Inici  |  Qui som  |  Mapa web  |  Publicidad
  
usuari - - Accés d\'usuaris
diumenge - 19.gener.2020

Publicidad
Complements i suplements
Complements dietetics Complements dietetics
Teixit conjuntiu i articulacions Teixit conjuntiu i articulacions
Immunologia Factor de Transferencia Immunologia Factor de Transferencia
Alimentació Sana
Pasta Pasta
Grans Cereals Sémolas Farines Llegums Llavors Grans Cereals Sèmolas Farines Llegums Llavors
Proteinas Vegetals Proteïnes Vegetals
Conserves de Verdures Llegums i Germinats Conserves de Verdures Llegums i Germinats
Salses Maioneses Pates Cremes i Purés Vegetals Salses Maioneses Pates Cremes i Purés Vegetals
Omega 3 Natural, Bonítol Tonyina Verat, Conserves del Mar Omega 3 Natural, Bonítol Tonyina Verat, Conserves del Mar
Melmelades Compotes Xarops Mousse de Fruites Melmelades Compotes Xarops Mousse de Fruites
Fleca Pa i Galetes Fleca Pa i Galetes
Mueslis Cornflakes Flocs Mueslis Cornflakes Flocs
Barretes energètiques Coques i Snacks Barretes energètiques Coques i Snacks
Fruits secs Fruits secs
Alimentació Sana Especialitats
Olis i Vinagres Olis i Vinagres
Condiments Espècies i Herbes Condiments Espècies i Herbes
Endolcidors Endolcidors
Sense Gluten Celíacs Sense Gluten Celíacs
Menjar Tradicional Japonès Menjar Tradicional Japonès
Te Infusions Cafè Te Infusions Cafè
Begudes Naturals
Sucs i Begudes Vegetals Sucs i Begudes Vegetals
Aigua i Refrescs Naturals Aigua i Refrescs Naturals
Celler Cervesa Vi Cava Celler Cervesa Vi Cava
Accessoris per el Corredor
Calçat esportiu Calçat esportiu
LURBEL Mitjons RegeneratiusLURBEL Mitjons Regeneratius
LURBEL Mitjons Regeneratius
Cosmetica higiene neteja
Cremes de massatge i de tractament Cremes de massatge i de tractament
Sabons xampus suavitzants corporals Sabons xampus suavitzants corporals
Cosmetica per a la cara Cosmetica i Bellesa
Higiene Dental i Bucal Higiene Dental i Bucal
Higiene Intima Higiene Femenina Higiene Intima Higiene Femenina
MADFORM Cremes de competicióMADFORM Cremes de competició
MADFORM Cremes de competició
Ofertes

Fitline - Suplementos alimenticios

Cros Santa Cristina de Aro 2010 per Paco Tugores i Barbara Ramon (Victor Vilalta)

enviar a un amic

Jaume Quintana i Bàrbara Ramon Campions de Girona.

Ahir diumenge 17 de Gener de 2010 es va disputar a la zona esportiva de Santa Cristina d’Aro, el I Cros de Santa Cristina d’Aro. Aquest cros ha set el XXXVIII Campionat Gironí de Cros, i que han coronat a Jaume Quintana i a Bàrbara Ramon com a campions de les comarques Gironines.

Bàrbara Ramon 18’09” AA Catalunya va prendre el relleu com a Campiona de Girona a Maria Gràcia Coll, la guanyadora de la temporada passada a Cassà de la Selva. I ho va fer imposant-se amb molta claredat per davant de Natalia Rodríguez 20’21” G.A. Lluïsos, i a Susanna Jiménez 23’652”AA Palamós – Calonge ST . Tot i que en segona i quarta posició de la general, s’hi varen colar dues atletes de categoria promesa, Esther Guerrero FCB  19’11” i Judit Saavedra CN Banyoles.

Tot i haver participat el passat dissabte a Vilafranca representant al seu club l’AA Catalunya en el campionat de Catalunya de Clubs de Pista coberta; Bàrbara Ramon no va tenir problemes per adjudicar-se aquest cros, que l’ha convertit en la campiona Gironina.

En categoria masculina, l’atleta mallorquí resident a Vic Paco Tugores 34’20” CA Lloret-La Selva va tornar a guanyar una vegada més, en aquest ocasió a l’esprint per davant de Jaume Quintana 34’22” AA Palamós-Calonge ST, i del batallador Xevi Masoliver 34’55” Girona Costa Brava. El primer atleta Promesa en creuar la línia d’arribada ha estat Jonathan Hernández CA Lloret- La Selva 35’34”. Jaume Quintana s’ha adjudicat d’aquesta manera el Títol de Campió Gironí, precedint a David Garcia del Salt Esports Parra que havia estat el guanyador de l’edició de 2009, i que ahir va arribar a meta en 8ª lloc.

La propera i última prova del campionat gironí se celebrarà el diumenge 13 de febrer a Vidreres.

RESULTATS

PROMESA MASCULÍ

1 2666 35'34 Jonathan Hernandez Chamizo CA LLORET-LA SELVA
2 804 36'27 Pol Recober Plana 1988 UE CASTELLFOLLIT

SENIOR MASCULÍ

1 10 34'20 Paco Tugores Sastre 1984 CA LLORET-LA SELVA
2 5 34'22 Jaume Quintana Leria 1979 AA PALAMÓS-CALONGE ST
3 764 34'55 Xevi Masoliver Vidal 1968 GIRONA COSTA BRAVA
4 971 35'01 Xavi Planas Criado 1982 CA CASTELLAR
5 598 35'11 Rafa Cañizares Muñoz 0 CA SALT ESPORTS PARRA
6 215 35'18 Daniel Cazalla Lorite 1980 CA LLORET-LA SELVA
7 86 35'23 Oscar Carrasco 1976 AA PALAMÓS-CALONGE ST
8 301 35'38 David Garcia Sanchez 1978 CA SALT ESPORTS PARRA
9 2662 36'12 Josep Vinyoles 1979 AA PALAMÓS-CALONGE ST
10 214 36'30 AntolÍ Fauria Torrent 1986 CA LLORET-LA SELVA
11 765 37'10 Joan Batlle Romero 1972 GIRONA COSTA BRAVA
12 468 37'33 Jesus Zamudio Fernandez 1964 CN BANYOLES
13 2092 37'41 Josep Margalef Martínez 1982 CA CASTELLAR
14 931 37'46 Salvador Ciurana Ferragutcases 1980 CA LLORET-LA SELVA
15 638 37'55 Abdelhamed Alharrak 1978 GA LLUÏSOS
16 211 38'11 Miguel Castillo Mozo 1969 CA LLORET-LA SELVA
17 1930 38'25 Lluis ZuÑiga Simon 1965 ACE RIUDELLOTS
18 2663 99'01 Josep Ricard 1973 INDEPENDENTS
19 142 99'02 Josep mª Francès Raluy 1964 BONASPORT

PROMESA FEMENÍ

1 12 19'11 Esther Guerrero Puigdevall 1990 FC BARCELONA
2 464 22'43 Judit Saavedra Micalo 1988 CN BANYOLES
3 902 24'47 Cristina Colon . 1988 GEIEG

SENIOR FEMENÍ

1 2 18'09 Bàrbara Ramon Salamanya 1983 AA CATALUNYA
2 633 20'21 Natalia Rodriguez Gragera 1976 GA LLUÏSOS
3 840 23'52 Susanna Jimenez Pujadas 1979 AA PALAMÓS-CALONGE ST

VETERÀ A FEMENÍ

1 168 19'22 Nuri Soler Alay 1971 CA LLORET-LA SELVA
2 255 20'36 Laura Martin Ortega 1974 CA NOU BARRIS
3 893 21'28 Olga Planas . 1971 GEIEG
4 1518 22'06 Anna Buixó . 1969 AA PALAMÓS-CALONGE ST
5 1832 22'35 Núria Ortiz Vázquez 1971 JOV. ATL SABADELL
6 39 24'03 Teresa Bonet Balaguer 1970 AA PALAMÓS-CALONGE ST
7 919 24'24 Sílvia Gironés Bausa 1970 CORNELLÀ ATLÈTIC
8 962 99'01 Ana Gil Marfa 1966 CA CASTELLAR

VETERÀ B FEMENÍ

1 428 23'21 Anna Pascual Pich 1963 CN BANYOLES
2 141 24'02 Maria rosa Busquets Fuster 1956 BARCELONA ATL
3 625 24'07 Rosa maria Rubio Abella 1961 GA LLUÏSOS
4 2086 24'30 Dolors Moreno Castro 1964 CA LLORET-LA SELVA
5 115 99'02 Rita Masferrer Pinto 1957 AC

JUNIOR MASCULÍ

1 296 21'03 Tarik El khiam Ben roho 1992 CA NOU BARRIS
2 470 21'19 Pau Congost Sabater 1991 CN BANYOLES
3 771 21'37 Rafik Toulliss Ayada 1991 GIRONA COSTA BRAVA
4 773 21'56 Mohamed Belhadi Akarkarch 1992 GIRONA COSTA BRAVA
5 1838 22'44 Aldo Chorozqui . 1992 CA LLORET-LA SELVA
6 776 23'09 Aniol Alabert Aldana 1992 GIRONA COSTA BRAVA
7 806 24'12 Albert Bonilla Soler 1991 UE CASTELLFOLLIT

VETERÀ A MASCULÍ

1 1836 19'39 Abdelali Afia . 1972 RUNNER'S WORLD
2 6 19'47 Pedro Ruiz Sanchez 1971 AA PALAMÓS-CALONGE ST
3 2590 20'18 Ricard Noguer Bofill 1969 CA SALT ESPORTS PARRA
4 38 20'31 Josep Carballude Junca 1973 AA PALAMÓS-CALONGE ST
5 584 20'42 Alberto Segura Moreno 1974 FC BARCELONA
6 607 20'51 Nabi Abdelkader 1970 GA LLUÏSOS
7 501 20'53 Jordi Barrancos Solera 1970 CN OLOT
8 222 20'58 DAVID JULIÀ PERACAULA 1972 CA MALGRAT
9 724 20'59 Joan carles Repullo Roldan 1967 GIRONA COSTA BRAVA
10 604 21'00 Manuel Vazquez Tundidor 1969 GA LLUÏSOS
11 474 21'04 Toni Garcia Sabio 1970 CN CALDES
12 602 21'27 Agustin Bartres Gallart 1968 GA LLUÏSOS
13 2594 21'55 Angel Marin Tarifa 1970 CN BANYOLES
14 889 22'01 Josep mª Valero Cordonet 1971 INDEPENDENTS
15 35 22'02 Sebastia Polinario Lopez 1971 AA PALAMÓS-CALONGE ST
16 1198 22'09 Carles Campmajo Riera 1966 CA LLORET-LA SELVA
17 36 22'13 Pere Armengol . 0 CA LLORET-LA SELVA
18 2587 22'32 Manuel Guillen Garcia 1973 JOV. ATL SABADELL
19 898 22'33 Eduard Valenzuela . 1973 GEIEG
20 85 22'53 David Tejero Gomez 1974 AA PALAMÓS-CALONGE ST
21 504 23'17 Quim Gallart Figueras 1965 CN OLOT
22 1133 23'24 Joan Perez Sanchez 1968 ATL CASSÀ-LA COLLA
23 471 23'27 Jaume Termes Asensio 1968 CN CALDES
24 2445 23'35 Artur Prat Pujol 1973 AA PALAMÓS-CALONGE ST
25 608 23'43 David Culebras Baides 1974 GA LLUÏSOS
26 33 23'48 Xavier Cugat Gonell 1973 AA PALAMÓS-CALONGE ST
27 913 23'56 Albert Becerra . 1972 CA LLORET-LA SELVA
28 909 24'05 Jordi Soler Creus 1968 CA LLORET-LA SELVA
29 477 24'18 Diego Vera Martinez 1966 CN CALDES
30 479 24'28 Pere Roquerias Rife 1974 CN CALDES
31 918 24'46 Carles Font Sancho 1970 CORNELLÀ ATLÈTIC
32 610 24'51 Juan diego Carrillo Fernandez 1974 GA LLUÏSOS
33 167 24'58 Manuel Carrion Rodriguez 1965 CA LLORET-LA SELVA
34 1104 25'13 Joan Sánchez López 1971 CA LLORET-LA SELVA
35 1895 25'16 Jose Martos Alcala 1969 ATL CASSÀ-LA COLLA
36 718 25'34 Albert Casadevall Puig 1972 GIRONA COSTA BRAVA
37 1134 25'48 Josep Borrell Martin 1968 ATL CASSÀ-LA COLLA
38 809 26'49 Josep maria Vallès Casanova 1969 CO FARNERS
39 223 27'33 SALVADOR ROS AGUSTÍ 1965 CA MALGRAT

VETERÀ B MASCULÍ

1 1330 20'44 Francisco Del rio Alvarez 1960 BARCELONA ATL
2 973 21'02 Ricard Sastre Aponte 1956 CA DIPUTACIÓ
3 2621 21'13 Lluis Pages Boix 1962 GIRONA COSTA BRAVA
4 231 21'15 JOAN BUXEDA TORRENT 1960 CA MALGRAT
5 270 21'21 Jordi March March 1960 CA NOU BARRIS
6 234 22'00 OSCAR ALFONSO MENDOZA CÁCERES 1963 CA MALGRAT
7 485 22'39 Manolo Romero Del peral 1957 CN CALDES
8 507 22'52 Joan Domenech Colomer 1958 CN OLOT
9 1943 22'58 Josep maria Madi Vila 1963 CA CALELLA
10 40 23'36 Pere Andreu Camps 1964 AA PALAMÓS-CALONGE ST
11 506 24'24 Enric Vilanova Garriga 1955 CN OLOT
12 171 24'37 Isidre Moragas Recasens 1955 CA LLORET-LA SELVA
13 173 24'47 Josep Iglesias Florensa 1963 CA LLORET-LA SELVA
14 487 24'49 Cesar Gonzalo Carrascal 1958 CN CALDES
15 910 25'40 Jaume Pujolràs Illa 1955 CA LLORET-LA SELVA
16 870 25'41 Miquel Badosa Trafach 1960 CA PESCALLUNES
17 174 26'17 Jordi JuliÀ Torras 1958 CA LLORET-LA SELVA
18 384 26'31 Àngel Ruiz Gutiérrez 1958 INDEPENDENTS
19 871 26'48 Joan Duran Bahi 1957 CA PESCALLUNES
20 624 27'20 Alfredo Torrents Font 1955 GA LLUÏSOS

VETERÀ C MASCULÍ

1 594 23'13 Fernando Diaz Perez 1951 FC BARCELONA
2 963 25'04 Manuel Hoyo PÉrez 1949 CA CASTELLAR
3 44 25'57 Josep maria Gisbert Marti 1946 AA PALAMÓS-CALONGE ST
4 628 25'58 Prudencio Perez Hernandez 1947 GA LLUÏSOS
5 516 26'22 Josep Danes Berga 1953 CN OLOT
6 965 26'23 Josep Permanyer Batlle 1947 CA CASTELLAR
7 496 26'33 Concordio Perez Pinilla 1955 CN CALDES
8 901 26'56 Josep Colon . 1953 GEIEG
9 42 27'42 Santiago Mesa Girones 1954 AA PALAMÓS-CALONGE ST
10 891 28'13 Josep Repullo Piedra 120 INDEPENDENTS


CADET FEMENÍ

1 442 12'17 Marta Corominas Mariscot 1995 CN BANYOLES
2 180 12'24 Jeanette Hernandez Chamizo 1996 CA LLORET-LA SELVA
3 444 12'38 Patricia Ayuste Poquet 1996 CN BANYOLES
4 528 12'49 Fiona Corominas Godori 1996 CN OLOT
5 445 13'07 Paula Mariscot Puigdemont 1996 CN BANYOLES
6 447 13'10 Carla PeÑa Mateu 1996 CN BANYOLES
7 67 13'20 Claudia Illa Martinez 1995 AA PALAMÓS-CALONGE ST
8 676 13'21 Judit Pujol Corney 1996 GEIEG
9 182 13'32 Patricia Munera MuÑoz 1996 CA LLORET-LA SELVA
10 184 13'59 Cristina MasÓ Floriach 1996 CA LLORET-LA SELVA
11 181 14'08 Ana Martinez Salas 1996 CA LLORET-LA SELVA
12 66 14'26 Chaymae Mechaal 1995 AA PALAMÓS-CALONGE ST
13 530 15'16 Helena Lopez Plana 1996 CN OLOT
14 183 16'51 Anna Prat Font 1996 CA LLORET-LA SELVA

JUVENIL FEMENÍ

1 457 11'47 Marina Guerrero Puigdevall 1994 CN BANYOLES
2 199 12'16 Laia Lorenzo Venzal 1994 CA LLORET-LA SELVA
3 18 12'21 Anna Quilez Ribera 1994 CA LLORET-LA SELVA
4 838 14'14 Laia Herrero Nogareda 1993 CA VALL DE BIANYA


CADET MASCULÍ

1 531 17'00 Aleix Domenech Guix 1995 CN OLOT
2 784 17'04 Llorenç Esteve Pons 1995 JOV. ATL SABADELL
3 847 18'36 Jordi Trape Perez 1995 CA TORREDEMBARRA
4 71 19'13 Aleix Ferre Sanchez 1995 AA PALAMÓS-CALONGE ST
5 69 19'35 Mounir Nejmi 1996 AA PALAMÓS-CALONGE ST
6 1393 19'37 Marc Jimenez Berral 1996 CA LLORET-LA SELVA
7 980 20'08 Marc Alvarez Cortes 1995 CA NOU BARRIS
8 241 20'14 SERGI SÀNCHEZ POL 1996 CA MALGRAT
9 2245 20'18 Aleix Iglesias Martí 1995 CA LLORET-LA SELVA
10 837 20'32 Robert Herrero Nogareda 1996 CA VALL DE BIANYA
11 744 20'41 Narcis Massa Pires 1995 GIRONA COSTA BRAVA
12 242 20'54 XAVIER RUIZ VIÑOLAS 1996 CA MALGRAT
13 448 21'18 Ramon Felez Caldes 1996 CN BANYOLES
14 684 21'30 Yousef Bajaja Abdekemel 1995 GEIEG
15 860 21'32 Cristian Pèrez Ramirez 1996 ATL CASSÀ-LA COLLA
16 2419 99'01 Bilal Feraaoune 1995 INDEPENDENTS
17 2250 99'02 Francesc Torregrossa Sánchez 1996 CA MALGRAT

JUVENIL MASCULÍ

1 7 16'31 Jonatan Romeo Lopez 1994 CA LLORET-LA SELVA
2 537 16'45 Joan Oliveras Font 1993 CN OLOT
3 802 17'11 Genis Grau Plana 1994 UE CASTELLFOLLIT
4 801 17'30 Kejaku Jaiteh 1994 UE CASTELLFOLLIT
5 207 17'48 Andreu MaÑosa Crous 1993 CA LLORET-LA SELVA
6 206 18'00 David Gibert Bertran 1993 CA LLORET-LA SELVA
7 202 18'27 Aniol Pujolras Frigola 1994 CA LLORET-LA SELVA
8 834 18'44 Laurens Devos Martín 1993 CO FARNERS
9 1708 18'57 Soufian Feraaoune 1993 SES SALT
10 203 19'08 Manuel Gutierrez Prieto 1993 CA LLORET-LA SELVA
11 1706 19'57 Faouzi Boutouil 1993 SES SALT
12 1710 19'58 Iboun Mballo 1993 SES SALT
13 1711 20'12 Ousmene Toure 1993 SES SALT
14 200 20'34 Marc Buixeda PiÑeiro 1994 CA LLORET-LA SELVA
15 752 20'57 Marti Alabert Aldana 1994 GIRONA COSTA BRAVA
16 1102 21'05 Marc Garriga CaÑet 1994 GEIEG
17 1099 22'11 Artau GuinÓ Ferrer 1994 GEIEG


ALEVÍ FEMENÍ

1 845 06'46 Andrea Trape Perez 1999 CA TORREDEMBARRA
2 850 07'06 Alba Mitjavila Gutierrez 1999 ATL CASSÀ-LA COLLA
3 813 07'10 Aina Masferrer Ferragutcasas 2000 CO FARNERS
4 433 07'28 Irina Anglada Garcia 2000 CN BANYOLES
5 430 07'37 Martina Majo Rafols 1999 CN BANYOLES
6 652 07'38 Bet Fradera Castello 1999 GEIEG
7 852 07'42 Aïda Marisch Delgado 1999 ATL CASSÀ-LA COLLA
8 116 07'49 Cristina Salvans BrunsÓ 2000 ACE RIUDELLOTS
9 1525 07'53 Carla Giró . 2000 AA PALAMÓS-CALONGE ST
10 851 07'55 Marina Borrell Figueras 1999 ATL CASSÀ-LA COLLA
11 920 08'03 Paula Font Gironés 2000 CORNELLÀ ATLÈTIC
12 431 08'05 Mireia Molas Rodriguez 1999 CN BANYOLES
13 653 08'12 Silvia Vila Noguer 2000 GEIEG
14 1801 08'16 Merari peniel Varela Velazquez 1999 CEIP MARE DE DEU DEL MO
15 2655 08'17 Alba Motas Ventura 2000 CEIP L'ESTACIÓ
16 650 08'18 Laia Figueres FernÁndez 2000 GEIEG
17 556 08'20 Joana MartÍ RomanÍ 2000 COL. DR MASMITJÀ
18 645 08'21 Anna Melendez Morales 2000 GEIEG
19 2643 08'23 Farah Dahbi Laghzaoui 1999 GIRONA COSTA BRAVA
20 176 08'24 Ana Carrion Barea 2000 CA LLORET-LA SELVA
21 647 08'25 Anna ClopÉs Rigau 2000 GEIEG
22 648 08'28 Marta Feliu Paradeda 2000 GEIEG
23 2642 08'36 Hanae Khyat El ahlam 1999 GIRONA COSTA BRAVA
24 519 08'37 Mar LiÑan Martinez 1999 CN OLOT
25 854 08'38 Gemma Gumbau Garriga 1999 ATL CASSÀ-LA COLLA
26 732 08'46 Georgina Ruiz Betlej 1999 GIRONA COSTA BRAVA
27 1354 08'54 Laia Anguita Guitart 2000 CA LLORET-LA SELVA
28 518 99'01 Astrid Monells Marti 1999 CN OLOT
29 2640 99'02 Zaida Gomez Sanchez 1999 GIRONA COSTA BRAVA
30 432 99'03 Julia Canal Panades 2000 CN BANYOLES
31 45 99'04 Meron Baldó Cabreros 2000 AA PALAMÓS-CALONGE ST
32 1487 99'05 Carla Paredes Moreno 2000 CEIP LA BENAULA
33 2646 99'06 Carla Magri AviÑo 1999 GIRONA COSTA BRAVA
34 2645 99'07 Arianna Soley Ribo 1999 GIRONA COSTA BRAVA
35 2235 99'08 Julia Vivas Jimenez 2000 CEIP ALDRIC


ALEVÍ MASCULÍ

1 1621 09'41 Santiago Catrofe Cacharron 1999 CEIP CASSIÀ COSTAL
2 359 09'42 Nil Soler ArbÓs 1999 CEIP GUILLERES
3 818 09'43 Gillian Devos Jacky 1999 CO FARNERS
4 239 09'44 MARC SÀNCHEZ POL 2000 CA MALGRAT
5 523 09'55 Isaac Barti Sola 1999 CN OLOT
6 1365 10'19 Didac Caparros Dalmau 2000 CA LLORET-LA SELVA
7 521 10'20 Bernat Herrero Prat 1999 CN OLOT
8 520 10'21 Miquel SaÑa Miralles 2000 CN OLOT
9 177 10'23 Gerard Iglesias Marti 2000 CA LLORET-LA SELVA
10 1531 10'35 Joan Rovira Boades 1999 CEIP VERD
11 1199 10'37 Xavier Gibert Bertran 1999 CO FARNERS
12 2634 10'39 Annasse Mahboub El hamnouni 1999 GIRONA COSTA BRAVA
13 1149 10'44 Annar Elbajaui . 1999 CN BANYOLES
14 434 10'48 Joel De palau Comamala 1999 CN BANYOLES
15 50 10'53 Kaleab Baldó Cabreros 1999 AA PALAMÓS-CALONGE ST
16 360 10'54 Flavio Ribeiro Guimaraes 2000 CEIP GUILLERES
17 1623 10'59 Guillem Alba Plana 1999 CEIP CASSIÀ COSTAL
18 2515 11'19 Nestor Cazorla 2000 AA PALAMÓS-CALONGE ST
19 120 11'28 Eduard CebriÀ Pujol 2000 ACE RIUDELLOTS
20 2638 11'29 Xavier Machado Fernandez 1999 GIRONA COSTA BRAVA
21 436 11'36 David Medina Freixa 2000 CN BANYOLES
22 575 11'37 Marc Obiols Solé 2000 COL SANT JOSEP SHS
23 437 11'43 Nil Congost Sabater 2000 CN BANYOLES
24 857 11'49 Maxym Vidal Abulí 2000 ATL CASSÀ-LA COLLA
25 2635 11'50 Adria Manzano Amir 1999 GIRONA COSTA BRAVA
26 1526 11'51 Cristian Montiel . 2000 AA PALAMÓS-CALONGE ST
27 906 12'05 Guifré Coromines . 2000 INDEPENDENTS
28 1074 12'11 Marc Delós Estrach 2000 COL. IMMACULADA
29 153 12'17 Guillem Llobet Schibi 2000 CA FIGUERES
30 362 12'24 Isaac Valls Gimenez 2000 CEIP GUILLERES
31 118 99'01 AdriÀ Ropero Subirana 2000 ACE RIUDELLOTS
32 658 99'02 Joel ImbÉrgamo Guasch 2000 GEIEG
33 2636 99'03 Eric Manzano Amir 1999 GIRONA COSTA BRAVA
34 1540 99'04 Roger Estany Font 2000 CN BANYOLES
35 435 99'05 Joan Llorella Bustins 1999 CN BANYOLES
36 1546 99'06 Joel Tibau Mas 2000 CEIP LA BENAULA
37 117 99'07 Pep SimÓn FumadÓ 2000 ACE RIUDELLOTS
38 1488 99'08 Alex Gibello Motriuc 2000 CEIP LA BENAULA
39 361 99'09 Jordi GÓmez Luque 2000 CEIP GUILLERES


INFANTIL FEMENÍ

1 694 09'48 Irene Batlle Capa 1998 GEIEG
2 700 09'57 Anna CasabÓ Oliveres 1997 GEIEG
3 932 09'58 Lidia Ayuste Poquet 1998 CA VENTALLÓ
4 159 09'59 Lluïsa Mitjà Clopés 1998 CA FIGUERES
5 534 10'01 Claudia Bancells Lara 1997 CN OLOT
6 449 10'24 Naiara Estanga Massaguer 1998 CN BANYOLES
7 535 10'30 Nuria Masip Boix 1998 CN OLOT
8 698 10'36 Nausica Cubells Cubells 1997 GEIEG
9 452 10'41 Paula Ferdinand Colmenero 1997 CN BANYOLES
10 746 10'49 Anna Massa Pires 1998 GIRONA COSTA BRAVA
11 1395 10'53 Sana Bakhkha 1998 CA LLORET-LA SELVA
12 695 10'59 Maria ClopÉs Rigau 1998 GEIEG
13 706 11'01 Laura Mas MartÍnez 1998 GEIEG
14 745 11'05 Talhi Sokayna 1998 GIRONA COSTA BRAVA
15 864 11'06 Sandra Saez Gibert 1997 ATL CASSÀ-LA COLLA
16 2630 11'09 Chaymae Daouiri 1998 GIRONA COSTA BRAVA
17 690 11'10 Berta Aymerich Ferrer 1997 GEIEG
18 863 11'15 Lidia Larren Citores 1998 ATL CASSÀ-LA COLLA
19 454 11'17 Mar Rojo Soler 1997 CN BANYOLES
20 451 11'28 Joana Plana Ortiz 1997 CN BANYOLES
21 929 11'35 Clara Vergés Ballesteros 1998 CO VIDRERES
22 748 11'37 Aida Ventura Palou 1998 GIRONA COSTA BRAVA
23 453 11'41 Kenia Hivern Manaut 1997 CN BANYOLES
24 904 11'46 Sandra Baronat . 1997 CA LLORET-LA SELVA
25 72 11'47 Mariona Cots Ponjoan 1997 AA PALAMÓS-CALONGE ST
26 450 11'63 Helena Feliu Masdevall 1998 CN BANYOLES
27 1396 12'27 Jeannine Faber 1998 CA LLORET-LA SELVA
28 747 12'37 Maria Ponsi Vila 1998 GIRONA COSTA BRAVA


INFANTIL MASCULÍ

1 709 10'53 AmÓs GuinÓ Ferrer 1997 GEIEG
2 1699 10'54 Souleymane Diallo 1997 SES SALT
3 78 11'02 Said Mechaal 1998 AA PALAMÓS-CALONGE ST
4 385 11'21 Aleix Brugues Amagat 1997 CN OLOT
5 711 11'22 Joan Torrecillas Sanllehi 1998 GEIEG
6 77 11'24 Ricardo Triviño Aranda 1997 AA PALAMÓS-CALONGE ST
7 193 11'28 Manuel Romero Baena 1997 CA LLORET-LA SELVA
8 73 11'30 Roger Cañigueral Marco 1998 AA PALAMÓS-CALONGE ST
9 866 11'36 Eloi Ortiz Miquel 1997 ATL CASSÀ-LA COLLA
10 194 11'40 Jordi Iglesias MartÍnez 1997 CA LLORET-LA SELVA
11 3097 11'54 Ridouane Ferraone 1997 IES VALLVERA
12 785 11'55 Feliu Esteve Pons 1998 JOV. ATL SABADELL
13 75 12'02 Ayub Ayachi 1998 AA PALAMÓS-CALONGE ST
14 76 12'04 Pedro Ruiz Claveria 1998 AA PALAMÓS-CALONGE ST
15 374 12'07 Said Mounaim 1997 CEIP GUILLERES
16 830 12'11 Lorenzo Devos Walter 1997 CO FARNERS
17 1775 12'23 Pol Viarnes Blanch 1998 CA SANT CELONI
18 197 12'25 GenÍs BayÉs Costa 1997 CA LLORET-LA SELVA
19 299 12'30 FRANCESC TAULATS BRAOS 1998 CA OLESA
20 130 12'39 Marc Peradalta Negre 1998 ACE RIUDELLOTS
21 2024 12'41 Nil Escoda Ortiz 1997 JOV. ATL SABADELL
22 1401 12'53 Bogdan Blanco Blanco 1998 CA LLORET-LA SELVA
23 196 12'55 JosÉ GÓmez Luque 1997 CA LLORET-LA SELVA
24 163 12'59 Ferran Repullo Martos 1997 CA FIGUERES
25 2499 13'08 Mohamed Moumni Carrazzi 1998 AA PALAMÓS-CALONGE ST
26 749 13'09 Carles Alabert Aldana 1997 GIRONA COSTA BRAVA
27 192 13'16 Pere Ripoll Luque 1997 CA LLORET-LA SELVA
28 74 13'48 Marouan Haytom 1998 AA PALAMÓS-CALONGE ST
29 2625 14'16 Saber El ouadi El bakhti 1998 GIRONA COSTA BRAVA
30 1402 14'18 Fermin Vitoria Asenjo 1998 CA LLORET-LA SELVA
31 2447 14'21 Andy Gento Van dam 1998 AA PALAMÓS-CALONGE ST
32 371 14'25 Sergi BayÉs Puigdesens 1998 CEIP GUILLERES
33 800 14'29 Miquel Grau Plana 1997 UE CASTELLFOLLIT
34 369 14'52 Jordi BayÉs Caballero 1998 CEIP GUILLERES
35 412 99'01 Layin Sey 1998 CA VENTALLÓ
36 865 99'02 Jordi Bosch Bassols 1998 ATL CASSÀ-LA COLLA
37 833 99'03 Arnau Restudis Mas 1998 CO FARNERS
38 1400 99'04 Francesc Marti Sanchez 1997 CA LLORET-LA SELVA


BENJAMÍ MASCULÍ

1 2023 05'04 Jan Escoda Ortiz 2001 JOV. ATL SABADELL
2 2519 05'08 Moaad Wahabi Mohamadi 2001 AA PALAMÓS-CALONGE ST
3 928 05'17 Abel Vergés Ballesteros 2001 CO VIDRERES
4 1501 05'18 Tomas Dilme Caro 2001 CEIP LA BENAULA
5 2248 05'19 Adrià Hernández Lechtenborger 2001 CA MALGRAT
6 2654 05'20 Mario Perez Molero 2001 UGE BADALONA
7 1517 05'27 Sergi Prieto . 2001 AA PALAMÓS-CALONGE ST
8 527 05'34 Pau Galceran Lopez 2001 CN OLOT
9 783 05'37 Bernat Esteve Pons 2002 JOV. ATL SABADELL
10 1524 05'38 Joel Gento . 2002 AA PALAMÓS-CALONGE ST
11 1386 05'39 Eloi Caparros Dalmau 2001 CA LLORET-LA SELVA
12 1062 05'42 Joaquim Melendez Morales 2002 INDEPENDENTS
13 563 05'52 Anton Amer ViÑas 2001 COL. DR MASMITJÀ
14 1500 05'56 Aleix Tibau Mas 2002 CEIP LA BENAULA
15 1887 06'21 Jacint Arrizabalaga Pallejà 2002 INDEPENDENTS
16 59 06'25 Lucas Fernandez Perez 2001 AA PALAMÓS-CALONGE ST
17 57 06'26 Ferran Giner Agustin 2001 AA PALAMÓS-CALONGE ST
18 62 06'27 Adria Tabernero March 2001 AA PALAMÓS-CALONGE ST
19 1558 06'32 Renzo Andreoti . 2001 AA PALAMÓS-CALONGE ST
20 2435 06'35 Adrià Pérez Jiménez 2002 CA LLORET-LA SELVA
21 2516 06'38 Marc Garcia 2001 AA PALAMÓS-CALONGE ST
22 1523 06'42 Nil Rodríguez . 2001 AA PALAMÓS-CALONGE ST
23 2444 06'54 Miquel Torner Vinyals 2002 CA LLORET-LA SELVA
24 368 06'55 Sergi Linares Valls 2002 CEIP GUILLERES
25 366 99'01 Pau BayÉs Caballero 2002 CEIP GUILLERES
26 2652 99'02 Genaro Cros Rodriguez 2001 GIRONA COSTA BRAVA
27 1498 99'03 Teo Sitja Sanchez 2001 CEIP LA BENAULA


BENJAMÍ FEMENÍ

1 438 05'34 Iona Edo Martinez 2002 CN BANYOLES
2 525 05'37 Eva Barti Sola 2001 CN OLOT
3 439 05'42 Lucia Free Montgomery 2002 CN BANYOLES
4 524 05'44 Clara Aulinas Prat 2001 CN OLOT
5 2667 05'50 Marta Galló Ruiz 2002 AA PALAMÓS-CALONGE ST
6 363 05'51 Berta BayÉs Costa 2002 CEIP GUILLERES
7 526 05'52 Marta Lopez Plana 2001 CN OLOT
8 1552 05'53 Meritxell Font Cantarero 2001 CEIP VERD
9 365 05'59 Ona Vidal Soler 2002 CEIP GUILLERES
10 179 06'02 Silvia Castillo LladÓ 2002 CA LLORET-LA SELVA
11 364 06'09 Joana ArquÉs Andreu 2002 CEIP GUILLERES
12 1175 06'18 Lara Roura Moreno 0 CO FARNERS
13 440 06'26 Ainhoa Fernandez Martinez 2001 CN BANYOLES
14 60 06'47 Marina Dalmau Carrasco 2001 AA PALAMÓS-CALONGE ST
15 56 06'48 Ivette Ruiz Claveria 2001 AA PALAMÓS-CALONGE ST
16 1371 06'52 Nuria Asenjo Parejas 2001 CA LLORET-LA SELVA
17 1492 06'58 Laura Pous ViÑals 2002 CEIP LA BENAULA
18 2059 07'02 Ana Moreno Vasco 2002 CEIP PINYA DE ROSA
19 1490 07'07 Eva Benavente Pacios 2002 CEIP LA BENAULA
20 1496 07'15 Claudia Guaresti Lloria 2001 CEIP LA BENAULA
21 1495 07'16 Alba Calderon Dilme 2001 CEIP LA BENAULA
22 2660 99'01 Jana Salichs Bonet 2001 AA PALAMÓS-CALONGE ST
23 2061 99'02 Irina Salvador Lorenzo 2002 CEIP PINYA DE ROSA
24 2661 99'03 Lorena Antonio 2002 AA PALAMÓS-CALONGE ST
25 2608 99'04 Aina Manzano 2002 CEIP PINYA DE ROSA
26 1369 99'05 Aroa Gutierrez Lopez 2002 CA LLORET-LA SELVA


PREBENJAMÍ FEMENÍ

1 666 02'10 Carla Figueres FernÁndez 2003 GEIEG
2 377 02'12 Maria Aguilera Masnou 2003 CEIP GUILLERES
3 2603 02'18 Iman ElWahabi 2003 INDEPENDENTS
4 566 02'20 Carla TardÍo Plantalech 2003 COL. DR MASMITJÀ
5 1405 02'21 Judith Martinez Salas 2003 CA LLORET-LA SELVA
6 574 02'22 Berta Montoro Colomer 2003 COL PLA DE DALT
7 565 02'27 Hai Marine Pascual 2003 COL. DR MASMITJÀ
8 869 02'30 Carla Marisch Delgado 2003 ATL CASSÀ-LA COLLA
9 564 02'32 Nia SÁnchez MassÓ 2003 COL. DR MASMITJÀ
10 1566 02'34 Alexandra Hill Riquer 2003 COL. DR MASMITJÀ
11 2659 02'35 Laura Del Cabo 2003 CA LLORET-LA SELVA
12 2027 02'36 Ainhoa Gomez Guerrero 2005 JOV. ATL SABADELL
13 379 02'42 Nuria BonvehÍ Pallarols 2003 CEIP GUILLERES
14 378 02'45 Ada Ripoll Luque 2003 CEIP GUILLERES
15 2223 02'46 Iona Tremols Amiel 2003 CEIP ALDRIC
16 2437 02'49 Corina Carrillo 2003 CEIP LA BENAULA
17 1504 02'54 Berta Campeny Selis 2003 CEIP LA BENAULA
18 2658 02'55 Iris Rodriguez Carmona 2004 INDEPENDENTS
19 2609 02'58 Maria Manzano 2003 CEIP PINYA DE ROSA
20 1503 99'01 Julia Mirabet Villaronga 2003 CEIP LA BENAULA
21 2665 99'02 Hajar Ferraoune 2005 CEIP LA FARGA
22 2656 99'03 Natalia Montiel Andreotti 2005 INDEPENDENTS


PREBENJAMÍ MASCULÍ

1 300 02'05 DIDAC TAULATS BRAOS 2003 CA OLESA
2 2227 02'12 Marc Vazquez Salcedo 2003 CEIP ALDRIC
3 1506 02'13 Pau Gonzalez CaÑaveras 2003 CEIP LA BENAULA
4 921 02'14 Jan Font Gironés 2003 CORNELLÀ ATLÈTIC
5 937 02'15 Nil Canelles Ramón 2003 CN OLOT
6 2229 02'16 Lluc Martinez Comte 2003 CEIP ALDRIC
7 2664 02'19 Isaac Moreno Molina 2003 CA LLORET-LA SELVA
8 1569 02'20 Martí Mola Mundet 2003 COL. DR MASMITJÀ
9 551 02'21 Pol Monells Marti 2003 CN OLOT
10 1507 02'22 Blai Torrent Lopez 2003 CEIP LA BENAULA
11 2230 02'23 Gerard Esteva Turon 2003 CEIP ALDRIC
12 2085 02'24 Alex Viñolas Ramírez 2003 CEIP PINYA DE ROSA
13 570 02'25 Oriol Mas MartÍnez 2003 COL. DR MASMITJÀ
14 568 02'33 Max SÁnchez MassÓ 2003 COL. DR MASMITJÀ
15 552 02'34 Nil LiÑan Martinez 2003 CN OLOT
16 2100 02'37 Pau Delgado Bonet 2003 CEIP LA BENAULA
17 922 03'05 Javier Mendoza . 2004 AFISA MALGRAT-SILS
18 1056 03'07 LluÍs Arjonilla Monfort 2004 CEIP GUILLERES
19 2657 03'08 Ramiro Montiel Andreotti 2003 INDEPENDENTS
20 1505 03'12 Magi Sitja Sanchez 2003 CEIP LA BENAULA
21 572 03'13 Benet Amer ViÑas 2004 COL. DR MASMITJÀ
22 3336 03'35 Pau Delòs Estrach 2005 INDEPENDENTS

 

Comparteix-ho:
meneame digg delicious technorati google bookmarks yahoo blinklist twitter Facebook Facebook
18/01/2010 anar dalt

Curses realitzades
Entrevistes
Reportatges
Dietetica i Nutricio
Higiene i Salut
Entrenaments
Podologia
Fisioterapia
Quiromassatge
Quiropràctica
Psicologia esportiva
Natura i Esport
Filosofia Esportiva i sobre la vida
Running Femeni
¿Sabies que ...
Altres temes
Taules de Ritmes Calculadores de Ritmes
Curses Properes
Calendari de curses
Federacio Internacional
Federacio Espanyola
Federacio Catalana
AIMS Maratons
Curses de Muntanya
Curses de Duatlo
Curses de Triatlo
Curses de Orientacio
Curses de Canicros
World Congress On Science i Athletics
v02.15:0.07
GestionMax
Novetats   Contacte   Política de privacitat   buscador   tags   mapa web   

corrercorrer.com :: Alimentacio esportista
Produce ilatina software, s.l. - Desarrolla Productos web, s.l. - iLatina

Spira DEL SOL MEN SLT 501 Zapatillas con muelles