Inici  |  Qui som  |  Mapa web  |  Publicidad
  
usuari - - Accés d\'usuaris
dimecres - 13.novembre.2019

Publicidad
Complements i suplements
Complements dietetics Complements dietetics
Teixit conjuntiu i articulacions Teixit conjuntiu i articulacions
Immunologia Factor de Transferencia Immunologia Factor de Transferencia
Alimentació Sana
Pasta Pasta
Grans Cereals Sémolas Farines Llegums Llavors Grans Cereals Sèmolas Farines Llegums Llavors
Proteinas Vegetals Proteïnes Vegetals
Conserves de Verdures Llegums i Germinats Conserves de Verdures Llegums i Germinats
Salses Maioneses Pates Cremes i Purés Vegetals Salses Maioneses Pates Cremes i Purés Vegetals
Omega 3 Natural, Bonítol Tonyina Verat, Conserves del Mar Omega 3 Natural, Bonítol Tonyina Verat, Conserves del Mar
Melmelades Compotes Xarops Mousse de Fruites Melmelades Compotes Xarops Mousse de Fruites
Fleca Pa i Galetes Fleca Pa i Galetes
Mueslis Cornflakes Flocs Mueslis Cornflakes Flocs
Barretes energètiques Coques i Snacks Barretes energètiques Coques i Snacks
Fruits secs Fruits secs
Alimentació Sana Especialitats
Olis i Vinagres Olis i Vinagres
Condiments Espècies i Herbes Condiments Espècies i Herbes
Endolcidors Endolcidors
Sense Gluten Celíacs Sense Gluten Celíacs
Menjar Tradicional Japonès Menjar Tradicional Japonès
Te Infusions Cafè Te Infusions Cafè
Begudes Naturals
Sucs i Begudes Vegetals Sucs i Begudes Vegetals
Aigua i Refrescs Naturals Aigua i Refrescs Naturals
Celler Cervesa Vi Cava Celler Cervesa Vi Cava
Accessoris per el Corredor
Calçat esportiu Calçat esportiu
LURBEL Mitjons RegeneratiusLURBEL Mitjons Regeneratius
LURBEL Mitjons Regeneratius
Cosmetica higiene neteja
Cremes de massatge i de tractament Cremes de massatge i de tractament
Sabons xampus suavitzants corporals Sabons xampus suavitzants corporals
Cosmetica per a la cara Cosmetica i Bellesa
Higiene Dental i Bucal Higiene Dental i Bucal
Higiene Intima Higiene Femenina Higiene Intima Higiene Femenina
MADFORM Cremes de competicióMADFORM Cremes de competició
MADFORM Cremes de competició
Ofertes

Laurent Cristanel - Cuidado de la piel

Cros de Salt 2009 per Paco Tugores i Magda Vicens (Victor Vilalta)

enviar a un amic

Paco Tugores del C.A. Lloret-La Selva, ha estat el guanyador d’aquesta 9ª edició del Cros Vila de Salt Esports Parra, que es va disputar ahir diumenge 29 de Novembre al matí al Pla del Socs, a les Deveses.  L’atleta especialista en 3.000 m obstàcles, ha estat finalment qui s’ha endut la victòria per davant del multi especialista Dídac Cuadros (CA Alt Empordà), qui després de destacar en curses de Muntanya i Duatlons, el veiem també ara al capdavant de la classificació en Cros. Per darrera dels dos atletes va entrar Steven McGregor, el primer dels atletes del CA Salt-Esports Parra, el club local, que també va ocupar el quart Rafa Cañizares i el cinquè lloc David Garcia.

En categoria femenina, la promesa del Club atlètic Vic Magda Vicens va tornar a fer una molt bona actuació, imposant-se a la general per davant de Nuri Soler  i Susana Palleja, ambdues del CA Lloret La Selva.

Un molt bon cros que va aplegar prop de cinc-cents atletes a Salt,  a on es va veure un bon nivell en totes les categories.


RESULTATS

EDICIÓ: IX CROS VILA DE SALT ESPORTS PARRA

Categoria PROMESA MASCULÍ
Lloc Dorsal Temps Nom Any Entitat

1 804 23'17 Pol Recober Plana 1988 UE CASTELLFOLLIT
2 1651 25'09 Èric Pairet Artau 1990 CN BANYOLES
3 1157 25'16 Joan Pibernat Tirado 1988 ACE RIUDELLOTS
4 758 27'25 Dani Duran Sidera 1990 GIRONA COSTA BRAVA

Categoria SENIOR MASCULÍ

1 10 21'57 Paco Tugores Sastre 1984 CA LLORET-LA SELVA
2 1509 22'02 Didac Cuadros Baserba 1976 CA ALT EMPORDÀ
3 923 22'13 Steven McGregor . 1976 CA SALT ESPORTS PARRA
4 598 22'21 Rafa Cañizares Muñoz 0 CA SALT ESPORTS PARRA
5 301 22'47 David Garcia Sanchez 1978 CA SALT ESPORTS PARRA
6 931 22'50 Salvador Ciurana Ferragutcases 1980 CA LLORET-LA SELVA
7 1917 22'56 Jordi Bet 1975 GEIEG
8 765 23'04 Joan Batlle Romero 1972 GIRONA COSTA BRAVA
9 762 23'08 Dani Marti VergÉs 1987 GIRONA COSTA BRAVA
10 1856 23'15 Luis Francisco Martin . 1979 CA LLORET-LA SELVA
11 215 23'24 Daniel Cazalla Lorite 1980 CA LLORET-LA SELVA
12 1910 23'27 Alex Jarabo 1976 CA SALT ESPORTS PARRA
13 137 23'50 Albert Rutllant Del val 1976 ATL GIRONA
14 768 23'57 Donaciano Olivas Parraga 1977 GIRONA COSTA BRAVA
15 211 24'05 Miguel Castillo Mozo 1969 CA LLORET-LA SELVA
16 1136 24'19 Andreu Marimon Sastre 1986 CA VIC
17 925 24'20 Xavier Vinyals Teixidos 1980 GEIEG
18 466 24'23 Jordi Rigau Noguer 1974 CN BANYOLES
19 468 24'34 Jesus Zamudio Fernandez 1964 CN BANYOLES
20 1912 24'42 David Llinares Bosch 1972 INDEPENDENTS
21 895 24'56 Xavi Fraile . 1982 GEIEG
22 1889 25'49 Tomas Serrano 1981 INDEPENDENTS
23 1537 26'35 Jesus Parareda . 1976 CA ALT EMPORDÀ
24 1426 26'49 Dani Talavera Verdaguer 1979 INDEPENDENTS
25 213 27'36 Jordi Pujolar Pane 1979 CA LLORET-LA SELVA

Categoria CADET FEMENÍ

1 180 05'28 Jeanette Hernandez Chamizo 1996 CA LLORET-LA SELVA
2 528 05'34 Fiona Corominas Godori 1996 CN OLOT
3 940 05'37 Marta Segarra Dionis 1995 AA CATALUNYA
4 671 05'38 Rut Alfonso Ribas 1996 GEIEG
5 181 05'39 Ana Martinez Salas 1996 CA LLORET-LA SELVA
6 182 05'40 Patricia Munera MuÑoz 1996 CA LLORET-LA SELVA
7 939 05'43 Nuria Berlanga Navarro 1995 AA CATALUNYA
8 676 06'00 Judit Pujol Corney 1996 GEIEG
9 184 06'05 Cristina Masó Floriach 1996 CA LLORET-LA SELVA
10 677 06'06 Marta Girona Alarcón 1995 GEIEG
11 529 06'11 Laia Casas Jurado 1996 CN OLOT
12 185 06'21 Marta Moragas Masferrer 1996 CA LLORET-LA SELVA
13 530 06'22 Helena Lopez Plana 1996 CN OLOT
14 672 06'28 Laura Faixeda Calero 1996 GEIEG
15 674 06'35 Sara Bellapart Diaz 1995 GEIEG
16 183 06'40 Anna Prat Font 1996 CA LLORET-LA SELVA
17 1388 06'41 Fatima Fdili Lakhlifa 1996 CA LLORET-LA SELVA
18 682 06'47 Silvia Alsina Viu 1996 GEIEG
19 1797 06'50 Ona Barneda Blanch 1996 IES VILABLAREIX
20 1898 07'01 Lidia Perez Gonzalez 1996 IES VILABLAREIX
21 1855 07'07 Carina Roca Portella 1995 GEIEG
22 670 07'54 Andrea Reviriego Romero 1995 GEIEG
23 669 07'55 Blanca Ferrer Carreras 1995 GEIEG
24 678 07'59 Carla Llistosella Palomeras 1996 GEIEG
25 1796 11'38 Paula Huix Trenco 1996 IES VILABLAREIX
26 1897 11'39 Xenia Granados Bartrina 1996 IES VILABLAREIX

Categoria JUVENIL FEMENÍ

1 199 11'45 Laia Lorenzo Venzal 1994 CA LLORET-LA SELVA
2 1878 12'05 Mar Juarez Gallardo 1993 AA CATALUNYA
3 460 12'56 Gemma Riera Mallol 1993 CN BANYOLES
4 1097 13'14 Nuria Rovira Boadas 1994 GEIEG
5 894 14'51 Lola Cofan . 1994 GEIEG

Categoria PROMESA FEMENÍ

1 335 10'51 Magdalena Vicens Oliver 1988 CA VIC
2 1913 11'01 Carol Routier 1990 CN BANYOLES
3 464 12'42 Judit Saavedra Micalo 1988 CN BANYOLES
4 902 14'02 Cristina Colon . 1988 GEIEG

Categoria SENIOR FEMENÍ

1 908 11'02 Nuri Soler Alay 1971 CA LLORET-LA SELVA
2 210 12'25 Susana Palleja Llamas 1987 CA LLORET-LA SELVA

Categoria VETERÀ A FEMENÍ

1 255 11'32 Laura Martin Ortega 1974 CA NOU BARRIS
2 893 11'42 Olga Planas . 1971 GEIEG

Categoria VETERÀ B FEMENÍ

1 428 12'54 Anna Pascual Pich 1963 CN BANYOLES
2 625 13'30 Rosa maria Rubio Abella 1961 GA LLUÏSOS
3 115 14'56 Rita Masferrer Pinto 1957 ACAV

 Categoria CADET MASCULÍ

1 687 10'20 Joubair Makhfaoui 1996 GEIEG
2 680 10'23 Joan Vila Pujolras 1996 GEIEG
3 688 10'26 Jabir Makhfaoui 1996 GEIEG
4 1684 10'58 Marti Garriga Bentue 1995 IES VICENS VIVES
5 1393 10'59 Marc Jimenez Berral 1996 CA LLORET-LA SELVA
6 242 11'02 XAVIER RUIZ VIÑOLAS 1996 CA MALGRAT
7 3091 11'12 Haitam Boudiabi 1996 IES VALLVERA
8 241 11'33 SERGI SÀNCHEZ POL 1996 CA MALGRAT
9 3072 11'45 Abdelaziz El morabit 1995 IES SALVADOR ESPRIU
10 629 11'46 Eudald Correa Raigon 1995 GA LLUÏSOS
11 683 11'53 Pau BesalÚ Sala 1995 GEIEG
12 860 12'07 Cristian Pèrez Ramirez 1996 ATL CASSÀ-LA COLLA
13 862 12'14 Eric Borrell Figueras 1996 ATL CASSÀ-LA COLLA
14 1852 12'19 Arbi El Guaddari . 1996 IES SALVADOR ESPRIU
15 679 13'06 Daniel Melimann Sanz 1995 GEIEG
16 861 13'13 Adrià Bernal Fèlix 1996 ATL CASSÀ-LA COLLA
17 1853 99'02 Bilal Ferraaouar . 1995 SES SALT
18 1700 99'03 Khalid Zeriouh 1996 SES SALT

Categoria JUNIOR MASCULÍ

1 1781 20'40 Adria Quesada Poveda 1992 CA SANT CELONI
2 1782 20'55 Angel Juarez Gallardo 1991 CA SANT CELONI
3 1838 21'29 Aldo Chorozqui . 1992 CA LLORET-LA SELVA

Categoria JUVENIL MASCULÍ

1 204 14'17 Arnau Turon Vernedas 1993 CA LLORET-LA SELVA
2 802 14'31 Genis Grau Plana 1994 UE CASTELLFOLLIT
3 207 14'35 Andreu MaÑosa Crous 1993 CA LLORET-LA SELVA
4 801 14'58 Kejaku Jaiteh 1994 UE CASTELLFOLLIT
5 331 15'18 Andreu Moreno Martin 1993 CA VIC
6 1708 15'34 Soufian Feraaoune 1993 SES SALT
7 3080 15'40 Abdelilah Ahdidan 1994 IES SALVADOR ESPRIU
8 332 16'29 Mohamed Azanay 1993 CA VIC
9 1706 16'55 Faouzi Boutouil 1993 SES SALT
10 753 16'57 Adria Duran Sidera 1994 GIRONA COSTA BRAVA
11 539 17'07 Eudald Plantalech Casals 1994 CN OLOT
12 1916 17'23 Adrià Aymerich Ferrer 1994 GEIEG
13 834 17'26 Laurens Devos Martín 1993 CO FARNERS
14 3313 17'31 Juanjo Ruiz Lagos 1993 IES SALVADOR ESPRIU
15 200 17'33 Marc Buixeda PiÑeiro 1994 CA LLORET-LA SELVA
16 1710 19'01 Iboun Mballo 1993 SES SALT
17 1709 19'28 Badre Darouich 1994 SES SALT
18 1707 19'46 Hamza El kharrat 1994 SES SALT
19 3083 99'00 Amin Boumediane 1994 IES SALVADOR ESPRIU
20 3120 99'01 Mamadou Touray 1994 SES SALT

Categoria VETERÀ A MASCULÍ

1 222 19'27 DAVID JULIÀ PERACAULA 1972 CA MALGRAT
2 90 19'36 Francesc Jiménez Martos 1965 CA LLORET-LA SELVA
3 85 21'17 David Tejero Gomez 1974 AA PALAMÓS-CALONGE ST
4 913 21'34 Albert Becerra . 1972 CA LLORET-LA SELVA
5 504 21'44 Quim Gallart Figueras 1965 CN OLOT
6 221 21'48 JOAN AYMERICH MERCADER 1965 CA MALGRAT
7 718 22'36 Albert Casadevall Puig 1972 GIRONA COSTA BRAVA
8 1133 22'43 Joan Perez Sanchez 1968 ATL CASSÀ-LA COLLA
9 1848 23'05 Benaissa El Yamani . 1966 INDEPENDENTS
10 1895 23'15 Jose Martos Alcala 1969 ATL CASSÀ-LA COLLA
11 1104 23'23 Joan Sánchez López 1971 CA LLORET-LA SELVA
12 167 23'39 Manuel Carrion Rodriguez 1965 CA LLORET-LA SELVA
13 1134 24'44 Josep Borrell Martin 1968 ATL CASSÀ-LA COLLA
14 1894 25'04 Jaume Esparraguera CarbÓ 1965 ATL CASSÀ-LA COLLA

Categoria VETERÀ B MASCULÍ

1 169 19'29 Juan carlos Salillas Barba 1964 CA LLORET-LA SELVA
2 1332 19'31 Pere Melero Sánchez 1961 C. FONS VILADECAVALLS
3 622 19'47 Joaquin Joyas Albertus 1958 GA LLUÏSOS
4 1330 20'07 Francisco Del rio Alvarez 1960 BARCELONA ATL
5 232 20'12 FRANCESC LUNA BASSÓ 1962 CA MALGRAT
6 1883 20'24 Florenci López Roura 1960 INDEPENDENTS
7 231 20'35 JOAN BUXEDA TORRENT 1960 CA MALGRAT
8 1152 20'48 Francesc Carrasco Cardenal 1962 CA LLORET-LA SELVA
9 143 21'01 Manel anton Silva Pereira 1963 CA CALELLA
10 234 21'08 OSCAR ALFONSO MENDOZA CÁCERES 1963 CA MALGRAT
11 506 21'31 Enric Vilanova Garriga 1955 CN OLOT
12 1519 21'33 Josep Canaleta Talleda 1962 INDEPENDENTS
13 914 21'38 Joan Bayé Nadal 1955 GIRONA COSTA BRAVA
14 236 21'40 Maurizio Stanelli 1960 CA MALGRAT
15 171 22'15 Isidre Moragas Recasens 1955 CA LLORET-LA SELVA
16 1907 23'14 Adolfo Villafante 1958 ATL GIRONA
17 508 23'30 Mariano Padrosa Barcons 1959 CN OLOT
18 174 23'41 Jordi JuliÀ Torras 1958 CA LLORET-LA SELVA
19 384 23'42 Àngel Ruiz Gutiérrez 1958 INDEPENDENTS
20 1348 23'49 Martí Vergés Allende 1967 CA LLORET-LA SELVA
21 1908 23'59 Antonio Roca Oliver 1959 ATL GIRONA
22 30 24'01 SadurnÍ Romero Peralbo 1960 AA CALDES
23 170 24'07 Francisco Pareja SÁnchez 1955 CA LLORET-LA SELVA
24 616 24'34 Carles Correa Filba 1960 GA LLUÏSOS
25 135 24'40 Xavier Alfonso EstÉvez 1955 ATL GIRONA
26 1914 24'41 Fernando Alvarez 1958 INDEPENDENTS
27 870 25'07 Miquel Badosa Trafach 1960 CA PESCALLUNES
28 1884 26'26 Javier Martinez Molina 1963 INDEPENDENTS

Categoria VETERÀ C MASCULÍ

1 516 23'34 Josep Danes Berga 1953 CN OLOT
2 891 29'00 Josep Repullo Piedra 120 INDEPENDENTS

 Categoria INFANTIL FEMENÍ

1 694 05'34 Irene Batlle Capa 1998 GEIEG
2 700 05'40 Anna CasabÓ Oliveres 1997 GEIEG
3 698 05'44 Nausica Cubells Cubells 1997 GEIEG
4 695 05'54 Maria ClopÉs Rigau 1998 GEIEG
5 863 06'00 Lidia Larren Citores 1998 ATL CASSÀ-LA COLLA
6 864 06'07 Sandra Saez Gibert 1997 ATL CASSÀ-LA COLLA
7 1395 06'09 Sana Bakhkha 1998 CA LLORET-LA SELVA
8 706 06'10 Laura Mas MartÍnez 1998 GEIEG
9 904 06'11 Sandra Baronat . 1997 CA LLORET-LA SELVA
10 160 06'17 Aida Martínez González 1998 CA FIGUERES
11 693 06'21 Georgina Rodriguez MuÑoz 1997 GEIEG
12 690 06'25 Berta Aymerich Ferrer 1997 GEIEG
13 1396 06'26 Jeannine Faber 1998 CA LLORET-LA SELVA
14 3328 06'30 Jamila Ait Tamghart 1997 INDEPENDENTS
15 929 06'46 Clara Vergés Ballesteros 1998 CO VIDRERES
16 707 06'49 Maria del mar IglÈsias Salvador 1997 GEIEG
17 701 06'52 Paula CasabÓ Motas 1997 GEIEG
18 651 06'53 Laura LÓpez Boya 1998 GEIEG
19 705 06'54 Cristina Aranjuelo Planella 1997 GEIEG
20 129 07'11 Mar Sala Pau 1998 ACE RIUDELLOTS
21 3317 07'36 Chaima Boubey 1997 IES SALVADOR ESPRIU
22 1733 07'37 Fatima zhara El barhdadi 1998 CEIP MAS MASÓ
23 702 07'47 Marina CasabÓ Motas 1998 GEIEG
24 3224 08'18 Chaimae Khourouch 1998 CEIP EL PLA
25 3291 08'22 Jamel Zavala Chacon 1998 CEIP VEÏNAT DE SALT
26 3265 08'29 Imane Baghdadi Barhdadi 1998 CEIP MARE DE DEU DEL MO
27 1735 08'52 Yuma Toruay Drammeh 1998 CEIP MAS MASÓ
28 3222 09'07 Fatiha Ben Ydir 1997 CEIP EL PLA
29 3319 09'08 Najat Laazzaoui 1997 IES SALVADOR ESPRIU
30 1819 09'20 Mamassa Sawaneh 1998 CEIP MARE DE DEU DEL MO
31 3159 09'26 Turdu Jawo Sabally 1998 CEIP MAS MASÓ
32 3223 10'12 Kiranpreet Kaur 1998 CEIP EL PLA
33 3157 99'01 Fatu Younousse Jalow 1998 CEIP MAS MASÓ
34 3158 99'02 Fatiha Akachour Bourig 1998 CEIP MAS MASÓ
35 1732 99'03 Kumba Drammeh Jalow 1997 CEIP MAS MASÓ
36 1861 99'04 Bernice Koranteng . 1998 CEIP MAS MASÓ
37 1736 99'05 Fatimatou Diallo 1998 CEIP MAS MASÓ

 Categoria INFANTIL MASCULÍ

1 1699 06'50 Souleymane Diallo 1997 SES SALT
2 709 06'51 Amós Guinó Ferrer 1997 GEIEG
3 866 07'04 Eloi Ortiz Miquel 1997 ATL CASSÀ-LA COLLA
4 711 07'06 Joan Torrecillas Sanllehi 1998 GEIEG
5 385 07'08 Aleix Brugues Amagat 1997 INDEPENDENTS
6 193 07'14 Manuel Romero Baena 1997 CA LLORET-LA SELVA
7 3076 07'18 Paul Mcullough Figueras 1997 IES SALVADOR ESPRIU
8 905 07'20 Marc Carballal . 1998 CEIP DR CARULLA
9 455 07'22 Marti Roca De la cueva 1997 CN BANYOLES
10 1160 07'34 David Piñeiro Palacios 1997 CA LLORET-LA SELVA
11 1401 07'36 Bogdan Blanco Blanco 1998 CA LLORET-LA SELVA
12 374 07'39 Said Mounaim 1997 CEIP GUILLERES
13 130 07'52 Marc Peradalta Negre 1998 ACE RIUDELLOTS
14 1775 07'54 Pol Viarnes Blanch 1998 CA SANT CELONI
15 3098 07'56 Samba Jalow 1997 IES VALLVERA
16 189 08'02 Giovanni Ferinu Sanz 1998 CA LLORET-LA SELVA
17 3103 08'05 Imad El farrouii 1997 IES VALLVERA
18 3101 08'07 Mahmed Outagrar 1997 IES VALLVERA
19 832 08'08 Toni Sarsanedas Julià 1998 CO FARNERS
20 1644 08'15 Emerson Gomez Gonzalez 1998 CEIP DALMAU CARLES
21 1697 08'16 Abdelgafour Guaddari 1997 SES SALT
22 3237 08'20 Ilias Azirar 1998 CEIP EL PLA
23 3065 08'27 Soufian Boumediane Karim 1998 CEIP LA FARGA
24 191 08'31 Guillem Vidal Pallarols 1997 CA LLORET-LA SELVA
25 3117 08'32 Abdelghani Darouich 1997 SES SALT
26 710 08'33 Eduard Puertas Cabezas 1998 GEIEG
27 579 08'36 Gerard Casacuberta Moragas 1998 COL SANT JOSEP SHS
28 714 08'37 Pep Fradera Castello 1997 GEIEG
29 1919 08'38 Ayoub Bouldaroud 1997 SES SALT
30 3097 08'42 Ridouane Ferraone 1997 IES VALLVERA
31 3322 08'47 Soufian El Komori 1998 INDEPENDENTS
32 188 08'48 Aleix Lorenzo Venzal 1998 CA LLORET-LA SELVA
33 830 08'50 Lorenzo Devos Walter 1997 CO FARNERS
34 192 08'53 Pere Ripoll Luque 1997 CA LLORET-LA SELVA
35 370 08'54 Pau Aguilera Masnou 1998 CEIP GUILLERES
36 3335 09'04 Kalid Saidi 1997 INDEPENDENTS
37 3096 09'06 Burahima Danso 1997 IES VALLVERA
38 3324 09'10 Sigu . 1998 INDEPENDENTS
39 3062 09'13 Musa Krubally 1998 CEIP LA FARGA
40 1403 09'18 Didac Llordella Cabezas 1998 CA LLORET-LA SELVA
41 3246 09'21 Ridouan Ben Ydir 1998 CEIP EL PLA
42 3318 09'23 Driss El Khattabi 1997 SES SALT
43 3102 09'28 Nasr edine Dahchour 1997 IES VALLVERA
44 833 09'30 Arnau Restudis Mas 1998 CO FARNERS
45 3293 09'32 Usumani Baragi Baragi 1998 CEIP VEÏNAT DE SALT
46 3247 09'39 Zouhir Mighiz 1998 CEIP EL PLA
47 3099 09'50 Abubakary Samura 1997 IES VALLVERA
48 369 09'52 Jordi BayÉs Caballero 1998 CEIP GUILLERES
49 3060 10'06 Ayoub Ben Karta 1998 CEIP LA FARGA
50 3161 10'07 Achraf El khteb Rhouneyech 1998 CEIP MAS MASÓ
51 3063 10'20 Amine Carom 1998 CEIP LA FARGA
52 1400 10'26 Francesc Marti Sanchez 1997 CA LLORET-LA SELVA
53 865 10'36 Jordi Bosch Bassols 1998 ATL CASSÀ-LA COLLA
54 3245 10'51 Saibo Bajha 1998 CEIP EL PLA
55 3249 10'52 Francisco Domingo Castellon 1998 CEIP EL PLA
56 1822 10'55 Carlos Rivera Alvarado 1998 CEIP MARE DE DEU DEL MO

Categoria ALEVÍ FEMENÍ

1 850 03'56 Alba Mitjavila Gutierrez 1999 ATL CASSÀ-LA COLLA
2 652 04'04 Bet Fradera Castello 1999 GEIEG
3 852 04'10 Aïda Marisch Delgado 1999 ATL CASSÀ-LA COLLA
4 358 04'13 ïa Vidal Soler 2000 CEIP GUILLERES
5 851 04'20 Marina Borrell Figueras 1999 ATL CASSÀ-LA COLLA
6 1716 04'21 Henda Cesse Kohler 2000 CEIP MAS MASÓ
7 116 04'29 Cristina Salvans BrunsÓ 2000 ACE RIUDELLOTS
8 519 04'31 Mar LiÑan Martinez 1999 CN OLOT
9 653 04'32 Silvia Vila Noguer 2000 GEIEG
10 645 04'33 Anna Melendez Morales 2000 GEIEG
11 648 04'34 Marta Feliu Paradeda 2000 GEIEG
12 1801 04'35 Merari peniel Varela Velazquez 1999 CEIP MARE DE DEU DEL MO
13 3023 04'36 Ghizlane Sakkaki 1999 CEIP LA FARGA
14 3014 04'37 Naima Ait Tamghart 1999 CEIP LA FARGA
15 647 04'38 Anna ClopÉs Rigau 2000 GEIEG
16 176 04'39 Ana Carrion Barea 2000 CA LLORET-LA SELVA
17 3011 04'40 Chaimae Yaagoubi 2000 CEIP LA FARGA
18 3009 04'41 Fatumata Touray 2000 CEIP LA FARGA
19 3298 04'42 Pratibha Gollen 2000 CEIP EL GEGANT DEL REC
20 1570 04'43 Nuria Mola Mundet 1999 COL. DR MASMITJÀ
21 650 04'44 Laia Figueres FernÁndez 2000 GEIEG
22 557 04'45 Neus Gultresa Boada 2000 COL. DR MASMITJÀ
23 3123 04'51 Uiam Arraiss 1999 CEIP MAS MASÓ
24 3299 04'52 Oumayma El bissis 2001 CEIP EL GEGANT DEL REC
25 1720 04'53 Setu Tanja Sawaneh 2000 CEIP MAS MASÓ
26 3002 05'05 Widad El baze 2000 CEIP LA FARGA
27 1860 05'06 Aisetu Darammeh . 1999 CEIP MAS MASÓ
28 1584 05'07 Estela Ramirez Navines 1999 CA LLORET-LA SELVA
29 854 05'08 Gemma Gumbau Garriga 1999 ATL CASSÀ-LA COLLA
30 3312 05'14 Salimatou Jawla Jalow 2000 CEIP LA FARGA
31 3010 05'15 Nabila Cherika 2000 CEIP LA FARGA
32 1865 05'16 Claudia Galvez . 1999 CEIP MAS MASÓ
33 3273 05'18 Fanta Mballo Balde 1999 CEIP VEÏNAT DE SALT
34 357 05'20 Marta Pou Buixalleu 2000 CEIP GUILLERES
35 3008 05'21 Fatumata Ceesay Ceesay 2000 CEIP LA FARGA
36 3252 05'23 Denisa alexandr Dumitrache 2000 CEIP MARE DE DEU DEL MO
37 1915 05'24 Ariadna Riera Riera 1999 CO FARNERS
38 3184 05'26 Jenifer izamar Bonilla Jimenez 1999 CEIP EL PLA
39 3021 05'27 Dina Tasait 1999 CEIP LA FARGA
40 3186 05'28 Sehaan Khrourouch 1999 CEIP EL PLA
41 646 05'30 Marina RodrÍguez CarreÑo 2000 GEIEG
42 3255 05'36 Agnes Ripoll Troyanp 2000 CEIP MARE DE DEU DEL MO
43 1718 05'40 Nour Rhosne Nour 2000 CEIP MAS MASÓ
44 3006 05'53 Fatomata Fofana 2000 CEIP LA FARGA
45 3297 06'03 Binta Sabally 2000 CEIP EL GEGANT DEL REC
46 3005 06'09 Fatima Susoho 2000 CEIP LA FARGA
47 3001 06'12 Chaymae El ahmadi 2000 CEIP LA FARGA
48 3244 06'14 Andrea Perez Duran 1999 CEIP EL PLA
49 3195 06'18 Loubna Radaidan Dahmani 1999 CEIP EL PLA
50 3022 06'30 Mariama Danso Conteh 1999 CEIP LA FARGA
51 1723 06'31 Manar Eddahbi Tanani 2000 CEIP MAS MASÓ
52 3013 99'01 Umayma Taouil 1999 CEIP LA FARGA
53 3016 99'02 Nyimasata Dibba 1999 CEIP LA FARGA
54 3017 99'03 Lauri ichell Zuniga Salinas 1999 CEIP LA FARGA
55 1807 99'04 Susana Carruana Navarrete 2000 CEIP MARE DE DEU DEL MO
56 3018 99'05 Kumba Mballow 1999 CEIP LA FARGA
57 3180 99'06 Nora Radaidan Dahmani 2000 CEIP EL PLA
58 3181 99'07 Dieyenabou Bah Diallo 1999 CEIP EL PLA
59 3019 99'08 Laila Hammouch 1999 CEIP LA FARGA
60 3189 99'09 Elisabeth Silva Polo 1999 CEIP EL PLA
61 3183 99'10 Satou Sawo Jadama 1998 CEIP EL PLA

Categoria ALEVÍ MASCULÍ

1 1621 05'27 Santiago Catrofe Cacharron 1999 CEIP CASSIÀ COSTAL
2 3199 05'28 Youssef Loukaini Hanzaz 1999 CEIP EL PLA
3 359 05'31 Nil Soler ArbÓs 1999 CEIP GUILLERES
4 1765 05'32 Didac Jimenez Esteso 1999 CA SANT CELONI
5 819 05'33 Jofre Cullell Estapé 1999 CO FARNERS
6 1365 05'34 Didac Caparros Dalmau 2000 CA LLORET-LA SELVA
7 1199 05'42 Xavier Gibert Bertran 1999 CEIP SANT SALVADOR
8 307 05'47 Adam PÉrez Esteban 2000 CA VIC
9 239 05'50 MARC SÀNCHEZ POL 2000 CA MALGRAT
10 178 05'55 Joel Lopez Anet 1999 CA LLORET-LA SELVA
11 3190 06'01 Fabakary Touray Drammeh 2000 CEIP EL PLA
12 1882 06'02 Yohanes Carreras Ferrer 1999 CEIP CASSIÀ COSTAL
13 177 06'03 Gerard Iglesias Marti 2000 CA LLORET-LA SELVA
14 3039 06'07 Abdelilah Makhfaoui 1999 CEIP LA FARGA
15 818 06'08 Gillian Devos Jacky 1999 CO FARNERS
16 1728 06'11 Youssef Rhosne Perez 1999 CEIP MAS MASÓ
17 521 06'12 Bernat Herrero Prat 1999 CN OLOT
18 3196 06'13 Souhaib Boulbaroud 1999 CEIP EL PLA
19 1531 06'15 Joan Rovira Boades 1999 CEIP VERD
20 1623 06'16 Guillem Alba Plana 1999 CEIP CASSIÀ COSTAL
21 3280 06'17 Mahnadu Baragi Baragi 2000 CEIP VEÏNAT DE SALT
22 520 06'18 Miquel SaÑa Miralles 2000 CN OLOT
23 3191 06'19 Oualid Ajday 1999 CEIP EL PLA
24 858 06'20 Pau Andreotti Bosch 2000 ATL CASSÀ-LA COLLA
25 153 06'22 Guillem Llobet Schibi 2000 CA FIGUERES
26 1810 06'23 Bilal El yassini 1999 CEIP MARE DE DEU DEL MO
27 575 06'25 Marc Obiols Solé 2000 COL SANT JOSEP SHS
28 3015 06'27 Mohamed Marouan El azrak 1999 CEIP LA FARGA
29 3036 06'29 Ali Touray 1999 CEIP LA FARGA
30 1763 06'30 Marc Espinosa Gil 1999 CA SANT CELONI
31 3020 06'31 Joel Kevin Daza 1999 CEIP LA FARGA
32 3204 06'32 Bilal El addadi 1999 CEIP EL PLA
33 3037 06'33 Bubakary Ceesay 1999 CEIP LA FARGA
34 655 06'34 Aniol Castells Coll 2000 GEIEG
35 559 06'35 Josep BesalÚ Pujol 2000 COL. DR MASMITJÀ
36 857 06'37 Maxym Vidal Abulí 2000 ATL CASSÀ-LA COLLA
37 119 06'41 Jordi Molina Garcia 2000 ACE RIUDELLOTS
38 3026 06'43 Mounir Cheriha 2000 CEIP LA FARGA
39 3194 06'48 Mohamed Sakolly Kanteh 1999 CEIP EL PLA
40 3197 06'56 Omar Boureza 1999 CEIP EL PLA
41 3041 06'58 Mohamed Fariss El bakouri 1999 CEIP LA FARGA
42 657 06'59 Oriol Gargia Vila 2000 GEIEG
43 3038 07'00 Saul osman Castro Pineda 1999 CEIP LA FARGA
44 659 07'01 Joan PeÑalosa MartÍn 2000 GEIEG
45 3124 07'04 Mohamed Boubes Chana 2000 CEIP MAS MASÓ
46 1074 07'06 Marc Delós Estrach 2000 COL. IMMACULADA
47 3030 07'09 Ahamadu Fofana 2000 CEIP LA FARGA
48 3034 07'11 Mahamadou Keita 2000 CEIP LA FARGA
49 362 07'12 Isaac Valls Gimenez 2000 CEIP GUILLERES
50 118 07'13 AdriÀ Ropero Subirana 2000 ACE RIUDELLOTS
51 117 07'14 Pep SimÓn FumadÓ 2000 ACE RIUDELLOTS
52 1761 07'17 David Martin Isla 1999 CA SANT CELONI
53 3035 07'20 Achraf Aloui 1999 CEIP LA FARGA
54 3027 07'22 Ibrahim Fofana 2000 CEIP LA FARGA
55 1360 07'24 Ayman El alami Abrouk 2000 CA LLORET-LA SELVA
56 560 07'28 Joan Berney Maurell 2000 COL. DR MASMITJÀ
57 3200 07'30 Eric Martinez Esteo 1999 CEIP EL PLA
58 3256 07'31 Mamadou Lamine Diallo 2000 CEIP MARE DE DEU DEL MO
59 3033 07'33 Mohamed El haddouti 2000 CEIP LA FARGA
60 3192 07'39 Abdelkarim Edaoudi 1999 CEIP EL PLA
61 1808 07'41 Mohamed Touray 1999 CEIP MARE DE DEU DEL MO
62 1726 07'42 Oualid Zeaje Boulid 2000 CEIP MAS MASÓ
63 1805 07'44 Vladyslav Yaskevych 2000 CEIP MARE DE DEU DEL MO
64 3198 07'46 Abdellah Hadra El mouaquite 1999 CEIP EL PLA
65 1759 07'48 Miquel Lechuga Sanz 2000 CA SANT CELONI
66 1760 07'51 Joan Lechuga Sanz 2000 CA SANT CELONI
67 3031 07'56 Muhamadou Jabi 2000 CEIP LA FARGA
68 3128 07'59 Ismail Touray 1999 CEIP MAS MASÓ
69 1729 08'01 Anas Chrif Gieyed 1999 CEIP MAS MASÓ
70 3025 08'04 Agustin dicran Franco Quito 2000 CEIP LA FARGA
71 3125 08'10 Cristian Flete Ferrer 2000 CEIP MAS MASÓ
72 3003 08'15 Adjaratou Traore 2000 CEIP LA FARGA
73 3278 08'18 Raul Solano Fernandez 2000 CEIP VEÏNAT DE SALT
74 1730 08'19 Isa Sawaneh 1999 CEIP MAS MASÓ
75 3126 99'01 Theophilus Koranteng Adoma 2000 CEIP MAS MASÓ
76 3274 99'02 Mohamed amine Arreyouchi Adahchor 1999 CEIP VEÏNAT DE SALT
77 3302 99'03 Jaskirat Singh 2000 CEIP EL GEGANT DEL REC
78 1806 99'04 Ricardo Dibu 2000 CEIP MARE DE DEU DEL MO
79 3203 99'05 Alassane Samoura 1999 CEIP EL PLA
80 3276 99'06 Carlos daniel Reconco Lagos 1999 CEIP VEÏNAT DE SALT
81 3301 99'07 Vivek Gollen 1999 CEIP EL GEGANT DEL REC
82 3028 99'09 Wadie Boureza 2000 CEIP LA FARGA
83 3206 99'10 Said eduardo Venegas Hernandez 1999 CEIP EL PLA
84 3029 99'11 Abdelaziz Kallichi 2000 CEIP LA FARGA

Categoria BENJAMÍ FEMENÍ

1 526 04'24 Marta Lopez Plana 2001 CN OLOT
2 179 04'32 Silvia Castillo LladÓ 2002 CA LLORET-LA SELVA
3 365 04'39 Ona Vidal Soler 2002 CEIP GUILLERES
4 1552 04'43 Meritxell Font Cantarero 2001 CEIP VERD
5 1921 04'49 Júlia Ibáñez 2001 CEIP BRUGUERA
6 3134 04'52 Fatoumata Njie Marika 2002 CEIP MAS MASÓ
7 364 04'56 Joana ArquÉs Andreu 2002 CEIP GUILLERES
8 3305 05'03 Nada Atari 2002 CEIP EL GEGANT DEL REC
9 1175 05'22 Lara Roura . 0 COL LA SALLE SCF
10 3133 05'27 Victoria gabrie Flores Rodriguez 2002 CEIP MAS MASÓ
11 1551 05'36 Maria Mir Brujats 2001 CEIP VERD
12 3281 05'38 Sarah Torres Masferrer 2001 CEIP VEÏNAT DE SALT
13 1814 05'40 Ibtihal Essakhari 2001 CEIP MARE DE DEU DEL MO
14 3046 05'42 Fatumata Krubally 2001 CEIP LA FARGA
15 3047 05'46 Fatumata Fofana 2001 CEIP LA FARGA
16 3132 05'47 Bouthaina Fekkak Beghdadi 2002 CEIP MAS MASÓ
17 1872 05'50 Ikrhm Bakali . 2002 CA LLORET-LA SELVA
18 1812 05'53 Lina Valencia Dominguez 2001 CEIP MARE DE DEU DEL MO
19 3260 06'02 Luisa maria Osorio Florez 2002 CEIP MARE DE DEU DEL MO
20 3261 06'14 Alba Robledillo Castillo 2001 CEIP MARE DE DEU DEL MO
21 3331 06'19 Aja Kandeh 2002 INDEPENDENTS
22 3304 06'28 Aya Azzi El amrai 2002 CEIP EL GEGANT DEL REC
23 3303 06'29 Kadijatou Sabally 2002 CEIP EL GEGANT DEL REC
24 3262 07'18 Luciana isabela Spermezan 2002 CEIP MARE DE DEU DEL MO
25 3258 99'01 Sanae Tafzati 2001 CEIP MARE DE DEU DEL MO
26 3330 99'02 Aminata Camaro 2002 INDEPENDENTS

Categoria BENJAMÍ MASCULÍ

1 321 03'58 Gil Ralló Generó 2001 CA VIC
2 1374 04'08 Adam El alami 2001 CA LLORET-LA SELVA
3 576 04'09 Nil Roura Jiménez 2001 COL SANT JOSEP SHS
4 1768 04'10 Victor Coris Cobos 2001 CA SANT CELONI
5 3044 04'11 Anass Sakkaki 2001 CEIP LA FARGA
6 527 04'12 Pau Galceran Lopez 2001 CN OLOT
7 298 04'13 GERARD TAULATS BRAOS 2001 CA OLESA
8 1550 04'15 Gabriel Roman Cabellero 2001 INDEPENDENTS
9 126 04'18 Marc Tremosa Oliveras 2002 ACE RIUDELLOTS
10 1924 04'24 Tesfaye Carreras Farrer 2002 INDEPENDENTS
11 1062 04'29 Joaquim Melendez Morales 2002 INDEPENDENTS
12 1752 04'32 Isaac Girones Perez 2002 CEIP MIGDIA
13 1386 04'33 Eloi Caparros Dalmau 2001 CA LLORET-LA SELVA
14 563 04'34 Anton Amer ViÑas 2001 COL. DR MASMITJÀ
15 127 04'35 Pau Molina Garcia 2002 ACE RIUDELLOTS
16 1595 04'36 Marc Jaunes Duran 2001 CEIP BRUGUERA
17 562 04'37 Neyen Fogliano 2002 COL. DR MASMITJÀ
18 1500 04'38 Aleix Tibau Mas 2002 CEIP LA BENAULA
19 367 04'41 Carles Corominas Romero 2002 CEIP GUILLERES
20 3049 04'45 Andro joel Pesantes Carriel 2001 CEIP LA FARGA
21 3053 04'46 Ebrahima Diakite Ceesay 2001 CEIP LA FARGA
22 3138 04'48 Yassine Zaaj 2001 CEIP MAS MASÓ
23 3155 04'49 Lamin Touray 2001 CEIP MAS MASÓ
24 124 04'50 Gerard De vicente Ferrer 2002 ACE RIUDELLOTS
25 1385 04'51 Francisco Da rosa Alonzo 2002 CA LLORET-LA SELVA
26 1377 04'52 Lucca Rink 2001 CA LLORET-LA SELVA
27 3152 04'53 Badrdin El khateb 2002 CEIP MAS MASÓ
28 1887 04'55 Jacint Arrizabalaga Pallejà 2002 INDEPENDENTS
29 3153 05'00 Oussama El meniani Mihir 2001 CEIP MAS MASÓ
30 3056 05'01 Sidiya Diakite 2001 CEIP LA FARGA
31 1383 05'02 Hicham Bakhkha Akhoumach 2001 CA LLORET-LA SELVA
32 3150 05'08 Victor javier Martinez Alberto 2002 CEIP MAS MASÓ
33 125 05'10 Marc De vicente Ferrer 2002 ACE RIUDELLOTS
34 3287 05'12 Marwane Wessaidi Chaib 2001 CEIP VEÏNAT DE SALT
35 3048 05'15 Richard Gomez Guerrero 2001 CEIP LA FARGA
36 3154 05'21 Joan Moreno Carreras 2001 CEIP MAS MASÓ
37 1922 05'23 Aniol Sala Pau 2001 ACE RIUDELLOTS
38 1873 05'26 Artur Ramirez . 2002 CA LLORET-LA SELVA
39 3306 05'27 Eric Campos Nabes 2002 CEIP EL GEGANT DEL REC
40 3131 05'28 Achraf El farsioui El ghazi 2002 CEIP MAS MASÓ
41 3141 05'29 Jawad El meniai Mirhis 2002 CEIP MAS MASÓ
42 1378 05'30 Pau Ruiz Suris 2002 CA LLORET-LA SELVA
43 3147 05'33 Mohamed Haddad 2002 CEIP MAS MASÓ
44 836 05'34 Joan Vicens Ferrer 2002 AE FORNELLS
45 3145 05'37 Umari Sawaneh 2002 CEIP MAS MASÓ
46 3290 05'38 Lucas Da silva Nunes 2002 CEIP VEÏNAT DE SALT
47 3146 05'39 Brian Flete Ferre 2002 CEIP MAS MASÓ
48 3144 05'44 Gerardo misael Giron Valladares 2002 CEIP MAS MASÓ

Categoria PREBENJAMÍ FEMENÍ

1 666 02'13 Carla Figueres FernÁndez 2003 GEIEG
2 377 02'15 Maria Aguilera Masnou 2003 CEIP GUILLERES
3 1405 02'22 Judith Martinez Salas 2003 CA LLORET-LA SELVA
4 574 02'26 Berta Montoro Colomer 2003 COL PLA DE DALT
5 3171 02'36 Tabitha Inkum Wilson 2003 CEIP MAS MASÓ
6 3167 02'37 Fatima Rhosne Perez 2003 CEIP MAS MASÓ
7 869 02'39 Carla Marisch Delgado 2003 ATL CASSÀ-LA COLLA
8 1566 02'41 Alexandra Hill Riquer 2003 COL. DR MASMITJÀ
9 1563 02'41 Carlota Solana García 2003 CA LLORET-LA SELVA
10 1784 02'47 Bruna Sala Matavera 2003 INDEPENDENTS
11 1825 02'48 Maria luisa Rivera Alvarado 2003 CEIP MARE DE DEU DEL MO
12 565 02'49 Hai Marine Pascual 2003 COL. DR MASMITJÀ
13 378 02'58 Ada Ripoll Luque 2003 CEIP GUILLERES
14 1904 03'00 Berta Roca Aurell 2003 CEIP BRUGUERA
15 1920 03'01 Claudia Ibánez 2004 CEIP BRUGUERA
16 564 03'02 Nia SÁnchez MassÓ 2003 COL. DR MASMITJÀ
17 3168 03'03 Kadijatou Tanja 2003 CEIP MAS MASÓ
18 3307 03'04 Gracia Flores Lopez 2003 CEIP EL GEGANT DEL REC
19 3329 03'05 Maria Molinàs 2003 CEIP DALMAU CARLES
20 1603 03'14 Africa Vila Perez 2003 CEIP BRUGUERA
21 3166 03'18 Niema Kaber 2003 CEIP MAS MASÓ
22 3266 03'29 Ainhoa Robledillo Castillo 2003 CEIP MARE DE DEU DEL MO

Categoria PREBENJAMÍ MASCULÍ

1 937 02'19 Nil Canelles Ramón 2003 CN OLOT
2 300 02'21 DIDAC TAULATS BRAOS 2003 CA OLESA
3 1780 02'24 Pol Vilert Bertran 2003 CA SANT CELONI
4 570 02'26 Oriol Mas MartÍnez 2003 COL. DR MASMITJÀ
5 1606 02'27 Pol Juanes FranÇoise 2003 CEIP BRUGUERA
6 552 02'31 Nil LiÑan Martinez 2003 CN OLOT
7 1906 02'33 Arnau Almeda FranÇoise 2003 CEIP BRUGUERA
8 568 02'35 Max SÁnchez MassÓ 2003 COL. DR MASMITJÀ
9 1569 02'38 Martí Mola Mundet 2003 COL. DR MASMITJÀ
10 922 02'40 Javier Mendoza . 2004 AFISA MALGRAT-SILS
11 3178 02'45 Mohamed Zeaje Bouhout 2003 CEIP MAS MASÓ
12 3170 02'48 David jose Gonzalez Ortiz 2003 CEIP MAS MASÓ
13 1056 02'52 LluÍs Arjonilla Monfort 2004 CEIP GUILLERES
14 1604 02'54 Genis Pujades Bosch 2003 CEIP BRUGUERA
15 569 02'55 Joan Cano Costa 2003 COL. DR MASMITJÀ
16 3169 02'56 Ismael Azzi N guiri 2003 CEIP MAS MASÓ
17 3172 03'01 German Malo Medina 2003 CEIP MAS MASÓ
18 3173 03'02 Mohamadou Sawaneh Ceesay 2003 CEIP MAS MASÓ
19 3309 03'03 Malik bolaki Lawal Lawal 2003 CEIP EL GEGANT DEL REC
20 3270 03'04 Ilyas Ettacgaoui Mazouz 2003 CEIP MARE DE DEU DEL MO
21 3268 03'08 Josep Sorroche Navarrete 2003 CEIP MARE DE DEU DEL MO
22 3267 03'09 Taras Kuzmych 2003 CEIP MARE DE DEU DEL MO
23 3269 03'18 Brahian jose Gutierrez Perez 2003 CEIP MARE DE DEU DEL MO
24 380 03'21 Guillem Bosch Salarich 2003 CEIP GUILLERES

 

Comparteix-ho:
meneame digg delicious technorati google bookmarks yahoo blinklist twitter Facebook Facebook
30/11/2009 anar dalt

Curses realitzades
Entrevistes
Reportatges
Dietetica i Nutricio
Higiene i Salut
Entrenaments
Podologia
Fisioterapia
Quiromassatge
Quiropràctica
Psicologia esportiva
Natura i Esport
Filosofia Esportiva i sobre la vida
Running Femeni
¿Sabies que ...
Altres temes
Taules de Ritmes Calculadores de Ritmes
Curses Properes
Calendari de curses
Federacio Internacional
Federacio Espanyola
Federacio Catalana
AIMS Maratons
Curses de Muntanya
Curses de Duatlo
Curses de Triatlo
Curses de Orientacio
Curses de Canicros
World Congress On Science i Athletics
v02.15:0.02
GestionMax
Novetats   Contacte   Política de privacitat   buscador   tags   mapa web   

corrercorrer.com :: Alimentacio esportista
Produce ilatina software, s.l. - Desarrolla Productos web, s.l. - iLatina

Spira DEL SOL MEN SLT 501 Zapatillas con muelles