Inici  |  Qui som  |  Mapa web  |  Publicidad
  
usuari - - Accés d\'usuaris
divendres - 21.febrer.2020

Publicidad
Complements i suplements
Complements dietetics Complements dietetics
Teixit conjuntiu i articulacions Teixit conjuntiu i articulacions
Immunologia Factor de Transferencia Immunologia Factor de Transferencia
Alimentació Sana
Pasta Pasta
Grans Cereals Sémolas Farines Llegums Llavors Grans Cereals Sèmolas Farines Llegums Llavors
Proteinas Vegetals Proteïnes Vegetals
Conserves de Verdures Llegums i Germinats Conserves de Verdures Llegums i Germinats
Salses Maioneses Pates Cremes i Purés Vegetals Salses Maioneses Pates Cremes i Purés Vegetals
Omega 3 Natural, Bonítol Tonyina Verat, Conserves del Mar Omega 3 Natural, Bonítol Tonyina Verat, Conserves del Mar
Melmelades Compotes Xarops Mousse de Fruites Melmelades Compotes Xarops Mousse de Fruites
Fleca Pa i Galetes Fleca Pa i Galetes
Mueslis Cornflakes Flocs Mueslis Cornflakes Flocs
Barretes energètiques Coques i Snacks Barretes energètiques Coques i Snacks
Fruits secs Fruits secs
Alimentació Sana Especialitats
Olis i Vinagres Olis i Vinagres
Condiments Espècies i Herbes Condiments Espècies i Herbes
Endolcidors Endolcidors
Sense Gluten Celíacs Sense Gluten Celíacs
Menjar Tradicional Japonès Menjar Tradicional Japonès
Te Infusions Cafè Te Infusions Cafè
Begudes Naturals
Sucs i Begudes Vegetals Sucs i Begudes Vegetals
Aigua i Refrescs Naturals Aigua i Refrescs Naturals
Celler Cervesa Vi Cava Celler Cervesa Vi Cava
Accessoris per el Corredor
Calçat esportiu Calçat esportiu
LURBEL Mitjons RegeneratiusLURBEL Mitjons Regeneratius
LURBEL Mitjons Regeneratius
Cosmetica higiene neteja
Cremes de massatge i de tractament Cremes de massatge i de tractament
Sabons xampus suavitzants corporals Sabons xampus suavitzants corporals
Cosmetica per a la cara Cosmetica i Bellesa
Higiene Dental i Bucal Higiene Dental i Bucal
Higiene Intima Higiene Femenina Higiene Intima Higiene Femenina
MADFORM Cremes de competicióMADFORM Cremes de competició
MADFORM Cremes de competició
Ofertes

Fitline - Suplementos alimenticios

Cros de Olot 09 - Comença la temporada Catalana de Cros (Victor Vilalta)

enviar a un amic

Cros D’Olot 09

Ahir diumenge 1 de Novembre de 2009, festivitat de Tots sants, es va disputar la XIV Edició del Cros d’Olot al paratge de les Tries.

Una bona colla de representants de diferents comarques varen prendre part en aquest cros que iniciava la temporada Catalana, i que tindrà continuïtat el proper cap de setmana amb la disputa dels crosos de Calldetenes i Sant Hilari Sacalm.

Ahir a Olot els més ràpids en Categoria absoluta foren Oscar Carrasco del A.A. Palamós-Calonge ST qui es va imposar en Sèniors Masculins, i Bàrbara Ramón del A.A. Catalunya qui ho va fer en categoria Femenina.

Carrasco es va imposar amb un temps de 36’55” a Steven McGregor del C.A. Salt Esports Parra 37’00” i al veterà atleta Xavi Masoliver del Girona-Costa Brava 37’38”. Bàrbara Ramon ho va fer amb un temps de 16’50” a Natalia Rodríguez del C.A. Lluïsos, tot i que entremig va entrar la atleta promesa del C.A. Manresa Alba Gallardo 17’27”, va completar el podi la atleta del Girona-Costa Brava Cristina Bosch 18’02”.

resultats

PROMESA MASCULÍ

1 804 39'40 Pol Recober Plana 1988 UE CASTELLFOLLIT
2 631 42'39 Pedro volney Cocera Redondo 1990 GA LLUÏSOS
3 758 44'04 Dani Duran Sidera 1990 GIRONA COSTA BRAVA
4 756 99'01 Antoine Defontaine 1989 GIRONA COSTA BRAVA
5 386 99'03 Francesc Ginabreda Ventura 1989 INDEPENDENTS

SENIOR MASCULÍ

1 86 36'55 Oscar Carrasco 1976 AA PALAMÓS-CALONGE ST
2 923 37'00 Steven McGregor . 1976 CA SALT ESPORTS PARRA
3 764 37'38 Xevi Masoliver Vidal 1968 GIRONA COSTA BRAVA
4 765 38'06 Joan Batlle Romero 1972 GIRONA COSTA BRAVA
5 215 38'21 Daniel Cazalla Lorite 1980 CA LLORET-LA SELVA
6 301 38'25 David Garcia Sanchez 1978 CA SALT ESPORTS PARRA
7 897 38'51 Dani García Muñoz 1978 INDEPENDENTS
8 246 39'16 RomÁn Adalid Casado 1965 CA MALGRAT
9 468 40'04 Jesus Zamudio Fernandez 1964 CN BANYOLES
10 211 40'12 Miguel Castillo Mozo 1969 CA LLORET-LA SELVA
11 925 40'24 Xavier Vinyals Teixidos 1980 GEIEG
12 931 40'45 Salvador Ciurana Ferragutcases 1980 CA LLORET-LA SELVA
13 895 40'46 Xavi Fraile . 1982 GEIEG
14 388 41'31 Miquel Cruz Infantes 1979 CA FIGUERES
15 927 41'46 Xavier Vinyoles . 1975 INDEPENDENTS
16 336 41'49 LluÍs Ginebra Puigoriol 1973 CA VIC
17 767 42'12 Albert Martinez Giro 1976 GIRONA COSTA BRAVA
18 638 42'28 Abdelhamed Alharrak 1978 GA LLUÏSOS
19 391 42'46 Dani Marcé Alvarez 1978 INDEPENDENTS
20 543 43'25 Pau Busquets Figueras 1976 CN OLOT
21 926 44'23 Marc Pagés Batallé 1987 ATL MONTORNÉS
22 390 99'02 Ismael Nieto Gabino 1978 INDEPENDENTS
23 213 99'04 Jordi Pujolar Pane 1979 CA LLORET-LA SELVA
24 636 99'05 Samuel Lopez Martinez 1984 GA LLUÏSOS
25 542 99'06 Nelson RaviÑa 1976 CN OLOT
 

CADET FEMENÍ

1 444 12'39 Patricia Ayuste Poquet 1996 CN BANYOLES
2 786 13'37 Jocelyn Alvarado Franco 1996 PRATENC AA
3 671 13'40 Rut Alfonso Ribas 1996 GEIEG
4 528 13'56 Fiona Corominas Godori 1996 CN OLOT
5 676 14'42 Judit Pujol Corney 1996 GEIEG
6 530 15'07 Helena Lopez Plana 1996 CN OLOT
7 677 15'14 Marta Girona AlarcÓn 1995 GEIEG
8 780 15'22 Laura Hernandez Arteaga 1995 ISS L'HOSPITALET
9 672 15'26 Laura Faixeda Calero 1996 GEIEG
10 529 15'29 Laia Casas Jurado 1996 CN OLOT
11 285 15'59 Judit March Burgos 1995 CA NOU BARRIS
12 104 16'04 Raquel Ortega Frasno 1996 AA TONA
13 184 16'45 Cristina MasÓ Floriach 1996 CA LLORET-LA SELVA
14 185 16'48 Marta Moragas Masferrer 1996 CA LLORET-LA SELVA
15 674 18'30 Sara Bellapart Diaz 1995 GEIEG

JUNIOR FEMENÍ

1 555 19'24 Julia Santos Ferres 1992 CN OLOT
2 770 22'40 Anna Subirana Frigola 1991 GIRONA COSTA BRAVA
3 554 23'16 Raquel Padrosa Cros 1992 CN OLOT
 

JUVENIL FEMENÍ

1 881 12'36 Judit Riera Sala 1993 CA PESCALLUNES
2 199 13'09 Laia Lorenzo Venzal 1994 CA LLORET-LA SELVA
3 248 13'29 Maria Riera Sato 1993 CA MANRESA
4 838 14'18 Laia Herrero Nogareda 1993 CA VALL DE BIANYA
5 894 19'34 Lola Cofan . 1994 GEIEG

PROMESA FEMENÍ

1 250 17'27 Alba Gallardo Llorens 1989 CA MANRESA
2 902 24'04 Cristina Colon . 1988 GEIEG

SENIOR FEMENÍ

1 2 16'50 Bàrbara Ramon Salamanya 1983 AA CATALUNYA
2 633 17'49 Natalia Rodriguez Gragera 1976 GA LLUÏSOS
3 760 18'02 Cristina Bosch Coll 1969 GIRONA COSTA BRAVA
4 908 18'06 Nuri Soler . 0 CA LLORET-LA SELVA
5 635 22'22 Judith Artigas Dalmau 1979 GA LLUÏSOS

VETERÀ A FEMENÍ

1 893 19'03 Olga Planas . 1971 GEIEG
2 255 19'11 Laura Martin Ortega 1974 CA NOU BARRIS
3 114 21'08 Raquel San miguel Diaz 1974 ACAV
4 919 22'13 Sílvia Gironés Bausa 1970 CORNELLÀ ATLÈTIC
5 227 99'02 Isabel Llobera Viñals 1967 CA MALGRAT
6 265 99'04 Merce Ibañez Marimon 1969 CA NOU BARRIS

VETERÀ B FEMENÍ

1 514 19'59 Mariona Domenech Colomer 1960 CN OLOT
2 428 21'26 Anna Pascual Pich 1963 CN BANYOLES
3 141 21'51 Maria rosa Busquets Fuster 1956 BARCELONA ATL
4 625 21'54 Rosa maria Rubio Abella 1961 GA LLUÏSOS
5 493 22'16 Eli Pons Garcia 1963 CN CALDES
6 115 99'01 Rita Masferrer Pinto 1957 ACAV
7 276 99'03 Genoveva Munell Madriles 1950 CA NOU BARRIS

CADET MASCULÍ

1 784 15'31 Llorenç Esteve Pons 1995 JOV. ATL SABADELL
2 354 15'58 Alfred Coma Pujadas 1995 CE UNIVERSITARI
3 531 16'23 Aleix Domenech Guix 1995 CN OLOT
4 680 17'03 Joan Vila Pujolras 1996 GEIEG
5 847 17'57 Jordi Trape Perez 1995 CA TORREDEMBARRA
6 837 18'10 Robert Herrero Nogareda 1996 CA VALL DE BIANYA
7 744 19'45 Narcis Massa Pires 1995 GIRONA COSTA BRAVA
8 686 20'01 Marcel Mcculloug Figueras 1995 GEIEG
9 862 20'02 Eric Borrell Figueras 1996 ATL CASSÀ-LA COLLA
10 533 20'27 Biel Mossoll Clos 1996 CN OLOT
11 684 21'01 Yousef Bajaja Abdekemel 1995 GEIEG
12 860 21'10 Cristian Pèrez Ramirez 1996 ATL CASSÀ-LA COLLA
13 685 21'56 Miquel Pujol Palou 1996 GEIEG
14 532 22'53 Carles Alabau Junca 1996 CN OLOT
15 861 22'54 Adrià Bernal Fèlix 1996 ATL CASSÀ-LA COLLA
16 286 24'42 Pol Blas Escuté 1995 CA NOU BARRIS

JUNIOR MASCULÍ

1 425 19'29 Mohamed Charkaoui 1991 CE PENEDÈS
2 771 20'40 Rafik Toulliss Ayada 1991 GIRONA COSTA BRAVA
3 296 20'58 Tarik El khiam Ben roho 1992 CA NOU BARRIS
4 773 21'05 Mohamed Belhadi Akarkarch 1992 GIRONA COSTA BRAVA
5 900 21'58 Igansi Baldellou . 1991 GEIEG
6 797 22'57 Gerard Tena Laguna 1991 UA TERRASSA
7 806 23'57 Albert Bonilla Soler 1991 UE CASTELLFOLLIT
8 297 24'07 Sergi Teixeira Martin 1992 CA NOU BARRIS
9 772 24'16 Christian Montero Hernandez 1991 GIRONA COSTA BRAVA
10 915 24'20 Mohammed El Boussettaoui . 1992 GIRONA COSTA BRAVA
11 774 24'26 Marc PlanagumÀ Costoya 1992 GIRONA COSTA BRAVA
12 776 25'38 Aniol Alabert Aldana 1992 GIRONA COSTA BRAVA

JUVENIL MASCULÍ

1 7 15'01 Jonatan Romeo Lopez 1994 CA LLORET-LA SELVA
2 204 15'19 Arnau Turon Vernedas 1993 CA LLORET-LA SELVA
3 907 15'25 Harold Sagel . 1994 GEIEG
4 421 15'47 Ibrahim Chakir Elosri 1994 CE PENEDÈS
5 801 15'48 Kejaku Jaiteh 1994 UE CASTELLFOLLIT
6 882 15'59 Marti Duran Sala 1994 CA PESCALLUNES
7 422 16'03 Ahmed Chakir Elosri 1993 CE PENEDÈS
8 206 16'06 David Gibert Bertran 1993 CA LLORET-LA SELVA
9 802 16'32 Genis Grau Plana 1994 UE CASTELLFOLLIT
10 202 17'02 Aniol Pujolras Frigola 1994 CA LLORET-LA SELVA
11 754 17'24 Pere Almendros Gonzalez 1994 GIRONA COSTA BRAVA
12 903 17'35 Hamsa Kahayt . 1994 GIRONA COSTA BRAVA
13 753 18'04 Adria Duran Sidera 1994 GIRONA COSTA BRAVA
14 755 18'11 Nil Garcia Sala 1994 GIRONA COSTA BRAVA
15 834 18'35 Laurens Devos Martín 1993 CO FARNERS
16 109 18'47 Guillem SaÑe ViÑets 1994 AA TONA
17 752 18'57 Marti Alabert Aldana 1994 GIRONA COSTA BRAVA
18 539 19'25 Eudald Plantalech Casals 1994 CN OLOT
19 917 19'44 Robert Montero . 1993 GIRONA COSTA BRAVA
20 205 22'11 Ramon Linares Parareda 1992 CA LLORET-LA SELVA

VETERÀ A MASCULÍ

1 6 19'53 Pedro Ruiz Sanchez 1971 AA PALAMÓS-CALONGE ST
2 584 20'17 Alberto Segura Moreno 1974 FC BARCELONA
3 224 20'21 XAVI SÀNCHEZ RODRÍGUEZ 1965 CA MALGRAT
4 302 20'29 David Marsol Font 1970 CA VIC
5 222 20'34 DAVID JULIÀ PERACAULA 1972 CA MALGRAT
6 501 20'36 Jordi Barrancos Solera 1970 CN OLOT
7 604 20'46 Manuel Vazquez Tundidor 1969 GA LLUÏSOS
8 724 20'52 Joan carles Repullo Roldan 1967 GIRONA COSTA BRAVA
9 911 21'11 Xavi Puxeu Palomeras 1973 CN OLOT
10 602 21'12 Agustin Bartres Gallart 1968 GA LLUÏSOS
11 606 21'17 Fco javier Aviles Alejos 1968 GA LLUÏSOS
12 303 21'22 Joan PallÀs JanÉs 1968 CA VIC
13 896 21'39 José Antonio Repullo . 1966 GEIEG
14 607 21'44 Nabi Abdelkader 1970 GA LLUÏSOS
15 586 21'48 Xavier Cerrato Gomez 1966 FC BARCELONA
16 608 21'53 David Culebras Baides 1974 GA LLUÏSOS
17 418 21'57 Toni Santisteban Roncero 1972 CE PENEDÈS
18 85 22'23 David Tejero Gomez 1974 AA PALAMÓS-CALONGE ST
19 805 22'24 Jordi Planella Roura 1971 UE CASTELLFOLLIT
20 718 22'36 Albert Casadevall Puig 1972 GIRONA COSTA BRAVA
21 35 22'43 Sebastia Polinario Lopez 1971 AA PALAMÓS-CALONGE ST
22 898 22'50 Eduard Valenzuela . 1973 INDEPENDENTS
23 913 23'01 Albert Becerra . 1972 CA LLORET-LA SELVA
24 499 23'04 Andreu Senis Prat 1971 CN OLOT
25 502 23'07 David Barti Rota 1968 CN OLOT
26 912 23'09 David Domínguez Navarro 1970 CO MANLLEU
27 33 23'14 Xavier Cugat Gonell 1973 AA PALAMÓS-CALONGE ST
28 609 23'21 Jose manuel Ruiz Verdugo 1971 GA LLUÏSOS
29 909 23'26 Jordi Soler Creus 1968 CA LLORET-LA SELVA
30 504 23'31 Quim Gallart Figueras 1965 CN OLOT
31 721 24'04 Francesc Macias Albesa 1971 GIRONA COSTA BRAVA
32 610 24'10 Juan diego Carrillo Fernandez 1974 GA LLUÏSOS
33 260 24'58 Eduard Vives Visa 1965 CA NOU BARRIS
34 918 25'07 Carles Font Sancho 1970 CORNELLÀ ATLÈTIC
35 716 26'28 Jesus Martinez Giro 1972 GIRONA COSTA BRAVA
36 261 26'34 Miguel angel Gonzalez Gamez 1965 CA NOU BARRIS
37 223 27'05 SALVADOR ROS AGUSTÍ 1965 CA MALGRAT
38 259 27'23 Francisco Gordillo Moreno 1967 CA NOU BARRIS

VETERÀ B MASCULÍ

1 589 20'48 Jose antonio Diez De los rios 1960 FC BARCELONA
2 272 21'09 Josep Nin Casas 1961 CA NOU BARRIS
3 899 21'13 Xavier Baldellou . 1963 ATL GIRONA
4 231 21'23 JOAN BUXEDA TORRENT 1960 CA MALGRAT
5 270 21'31 Jordi March March 1960 CA NOU BARRIS
6 619 21'36 Jose luis Nieto Rodriguez 1962 GA LLUÏSOS
7 232 22'05 FRANCESC LUNA BASSÓ 1962 CA MALGRAT
8 143 22'14 Manel anton Silva Pereira 1963 CA CALELLA
9 507 22'18 Joan Domenech Colomer 1958 CN OLOT
10 274 22'27 Tomas Hita Lorca 1961 CA NOU BARRIS
11 234 22'29 OSCAR ALFONSO MENDOZA CÁCERES 1963 CA MALGRAT
12 486 22'34 Santi Cijes Millan 1960 CN CALDES
13 40 22'37 Pere Andreu Camps 1964 AA PALAMÓS-CALONGE ST
14 506 23'15 Enric Vilanova Garriga 1955 CN OLOT
15 228 23'30 JUAN LUIS TORRES MARTÍN 1958 CA MALGRAT
16 914 23'32 Joan Bayé Nadal 1955 GIRONA COSTA BRAVA
17 235 23'34 JOAQUÍN REYES ÁLVAREZ 1958 CA MALGRAT
18 236 24'03 Maurizio Stanelli 1960 CA MALGRAT
19 237 24'05 Jorge Benítez Vidoz 1956 CA MALGRAT
20 384 24'31 Àngel Ruiz Gutiérrez 1958 INDEPENDENTS
21 171 24'46 Isidre Moragas Recasens 1955 CA LLORET-LA SELVA
22 729 24'50 Alejo Almendros Santiago 1959 GIRONA COSTA BRAVA
23 508 25'16 Mariano Padrosa Barcons 1959 CN OLOT
24 173 25'19 Josep Iglesias Florensa 1963 CA LLORET-LA SELVA
25 174 25'33 Jordi JuliÀ Torras 1955 CA LLORET-LA SELVA
26 170 25'39 Francisco Pareja SÁnchez 1955 CA LLORET-LA SELVA
27 870 26'00 Miquel Badosa Trafach 1960 CA PESCALLUNES
28 910 26'10 Jaume Pujolràs Illa 1955 CA LLORET-LA SELVA
29 624 26'18 Alfredo Torrents Font 1955 GA LLUÏSOS
30 886 26'51 Joan josep Fernández Barbolla 1957 INDEPENDENTS
31 620 26'55 Albert Artigas Lloret 1955 GA LLUÏSOS
32 269 27'01 Jorge Herrera Dossantos 1959 CA NOU BARRIS
33 135 27'32 Xavier Alfonso EstÉvez 1955 ATL GIRONA
34 509 99'01 Ferran Hernandez Corballan 1960 CN OLOT

VETERÀ C MASCULÍ

1 594 22'35 Fernando Diaz Perez 1951 FC BARCELONA
2 876 23'28 Jaume Planella Roura 1948 CA PESCALLUNES
3 304 23'41 Miquel Pujol Casadevall 1954 CA VIC
4 626 24'28 Juan antonio Saban Carmona 1947 GA LLUÏSOS
5 730 25'01 Antoni Rentero Romero 1947 GIRONA COSTA BRAVA
6 145 25'14 Lluis Vila Prat 1967 CA CANALETES
7 901 25'17 Josep Colon . 1953 GEIEG
8 628 25'55 Prudencio Perez Hernandez 1947 GA LLUÏSOS
9 278 26'45 Manel Madero Borrallo 1950 CA NOU BARRIS
10 515 99'02 Joan Blanch Cardoner 1942 CN OLOT
11 891 99'03 Josep Repullo Piedra 120 INDEPENDENTS
12 595 99'04 Jose ramon Abad Freire 1946 FC BARCELONA
 

INFANTIL FEMENÍ

1 535 07'00 Nuria Masip Boix 1998 CN OLOT
2 534 07'01 Claudia Bancells Lara 1997 CN OLOT
3 788 07'02 Claudia Martinez Hernandez 1997 RIPOLLET UA
4 932 07'03 Lidia Ayuste Poquet 1998 CA VENTALLÓ
5 159 07'18 Lluïsa Mitjà Clopés 1998 CA FIGUERES
6 700 07'23 Anna CasabÓ Oliveres 1997 GEIEG
7 694 07'25 Irene Batlle Capa 1998 GEIEG
8 698 07'31 Nausica Cubells Cubells 1997 GEIEG
9 449 07'34 Naiara Estanga Massaguer 1998 CN BANYOLES
10 746 07'34 Anna Massa Pires 1998 GIRONA COSTA BRAVA
11 161 07'54 Llum Gardella Ramírez 1998 CA FIGUERES
12 706 07'56 Laura Mas MartÍnez 1998 GEIEG
13 779 07'57 Sandra Posas Parareda 1998 CEIP LACUSTARIA
14 160 07'58 Aida Martínez González 1998 CA FIGUERES
15 695 07'70 Maria ClopÉs Rigau 1998 GEIEG
16 863 08'00 Lidia Larren Citores 1998 ATL CASSÀ-LA COLLA
17 864 08'02 Sandra Saez Gibert 1997 ATL CASSÀ-LA COLLA
18 904 08'09 Sandra Baronat . 1997 CA LLORET-LA SELVA
19 690 08'11 Berta Aymerich Ferrer 1997 GEIEG
20 288 08'14 Jana Roquer Aranda 1998 CA NOU BARRIS
21 790 08'19 Sonia Guerra Egea 1997 UA RUBÍ
22 693 08'24 Georgina Rodriguez MuÑoz 1997 GEIEG
23 929 08'33 Clara Vergés Ballesteros 1998 CO VIDRERES
24 155 08'38 Ruth Ventós Casadellà 1997 CA FIGUERES
25 129 08'42 Mar Sala Pau 1998 ACE RIUDELLOTS
26 704 09'14 Paula Ayats MartÍnez 1998 GEIEG
27 933 09'26 Marina Mach Monsaterio 1997 CA FIGUERES
28 689 09'37 Julieta belÉn Santamaria Villa 1998 GEIEG
29 705 09'39 Cristina Aranjuelo Planella 1997 GEIEG
30 287 09'44 Mar OlivÉ Nieto 1998 CA NOU BARRIS
31 696 10'05 Patricia Pokusa Barcena 1997 GEIEG

INFANTIL MASCULÍ

1 713 12'07 Aleix Ferrer Font 1997 GEIEG
2 327 12'09 Roger PallÀs PiquÉ 1997 CA VIC
3 193 12'21 Manuel Romero Baena 1997 CA LLORET-LA SELVA
4 711 12'28 Joan Torrecillas Sanllehi 1998 GEIEG
5 905 12'35 Marc Carbajal . 1998 CEIP GUILLERES
6 194 12'41 Jordi Iglesias MartÍnez 1997 CA LLORET-LA SELVA
7 197 12'48 GenÍs BayÉs Costa 1997 CA LLORET-LA SELVA
8 385 12'54 Aleix Brugues Amagat 1997 INDEPENDENTS
9 330 13'01 Pinyol Castany Eloi 1997 CA VIC
10 76 13'09 Pedro Ruiz Claveria 1998 AA PALAMÓS-CALONGE ST
11 163 13'15 Ferran Repullo Martos 1997 CA FIGUERES
12 888 13'25 Marc Serrat Planella 1998 INDEPENDENTS
13 749 13'26 Carles Alabert Aldana 1997 GIRONA COSTA BRAVA
14 130 13'27 Marc Peradalta Negre 1998 ACE RIUDELLOTS
15 329 13'42 Pinyol Castany Guillem 1998 CA VIC
16 374 13'56 Said Mounaim 1997 CEIP GUILLERES
17 188 14'10 Aleix Lorenzo Venzal 1998 CA LLORET-LA SELVA
18 192 14'11 Pere Ripoll Luque 1997 CA LLORET-LA SELVA
19 196 14'17 JosÉ GÓmez Luque 1997 CA LLORET-LA SELVA
20 573 14'19 Jordi Boixareu Coll 1997 COL LA SALLE GIRONA
21 370 14'22 Pau Aguilera Masnou 1998 CEIP GUILLERES
22 710 14'53 Eduard Puertas Cabezas 1998 GEIEG
23 375 15'14 Francisco CaÑas Ruiz 1997 CEIP GUILLERES
24 371 15'29 Sergi BayÉs Puigdesens 1998 CEIP GUILLERES
25 579 15'58 Gerard Casacuberta Moragas 1998 COL SANT JOSEP SHS
26 369 16'00 Jordi BayÉs Caballero 1998 CEIP GUILLERES
27 580 17'06 Lluís Pla Vilabella 1998 COL SANT JOSEP SHS
28 581 17'20 Roger Linares Parareda 1998 COL SANT JOSEP SHS
29 865 18'09 Jordi Bosch Bassols 1998 ATL CASSÀ-LA COLLA
30 412 18'18 Layin Sey 1998 CA VENTALLÓ
31 833 99'01 Arnau Restudis Mas 1998 CO FARNERS
 

ALEVÍ FEMENÍ

1 845 05'51 Andrea Trape Perez 1999 CA TORREDEMBARRA
2 305 05'52 Jana Aguilar Bruch 2000 CA VIC
3 813 06'24 Aina Masferrer Ferragutcasas 2000 CO FARNERS
4 850 06'27 Alba Mitjavila Gutierrez 1999 ATL CASSÀ-LA COLLA
5 353 06'34 Maria Coma Pujadas 2000 CE UNIVERSITARI
6 358 06'36 ïa Vidal Soler 2000 CEIP GUILLERES
7 851 06'42 Marina Borrell Figueras 1999 ATL CASSÀ-LA COLLA
8 433 06'46 Irina Anglada Garcia 2000 CN BANYOLES
9 852 06'58 Aïda Marisch Delgado 1999 ATL CASSÀ-LA COLLA
10 920 07'02 Paula Font Gironés 2000 CORNELLÀ ATLÈTIC
11 556 07'07 Joana MartÍ RomanÍ 2000 COL. DR MASMITJÀ
12 176 07'08 Ana Carrion Barea 2000 CA LLORET-LA SELVA
13 648 07'10 Marta Feliu Paradeda 2000 GEIEG
14 116 07'12 Cristina Salvans BrunsÓ 2000 ACE RIUDELLOTS
15 519 07'21 Mar LiÑan Martinez 1999 CN OLOT
16 647 07'23 Anna ClopÉs Rigau 2000 GEIEG
17 645 07'26 Anna Melendez Morales 2000 GEIEG
18 650 07'28 Laia Figueres FernÁndez 2000 GEIEG
19 357 08'08 Marta Pou Buixalleu 2000 CEIP GUILLERES
20 518 08'38 Astrid Monells Marti 1999 CN OLOT
21 646 09'02 Marina RodrÍguez CarreÑo 2000 GEIEG
22 814 09'09 Núria Prieto López 1999 CO FARNERS
23 811 09'14 Estel judit Martí Montserrat 2000 CO FARNERS
24 854 99'01 Gemma Gumbau Garriga 1999 ATL CASSÀ-LA COLLA
25 855 99'02 Marta Planas Barrios 1999 ATL CASSÀ-LA COLLA
 

ALEVÍ MASCULÍ

1 359 06'57 Nil Soler ArbÓs 1999 CEIP GUILLERES
2 239 06'58 MARC SÀNCHEZ POL 2000 CA MALGRAT
3 308 07'03 Arnau PallÀs PiquÉ 1999 CA VIC
4 835 07'12 Adrià Vicens Ferrer 1999 AE FORNELLS
5 177 07'14 Gerard Iglesias Marti 2000 CA LLORET-LA SELVA
6 282 07'21 Roger Blas Escuté 2000 CA NOU BARRIS
7 283 07'24 Salim OlivÉ Nieto 2000 CA NOU BARRIS
8 523 07'25 Isaac Barti Sola 1999 CN OLOT
9 819 07'29 Jofre Cullell Estapé 1999 CO FARNERS
10 520 07'30 Miquel SaÑa Miralles 2000 CN OLOT
11 307 07'34 Adam PÉrez Esteban 2000 CA VIC
12 858 07'42 Pau Andreotti Bosch 2000 ATL CASSÀ-LA COLLA
13 561 07'43 Bernat Boixareu Coll 2000 COL. DR MASMITJÀ
14 121 07'47 Pau Albareda Sanchez 2000 ACE RIUDELLOTS
15 399 07'49 Joan salvi Puigbert Mustera 1999 CA VENTALLÓ
16 120 07'50 Eduard CebriÀ Pujol 2000 ACE RIUDELLOTS
17 521 07'53 Bernat Herrero Prat 1999 CN OLOT
18 887 08'05 Pau Serrat Planella 2000 INDEPENDENTS
19 818 08'08 Gillian Devos Jacky 1999 CO FARNERS
20 936 08'17 Francesc Aranda Carrasco 1999 COL.COR DE MARIA OLOT
21 575 08'21 Marc Obiols Solé 2000 COL SANT JOSEP SHS
22 119 08'36 Jordi Molina Garcia 2000 ACE RIUDELLOTS
23 118 08'45 AdriÀ Ropero Subirana 2000 ACE RIUDELLOTS
24 560 08'47 Joan Berney Maurell 2000 COL. DR MASMITJÀ
25 362 08'48 Isaac Valls Gimenez 2000 CEIP GUILLERES
26 906 08'59 Guifré Coromines . 2000 INDEPENDENTS
27 656 09'18 Roger Valero Cateura 2000 GEIEG
28 361 99'01 Jordi GÓmez Luque 2000 CEIP GUILLERES
29 659 99'02 Joan PeÑalosa MartÍn 2000 GEIEG
 

BENJAMÍ FEMENÍ

1 526 07'00 Marta Lopez Plana 2001 CN OLOT
2 365 07'03 Ona Vidal Soler 2002 CEIP GUILLERES
3 525 07'04 Eva Barti Sola 2001 CN OLOT
4 364 07'07 Joana ArquÉs Andreu 2002 CEIP GUILLERES
5 319 07'18 Marta PallÀs PiquÉ 2002 CA VIC
6 363 07'44 Berta BayÉs Costa 2002 CEIP GUILLERES
7 381 07'47 Àngela Hereu Diaz-cano 2001 CEIP JOSEP BOADA
8 29 99'01 Sara Gómez Mabon 2001 CO VIDRERES

BENJAMÍ MASCULÍ

1 935 06'09 Sergi Adalid Soriano 2001 GA LLUÏSOS
2 321 06'28 Gil RallÓ GenerÓ 2001 CA VIC
3 928 06'36 Abel Vergés Ballesteros 2001 CO VIDRERES
4 924 06'38 Pau Picart Galindo 2002 INDEPENDENTS
5 367 06'48 Carles Corominas Romero 2002 CEIP GUILLERES
6 783 06'54 Bernat Esteve Pons 2002 JOV. ATL SABADELL
7 298 06'58 GERARD TAULATS BRAOS 2001 CA OLESA
8 126 07'03 Marc Tremosa Oliveras 2002 ACE RIUDELLOTS
9 916 07'04 Yassir El Boussettaoui . 2001 CA FIGUERES
10 127 07'07 Pau Molina Garcia 2002 ACE RIUDELLOTS
11 859 07'08 Arnau Juana Ortiz 2001 ATL CASSÀ-LA COLLA
12 562 07'24 Neyen Fogliano 2002 COL. DR MASMITJÀ
13 124 07'43 Gerard De vicente Ferrer 2002 ACE RIUDELLOTS
14 368 08'06 Sergi Linares Valls 2002 CEIP GUILLERES
15 125 08'11 Marc De vicente Ferrer 2002 ACE RIUDELLOTS
16 836 08'16 Joan Vicens Ferrer 2002 AE FORNELLS
17 128 08'22 Pau Comalada Coll 2002 ACE RIUDELLOTS
18 366 08'28 Pau BayÉs Caballero 2002 CEIP GUILLERES

PREBENJAMÍ FEMENÍ

1 666 02'04 Carla Figueres FernÁndez 2003 GEIEG
2 377 02'05 Maria Aguilera Masnou 2003 CEIP GUILLERES
3 869 02'18 Carla Marisch Delgado 2003 ATL CASSÀ-LA COLLA
4 574 02'19 Berta Montoro Colomer 2003 COL PLA DE DALT
5 379 02'24 Nuria BonvehÍ Pallarols 2003 CEIP GUILLERES
6 566 02'27 Carla TardÍo Plantalech 2003 COL. DR MASMITJÀ
7 378 02'37 Ada Ripoll Luque 2003 CEIP GUILLERES
8 392 03'03 Judith Cruz Palacin 2004 INDEPENDENTS
 

PREBENJAMÍ MASCULÍ

1 300 02'03 DIDAC TAULATS BRAOS 2003 CA OLESA
2 570 02'07 Oriol Mas MartÍnez 2003 COL. DR MASMITJÀ
3 937 02'08 Nil Canelles Ramón 2003 CN OLOT
4 921 02'13 Jan Font Gironés 2003 CORNELLÀ ATLÈTIC
5 551 02'17 Pol Monells Marti 2003 CN OLOT
6 552 02'22 Nil LiÑan Martinez 2003 CN OLOT
7 348 02'23 Marc Dominguez Codinachs 2004 CA VIC
8 922 02'24 Javier Mendoza . 2004 AFISA MALGRAT-SILS
9 892 02'33 Marc Planella Soler 2004 INDEPENDENTS
10 938 03'11 Pau Hidalgo Pujol 2005 CEIP CASA NOSTRA
 

Comparteix-ho:
meneame digg delicious technorati google bookmarks yahoo blinklist twitter Facebook Facebook
02/11/2009 anar dalt

Curses realitzades
Entrevistes
Reportatges
Dietetica i Nutricio
Higiene i Salut
Entrenaments
Podologia
Fisioterapia
Quiromassatge
Quiropràctica
Psicologia esportiva
Natura i Esport
Filosofia Esportiva i sobre la vida
Running Femeni
¿Sabies que ...
Altres temes
Taules de Ritmes Calculadores de Ritmes
Curses Properes
Calendari de curses
Federacio Internacional
Federacio Espanyola
Federacio Catalana
AIMS Maratons
Curses de Muntanya
Curses de Duatlo
Curses de Triatlo
Curses de Orientacio
Curses de Canicros
World Congress On Science i Athletics
v02.15:0.03
GestionMax
Novetats   Contacte   Política de privacitat   buscador   tags   mapa web   

corrercorrer.com :: Alimentacio esportista
Produce ilatina software, s.l. - Desarrolla Productos web, s.l. - iLatina

Spira DEL SOL MEN SLT 501 Zapatillas con muelles