Inici  |  Qui som  |  Mapa web  |  Publicidad
  
usuari - - Accés d\'usuaris
diumenge - 15.setembre.2019

Publicidad
Complements i suplements
Complements dietetics Complements dietetics
Teixit conjuntiu i articulacions Teixit conjuntiu i articulacions
Immunologia Factor de Transferencia Immunologia Factor de Transferencia
Alimentació Sana
Pasta Pasta
Grans Cereals Sémolas Farines Llegums Llavors Grans Cereals Sèmolas Farines Llegums Llavors
Proteinas Vegetals Proteïnes Vegetals
Conserves de Verdures Llegums i Germinats Conserves de Verdures Llegums i Germinats
Salses Maioneses Pates Cremes i Purés Vegetals Salses Maioneses Pates Cremes i Purés Vegetals
Omega 3 Natural, Bonítol Tonyina Verat, Conserves del Mar Omega 3 Natural, Bonítol Tonyina Verat, Conserves del Mar
Melmelades Compotes Xarops Mousse de Fruites Melmelades Compotes Xarops Mousse de Fruites
Fleca Pa i Galetes Fleca Pa i Galetes
Mueslis Cornflakes Flocs Mueslis Cornflakes Flocs
Barretes energètiques Coques i Snacks Barretes energètiques Coques i Snacks
Fruits secs Fruits secs
Alimentació Sana Especialitats
Olis i Vinagres Olis i Vinagres
Condiments Espècies i Herbes Condiments Espècies i Herbes
Endolcidors Endolcidors
Sense Gluten Celíacs Sense Gluten Celíacs
Menjar Tradicional Japonès Menjar Tradicional Japonès
Te Infusions Cafè Te Infusions Cafè
Begudes Naturals
Sucs i Begudes Vegetals Sucs i Begudes Vegetals
Aigua i Refrescs Naturals Aigua i Refrescs Naturals
Celler Cervesa Vi Cava Celler Cervesa Vi Cava
Accessoris per el Corredor
Calçat esportiu Calçat esportiu
LURBEL Mitjons RegeneratiusLURBEL Mitjons Regeneratius
LURBEL Mitjons Regeneratius
Cosmetica higiene neteja
Cremes de massatge i de tractament Cremes de massatge i de tractament
Sabons xampus suavitzants corporals Sabons xampus suavitzants corporals
Cosmetica per a la cara Cosmetica i Bellesa
Higiene Dental i Bucal Higiene Dental i Bucal
Higiene Intima Higiene Femenina Higiene Intima Higiene Femenina
MADFORM Cremes de competicióMADFORM Cremes de competició
MADFORM Cremes de competició
Ofertes

Laurent Cristanel - Cuidado de la piel

Cros de Vidreres 2010 per Angel Mullera i Barbara Ramon (Victor Vilalta)

enviar a un amic

Ahir Diumenge 14 de Febrer de 2010 es va disputar el XXI Cros de Vidreres, enquadrat a dins del Gran Premi Consell Comarcal de la Selva i pertanyent al Circuit Gironí de Cros.

332 atletes repartits en diferents categories es varen aplegar a la zona Esportiva a partir de les 10 del matí per disputar aquesta 21ª edició del cros.

Els grans dominadors varen ser Bàrbara Ramón del AA. Catalunya i Àngel Mullera de CA Lloret-La Selva. Mullera va deixar palesa la seva superioritat al adjudicar-se la victòria amb 16’03” per davant de l’atleta del C.A. Castellar Xavi Planas 16’18” i de l’atleta de categoria promesa Hamid Kabouri GEEG 16’24”. Va completar el podi en categoria sènior l’atleta del CA Lloret-La Selva Salvador Ciurana 16’58”

En l’apartat femení , una vegada més va ser Bàrbara Ramón AA Catalunya qui es va endur la victòria, per davant en aquesta ocasió de Nuri Soler C.A. Lloret-La Selva 15’07” i de Cristina Bosch del Girona-Costa Brava 15’11”.

RESULTATS

JUNIOR MASCULÍ

1 1944 17'02 Segio Vellido Ibañez 1992 CA CASTELLAR
2 771 17'29 Rafik Toulliss Ayada 1991 GIRONA COSTA BRAVA
3 296 17'39 Tarik El khiam Ben roho 1992 CA NOU BARRIS
4 900 17'50 Igansi Baldellou . 1991 GEIEG
5 773 18'08 Mohamed Belhadi Akarkarch 1992 GIRONA COSTA BRAVA
6 1485 18'21 Sergi Díaz Ramírez 1991 UNIÓ COLOMENCA ATL
7 1838 18'49 Aldo Chorozqui . 1992 CA LLORET-LA SELVA
8 774 19'03 Marc PlanagumÀ Costoya 1992 GIRONA COSTA BRAVA
9 776 19'29 Aniol Alabert Aldana 1992 GIRONA COSTA BRAVA
10 988 20'25 Nelso Miranda Neira 1991 CA NOU BARRIS
11 775 20'40 Miquel Jofra Castells 1992 GIRONA COSTA BRAVA

PROMESA MASCULÍ

1 8 16'24 Hamid Kabouri 1988 GEIEG
2 757 17'03 Abdessamad Essalmi El bachini 1989 GIRONA COSTA BRAVA
3 1750 18'44 Arnau Pujol Vallribera 1988 CLUB MUNTANYENC ST CU
4 1157 18'59 Joan Pibernat Tirado 1988 ACE RIUDELLOTS
5 1105 19'47 AdÁn CasabÓ Momblan 1990 GEIEG

SENIOR MASCULÍ

1 1 16'03 Angel Mullera Rodriguez 1984 CA LLORET-LA SELVA
2 971 16'18 Xavi Planas Criado 1982 CA CASTELLAR
3 931 16'45 Salvador Ciurana Ferragutcases 1980 CA LLORET-LA SELVA
4 598 16'58 Rafa Cañizares Muñoz 0 CA SALT ESPORTS PARRA
5 923 16'59 Steven McGregor . 1976 CA SALT ESPORTS PARRA
6 2687 17'08 Jesus Leotado Franco 1982 UNIÓ COLOMENCA ATL
7 2677 17'20 Oumrim Jamal 1976 GIRONA COSTA BRAVA
8 137 17'23 Albert Rutllant Del val 1976 ATL GIRONA
9 638 17'25 Abdelhamed Alharrak 1978 GA LLUÏSOS
10 2675 17'59 David Madrid Justícia 1975 FILA DOMINGO CATALAN
11 1977 18'06 Ivan Serrano 1980 INDEPENDENTS
12 468 18'14 Jesus Zamudio Fernandez 1964 CN BANYOLES
13 925 18'38 Xavier Vinyals Teixidos 1980 GEIEG
14 867 18'53 Àngel Pons Viñolas 1979 ATL CASSÀ-LA COLLA
15 388 19'10 Miquel Cruz Infantes 1979 CA FIGUERES
16 2702 20'30 Josep Maria Francesc 1964 BONASPORT
17 213 20'39 Jordi Pujolar Pane 1979 CA LLORET-LA SELVA

CADET FEMENÍ

1 444 09'56 Patricia Ayuste Poquet 1996 CN BANYOLES
2 180 10'12 Jeanette Hernandez Chamizo 1996 CA LLORET-LA SELVA
3 1741 10'20 Zoya Naumov Corbera 1995 CLUB MUNTANYENC ST CU
4 1740 10'47 Mar Talarn Vidal 1996 CLUB MUNTANYENC ST CU
5 671 10'50 Rut Alfonso Ribas 1996 GEIEG
6 676 11'03 Judit Pujol Corney 1996 GEIEG
7 184 11'07 Cristina MasÓ Floriach 1996 CA LLORET-LA SELVA
8 2668 11'08 Andrea Palacio . 1996 CLUB MUNTANYENC ST CU
9 528 11'18 Fiona Corominas Godori 1996 CN OLOT
10 181 11'22 Ana Martinez Salas 1996 CA LLORET-LA SELVA
11 285 11'53 Judit March Burgos 1995 CA NOU BARRIS
12 2686 12'25 Maria Miranda Navarro 1996 UA TERRASSA
13 183 13'52 Anna Prat Font 1996 CA LLORET-LA SELVA

JUNIOR FEMENÍ

1 555 17'40 Julia Santos Ferres 1992 CN OLOT

JUVENIL FEMENÍ

1 199 10'08 Laia Lorenzo Venzal 1994 CA LLORET-LA SELVA
2 2688 99'04 Yosra El Wahabi . 1994 AA PALAMÓS-CALONGE ST

PROMESA FEMENÍ

1 902 19'48 Cristina Colon . 1988 GEIEG

SENIOR FEMENÍ

1 2 14'54 Bàrbara Ramon Salamanya 1983 AA CATALUNYA
2 908 15'07 Nuri Soler Alay 1971 CA LLORET-LA SELVA
3 760 15'11 Cristina Bosch Coll 1969 GIRONA COSTA BRAVA
4 633 16'03 Natalia Rodriguez Gragera 1976 GA LLUÏSOS
5 759 16'21 Eva Massaguer Dalmau 1967 GIRONA COSTA BRAVA

 VETERÀ A FEMENÍ

1 255 16'09 Laura Martin Ortega 1974 CA NOU BARRIS
2 893 16'40 Olga Planas . 1971 GEIEG
3 1832 17'52 Núria Ortiz Vázquez 1971 JOV. ATL SABADELL
4 962 17'53 Ana Gil Marfa 1966 CA CASTELLAR
5 919 18'18 Sílvia Gironés Bausa 1970 CORNELLÀ ATLÈTIC
6 2696 99'03 Marisa Piñals Izquierdo 1967 INDEPENDENTS

VETERÀ B FEMENÍ

1 625 18'10 Rosa maria Rubio Abella 1961 GA LLUÏSOS
2 428 18'38 Anna Pascual Pich 1963 CN BANYOLES
3 493 19'19 Eli Pons Garcia 1963 CN CALDES
4 141 20'46 Maria rosa Busquets Fuster 1956 BARCELONA ATL
5 115 99'01 Rita Masferrer Pinto 1957 ACAV
6 2699 99'02 Maribel Planas Valls 1963 INDEPENDENTS

VETERÀ A MASCULÍ

1 6 16'41 Pedro Ruiz Sanchez 1971 AA PALAMÓS-CALONGE ST
2 1836 17'20 Abdelali Afia . 1972 RUNNER'S WORLD
3 302 17'35 David Marsol Font 1970 CA VIC
4 222 17'50 DAVID JULIÀ PERACAULA 1972 CA MALGRAT
5 220 17'58 ROMÁN ADALID CASADO 1965 CA MALGRAT
6 607 18'06 Nabi Abdelkader 1970 GA LLUÏSOS
7 474 18'09 Toni Garcia Sabio 1970 CN CALDES
8 1198 18'21 Carles Campmajo Riera 1966 CA LLORET-LA SELVA
9 35 18'28 Sebastia Polinario Lopez 1971 AA PALAMÓS-CALONGE ST
10 898 18'37 Eduard Valenzuela . 1973 GEIEG
11 602 18'47 Agustin Bartres Gallart 1968 GA LLUÏSOS
12 471 18'51 Jaume Termes Asensio 1968 CN CALDES
13 2698 19'04 Victor Girol Díaz 1970 CA LLORET-LA SELVA
14 85 19'05 David Tejero Gomez 1974 AA PALAMÓS-CALONGE ST
15 479 19'19 Pere Roquerias Rife 1974 CN CALDES
16 807 19'51 Xavier Vallès Casanova 1971 CO FARNERS
17 1831 20'00 Juan Carlos Gómez Herrador 1971 JOV. ATL SABADELL
18 2042 20'05 Joan Ortiz Moreno 1966 ATL CASSÀ-LA COLLA
19 913 20'09 Albert Becerra . 1972 CA LLORET-LA SELVA
20 167 20'19 Manuel Carrion Rodriguez 1965 CA LLORET-LA SELVA
21 221 20'33 JOAN AYMERICH MERCADER 1965 CA MALGRAT
22 1538 20'35 Mostafa Lachkar . 1971 INDEPENDENTS
23 918 20'44 Carles Font Sancho 1970 CORNELLÀ ATLÈTIC
24 605 21'14 David Cocera Martinez 1968 GA LLUÏSOS
25 2684 21'18 Josep Gil Gil 1971 RIPOLLET UA
26 1104 21'21 Joan Sánchez López 1971 CA LLORET-LA SELVA
27 1348 21'36 Martí Vergés Allende 1967 CA LLORET-LA SELVA
28 809 22'19 Josep maria Vallès Casanova 1969 CO FARNERS
29 2694 22'20 Mohamed El Wahabi . 1967 AA PALAMÓS-CALONGE ST
30 2670 23'18 Silveri Restudis Bague 1971 INDEPENDENTS

VETERÀ B MASCULÍ

1 270 17'25 Jordi March March 1960 CA NOU BARRIS
2 231 18'27 JOAN BUXEDA TORRENT 1960 CA MALGRAT
3 234 18'36 OSCAR ALFONSO MENDOZA CÁCERES 1963 CA MALGRAT
4 485 18'55 Manolo Romero Del peral 1957 CN CALDES
5 1829 19'41 Rafael García Núñez 1961 JOV. ATL SABADELL
6 1833 19'48 Jordi Villalba Vera 1962 JOV. ATL SABADELL
7 171 19'57 Isidre Moragas Recasens 1955 CA LLORET-LA SELVA
8 914 20'14 Joan Bayé Nadal 1955 GIRONA COSTA BRAVA
9 870 21'08 Miquel Badosa Trafach 1960 CA PESCALLUNES
10 174 21'28 Jordi JuliÀ Torras 1958 CA LLORET-LA SELVA
11 135 21'57 Xavier Alfonso EstÉvez 1955 ATL GIRONA
12 384 22'12 Àngel Ruiz Gutiérrez 1958 INDEPENDENTS
13 974 22'13 Mario Poch Basset 1956 CA LLORET-LA SELVA
14 170 22'18 Francisco Pareja SÁnchez 1955 CA LLORET-LA SELVA

VETERÀ C MASCULÍ

1 594 19'39 Fernando Diaz Perez 1951 FC BARCELONA
2 963 20'47 Manuel Hoyo PÉrez 1949 CA CASTELLAR
3 628 20'58 Prudencio Perez Hernandez 1947 GA LLUÏSOS
4 44 21'16 Josep maria Gisbert Marti 1946 AA PALAMÓS-CALONGE ST
5 516 21'33 Josep Danes Berga 1953 CN OLOT
6 496 22'02 Concordio Perez Pinilla 1955 CN CALDES
7 2700 22'14 Llorenç Soler 1954 INDEPENDENTS
8 901 22'24 Josep Colon . 1953 GEIEG
9 730 23'06 Antoni Rentero Romero 1954 GIRONA COSTA BRAVA
10 42 99'01 Santiago Mesa Girones 1954 AA PALAMÓS-CALONGE ST
11 891 99'02 Josep Repullo Piedra 120 INDEPENDENTS

CADET MASCULÍ

1 687 10'58 Joubair Makhfaoui 1996 GEIEG
2 847 11'08 Jordi Trape Perez 1995 CA TORREDEMBARRA
3 1515 11'12 Adil Rochdi . 1995 UNIÓ COLOMENCA ATL
4 688 11'22 Jabir Makhfaoui 1996 GEIEG
5 1393 11'37 Marc Jimenez Berral 1996 CA LLORET-LA SELVA
6 680 11'52 Joan Vila Pujolras 1996 GEIEG
7 2520 11'57 Anas Wahabi Mohamadi 1996 AA PALAMÓS-CALONGE ST
8 980 12'04 Marc Alvarez Cortes 1995 CA NOU BARRIS
9 744 12'07 Narcis Massa Pires 1995 GIRONA COSTA BRAVA
10 242 12'08 XAVIER RUIZ VIÑOLAS 1996 CA MALGRAT
11 241 12'09 SERGI SÀNCHEZ POL 1996 CA MALGRAT
12 860 12'42 Cristian Pèrez Ramirez 1996 ATL CASSÀ-LA COLLA
13 862 13'35 Eric Borrell Figueras 1996 ATL CASSÀ-LA COLLA
14 2250 14'07 Francesc Torregrossa Sánchez 1996 CA MALGRAT
15 1853 99'01 Bilal Ferraaoune . 1995 SES SALT
16 827 99'02 Roger Vallès Tolosa 1996 CO FARNERS

JUVENIL MASCULÍ

1 7 10'06 Jonatan Romeo Lopez 1994 CA LLORET-LA SELVA
2 206 10'25 David Gibert Bertran 1993 CA LLORET-LA SELVA
3 204 10'34 Arnau Turon Vernedas 1993 CA LLORET-LA SELVA
4 207 10'40 Andreu MaÑosa Crous 1993 CA LLORET-LA SELVA
5 985 10'50 Mohamed Bounoua 1993 CA NOU BARRIS
6 1708 11'02 Soufian Feraaoune 1993 SES SALT
7 2682 11'10 Miguel angel Almir Garcia 1994 ISS L'HOSPITALET
8 834 11'11 Laurens Devos Martín 1993 CO FARNERS
9 1706 11'21 Faouzi Boutouil 1993 SES SALT
10 203 11'26 Manuel Gutierrez Prieto 1993 CA LLORET-LA SELVA
11 1745 11'45 Francesc Aguila Gonzalez 1994 CLUB MUNTANYENC ST CU
12 1484 12'17 Victor Díaz Ramírez 1993 UNIÓ COLOMENCA ATL
13 1916 12'46 Adrià Aymerich Ferrer 1994 GEIEG
14 1748 12'47 Enric Lopez Barcelo 1994 CLUB MUNTANYENC ST CU
15 539 13'06 Eudald Plantalech Casals 1994 CN OLOT

INFANTIL FEMENÍ

1 2681 04'47 Judit Perez Marzo 1997 ISS L'HOSPITALET
2 694 05'09 Irene Batlle Capa 1998 GEIEG
3 932 05'14 Lidia Ayuste Poquet 1998 CA VENTALLÓ
4 700 05'20 Anna CasabÓ Oliveres 1997 GEIEG
5 534 05'21 Claudia Bancells Lara 1997 CN OLOT
6 159 05'22 Lluïsa Mitjà Clopés 1998 CA FIGUERES
7 698 05'44 Nausica Cubells Cubells 1997 GEIEG
8 695 05'46 Maria ClopÉs Rigau 1998 GEIEG
9 690 05'47 Berta Aymerich Ferrer 1997 GEIEG
10 746 05'48 Anna Massa Pires 1998 GIRONA COSTA BRAVA
11 864 05'55 Sandra Saez Gibert 1997 ATL CASSÀ-LA COLLA
12 929 06'03 Clara Vergés Ballesteros 1998 CO VIDRERES
13 535 06'04 Nuria Masip Boix 1998 CN OLOT
14 904 06'14 Sandra Baronat . 1997 CA LLORET-LA SELVA
15 288 06'22 Jana Roquer Aranda 1998 CA NOU BARRIS
16 705 06'39 Cristina Aranjuelo Planella 1997 GEIEG
17 701 06'41 Paula CasabÓ Motas 1997 GEIEG
18 702 06'49 Marina CasabÓ Motas 1998 GEIEG

INFANTIL MASCULÍ

1 713 05'56 Aleix Ferrer Font 1997 GEIEG
2 1699 05'57 Souleymane Diallo 1997 SES SALT
3 709 05'58 AmÓs GuinÓ Ferrer 1997 GEIEG
4 327 06'01 Roger PallÀs PiquÉ 1997 CA VIC
5 712 06'04 Mamadou Alimou Diallo 1997 GEIEG
6 866 06'08 Eloi Ortiz Miquel 1997 ATL CASSÀ-LA COLLA
7 385 06'10 Aleix Brugues Amagat 1997 CN OLOT
8 711 06'12 Joan Torrecillas Sanllehi 1998 GEIEG
9 193 06'23 Manuel Romero Baena 1997 CA LLORET-LA SELVA
10 3097 06'24 Ridouane Ferraone 1997 IES VALLVERA
11 76 06'26 Pedro Ruiz Claveria 1998 AA PALAMÓS-CALONGE ST
12 830 06'30 Lorenzo Devos Walter 1997 CO FARNERS
13 189 06'35 Giovanni Ferinu Sanz 1998 CA LLORET-LA SELVA
14 2024 06'36 Nil Escoda Ortiz 1997 JOV. ATL SABADELL
15 196 06'37 JosÉ GÓmez Luque 1997 CA LLORET-LA SELVA
16 299 06'40 FRANCESC TAULATS BRAOS 1998 CA OLESA
17 1401 06'41 Bogdan Blanco Blanco 1998 CA LLORET-LA SELVA
18 2703 06'44 Juan Vicente Bueno Montenegro 1998 CEIP PINYA DE ROSA
19 374 06'45 Said Mounaim 1997 CEIP GUILLERES
20 370 06'49 Pau Aguilera Masnou 1998 CEIP GUILLERES
21 832 06'50 Toni Sarsanedas Julià 1998 CO FARNERS
22 191 07'03 Guillem Vidal Pallarols 1997 CA LLORET-LA SELVA
23 714 07'17 Pep Fradera Castello 1997 GEIEG
24 579 07'24 Gerard Casacuberta Moragas 1998 COL SANT JOSEP SHS
25 371 07'27 Sergi BayÉs Puigdesens 1998 CEIP GUILLERES
26 412 07'45 Layin Sey 1998 CA VENTALLÓ
27 833 08'02 Arnau Restudis Mas 1998 CO FARNERS
28 369 08'03 Jordi BayÉs Caballero 1998 CEIP GUILLERES
29 865 08'15 Jordi Bosch Bassols 1998 ATL CASSÀ-LA COLLA

ALEVÍ FEMENÍ

1 2678 04'54 Alba Roman Sirvent 1999 ISS L'HOSPITALET
2 845 04'55 Andrea Trape Perez 1999 CA TORREDEMBARRA
3 850 05'13 Alba Mitjavila Gutierrez 1999 ATL CASSÀ-LA COLLA
4 813 05'21 Aina Masferrer Ferragutcasas 2000 CO FARNERS
5 358 05'33 ïa Vidal Soler 2000 CEIP GUILLERES
6 652 05'36 Bet Fradera Castello 1999 GEIEG
7 851 05'46 Marina Borrell Figueras 1999 ATL CASSÀ-LA COLLA
8 852 05'49 Aïda Marisch Delgado 1999 ATL CASSÀ-LA COLLA
9 920 05'55 Paula Font Gironés 2000 CORNELLÀ ATLÈTIC
10 650 05'56 Laia Figueres FernÁndez 2000 GEIEG
11 653 06'05 Silvia Vila Noguer 2000 GEIEG
12 647 06'11 Anna ClopÉs Rigau 2000 GEIEG
13 648 06'12 Marta Feliu Paradeda 2000 GEIEG
14 2685 06'21 Laura Gil Rivas 2000 RIPOLLET UA
15 645 06'32 Anna Melendez Morales 2000 GEIEG
16 1547 06'49 Estel Campmajó Colls 2000 CO VIDRERES
17 1487 07'01 Carla Paredes Moreno 2000 CEIP LA BENAULA
18 1075 99'01 Eva Prat Font 2000 COL SANT JOSEP SHS
19 2712 99'02 Marina Ruiz 2000 CEIP LA BENAULA

ALEVÍ MASCULÍ

1 1621 99'01 Santiago Catrofe Cacharron 1999 CEIP CASSIÀ COSTAL
2 2679 99'02 Jordi Almir Garcia 1999 ISS L'HOSPITALET
3 818 99'03 Gillian Devos Jacky 1999 CO FARNERS
4 2674 99'04 Albert Gibert Exposito 1999 COL. VEDRUNA
5 1199 99'05 Xavier Gibert Bertran 1999 CO FARNERS
6 359 99'06 Nil Soler ArbÓs 1999 CEIP GUILLERES
7 308 99'07 Arnau PallÀs PiquÉ 1999 CA VIC
8 523 99'08 Isaac Barti Sola 1999 CN OLOT
9 307 99'09 Adam PÉrez Esteban 2000 CA VIC
10 121 99'10 Pau Albareda Sanchez 2000 ACE RIUDELLOTS
11 177 99'11 Gerard Iglesias Marti 2000 CA LLORET-LA SELVA
12 520 99'12 Miquel SaÑa Miralles 2000 CN OLOT
13 521 99'13 Bernat Herrero Prat 1999 CN OLOT
14 1623 99'14 Guillem Alba Plana 1999 CEIP CASSIÀ COSTAL
15 119 99'15 Jordi Molina Garcia 2000 ACE RIUDELLOTS
16 153 99'16 Guillem Llobet Schibi 2000 CA FIGUERES
17 117 99'17 Pep SimÓn FumadÓ 2000 ACE RIUDELLOTS
18 362 99'18 Isaac Valls Gimenez 2000 CEIP GUILLERES
19 658 99'19 Joel ImbÉrgamo Guasch 2000 GEIEG
20 118 99'20 AdriÀ Ropero Subirana 2000 ACE RIUDELLOTS
21 2401 99'21 Eric Beneyto Fernandez 1999 ATL CASSÀ-LA COLLA
22 1546 99'23 Joel Tibau Mas 2000 CEIP LA BENAULA
23 659 99'24 Joan PeÑalosa MartÍn 2000 GEIEG
24 361 99'25 Jordi GÓmez Luque 2000 CEIP GUILLERES

BENJAMÍ FEMENÍ

1 525 03'38 Eva Barti Sola 2001 CN OLOT
2 526 03'44 Marta Lopez Plana 2001 CN OLOT
3 179 03'48 Silvia Castillo LladÓ 2002 CA LLORET-LA SELVA
4 315 03'50 Vinyet Pampliega 2001 CA VIC
5 1552 03'51 Meritxell Font Cantarero 2001 CEIP VERD
6 364 03'55 Joana ArquÉs Andreu 2002 CEIP GUILLERES
7 1874 03'59 Mireia Bohils Tenas 2001 CA CALELLA
8 319 04'01 Marta PallÀs PiquÉ 2002 CA VIC
9 2704 04'08 Aina Brugué . 2001 CO VIDRERES
10 1175 04'10 Lara Roura Moreno 0 CO FARNERS
11 1494 04'13 Alba Caballero Gonzalez 2001 CEIP LA BENAULA
12 664 04'16 Laura GonzÁlez Comalada 2001 GEIEG
13 1492 04'43 Laura Pous ViÑals 2002 CEIP LA BENAULA
14 2059 04'48 Ana Moreno Vasco 2002 CEIP PINYA DE ROSA
15 1495 99'01 Alba Calderon Dilme 2001 CEIP LA BENAULA
16 1497 99'02 Mariona Pages Antunes 2001 CEIP LA BENAULA
17 2710 99'03 Mar Martin . 2002 CEIP LA BENAULA

BENJAMÍ MASCULÍ

1 935 03'15 Sergi Adalid Soriano 2001 GA LLUÏSOS
2 2023 03'19 Jan Escoda Ortiz 2001 JOV. ATL SABADELL
3 321 03'21 Gil RallÓ GenerÓ 2001 CA VIC
4 2701 03'22 Marc Fernandez . 2002 CA LAIETANA
5 2519 03'25 Moaad Wahabi Mohamadi 2001 AA PALAMÓS-CALONGE ST
6 298 03'30 GERARD TAULATS BRAOS 2001 CA OLESA
7 2248 03'33 Adrià Hernández Lechtenborger 2001 CA MALGRAT
8 928 03'35 Abel Vergés Ballesteros 2001 CO VIDRERES
9 1768 03'39 Victor Coris Cobos 2001 CA SANT CELONI
10 1501 03'47 Tomas Dilme Caro 2001 CEIP LA BENAULA
11 126 03'49 Marc Tremosa Oliveras 2002 ACE RIUDELLOTS
12 1062 03'50 Joaquim Melendez Morales 2002 INDEPENDENTS
13 1500 03'52 Aleix Tibau Mas 2002 CEIP LA BENAULA
14 2709 03'53 Telm Fontàs Robert 2002 CA MALGRAT
15 2697 03'54 Victor Girol Cifuentes 2002 CA LLORET-LA SELVA
16 1887 03'55 Jacint Arrizabalaga Pallejà 2002 INDEPENDENTS
17 859 03'56 Arnau Juana Ortiz 2001 ATL CASSÀ-LA COLLA
18 2439 03'59 Gerard Bohils Tenes 2001 CA CALELLA
19 127 03'60 Pau Molina Garcia 2002 ACE RIUDELLOTS
20 2444 04'06 Miquel Torner Vinyals 2002 CA LLORET-LA SELVA
21 2435 04'07 Adrià Pérez Jiménez 2002 CA LLORET-LA SELVA
22 2282 04'13 Pol Albariño Casaus 2001 CO VIDRERES
23 2711 04'27 Oriol Serra Grau 2002 CN OLOT
24 368 04'31 Sergi Linares Valls 2002 CEIP GUILLERES
25 366 04'35 Pau BayÉs Caballero 2002 CEIP GUILLERES
26 2087 04'42 Killiam Pina Tejada 2001 CEIP PINYA DE ROSA
27 2707 04'49 Samuel Molina . 2002 CEIP PINYA DE ROSA

PREBENJAMÍ FEMENÍ

1 377 02'30 Maria Aguilera Masnou 2003 CEIP GUILLERES
2 2603 02'31 Iman ElWahabi 2003 INDEPENDENTS
3 666 02'32 Carla Figueres FernÁndez 2003 GEIEG
4 1840 02'39 Judit Bohils Tessas 2003 CA CALELLA
5 1405 02'46 Judith Martinez Salas 2003 CA LLORET-LA SELVA
6 566 02'47 Carla TardÍo Plantalech 2003 COL. DR MASMITJÀ
7 564 02'48 Nia SÁnchez MassÓ 2003 COL. DR MASMITJÀ
8 869 02'57 Carla Marisch Delgado 2003 ATL CASSÀ-LA COLLA
9 565 02'59 Hai Marine Pascual 2003 COL. DR MASMITJÀ
10 379 03'05 Nuria BonvehÍ Pallarols 2003 CEIP GUILLERES
11 2027 03'06 Ainhoa Gomez Guerrero 2005 JOV. ATL SABADELL
12 1407 03'11 Gemma Dalemus I alsina 2003 CA LLORET-LA SELVA
13 2695 03'18 Laia Romeo Atmetller 2004 CA LLORET-LA SELVA
14 2080 03'19 Azahara Gàlvez Bravo 2003 CEIP PINYA DE ROSA
15 2079 99'01 Nadia Florido Moreno 2003 CEIP PINYA DE ROSA

PREBENJAMÍ MASCULÍ

1 2391 02'28 Feliu Alberti Garcia 2003 CORNELLÀ ATLÈTIC
2 300 02'29 DIDAC TAULATS BRAOS 2003 CA OLESA
3 921 02'33 Jan Font Gironés 2003 CORNELLÀ ATLÈTIC
4 1506 02'34 Pau Gonzalez CaÑaveras 2003 CEIP LA BENAULA
5 1937 02'36 David Falomir Quintana 2003 AE ATLÈTICA CALELLA
6 2708 02'37 Isaac Moreno Molina 2004 CA LLORET-LA SELVA
7 2229 02'45 Lluc Martinez Comte 2003 CEIP ALDRIC
8 2230 02'50 Gerard Esteva Turon 2003 CEIP ALDRIC
9 569 02'53 Joan Cano Costa 2003 COL. DR MASMITJÀ
10 568 02'54 Max SÁnchez MassÓ 2003 COL. DR MASMITJÀ
11 1968 03'12 Jonathan Del castillo Mendoza 2003 CA MALGRAT
12 380 03'17 Guillem Bosch Salarich 2003 CEIP GUILLERES

 

Comparteix-ho:
meneame digg delicious technorati google bookmarks yahoo blinklist twitter Facebook Facebook
15/02/2010 anar dalt

Curses realitzades
Entrevistes
Reportatges
Dietetica i Nutricio
Higiene i Salut
Entrenaments
Podologia
Fisioterapia
Quiromassatge
Quiropràctica
Psicologia esportiva
Natura i Esport
Filosofia Esportiva i sobre la vida
Running Femeni
¿Sabies que ...
Altres temes
Taules de Ritmes Calculadores de Ritmes
Curses Properes
Calendari de curses
Federacio Internacional
Federacio Espanyola
Federacio Catalana
AIMS Maratons
Curses de Muntanya
Curses de Duatlo
Curses de Triatlo
Curses de Orientacio
Curses de Canicros
World Congress On Science i Athletics
v02.15:0.02
GestionMax
Novetats   Contacte   Política de privacitat   buscador   tags   mapa web   

corrercorrer.com :: Alimentacio esportista
Produce ilatina software, s.l. - Desarrolla Productos web, s.l. - iLatina

Spira DEL SOL MEN SLT 501 Zapatillas con muelles