Inici  |  Qui som  |  Mapa web  |  Publicidad
  
usuari - - Accés d\'usuaris
dijous - 14.novembre.2019

Publicidad
Complements i suplements
Complements dietetics Complements dietetics
Teixit conjuntiu i articulacions Teixit conjuntiu i articulacions
Immunologia Factor de Transferencia Immunologia Factor de Transferencia
Alimentació Sana
Pasta Pasta
Grans Cereals Sémolas Farines Llegums Llavors Grans Cereals Sèmolas Farines Llegums Llavors
Proteinas Vegetals Proteïnes Vegetals
Conserves de Verdures Llegums i Germinats Conserves de Verdures Llegums i Germinats
Salses Maioneses Pates Cremes i Purés Vegetals Salses Maioneses Pates Cremes i Purés Vegetals
Omega 3 Natural, Bonítol Tonyina Verat, Conserves del Mar Omega 3 Natural, Bonítol Tonyina Verat, Conserves del Mar
Melmelades Compotes Xarops Mousse de Fruites Melmelades Compotes Xarops Mousse de Fruites
Fleca Pa i Galetes Fleca Pa i Galetes
Mueslis Cornflakes Flocs Mueslis Cornflakes Flocs
Barretes energètiques Coques i Snacks Barretes energètiques Coques i Snacks
Fruits secs Fruits secs
Alimentació Sana Especialitats
Olis i Vinagres Olis i Vinagres
Condiments Espècies i Herbes Condiments Espècies i Herbes
Endolcidors Endolcidors
Sense Gluten Celíacs Sense Gluten Celíacs
Menjar Tradicional Japonès Menjar Tradicional Japonès
Te Infusions Cafè Te Infusions Cafè
Begudes Naturals
Sucs i Begudes Vegetals Sucs i Begudes Vegetals
Aigua i Refrescs Naturals Aigua i Refrescs Naturals
Celler Cervesa Vi Cava Celler Cervesa Vi Cava
Accessoris per el Corredor
Calçat esportiu Calçat esportiu
LURBEL Mitjons RegeneratiusLURBEL Mitjons Regeneratius
LURBEL Mitjons Regeneratius
Cosmetica higiene neteja
Cremes de massatge i de tractament Cremes de massatge i de tractament
Sabons xampus suavitzants corporals Sabons xampus suavitzants corporals
Cosmetica per a la cara Cosmetica i Bellesa
Higiene Dental i Bucal Higiene Dental i Bucal
Higiene Intima Higiene Femenina Higiene Intima Higiene Femenina
MADFORM Cremes de competicióMADFORM Cremes de competició
MADFORM Cremes de competició
Ofertes

Fitline - Suplementos alimenticios

Cros de Malgrat 2009 (Victor Vilalta)

enviar a un amic

Ahir Dimarts 9 de Desembre, es va disputar el XV Cros Vila de Malgrat, enquadrat a dins del Gran Premi Consell Comarcal de la Selva i formant part del Circuit Gironí de Cros.

A les 10 del matí es donava la sortida en el Bosc de Santa Rita a la primera de les 12 curses que repartia a totes les categories, des de P3 fins a veterans.

Tal com ve sent habitual, el guanyador de la cursa sènior masculí, va ser  Paco Tugores CA. Lloret-La Selva, (15’10”) qui va incrementant la seva diferència com a líder del circuit. Aquesta vegada va estar acompanyat en el podi per Dani Alonso (15’13) qui aquest any estrena equip lluny de casa Oviedo Atletismo. I completava el podi sènior Jaume Quintana (15’43”) AA Palamós-Calonge ST.

En categoria absoluta femenina, la guanyadora ha estat Sandra Alonso (18’46”) qui aquesta temporada també estrena club (Barcelona ATL), qui es va imposar a Nuri Soler (18’55”) CA Lloret-La Selva, i a Cristina Bosch (19’47”) Girona Costa Brava.
Bona matinal de cros i bon ambient a Malgrat, tot i ser una jornada festiva diferent dins del pont de la Puríssima.

RESULTATS

EDICIÓ: XV CROS VILA DE MALGRAT
Dia: 08/12/2009

PROMESA MASCULÍ

1 630 16'20 Mar Grajal Martinez 1990 GA LLUÏSOS
2 2114 16'22 Carlos Díaz Sánchez 1989 CA CANOVELLES
3 804 16'29 Pol Recober Plana 1988 UE CASTELLFOLLIT
4 2118 17'16 Souhail Loqmane Lahmar 1990 CA CANOVELLES

SENIOR MASCULÍ

1 10 15'10 Paco Tugores Sastre 1984 CA LLORET-LA SELVA
2 2043 15'13 Dani Alonso Ruiz 1978 OVIEDO ATLETISMO
3 5 15'43 Jaume Quintana Leria 1979 AA PALAMÓS-CALONGE ST
4 301 15'54 David Garcia Sanchez 1978 CA SALT ESPORTS PARRA
5 931 15'57 Salvador Ciurana Ferragutcases 1980 CA LLORET-LA SELVA
6 215 16'10 Daniel Cazalla Lorite 1980 CA LLORET-LA SELVA
7 1945 16'16 Marc Villellas Ballestar 1977 CA LAIETANA
8 951 16'18 Albert Lapuente MarquÈs 1981 ATL MONTORNÉS
9 1941 16'25 Jesus GarcÍa Anta 1976 BARCELONA ATL
10 137 16'27 Albert Rutllant Del val 1976 ATL GIRONA
11 246 16'38 RomÁn Adalid Casado 1965 CA MALGRAT
12 1136 16'51 Andreu Marimon Sastre 1986 CA VIC
13 2092 16'55 Josep Margalef Martínez 1982 CA CASTELLAR
14 768 17'02 Donaciano Olivas Parraga 1977 GIRONA COSTA BRAVA
15 2269 17'03 Marc Gispert Giron 1983 CE PICORNELL
16 970 17'23 David JaÉn Permanyer 1976 CA CASTELLAR
17 925 18'00 Xavier Vinyals Teixidos 1980 GEIEG
18 2265 18'39 Robert Fuste ´ 1983 INDEPENDENTS
19 2266 18'41 Oriol Gonzalez Simeon 1983 INDEPENDENTS
20 637 19'04 Carlos Ramos Gamez 1983 GA LLUÏSOS
21 213 20'14 Jordi Pujolar Pane 1979 CA LLORET-LA SELVA
22 244 99'01 SALVADOR ROS AGUSTÍ 1965 CA MALGRAT
 

CADET MASCULÍ

1 2132 11'01 Yashim Ezaydouni 1995 CA SPORT CANET 1980
2 1339 11'04 Mourad Mounim 1995 CA CANOVELLES
3 531 11'06 Aleix Domenech Guix 1995 CN OLOT
4 955 12'00 Lluis Montull Casas 1996 CA CALELLA
5 578 12'05 Marçal Ball-llosera Castellà 1995 COL SANT JOSEP SHS
6 680 12'08 Joan Vila Pujolras 1996 GEIEG
7 1123 12'17 Joan Valverde Lahiguera 1995 ISS L'HOSPITALET
8 242 12'18 XAVIER RUIZ VIÑOLAS 1996 CA MALGRAT
9 980 12'35 Marc Alvarez Cortes 1995 CA NOU BARRIS
10 577 12'50 Josep Garriga Reina 1995 COL SANT JOSEP SHS
11 241 12'58 SERGI SÀNCHEZ POL 1996 CA MALGRAT
12 2245 13'01 Aleix Iglesias Martí 1995 CA LLORET-LA SELVA
13 1393 13'27 Marc Jimenez Berral 1996 CA LLORET-LA SELVA
14 860 13'29 Cristian Pèrez Ramirez 1996 ATL CASSÀ-LA COLLA
15 862 13'32 Eric Borrell Figueras 1996 ATL CASSÀ-LA COLLA
16 2131 13'43 Hicham Benabbeljalil 1996 CA SPORT CANET 1980
17 2252 15'06 Pau Figueras Bigas 1995 CA CALELLA
18 286 15'15 Pol Blas Escuté 1995 CA NOU BARRIS
19 2250 15'54 Francesc Torregrossa Sánchez 1996 CA MALGRAT
20 827 16'37 Roger Vallès Tolosa 1996 CO FARNERS

JUNIOR MASCULÍ

1 2097 14'53 Ibrahim Ezzaydouni 1991 FC BARCELONA
2 1944 16'06 Segio Vellido Ibañez 1992 CA CASTELLAR
3 296 16'48 Tarik El khiam Ben roho 1992 CA NOU BARRIS
4 1458 17'05 Arnau Nadal CabarrÚs 1992 RIPOLLET UA
5 773 17'27 Mohamed Belhadi Akarkarch 1992 GIRONA COSTA BRAVA
6 1838 18'13 Aldo Chorozqui . 1992 CA LLORET-LA SELVA
7 988 19'52 Nelso Miranda Neira 1991 CA NOU BARRIS
8 806 20'33 Albert Bonilla Soler 1991 UE CASTELLFOLLIT

JUVENIL MASCULÍ

1 2095 15'34 Ibrahim Azzouz 1993 FC BARCELONA
2 7 16'02 Jonatan Romeo Lopez 1994 CA LLORET-LA SELVA
3 537 16'21 Joan Oliveras Font 1993 CN OLOT
4 2133 16'43 Wisam Couaibi Choauibi 1993 CA SPORT CANET 1980
5 207 16'54 Andreu MaÑosa Crous 1993 CA LLORET-LA SELVA
6 802 17'02 Genis Grau Plana 1994 UE CASTELLFOLLIT
7 2134 17'06 Yousef Toussi 1994 CA SPORT CANET 1980
8 206 17'26 David Gibert Bertran 1993 CA LLORET-LA SELVA
9 203 17'38 Manuel Gutierrez Prieto 1993 CA LLORET-LA SELVA
10 983 17'51 Dani Gallart Gamez 1994 CA NOU BARRIS
11 202 17'58 Aniol Pujolras Frigola 1994 CA LLORET-LA SELVA
12 1340 18'31 Ferran Calero Gonzalez 1994 CA CANOVELLES
13 834 19'19 Laurens Devos Martín 1993 CO FARNERS
14 539 20'30 Eudald Plantalech Casals 1994 CN OLOT

VETERÀ A MASCULÍ

1 1836 15'50 Abdelali Afia . 1972 RUNNER'S WORLD
2 584 16'09 Alberto Segura Moreno 1974 FC BARCELONA
3 222 16'27 DAVID JULIÀ PERACAULA 1972 CA MALGRAT
4 90 16'52 Francesc Jiménez Martos 1965 CA LLORET-LA SELVA
5 219 16'56 ALEJANDRO TORRES LOSADA 1967 CA MALGRAT
6 586 16'57 Xavier Cerrato Gomez 1966 FC BARCELONA
7 1972 17'16 José maría Fernández Martínez 1972 INDEPENDENTS
8 602 17'31 Agustin Bartres Gallart 1968 GA LLUÏSOS
9 1198 17'35 Carles Campmajo Riera 1966 CA LLORET-LA SELVA
10 140 17'40 Francesc Torner Blasco 1970 BIKILA
11 587 17'44 Daniel Gonzalez Castellanos 1974 FC BARCELONA
12 791 17'56 Joan manuel Galan Elias 1965 UA TERRASSA
13 1334 18'06 Alfonso Guillen Zurera 1974 CA CANOVELLES
14 1938 18'30 Eduard Ledesma 1972 BARCELONA ATL
15 913 18'48 Albert Becerra . 1972 CA LLORET-LA SELVA
16 718 18'53 Albert Casadevall Puig 1972 GIRONA COSTA BRAVA
17 221 18'59 JOAN AYMERICH MERCADER 1965 CA MALGRAT
18 807 19'17 Xavier Vallès Casanova 1971 CO FARNERS
19 1104 19'53 Joan Sánchez López 1971 CA LLORET-LA SELVA
20 918 20'04 Carles Font Sancho 1970 CORNELLÀ ATLÈTIC
21 1831 20'05 Juan Carlos Gómez Herrador 1971 JOV. ATL SABADELL
22 2033 20'14 Juan jorge LÓpez LeÓn 1970 UA TERRASSA
23 167 20'25 Manuel Carrion Rodriguez 1965 CA LLORET-LA SELVA
24 2244 20'57 Joan Carles Tagua Jimenez 1965 INDEPENDENTS
25 261 21'00 Miguel angel Gonzalez Gamez 1965 CA NOU BARRIS
26 1134 21'15 Josep Borrell Martin 1968 ATL CASSÀ-LA COLLA
27 605 21'54 David Cocera Martinez 1968 GA LLUÏSOS
28 809 99'04 Josep maria Vallès Casanova 1969 CO FARNERS
29 2203 196'02 Josep Ros Carrera 1967 DOMINGO CATALÁN FONDI

VETERÀ B MASCULÍ

1 270 16'26 Jordi March March 1960 CA NOU BARRIS
2 1044 16'40 Bartolomé Chamorro Serrano 1963 CALIFORNIA SPORT
3 589 16'58 Jose antonio Diez De los rios 1960 FC BARCELONA
4 169 17'01 Juan carlos Salillas Barba 1964 CA LLORET-LA SELVA
5 231 17'14 JOAN BUXEDA TORRENT 1960 CA MALGRAT
6 622 17'23 Joaquin Joyas Albertus 1958 GA LLUÏSOS
7 507 17'36 Joan Domenech Colomer 1958 CN OLOT
8 143 17'42 Manel anton Silva Pereira 1963 CA CALELLA
9 234 18'01 OSCAR ALFONSO MENDOZA CÁCERES 1963 CA MALGRAT
10 1943 18'28 Josep maria Madi Vila 1963 CA CALELLA
11 1519 18'34 Josep Canaleta Talleda 1962 INDEPENDENTS
12 593 19'05 Pedro Ligero Rubio 1957 FC BARCELONA
13 235 19'09 JOAQUÍN REYES ÁLVAREZ 1958 CA MALGRAT
14 1973 19'12 Juan antonio Garcia Asensio 1964 INDEPENDENTS
15 229 19'13 ANGEL SANTOS SAELICES 1958 CA MALGRAT
16 171 19'22 Isidre Moragas Recasens 1955 CA LLORET-LA SELVA
17 590 19'32 Ferran Sanchez Pago 1959 FC BARCELONA
18 236 19'43 Maurizio Stanelli 1960 CA MALGRAT
19 228 19'49 JUAN LUIS TORRES MARTÍN 1958 CA MALGRAT
20 1974 20'35 Joan miquel Valverde Moya 1957 INDEPENDENTS
21 170 20'51 Francisco Pareja SÁnchez 1955 CA LLORET-LA SELVA
22 1348 21'12 Martí Vergés Allende 1967 CA LLORET-LA SELVA
23 1212 21'19 Francisco Diaz Plata 1957 ATL MONTORNÉS
24 2117 21'35 Fernando Calero Gutiérrez 1962 CA CANOVELLES
25 1345 21'46 Joan Olive Beumala 1956 CA CASTELLAR
26 135 21'48 Xavier Alfonso EstÉvez 1955 ATL GIRONA
27 1879 21'50 Juan carlos Busquets Vidal 1964 CA NOU BARRIS
28 624 99'02 Alfredo Torrents Font 1955 GA LLUÏSOS
29 591 99'03 Ferran Cardona Senz 1961 FC BARCELONA
30 384 99'05 Àngel Ruiz Gutiérrez 1958 INDEPENDENTS
31 269 99'06 Jorge Herrera Dossantos 1959 CA NOU BARRIS

VETERÀ C MASCULÍ

1 594 17'48 Fernando Diaz Perez 1951 FC BARCELONA
2 304 19'44 Miquel Pujol Casadevall 1954 CA VIC
3 628 20'08 Prudencio Perez Hernandez 1947 GA LLUÏSOS
4 963 20'17 Manuel Hoyo PÉrez 1949 CA CASTELLAR
5 626 20'22 Juan antonio Saban Carmona 1947 GA LLUÏSOS
6 516 20'27 Josep Danes Berga 1953 CN OLOT
7 964 20'53 Juan pedro LÓpez Sanchez 1952 CA CASTELLAR
8 278 99'01 Manel Madero Borrallo 1950 CA NOU BARRIS
9 891 99'07 Josep Repullo Piedra 120 INDEPENDENTS

Categoría CADET FEMENÍ

1 180 13'19 Jeanette Hernandez Chamizo 1996 CA LLORET-LA SELVA
2 528 13'36 Fiona Corominas Godori 1996 CN OLOT
3 671 13'39 Rut Alfonso Ribas 1996 GEIEG
4 676 14'19 Judit Pujol Corney 1996 GEIEG
5 786 14'45 Jocelyn Alvarado Franco 1996 PRATENC AA
6 181 14'46 Ana Martinez Salas 1996 CA LLORET-LA SELVA
7 184 14'47 Cristina MasÓ Floriach 1996 CA LLORET-LA SELVA
8 677 15'47 Marta Girona AlarcÓn 1995 GEIEG
9 1064 16'26 Anna Torrecillas Sanllehi 1995 INDEPENDENTS
10 530 16'51 Helena Lopez Plana 1996 CN OLOT
11 185 17'01 Marta Moragas Masferrer 1996 CA LLORET-LA SELVA
12 1934 17'11 Elena Martinez Valentín 1995 AE ATLÈTICA CALELLA
13 2260 19'15 Marina Asensio Poveda 1995 CA CALELLA

JUNIOR FEMENÍ

1 555 22'10 Julia Santos Ferres 1992 CN OLOT

JUVENIL FEMENÍ

1 18 12'39 Anna Quilez Ribera 1994 CA LLORET-LA SELVA
2 2096 13'06 Carla Moreno Avi 1993 FC BARCELONA
3 981 13'30 Anna Traver Ramos 1994 CA NOU BARRIS
4 199 13'35 Laia Lorenzo Venzal 1994 CA LLORET-LA SELVA

PROMESA FEMENÍ

1 2116 20'04 Loida Reyes Oyono 1990 CA CANOVELLES
2 967 23'11 Anna Olive Marti 1989 CA CASTELLAR

SENIOR FEMENÍ

1 1940 18'46 Sandra Alonso Ruiz 1980 BARCELONA ATL
2 908 18'55 Nuri Soler Alay 1971 CA LLORET-LA SELVA
3 760 19'47 Cristina Bosch Coll 1969 GIRONA COSTA BRAVA

VETERÀ A FEMENÍ

1 255 19'51 Laura Martin Ortega 1974 CA NOU BARRIS
2 1832 21'43 Núria Ortiz Gómez 1971 JOV. ATL SABADELL
3 264 22'50 Mª jose Carretero Gonzalvez 1970 CA NOU BARRIS
4 962 23'20 Ana Gil Marfa 1966 CA CASTELLAR
5 919 99'02 Sílvia Gironés Bausa 1970 CORNELLÀ ATLÈTIC
6 227 99'05 Isabel Llobera Viñals 1967 CA MALGRAT

VETERÀ B FEMENÍ

1 277 21'14 Joëlle Conan 1962 CA NOU BARRIS
2 625 23'26 Rosa maria Rubio Abella 1961 GA LLUÏSOS
3 141 99'01 Maria rosa Busquets Fuster 1956 BARCELONA ATL
4 2220 99'03 Yolanda Puentes Zamora 1960 DOMINGO CATALÁN FONDI
5 2246 99'04 Consuelo Burgos Genovés 1961 CA NOU BARRIS
 

INFANTIL FEMENÍ

1 694 08'01 Irene Batlle Capa 1998 GEIEG
2 534 08'02 Claudia Bancells Lara 1997 CN OLOT
3 159 08'06 Lluïsa Mitjà Clopés 1998 CA FIGUERES
4 700 08'15 Anna CasabÓ Oliveres 1997 GEIEG
5 535 08'16 Nuria Masip Boix 1998 CN OLOT
6 2128 08'27 Ainhoa Arcas Marquez 1998 CA SPORT CANET 1980
7 863 08'39 Lidia Larren Citores 1998 ATL CASSÀ-LA COLLA
8 326 08'55 Laia Aguilar Bruch 1997 CA VIC
9 929 09'00 Clara Vergés Ballesteros 1998 CO VIDRERES
10 864 09'03 Sandra Saez Gibert 1997 ATL CASSÀ-LA COLLA
11 904 09'13 Sandra Baronat . 1997 CA LLORET-LA SELVA
12 155 09'34 Ruth Ventós Casadellà 1997 CA FIGUERES
13 2129 09'37 Sabrina Arcas Marquez 1998 CA SPORT CANET 1980
14 2257 09'47 Carla Pla Ferrer 1998 CA CALELLA
15 1935 10'09 Cristina Martinez Valentín 1997 AE ATLÈTICA CALELLA
16 793 10'17 Yaiza Galan Aguilar 1997 UA TERRASSA
17 1961 10'35 Paula Soriano Martinez 1998 CA MALGRAT

INFANTIL MASCULÍ

1 713 08'29 Aleix Ferrer Font 1997 GEIEG
2 327 08'30 Roger PallÀs PiquÉ 1997 CA VIC
3 709 08'35 AmÓs GuinÓ Ferrer 1997 GEIEG
4 866 08'41 Eloi Ortiz Miquel 1997 ATL CASSÀ-LA COLLA
5 711 08'45 Joan Torrecillas Sanllehi 1998 GEIEG
6 385 08'49 Aleix Brugues Amagat 1997 INDEPENDENTS
7 193 08'57 Manuel Romero Baena 1997 CA LLORET-LA SELVA
8 957 09'02 Sergi Mayas Chacon 1997 CA CALELLA
9 1160 09'24 David Piñeiro Palacios 1997 CA LLORET-LA SELVA
10 2024 09'30 Nil Escoda Ortiz 1997 JOV. ATL SABADELL
11 1401 09'39 Bogdan Blanco Blanco 1998 CA LLORET-LA SELVA
12 832 09'41 Toni Sarsanedas Julià 1998 CO FARNERS
13 1775 09'49 Pol Viarnes Blanch 1998 CA SANT CELONI
14 2038 10'02 RubÉn LÓpez Lao 1998 UA TERRASSA
15 2210 10'10 Jordi Carrasco Esperabe 1997 CA NOU BARRIS
16 188 10'20 Aleix Lorenzo Venzal 1998 CA LLORET-LA SELVA
17 2180 10'21 Pau Trascastro Rodriguez 1998 CA MALGRAT
18 830 10'24 Lorenzo Devos Walter 1997 CO FARNERS
19 2249 10'41 Abdesam Ad Algubdi 1998 CA CALELLA
20 2218 10'47 Marc Anaya Luque 1998 CA MALGRAT
21 370 10'48 Pau Aguilera Masnou 1998 CEIP GUILLERES
22 371 11'09 Sergi BayÉs Puigdesens 1998 CEIP GUILLERES
23 191 11'17 Guillem Vidal Pallarols 1997 CA LLORET-LA SELVA
24 1403 11'19 Didac Llordella Cabezas 1998 CA LLORET-LA SELVA
25 579 11'42 Gerard Casacuberta Moragas 1998 COL SANT JOSEP SHS
26 299 11'44 FRANCESC TAULATS BRAOS 1998 CA OLESA
27 2255 11'49 Oleguer Muñoz Borrell 1998 INDEPENDENTS
28 2183 11'53 Sergi Montoro Montalban 1998 CA MALGRAT
29 2139 99'01 Aleix Trull Aguilera 1997 CA MALGRAT
30 369 99'02 Jordi BayÉs Caballero 1998 CEIP GUILLERES
31 2181 99'03 Victor Aldea Richart 1998 CA MALGRAT
32 2184 99'04 Ferran Raja Castillo 1998 CA MALGRAT
33 2182 99'05 Victor Garcia Jimenez 1998 CA MALGRAT
34 2144 99'06 Joan Salich Rogdriguez 1997 CA MALGRAT
35 1962 99'07 Arcade ciprian Patrascu 1997 CA MALGRAT
36 2268 99'08 Marc Pedemonte Pelegrí 1998 CA CALELLA
37 2140 99'09 Eric Soms Castro 1998 CA MALGRAT

ALEVÍ FEMENÍ

1 845 04'29 Andrea Trape Perez 1999 CA TORREDEMBARRA
2 305 04'35 Jana Aguilar Bruch 2000 CA VIC
3 850 04'54 Alba Mitjavila Gutierrez 1999 ATL CASSÀ-LA COLLA
4 813 05'00 Aina Masferrer Ferragutcasas 2000 CO FARNERS
5 358 05'05 ïa Vidal Soler 2000 CEIP GUILLERES
6 852 05'19 Aïda Marisch Delgado 1999 ATL CASSÀ-LA COLLA
7 2247 05'25 Alba Anaya Luque 2000 CA MALGRAT
8 1801 05'26 Merari peniel Varela Velazquez 1999 CEIP MARE DE DEU DEL MO
9 851 05'27 Marina Borrell Figueras 1999 ATL CASSÀ-LA COLLA
10 645 05'28 Anna Melendez Morales 2000 GEIEG
11 648 05'29 Marta Feliu Paradeda 2000 GEIEG
12 920 05'30 Paula Font Gironés 2000 CORNELLÀ ATLÈTIC
13 650 05'39 Laia Figueres FernÁndez 2000 GEIEG
14 116 05'43 Cristina Salvans BrunsÓ 2000 ACE RIUDELLOTS
15 1949 05'58 Nicole Palacio Martinez 1999 CA MALGRAT
16 518 06'15 Astrid Monells Marti 1999 CN OLOT
17 1950 06'17 Olga Vasilieva 1999 CA MALGRAT
18 854 06'21 Gemma Gumbau Garriga 1999 ATL CASSÀ-LA COLLA
19 2156 99'01 Celia Trull Aguilera 2000 CA MALGRAT
20 2275 99'03 Alina Xapellí Lara 2000 INDEPENDENTS
21 2158 99'04 Maria Homo Mallat 2000 CA MALGRAT
22 2161 99'05 Paula Noulart Movatella 2000 CA MALGRAT
23 1947 99'06 Melany josefin Fernandez Pulido 1999 CA MALGRAT
24 2284 99'07 Queralt Galvez 2000 CA MALGRAT
25 2159 99'08 Marina Bover Romero 2000 CA MALGRAT
26 2157 99'09 Mar Bover Montes 2000 CA MALGRAT

ALEVÍ MASCULÍ


1 1621 07'30 Santiago Catrofe Cacharron 1999 CEIP CASSIÀ COSTAL
2 359 07'33 Nil Soler ArbÓs 1999 CEIP GUILLERES
3 1365 07'45 Didac Caparros Dalmau 2000 CA LLORET-LA SELVA
4 239 07'46 MARC SÀNCHEZ POL 2000 CA MALGRAT
5 283 08'04 Salim OlivÉ Nieto 2000 CA NOU BARRIS
6 308 08'05 Arnau PallÀs PiquÉ 1999 CA VIC
7 282 08'12 Roger Blas Escuté 2000 CA NOU BARRIS
8 818 08'14 Gillian Devos Jacky 1999 CO FARNERS
9 2028 08'16 Sergi Martin Calvo 1999 RIPOLLET UA
10 523 08'17 Isaac Barti Sola 1999 CN OLOT
11 307 08'23 Adam PÉrez Esteban 2000 CA VIC
12 178 08'27 Joel Lopez Anet 1999 CA LLORET-LA SELVA
13 177 08'30 Gerard Iglesias Marti 2000 CA LLORET-LA SELVA
14 575 08'43 Marc Obiols Solé 2000 COL SANT JOSEP SHS
15 2153 08'44 Raul Medina Vasco 2000 CA MALGRAT
16 117 08'45 Pep SimÓn FumadÓ 2000 ACE RIUDELLOTS
17 119 08'48 Jordi Molina Garcia 2000 ACE RIUDELLOTS
18 121 08'51 Pau Albareda Sanchez 2000 ACE RIUDELLOTS
19 120 08'54 Eduard CebriÀ Pujol 2000 ACE RIUDELLOTS
20 2256 08'58 Josep Piña Castellano 2000 INDEPENDENTS
21 2277 09'03 Abel Moreno 1999 INDEPENDENTS
22 890 09'06 AdriÀ Valero Cateura 2000 AE FORNELLS
23 520 09'07 Miquel SaÑa Miralles 2000 CN OLOT
24 360 09'13 Flavio Ribeiro Guimaraes 2000 CEIP GUILLERES
25 284 09'18 Sergi Torner Cabot 2000 CA NOU BARRIS
26 362 09'33 Isaac Valls Gimenez 2000 CEIP GUILLERES
27 2055 09'39 Gerard Parra Ramonet 2000 CEIP PINYA DE ROSA
28 1074 10'32 Marc Delós Estrach 2000 COL. IMMACULADA
29 656 99'01 Roger Valero Cateura 2000 GEIEG
30 2187 99'02 Xavier Cisa Creus 1999 CA MALGRAT
31 2287 99'03 Albert Izquierdo 2000 INDEPENDENTS

BENJAMÍ FEMENÍ

1 1933 05'50 Aina Jorge Sicart 2001 AE ATLÈTICA CALELLA
2 2020 06'09 JÚlia GarcÍa Robledo 2001 ISS L'HOSPITALET
3 525 06'14 Eva Barti Sola 2001 CN OLOT
4 319 06'15 Marta PallÀs PiquÉ 2002 CA VIC
5 526 06'18 Marta Lopez Plana 2001 CN OLOT
6 179 06'24 Silvia Castillo LladÓ 2002 CA LLORET-LA SELVA
7 2036 06'28 Sandra LÓpez Lao 2002 UA TERRASSA
8 734 06'30 Cristina Colomer Bosch 2001 GIRONA COSTA BRAVA
9 1175 06'45 Lara Roura . 0 COL LA SALLE SCF
10 1953 06'48 Carla Soriano Martinez 2001 CA MALGRAT
11 2062 06'49 Lara Escosura Flores 2001 CEIP PINYA DE ROSA
12 1952 06'50 Oriana Palacio Martinez 2001 CA MALGRAT
13 2191 07'18 Carlota Garcia Martin 2001 CA MALGRAT
14 2061 07'19 Irina Salvador Lorenzo 2002 CEIP PINYA DE ROSA
15 1872 07'22 Ikrhm Bakali . 2002 CA LLORET-LA SELVA
16 2059 07'30 Ana Moreno Vasco 2002 CEIP PINYA DE ROSA
17 2190 99'01 Paula Verges Lopez 2001 CA MALGRAT
18 2064 99'02 Aloma Van der kolk Garriga 2001 CEIP PINYA DE ROSA
 

BENJAMÍ MASCULÍ

1 935 05'03 Sergi Adalid Soriano 2001 GA LLUÏSOS
2 2023 05'05 Jan Escoda Ortiz 2001 JOV. ATL SABADELL
3 1841 05'32 Pau Pera Teixidor 2001 CA CALELLA
4 576 05'40 Nil Roura Jiménez 2001 COL SANT JOSEP SHS
5 298 05'43 GERARD TAULATS BRAOS 2001 CA OLESA
6 1768 05'44 Victor Coris Cobos 2001 CA SANT CELONI
7 2162 05'45 Joan Pla Robert 2001 CA MALGRAT
8 1386 05'51 Eloi Caparros Dalmau 2001 CA LLORET-LA SELVA
9 527 05'52 Pau Galceran Lopez 2001 CN OLOT
10 1148 05'53 Joel Jaro López 2002 CA MALGRAT
11 2283 05'54 Pau Jorge Sicart 2001 AE ATLÈTICA CALELLA
12 1062 05'57 Joaquim Melendez Morales 2002 INDEPENDENTS
13 2164 06'00 Alejandro Tarifa Rodriguez 2001 CA MALGRAT
14 2259 06'04 Albert Soriano 2001 CEIP MNONTSERRAT
15 2261 06'06 Ruben Asensio Poveda 2001 CA CALELLA
16 127 06'07 Pau Molina Garcia 2002 ACE RIUDELLOTS
17 2248 06'08 Adrià Hernández Lechtenborger 2001 CA MALGRAT
18 562 06'09 Neyen Fogliano 2002 COL. DR MASMITJÀ
19 2215 06'13 Pol Canyelles 2001 INDEPENDENTS
20 2193 06'17 Anton Trascastro Rodriguez 2001 CA MALGRAT
21 2167 06'19 Marc Tomas Martin 2002 CA MALGRAT
22 2276 06'20 Marc Vidal 2002 INDEPENDENTS
23 2195 06'21 Adria Mendez Gomez 2002 CA MALGRAT
24 2163 06'22 Francesc Soler 2001 CA MALGRAT
25 2072 06'23 Ivan Delgado Parreño 2001 CEIP PINYA DE ROSA
26 1843 06'25 Pablo Gòmez Herman 2001 CA CALELLA
27 2068 06'26 Eric Sans Guillo 2001 CEIP PINYA DE ROSA
28 1956 06'33 AdriÀ Folch CasadellÀ 2002 CA MALGRAT
29 1887 06'39 Jacint Arrizabalaga Pallejà 2002 INDEPENDENTS
30 2282 06'45 Pol Albariño Casaus 2001 CO VIDRERES
31 368 06'49 Sergi Linares Valls 2002 CEIP GUILLERES
32 2196 06'51 Alex Maso Nicolas 2001 CA MALGRAT
33 2029 06'56 Alex Martin Calvo 2002 RIPOLLET UA
34 1378 06'57 Pau Ruiz Suris 2002 CA LLORET-LA SELVA
35 1958 06'58 Joan Benitez Escudero 2001 CA MALGRAT
36 2267 06'59 Arnau Pedemonte Pelegrí 2001 CA CALELLA
37 2286 07'03 Xavi Fuentes Salvan 2001 CA MALGRAT
38 2271 07'12 Nil Massach 2001 INDEPENDENTS
39 2194 07'21 Aleix Rubio Ferrer 2002 CA MALGRAT
40 2165 07'31 Mateo Lopez Aviñon 2002 CA MALGRAT

PREBENJAMÍ FEMENÍ

1 666 03'04 Carla Figueres FernÁndez 2003 GEIEG
2 377 03'05 Maria Aguilera Masnou 2003 CEIP GUILLERES
3 1405 03'21 Judith Martinez Salas 2003 CA LLORET-LA SELVA
4 1965 03'25 Àlia Durbau Dalmau 2003 CA MALGRAT
5 869 03'31 Carla Marisch Delgado 2003 ATL CASSÀ-LA COLLA
6 1964 03'36 Alba Monserrate UllÀ 2003 CA MALGRAT
7 566 03'37 Carla TardÍo Plantalech 2003 COL. DR MASMITJÀ
8 564 03'43 Nia SÁnchez MassÓ 2003 COL. DR MASMITJÀ
9 2199 03'44 Naomi Moreno Van Wieren 2003 CA MALGRAT
10 2080 03'47 Azahara Gàlvez Bravo 2003 CEIP PINYA DE ROSA
11 2281 03'48 Andrea Lupiañez Gonzalez 2004 INDEPENDENTS
12 379 03'59 Nuria BonvehÍ Pallarols 2003 CEIP GUILLERES
13 2198 04'06 Carla Gomez Cernicharo 2004 CA MALGRAT
14 2278 04'07 Claudia Moreno 2003 INDEPENDENTS
15 2176 04'08 Laia Coca Jiménez 2003 CA MALGRAT
16 2197 04'09 Paula Garcia Martin 2004 CA MALGRAT
17 2078 04'21 Laia Sans Guillo 2003 CEIP PINYA DE ROSA
18 2272 04'35 Ana Tarifa 2003 INDEPENDENTS
19 2077 04'46 Mar Sanchez Ternero 2003 CEIP PINYA DE ROSA
 

PREBENJAMÍ MASCULÍ

1 300 03'10 DIDAC TAULATS BRAOS 2003 CA OLESA
2 921 03'13 Jan Font Gironés 2003 CORNELLÀ ATLÈTIC
3 937 03'16 Nil Canelles Ramón 2003 CN OLOT
4 551 03'18 Pol Monells Marti 2003 CN OLOT
5 1937 03'22 David Falomir Quintana 2003 AE ATLÈTICA CALELLA
6 2123 03'31 Anis Daas 2003 CA SPORT CANET 1980
7 568 03'32 Max SÁnchez MassÓ 2003 COL. DR MASMITJÀ
8 2082 03'34 Raul Blanco Rivera 2003 CEIP PINYA DE ROSA
9 2280 03'36 Joel Viedma 2003 INDEPENDENTS
10 922 03'40 Javier Mendoza . 2004 AFISA MALGRAT-SILS
11 350 03'45 Aleix Cabanes 2004 CA VIC
12 2274 03'59 Hugo Esteban 2003 INDEPENDENTS
13 1968 04'01 Jonathan Del castillo Mendoza 2003 CA MALGRAT
14 2171 04'03 Amadou Bente Diallo 2003 CA MALGRAT
15 1056 04'17 LluÍs Arjonilla Monfort 2004 CEIP GUILLERES
16 2083 04'21 Ivan Saseras Catalán 2003 CEIP PINYA DE ROSA
17 2279 04'40 Lluís Tagua 2003 INDEPENDENTS
18 2170 04'45 Eloi Piferrer Cusell 2003 CA MALGRAT
19 2085 04'50 Alex Viñolas Ramírez 2003 CEIP PINYA DE ROSA
 


 

Comparteix-ho:
meneame digg delicious technorati google bookmarks yahoo blinklist twitter Facebook Facebook
09/12/2009 anar dalt

Curses realitzades
Entrevistes
Reportatges
Dietetica i Nutricio
Higiene i Salut
Entrenaments
Podologia
Fisioterapia
Quiromassatge
Quiropràctica
Psicologia esportiva
Natura i Esport
Filosofia Esportiva i sobre la vida
Running Femeni
¿Sabies que ...
Altres temes
Taules de Ritmes Calculadores de Ritmes
Curses Properes
Calendari de curses
Federacio Internacional
Federacio Espanyola
Federacio Catalana
AIMS Maratons
Curses de Muntanya
Curses de Duatlo
Curses de Triatlo
Curses de Orientacio
Curses de Canicros
World Congress On Science i Athletics
v02.15:0.02
GestionMax
Novetats   Contacte   Política de privacitat   buscador   tags   mapa web   

corrercorrer.com :: Alimentacio esportista
Produce ilatina software, s.l. - Desarrolla Productos web, s.l. - iLatina

Spira DEL SOL MEN SLT 501 Zapatillas con muelles