lucas Lopez Xiro   1:57:01 1:56:37 5:32 424 1:04:10 (1:03:46) M3-206  
362 680 Jaume Vilar Serrat   1:57:10 1:56:55 5:33 342 59:47 (59:32) M5-24 OLIMPIC MANLLEU
363 217 Jordi Panella I Vilaró   1:57:21 1:57:08 5:34 374 1:01:28 (1:01:15) M4-104  
364 197 Julio Mínguez Moreno   1:57:33 1:57:29 5:35 285 57:18 (57:13) M3-207 -
365 579 Josep Montero Garcia   1:57:43 1:57:25 5:34 349 1:00:00 (59:41) M4-105 MAIMAKANSU
366 713 Joan Bagué   1:58:51 1:58:36 5:38 375 1:01:34 (1:01:19) M3-208 MANDINGUES, A.C.
367 241 Anna Ayats Linares F-22 1:59:01 1:58:31 5:38 372 1:01:37 (1:01:07) F3-19  
368 218 Flavi Saballs Maranyà   1:59:11 1:59:00 5:39 388 1:01:48 (1:01:37) M3-209  
369 219 Jordi Agustí Morgado   1:59:11 1:59:00 5:39 389 1:01:48 (1:01:38) M3-210  
370 159 Nestor Corominas I Macias   1:59:15 1:59:00 5:39 359 1:00:35 (1:00:20) M3-211 C.N. BANYOLES
371 614 Joan Rodriguez Lopez   1:59:17 1:59:14 5:40 329 59:02 (58:59) M4-106 E-100
372 581 Francisco Javie Finestres Fernandez   1:59:19 1:58:48 5:38 410 1:03:33 (1:03:03) M4-107 AGOBIAO`S
373 142 Maria Rosa Lopez Armengou F-23 1:59:27 1:58:59 5:39 404 1:03:11 (1:02:42) F3-20  
374 235 Jordi Condal Congost   1:59:30 1:59:24 5:40 418 1:03:32 (1:03:26) M4-108  
375 198 Narcís Roura Agusti   1:59:42 1:59:28 5:40 394 1:02:18 (1:02:04) M4-109  
376 138 Francesc Roura I Agustí   1:59:42 1:59:26 5:40 395 1:02:19 (1:02:04) M4-110  
377 558 Rosa Carreras Gallardo F-24 1:59:44 1:59:21 5:40 355 1:00:30 (1:00:06) F4-3 CLUB D´ATLETISME SANT ANDREU
378 559 Manel Cusac Caramazana   1:59:45 1:59:20 5:40 354 1:00:30 (1:00:05) M5-25 CLUB D´ATLETISME SANT ANDREU
379 69 Mounsif Takkal El Ouahabi   1:59:47 1:59:39 5:41 323 58:51 (58:43) M3-212  
380 704 Joan Puig Malet   1:59:55 1:59:32 5:40 370 1:01:23 (1:01:00) M3-213 C.E. 4 GRAPPES
381 706 Francesco Ferrucci   1:59:55 1:59:32 5:40 343 59:56 (59:33) M3-214 C.E. 4 GRAPPES
382 739 Stefan Bott   2:00:00 1:59:33 5:40 383 1:01:58 (1:01:31) M3-215 MAIMAKANSU
383 757 Edgar Gonzàlez I Pellicer   2:00:03 1:59:53 5:41 356 1:00:18 (1:00:08) M3-216  
384 73 Josep Maria Buxo Capdevila   2:00:17 2:00:01 5:42 361 1:00:41 (1:00:25) M3-217  
385 641 David Cabrero Vendrell   2:00:21 1:59:56 5:42 301 58:27 (58:02) M3-218  
386 735 J. David Fernández Martínez   2:00:23 2:00:17 5:43 296 58:03 (57:57) M3-219  
387 652 Blanca Rossell Pujós F-25 2:00:29 2:00:23 5:43 408 1:03:07 (1:03:02) F3-21  
388 650 Jordi Julià I Monfort   2:00:29 2:00:24 5:43 409 1:03:07 (1:03:03) M4-111  
389 104 Joan Latorre Riu   2:00:31 2:00:08 5:42 403 1:02:57 (1:02:34) M5-26  
390 103 Carme Comas Juvanteny F-26 2:00:31 2:00:08 5:42 402 1:02:57 (1:02:33) F4-4  
391 690 Xavier Sureda Rodrigo   2:00:35 2:00:22 5:43 430 1:04:16 (1:04:03) M3-220  
392 124 Joan Claudi Balletbò Masoliver   2:00:39 2:00:25 5:43 373 1:01:27 (1:01:14) M4-112  
393 519 Casimiro Rende I Bertran   2:00:39 2:00:26 5:43 362 1:00:45 (1:00:32) M4-113  
394 553 Josep Cruz Mompo   2:00:41 2:00:31 5:43 423 1:03:56 (1:03:45) M5-27 J.A. SABADELL
395 503 Montserrat Claveria Vinardell F-27 2:00:42 2:00:15 5:42 419 1:03:56 (1:03:29) F4-5 MAIMAKANSU
396 5 Quim Roca Mallarach   2:00:46 2:00:36 5:43 263 56:18 (56:07) M3-221 CLUB NATACIO OLOT
397 38 Alberto Nieto Garcia   2:00:53 2:00:21 5:43 447 1:05:30 (1:04:57) M3-222  
398 41 Xavier Arrebola   2:00:58 2:00:38 5:44 357 1:00:31 (1:00:11) M3-223  
399 734 Jose Cuadros Vizcaino   2:01:04 2:00:32 5:43 448 1:05:30 (1:04:58) M3-224  
400 598 Alícia Vilà Medina F-28 2:01:46 2:01:24 5:46 400 1:02:48 (1:02:26) F3-22 CORREDORS.CAT
401 109 Quim Ribera Marine   2:01:47 2:01:21 5:46 439 1:04:47 (1:04:22) M5-28 GRATANUBOLS DEL MONTSENY
402 100 Jose Perez Catalan   2:01:57 2:01:50 5:47 426 1:03:57 (1:03:50) M3-225 GRUP EXC SARRIA
403 99 Xevi Gomez Gutierrez   2:01:57 2:01:50 5:47 427 1:03:57 (1:03:50) M3-226 GRUP EX SARRIA
404 744 Francesc Xavier Viladoms Palau   2:02:16 2:01:58 5:47 366 1:01:09 (1:00:51) M4-114 L'AIRE
405 130 Sebastià Cros Garcia   2:02:26 2:02:11 5:48 333 59:20 (59:05) M4-115  
406 34 F.xavier Carreras De Cabrera   2:02:27 2:01:55 5:47 393 1:02:28 (1:01:55) M5-29 TIRAMILLES
407 45 Justo Martín López   2:02:28 2:01:55 5:47 392 1:02:28 (1:01:55) M3-227  
408 649 Joan Lazaro Sogues   2:02:54 2:02:42 5:49 438 1:04:33 (1:04:21) M4-116  
409 620 Xavier Moles Aranda   2:02:54 2:02:43 5:49 437 1:04:31 (1:04:20) M5-30  
410 102 Marina Moles Aranda F-29 2:02:55 2:02:42 5:49 441 1:04:36 (1:04:23) F4-6  
411 573 David Ferrera Hermoso   2:03:21 2:02:58 5:50 425 1:04:11 (1:03:47) M3-228  
412 228 Miquel Lopez   2:03:21 2:02:57 5:50 422 1:03:59 (1:03:35) M4-117  
413 260 Pere Planaguma Sala   2:03:21 2:02:58 5:50 421 1:03:59 (1:03:35) M3-229  
414 204 Ivan Fernández Sala   2:03:36 2:03:14 5:51 444 1:05:03 (1:04:41) M3-230  
415 189 Angel Prat Triadú   2:03:41 2:03:40 5:52 331 59:03 (59:02) M3-231  
416 585 Sigfrid Pascual Pich   2:03:48 2:03:24 5:51 407 1:03:24 (1:03:00) M4-118 RUNNING VALLES
417 13 Josep Sala Graupera   2:04:45 2:04:20 5:54 415 1:03:32 (1:03:07) M5-31 PENYA APA ANEM-HI
418 12 Josep Oriol Sala Parra   2:04:45 2:04:20 5:54 416 1:03:32 (1:03:07) M3-232 PENYA APA ANEM-HI
419 166 Marc Crespo Brugues   2:04:47 2:04:42 5:55 458 1:06:26 (1:06:21) M3-233 CEALTEMPORDA
420 129 Pere Capdevila Arderiu   2:05:04 2:04:39 5:55 401 1:02:58 (1:02:32) M6-7  
421 610 Brian Mcgarry   2:05:08 2:04:48 5:55 417 1:03:33 (1:03:13) M4-119  
422 162 Pep Bisquert Illa   2:05:21 2:05:21 5:57       M3-234 CENTRE EXCURSIONISTA TORELLÓ
423 758 Antonio Olmedo García   2:05:27 2:05:17 5:57 390 1:01:54 (1:01:44) M3-235  
424 154 Jaume Burgell I Alsina   2:05:43 2:05:20 5:57 431 1:04:26 (1:04:03) M4-120  
425 645 Manuel Dueñas Selma   2:06:03 2:05:49 5:58 420 1:03:44 (1:03:31) M3-236  
426 21 Santi Davesa Sureda   2:06:06 2:05:55 5:59 363 1:00:45 (1:00:34) M5-32  
427 655 David Pérez Pastora   2:06:12 2:05:56 5:59 435 1:04:25 (1:04:09) M3-237 PITCH & RUN
428 570 Carlos Termis Sanz   2:06:13 2:05:56 5:59 434 1:04:25 (1:04:08) M3-238 PITCH&RUN
429 718 Clàudia Oms Bruguera F-30 2:06:14 2:05:57 5:59 446 1:05:10 (1:04:53) F3-23 CLUB NATACIÓ VIC ETB
430 195 Marc Raya Casals   2:06:25 2:06:17 6:00 456 1:06:19 (1:06:11) M2-1  
431 182 Marc Monzó Berdún   2:06:26 2:06:18 6:00 457 1:06:20 (1:06:12) M2-2  
432 147 David Ribas Masegur   2:06:34 2:06:27 6:00 411 1:03:10 (1:03:03) M3-239 4 LLEBRES
433 40 Pere Cussó Tarrasón   2:06:34 2:06:07 5:59 436 1:04:38 (1:04:11) M4-121  
434 146 Xavier Pujadas Jordà   2:06:35 2:06:28 6:00 412 1:03:10 (1:03:04) M3-240 4 LLEBRES
435 28 Daniel Monells Herrero   2:06:45 2:06:24 6:00 391 1:02:15 (1:01:54) M3-241  
436 538 Jordi Vilamala Maroto   2:06:53 2:06:50 6:01 396 1:02:19 (1:02:16) M3-242 WARRIORS ATLETIC
437 536 David Fernandez   2:06:55 2:06:55 6:01 454 1:05:51 (1:05:51) M4-122  
438 206 Stefan Svensson   2:06:57 2:06:52 6:01 413 1:03:10 (1:03:05) M5-33  
439 779 Roger Banzo Gracia   2:07:23 2:06:49 6:01 432 1:04:38 (1:04:05) M3-243  
440 619 Toni Prada   2:07:26 2:07:12 6:02 473 1:09:40 (1:09:26) M4-123  
441 760 David Martínez Robles   2:07:26 2:06:55 6:01 385 1:02:03 (1:01:32) M3-244  
442 535 Rafel Turro Cabrafiga   2:07:43 2:07:30 6:03 455 1:06:18 (1:06:05) M4-124  
443 672 Pau Garro Martínez   2:07:57 2:07:39 6:03 462 1:06:59 (1:06:40) M4-125  
444 72 Josep Ferrer Ferran   2:07:58 2:07:39 6:04 451 1:05:45 (1:05:26) M4-126  
445 710 Raul Fanlo Grasa   2:07:58 2:07:39 6:04 463 1:06:59 (1:06:41) M4-127  
446 135 Joan Castells Comella   2:08:01 2:07:38 6:03 450 1:05:45 (1:05:22) M3-245  
447 509 David Palleja Blanco   2:08:01 2:07:35 6:03 449 1:05:46 (1:05:20) M4-128 MAIMAKANSU
448 132 Pep Garcilopez Solanes   2:08:12 2:07:39 6:04 467 1:07:32 (1:06:59) M3-246  
449 600 Antonieta Carreño Aguilar F-31 2:08:14 2:07:52 6:04 461 1:06:55 (1:06:33) F4-7 LES LLEBRES DEL BRUSI
450 601 Marta Serra Balaña F-32 2:08:14 2:07:53 6:04 460 1:06:54 (1:06:33) F4-8  
451 107 Josep Font Casacuberta   2:08:21 2:08:02 6:05 428 1:04:21 (1:04:01) M3-247  
452 141 Joaquim Frigola Corominas   2:08:43 2:08:15 6:05 405 1:03:10 (1:02:42) M3-248 C.N. BANYOLES
453 709 David Espinola Torrent   2:08:43 2:08:34 6:06 306 58:26 (58:17) M3-249 BORN TO RUN
454 730 Yolanda Fernandez Lopez F-33 2:09:07 2:09:00 6:07 489 1:11:41 (1:11:34) F4-9  
455 731 Cesar Cañellas Climent   2:09:07 2:08:40 6:06 486 1:11:41 (1:11:14) M3-250 CCVALLES
456 643 Luis Menino Pizarro   2:09:32 2:09:11 6:08 470 1:09:08 (1:08:48) M4-129  
457 644 Robert Cendros Menino   2:09:32 2:09:11 6:08 469 1:09:08 (1:08:48) M3-251  
458 178 Marc Sole I Gras   2:09:50 2:09:17 6:08 452 1:06:18 (1:05:45) M2-3 CLUB NATACIO OLOT
459 168 Aniol Salvador I Soy   2:09:50 2:09:17 6:08 453 1:06:19 (1:05:45) M2-4 CLUB NATACIO OLOT
460 511 Carme Riu Gratacos F-34 2:09:52 2:09:18 6:08 477 1:10:34 (1:10:00) F4-10 MAIMAKANSU
461 667 Daniel Lopez Amoros   2:09:52 2:09:44 6:09 481 1:10:40 (1:10:31) M3-252 BORN TO RUN
462 528 Jordi Lucia Oliveras   2:10:27 2:09:57 6:10 397 1:02:52 (1:02:22) M4-130  
463 268 Francesc Sureda Climent   2:10:28 2:10:15 6:11 433 1:04:22 (1:04:08) M5-34  
464 617 Marcos Grao Ferrer   2:10:32 2:10:20 6:11 442 1:04:37 (1:04:25) M4-131  
465 621 Anna Bafalluy Del Egido F-35 2:10:32 2:10:19 6:11 440 1:04:35 (1:04:22) F4-11  
466 622 Jordi Moles Aranda   2:10:32 2:10:20 6:11 443 1:04:37 (1:04:26) M5-35  
467 696 Xavier Pagès Casas   2:10:34 2:10:12 6:11 406 1:03:07 (1:02:45) M4-132 CORREDORS.CAT
468 117 Joaquim Mestre Ferrer   2:10:34 2:10:12 6:11 465 1:07:08 (1:06:47) M4-133  
469 602 Oriol Prats Gavalda   2:10:34 2:10:13 6:11 464 1:07:07 (1:06:47) M4-134 CORREDORS.CAT
470 648 Joan Carles Ruiz Trillo   2:11:02 2:10:29 6:12 466 1:07:22 (1:06:48) M5-36 CAN MERCADER
471 203 Raul Valenzuela De Castro   2:11:27 2:11:05 6:13 445 1:05:03 (1:04:41) M3-253  
472 164 Xavier Subirana Gelis   2:12:05 2:11:34 6:15 468 1:07:37 (1:07:06) M3-254 POTITRIPA
473 171 Salvador Valldeoriola Casas   2:12:11 2:11:51 6:15 429 1:04:23 (1:04:03) M3-255  
474 508 Joan Antoni Martinez Garcia   2:14:12 2:13:38 6:21 478 1:10:35 (1:10:01) M5-37 MAIMAKANSU
475 580 Sergi Anguita Trallero   2:15:11 2:15:01 6:24       M3-256  
476 722 David Gonzalez Ruiz   2:15:12 2:14:51 6:24 293 58:02 (57:41) M3-257  
477 270 Xavier Oliver Martinez Fornes   2:15:56 2:15:21 6:25 482 1:11:09 (1:10:34) M4-135  
478 594 Josep Maria Padrosa Macias   2:16:51 2:16:37 6:29 485 1:11:27 (1:11:13) M5-38 CLUB NATACIO OLOT
479 507 Ino Marini Montaña F-36 2:18:12 2:17:38 6:32 479 1:10:36 (1:10:01) F5-2 MAIMAKANSU
480 234 Glòria Sancho Urda F-37 2:18:44 2:18:16 6:34 483 1:11:04 (1:10:36) F3-24  
481 771 Maria Rietveld Elens F-38 2:19:14 2:19:10 6:36 476 1:09:49 (1:09:45) F5-3 CLUB ATLETISME SALOU
482 728 Toni Carbajo Sandez F-39 2:19:53 2:19:26 6:37 472 1:09:43 (1:09:16) F4-12 MAIMAKANSU
483 618 Mireia Roca Deulofeu F-40 2:19:53 2:19:35 6:37 475 1:09:56 (1:09:37) F3-25 C.N. VIC ETB
484 683 Jordi Alcubierre Roca   2:19:53 2:19:36 6:37 474 1:09:51 (1:09:34) M3-258 C.A. VIC
485 271 Salvador Ros Agusti   2:20:54 2:20:19 6:40 490 1:12:52 (1:12:17) M4-136  
486 540 Pere Balateu Massanet   2:20:57 2:20:32 6:40 484 1:11:17 (1:10:52) M4-137  
487 20 Rubén Martínez Soto   2:22:21 2:21:54 6:44 480 1:10:47 (1:10:20) M3-259  
488 732 Isabel Fernández López F-41 2:22:43 2:22:18 6:45 491 1:13:16 (1:12:50) F4-13  
489 155 Miquel Burgell I Alsina   2:23:56 2:23:33 6:49 459 1:06:45 (1:06:22) M3-260  
490 705 Carlos Prim Solsona   2:24:09 2:23:55 6:50 387 1:01:51 (1:01:36) M4-138  
491 243 Sadurni Planas Quintana   2:25:37 2:25:00 6:53 487 1:12:07 (1:11:30) M6-8 GIRONA COSTA BRAVA
492 783 Josep Blanco Catafal   2:28:08 2:27:35 7:00 488 1:12:05 (1:11:32) M3-261  
493 167 Isàvena Opisso Atienza F-42 2:28:28 2:28:02 7:01 493 1:14:03 (1:13:37) F3-26 OSON@CORRE
494 504 Isidre Ferrer Cantal   2:32:20 2:31:46 7:12 494 1:14:32 (1:13:58) M6-9 MAIMAKANSU
495 502 Salvador Carbonell Arnau   2:32:21 2:31:46 7:12 495 1:14:33 (1:13:58) M6-10 MAIMAKANSU
496 501 Josep Batlle Bacheveste   2:33:50 2:33:39 7:17 498 1:14:34 (1:14:24) M5-39 MAIMAKANSU
497 596 JoËl Canal I Vidal   2:33:50 2:33:39 7:17 497 1:14:34 (1:14:23) M3-262  
498 236 Joaquim Martí Sullà   2:36:22 2:35:53 7:24 496 1:14:48 (1:14:19) M4-139  
499 599 David Patrick Lumley   2:39:44 2:39:13 7:33 492 1:13:50 (1:13:19) M5-40  
500 177 Josep Ignasi Piñol Herrero   2:46:52 2:46:34 7:54 499 1:23:57 (1:23:40) M6-11  
501 58 Jose Repullo Piedra   2:48:20 2:48:17 7:59 471 1:09:02 (1:08:59) M6-12 CASTELLFOLLIT TRIATLO
 

Comparteix-ho:
meneame digg delicious technorati google bookmarks yahoo blinklist twitter Facebook Facebook
26/04/2010 anar dalt

Curses realitzades
Entrevistes
Reportatges
Dietetica i Nutricio
Higiene i Salut
Entrenaments
Podologia
Fisioterapia
Quiromassatge
Quiropràctica
Psicologia esportiva
Natura i Esport
Filosofia Esportiva i sobre la vida
Running Femeni
¿Sabies que ...
Altres temes
Taules de Ritmes Calculadores de Ritmes
Curses Properes
Calendari de curses
Federacio Internacional
Federacio Espanyola
Federacio Catalana
AIMS Maratons
Curses de Muntanya
Curses de Duatlo
Curses de Triatlo
Curses de Orientacio
Curses de Canicros
World Congress On Science i Athletics
v02.15:0.06
GestionMax
Novetats   Contacte   Política de privacitat   buscador   tags   mapa web   

corrercorrer.com :: Alimentacio esportista
Produce ilatina software, s.l. - Desarrolla Productos web, s.l. - iLatina

Spira DEL SOL MEN SLT 501 Zapatillas con muelles