Inici  |  Qui som  |  Mapa web  |  Publicidad
  
usuari - - Accés d\'usuaris
diumenge - 27.maig.2018

Publicidad
Complements i suplements
Complements dietetics Complements dietetics
Teixit conjuntiu i articulacions Teixit conjuntiu i articulacions
Immunologia Factor de Transferencia Immunologia Factor de Transferencia
Alimentació Sana
Pasta Pasta
Grans Cereals Sémolas Farines Llegums Llavors Grans Cereals Sèmolas Farines Llegums Llavors
Proteinas Vegetals Proteïnes Vegetals
Conserves de Verdures Llegums i Germinats Conserves de Verdures Llegums i Germinats
Salses Maioneses Pates Cremes i Purés Vegetals Salses Maioneses Pates Cremes i Purés Vegetals
Omega 3 Natural, Bonítol Tonyina Verat, Conserves del Mar Omega 3 Natural, Bonítol Tonyina Verat, Conserves del Mar
Melmelades Compotes Xarops Mousse de Fruites Melmelades Compotes Xarops Mousse de Fruites
Fleca Pa i Galetes Fleca Pa i Galetes
Mueslis Cornflakes Flocs Mueslis Cornflakes Flocs
Barretes energètiques Coques i Snacks Barretes energètiques Coques i Snacks
Fruits secs Fruits secs
Alimentació Sana Especialitats
Olis i Vinagres Olis i Vinagres
Condiments Espècies i Herbes Condiments Espècies i Herbes
Endolcidors Endolcidors
Sense Gluten Celíacs Sense Gluten Celíacs
Menjar Tradicional Japonès Menjar Tradicional Japonès
Te Infusions Cafè Te Infusions Cafè
Begudes Naturals
Sucs i Begudes Vegetals Sucs i Begudes Vegetals
Aigua i Refrescs Naturals Aigua i Refrescs Naturals
Celler Cervesa Vi Cava Celler Cervesa Vi Cava
Accessoris per el Corredor
Calçat esportiu Calçat esportiu
LURBEL Mitjons RegeneratiusLURBEL Mitjons Regeneratius
LURBEL Mitjons Regeneratius
Cosmetica higiene neteja
Cremes de massatge i de tractament Cremes de massatge i de tractament
Sabons xampus suavitzants corporals Sabons xampus suavitzants corporals
Cosmetica per a la cara Cosmetica i Bellesa
Higiene Dental i Bucal Higiene Dental i Bucal
Higiene Intima Higiene Femenina Higiene Intima Higiene Femenina
MADFORM Cremes de competicióMADFORM Cremes de competició
MADFORM Cremes de competició
Ofertes

Laurent Cristanel - Cuidado de la piel

Milla de Aranda - Campionat de Espanya de Milla en Ruta (RFEA)

enviar a un amic

Campionat d'Espanya de Milla en Ruta a Aranda de Duero

Diego Ruiz i Nuria Fernández, campions d'Espanya

El burgalès Diego Ruiz (Atletismo Diego Ruiz) i la madrilenya Nuria Fernández (CD Nike Running) s'han proclamat aquesta tarda campions d'Espanya de milla en ruta en la prova celebrada a la localitat burgalesa d'Aranda de Duero.

Diego Ruiz va aconseguir la victòria per davant de l'estrella local Juan Carlos Higuero i Álvaro Rodríguez , mentre que en dones, Núria va dominar amb autoritat a la resta de rivals, sent segona Isabel Macías i tercera Irene Alfonso .

Informa: RFEA


RESULTATS

Aranda de Duero (Burgos)

Campionat Nacional Milla en ruta 2011

Categoria SM - SENIOR MASCULÍ

1 04'12''00 Ruiz Sanz Diego BU-2867 Atletismo Diego Ruiz 05/02/1982 2
2 04'12''01 Higuero Mate Juan Carlos BU-1084 Villa de Aranda 03/08/1978 1
3 04'14''00 Rodríguez Melero Alvaro VA-8171 Nike Running 25/05/1987 3
4 04'17''00 Riobo Villanueva Víctor GA-13461 Puerto Alicante OHL 06/04/1980 6
5 04'19''00 Palacio Martín David SE-5130 FC Barcelona 08/06/1988 12
6 04'22''00 Fernández Cerezo Alvaro MA-1604 Cueva de Nerja-UMA 07/04/1981 4
7 04'24''00 Carnicer Cosculluela Felipe AR-216 At. Intec-Zoiti 25/03/1983 9
8 04'25''00 Imedio Baladron Alberto CR-3953 Proacir-Twinner 24/05/1991 7
9 04'37''00 Laguna Aparicio Ignacio M-3040 A.D. Marathon 18/05/1987 15

Categoria SF - SENIOR FEMENI

1 04'53''00 Fernández Domínguez Nuria CR 3950 Nike Running 16/08/1976 21
2 04'55''00 Macias Chow Isabel AR-583 Puerto Alicante OHL 11/08/1984 24
3 04'57''00 Alfonso García Irene O-6016 Atletismo Santutxu 06/02/1981 25
4 04'57''01 Martín Giménez Diana M-3000 Valencia Terra i Mar 01/04/1981 23
5 05'12''00 Méndez Esquer Laura V-17853 Playas de Castellón 06/11/1988 27
6 05'32''00 Torre Arabaolaza María Eugenia SA-3737 Carrefour Bezana 18/09/1981 31

Categoria VM35 o M35 - VETERANS 35 Mes

1 04'39''00 Sebastian Estevez Enrique VI-3234 S.G. Pontevedra 21/03/1975 50
2 04'40''00 Bardavio Atienza Julio M-775 Canguro A.A.C. 14/07/1971 60
3 04'43''00 León Sánchez Isidoro M-253 Lynze Parla 21/02/1974 54
4 04'44''00 Resines Hilario Jose Ventura BU-3515 CD Medina Running 06/03/1975 51
5 04'45''00 Olea Gómez Jose Javier MU-14434 Eliocroca 10/01/1976 43
6 04'48''00 Izquierdo Santos Fernando Javier O-5758 Electr Rato Aviles 02/03/1972 58
7 04'50''00 Delgado Villa Gustavo TO-4200 Proacir-Twinner 11/01/1976 42
8 04'51''00 Fernández Hernández Raul M-823 Canguro A.A.C. 03/02/1975 52
9 04'53''0, Cañamón Valera Israel M-2607 Canal de Isabel II 18/05/1975 49
10 04'55''00 López de Dios Francisco O-6171 SCD Ribadesella 30/12/1975 45
11 05'02''00 Ripolles Ruiz Manuel V-15581 Camp Morvedre 01/04/1972 57
12 05'04''00 Martínez Miralles Marc CT-11653 UA Terrassa 09/01/1976 44
13 05'08''00 López Villar Jose Angel GA-19395 Egovarros Viveiro 25/06/1974 53
14 05'20''00 Gómez del Olmo Raul BU-3512 UBU-Caja de Burgos 22/12/1975 46
15 05'25''00 Sánchez Blázquez Daniel M-2698 Lynze Parla 07/11/1975 47
16 06'07''00 Gamero Rodríguez Rafael M-29 Lynze Parla 24/02/1976 41

Categoria VF35 o F35 o W35- VETERANS 35

1 05'28''00 Alonso Castro Pilar S-9341 Carrefour Bezana 12/04/1972 175
2 07'03''00 Pasamontes Fernández Mª Gema M-552 Akiles 25/03/1972 152

Categoria VM40 o M40 - VETERANS 40 MES

1 04'40''00 Cabrera Cabrera Francisco José na-13765 TwinnerCajalon Calat 18/11/1970 62
2 04'42''00 Aguila Pérez Luis del m-3328 Colmenar Viejo 02/04/1970 71
3 04'46''00 Roncero Domínguez Fabian TO-4185 Atletismo Toledo-CCM 19/10/1970 63
4 04'52''00 Sánchez Sánchez Carlos M-74 Lynze Parla 15/05/1970 68
5 04'53''00 Sebastian Estevez Carlos VI-2946 S.G. Pontevedra 10/10/1970 64
6 04'54''00 Pernil Mejias Aser M-675 Canguro A.A.C. 30/07/1970 67
7 04'57''00 Calvo Díez Sergio BU-2973 Atletismo Aranda 04/08/1970 66
8 04'58''00 Corral Collantes Jose Antonio bu-3458 UBU-Caja de Burgos 30/09/1967 79
9 05'02''00 Bordel de la Iglesia Aitor LO-5504 A. Deportiva Haro 14/09/1970 65
10 05'03''00 Salgado Romera Francesc M-3299 Canguro A.A.C. 12/04/1970 70
11 05'05''00 Martín Olivares Luis M-3315 S.S. Reyes-C. Menorca 21/06/1967 80
12 05'14''00 Beneyto Aba Francisco Jose A-9910 Independiente 1 04/08/1966 82
13 05'16''00 Carrera Moran José Luis m-676 Canguro A.A.C. 01/02/1968 78
14 05'29''00 Tamayo García Luis Miguel VI-3402 Atletismo Laudio 30/09/1969 73
15 05'37''00 Freire Estrella Juan Francisco m-3213 Akiles 27/04/1970 69
16 05'41''00 Rodríguez Peinado Santiago M-553 Akiles 25/07/1969 75
17 05'56''00 Sánchez Ruiz David m-684 Lynze Parla 03/01/1970 72
18 05'58''00 Muñoz Soriano Alberto Jose BU-3532 Anta Banderas FDR 27/05/1967 81

Categoria VF40 o F40 o W40- VETERANS 40

1 05'33''00 Palacios Aja Mercedes S-5489 Cayon-Norquimia 05/11/1970 153
2 05'34''00 Del Olmo Aparicio Rosa BU-2494 Anta Banderas FDR 18/07/1966 156
3 06'34''00 Mancilla Heredia Julia M-160 Canguro A.A.C. 10/06/1969 154

Categoria VM45 o M45 - VETERANS 45 MES

1 04'56''00 Puente Antón Jesús María BU-2676 Anta Banderas FDR 29/03/1962 93
2 05'02''00 Cueje Gómez Valentín M-956 S.S. Reyes-C. Menorca 27/05/1964 86
3 05'03''00 Ramírez Gaitano Francisco Manue AB-1668 Atletismo Chinchilla 18/06/1961 95
4 05'04''00 Ramos Aznar Jose Vicente A-8687 P Magli Record Elda 01/04/1963 89
5 05'09''00 Pardo Tapia Cecilio Javier M-144 S.S. Reyes-C. Menorca 04/04/1966 84
6 05'09''01 Marchal Coba Miguel M-3383 Canal de Isabel II 28/03/1966 85
7 05'16''00 Escribano Izquierdo Jesus M-332 S.S. Reyes-C. Menorca 17/03/1963 90
8 05'24''00 De la Morena Sancho Jose Antonio BU-3440 Atletismo Aranda 02/07/1963 88
9 05'33''00 Aguilera Viamonte Jesús BU-2863 UBU-Caja de Burgos 01/01/1964 87

Categoria VF45 o F45 o W45- VETERANS 45

1 05'50''00 del Olmo Aparicio María del Carme BU-2554 Anta Banderas FDR 09/06/1963 159
2 06'26''00 González Reyes Manuela AB-1669 Atletismo Chinchilla 10/10/1964 158
3 06'54''00 Corral Martínez Montserrat BU-3595 Anta Banderas FDR 15/01/1963 160
4 07'26''00 Hightower Mcharris Courtney Ann M-3394 Colmenar Viejo 25/05/1965 157

Categoria VM50 o M50 - VETERANS 50 MES

1 05'02''00 Morales Palacios Antonio M-3264 Canguro A.A.C. 07/12/1959 103
2 05'04''00 Navas Sánchez Antonio V-16819 C.A.L'Alcudia 01/03/1959 107
3 05'06''00 Llata Sánchez Alberto S-3686 Carrefour Bezana 03/07/1960 99
4 05'06''01 De Andrés García Rafael BU-2906 Atletismo Aranda 10/04/1959 106
5 05'10''00 Renuncio Peña Ernesto BU-1858 UBU-Caja de Burgos 20/10/1960 98
6 05'12''00 Martínez Lekerika Iñaki BI-6669 Muñatones 07/02/1958 108
7 05'13''00 Fernández Pedregosa José Manuel M-2224 At. Suanzes San Blas 21/03/1960 101
8 05'17''00 Exposito Martínez Joaquin EX-3813 Valencia Alcantara 11/12/1959 102
9 05'18''00 Fernández Sangiao Jose Manuel GA-19555 Verxel Nutricion Dep. 22/02/1961 96
10 05'20''00 Bravo García Jose Antonio BU-2585 Atletismo Aranda 19/12/1960 97
11 05'35''00 Navarro Bonilla Miguel Angel TO-2732 Atletismo Toledo-CCM 01/03/1957 110
12 05'45''00 Rubio García Manuel V-11087 Independiente 1 30/11/1959 104
13 05'51''00 Cobo Fernández Fernando M-143 Lynze Parla 16/04/1960 100
14 05'56''00 Benito González Roberto m-467 Lynze Parla 27/01/1957 111

Categoria VF50 o F50 o W50- VETERANS 50

1 05'39''00 Pérez Gutiérrez Aurora M-1714 Pozuelo MadMapoma C 10/11/1957 166
2 06'24''00 Burgos García Lucía BU-2212 Anta Banderas FDR 13/12/1960 162
3 06'29''00 Mate Geijo Mª de los Angele BU-3494 Anta Banderas FDR 09/10/1959 163
4 06'39''00 Rodríguez Parra Luisa M-2225 Lynze Parla 04/05/1957 167
5 06'48''00 Sancho García Consuelo BU-2713 Anta Banderas FDR 04/10/1956 168
6 06'57''00 Escobar Ruiz Teresa TO-2297 Atletismo Toledo-CCM 02/10/1956 169
7 07'01''00 Escolar López-Zuazo María Jose M-3277 Lynze Parla 05/03/1961 161
8 07'14''00 Muñoz Ortiz Clementina M-545 Akiles 19/08/1958 165

Categoria VM55 o M55 - VETERANS 55 MES

1 05'12''00 Ortega Arribas Jose BU-1297 UBU-Caja de Burgos 09/03/1955 119
2 05'13''00 Alvarez Rodríguez Domingo GA-20367 Burgas Orense 30/04/1956 112
3 05'19''00 Molinuevo Beltran Julio BU-3498 Anta Banderas FDR 16/09/1953 122
4 05'31''00 Fuentes Martínez Fermín Domingo NA-14474 Parquets German Temp 08/05/1952 126
5 05'32''00 Cabestrero Blanco Luis BU-2743 Anta Banderas FDR 23/02/1956 114
6 05'35''00 López Bocanegra Angel BU-3514 CD Medina Running 19/07/1953 123
7 05'37''00 Aguado Rodríguez-Monge Fernando M-390 Canguro A.A.C. 30/05/1952 125
8 05'47''00 Moragas Recasens Isidre CT-2826 CA Lloret-La Selva 18/12/1955 115
9 05'49''00 Saez Martínez Jesús LO-6941 A. Deportiva Haro 24/04/1956 113
10 05'50''00 López Pérez Antonio BI-7719 Atmo. Portugalete 01/08/1955 116
11 05'58''00 Ganzarain Etxebeste Koldo SS-18831 Atlético Renteria 27/02/1955 120
12 06'12''00 López Gómez Armando BU-3626 Anta Banderas FDR 13/12/1952 124

Categoria VF55 o F55 o W55- VETERANS 55

1 07'35''00 Drozdowsky Palacios Ana M-2349 Akiles 29/01/1952 170

Categoria VM60 o M60 - VETERANS 60 MES

1 05'36''00 Tortajada Bosque Gerard CT-10159 Barcelona Atletismo 09/04/1951 128
2 06'25''00 Martínez Riberas Agustín BU-2756 Atletismo Aranda 28/08/1950 140

Categoria VF60 o F60 o W60- VETERANS 60

1 06'52''00 Alonso Alonso Mª Consuelo M-2230 Lynze Parla 09/11/1948 171

Categoria VM65 o M65 - VETERANS 65 MES

1 05'54''00 Haro Cisneros Emiliano PA-3682 Atletismo S. Antonio 02/08/1944 132
2 06'06''00 Postigo Postigo Antonio M-157 Canguro A.A.C. 10/05/1945 131
3 06'10''00 Cagigas Fernández Manuel S-9052 Carcoba Ribamontan 22/11/1944 133
4 06'16''00 Lázaro Herrero Andrés VA-7489 Independiente 2 20/11/1945 129
5 07'18''00 Cibrian Llorente Emiliano BU-3427 Anta Banderas FDR 05/01/1944 134

Categoria VM70 o M70 - VETERANS 70 MES

1 08'46''00 Primoy Silvar Juan Jose SS-12373 Independiente 1 29/03/1940 135

Categoria VM75 o M75 - VETERANS 75 MES

1 06'37''00 Alonso Domingo Manuel M-576 Lynze Parla 21/03/1936 137

Categoria VF75 o F75 o W75- VETERANS 75

1 08'52''00 Tena Reales Rosa María CT-6507 ACA Veterans 20/03/1934 174
2 09'15''00 Rodríguez Amaya María M-2046 Lynze Parla 29/09/1934 173

Categoria VM80 o M80 - VETERANS 80 MES

1 08'53''00 Sanz López Jose Luis M-677 Lynze Parla 07/11/1930 139
 

Comparteix-ho:
meneame digg delicious technorati google bookmarks yahoo blinklist twitter Facebook Facebook
16/05/2011 anar dalt

Curses realitzades
Entrevistes
Reportatges
Dietetica i Nutricio
Higiene i Salut
Entrenaments
Podologia
Fisioterapia
Quiromassatge
Quiropràctica
Psicologia esportiva
Natura i Esport
Filosofia Esportiva i sobre la vida
Running Femeni
¿Sabies que ...
Altres temes
Taules de Ritmes Calculadores de Ritmes
Curses Properes
Calendari de curses
Federacio Internacional
Federacio Espanyola
Federacio Catalana
AIMS Maratons
Curses de Muntanya
Curses de Duatlo
Curses de Triatlo
Curses de Orientacio
Curses de Canicros
World Congress On Science i Athletics
v02.15:0.02
GestionMax
Novetats   Contacte   Política de privacitat   buscador   tags   mapa web   

corrercorrer.com :: Alimentacio esportista
Produce ilatina software, s.l. - Desarrolla Productos web, s.l. - iLatina

Spira DEL SOL MEN SLT 501 Zapatillas con muelles