Inici  |  Qui som  |  Mapa web  |  Publicidad
  
usuari - - Accés d\'usuaris
dissabte - 04.abril.2020

Publicidad
Complements i suplements
Complements dietetics Complements dietetics
Teixit conjuntiu i articulacions Teixit conjuntiu i articulacions
Immunologia Factor de Transferencia Immunologia Factor de Transferencia
Alimentació Sana
Pasta Pasta
Grans Cereals Sémolas Farines Llegums Llavors Grans Cereals Sèmolas Farines Llegums Llavors
Proteinas Vegetals Proteïnes Vegetals
Conserves de Verdures Llegums i Germinats Conserves de Verdures Llegums i Germinats
Salses Maioneses Pates Cremes i Purés Vegetals Salses Maioneses Pates Cremes i Purés Vegetals
Omega 3 Natural, Bonítol Tonyina Verat, Conserves del Mar Omega 3 Natural, Bonítol Tonyina Verat, Conserves del Mar
Melmelades Compotes Xarops Mousse de Fruites Melmelades Compotes Xarops Mousse de Fruites
Fleca Pa i Galetes Fleca Pa i Galetes
Mueslis Cornflakes Flocs Mueslis Cornflakes Flocs
Barretes energètiques Coques i Snacks Barretes energètiques Coques i Snacks
Fruits secs Fruits secs
Alimentació Sana Especialitats
Olis i Vinagres Olis i Vinagres
Condiments Espècies i Herbes Condiments Espècies i Herbes
Endolcidors Endolcidors
Sense Gluten Celíacs Sense Gluten Celíacs
Menjar Tradicional Japonès Menjar Tradicional Japonès
Te Infusions Cafè Te Infusions Cafè
Begudes Naturals
Sucs i Begudes Vegetals Sucs i Begudes Vegetals
Aigua i Refrescs Naturals Aigua i Refrescs Naturals
Celler Cervesa Vi Cava Celler Cervesa Vi Cava
Accessoris per el Corredor
Calçat esportiu Calçat esportiu
LURBEL Mitjons RegeneratiusLURBEL Mitjons Regeneratius
LURBEL Mitjons Regeneratius
Cosmetica higiene neteja
Cremes de massatge i de tractament Cremes de massatge i de tractament
Sabons xampus suavitzants corporals Sabons xampus suavitzants corporals
Cosmetica per a la cara Cosmetica i Bellesa
Higiene Dental i Bucal Higiene Dental i Bucal
Higiene Intima Higiene Femenina Higiene Intima Higiene Femenina
MADFORM Cremes de competicióMADFORM Cremes de competició
MADFORM Cremes de competició
Ofertes

Fitline - Suplementos alimenticios

Cros de Calldetenes 09 per Marcos Sanza i Miriam Ortiz (Victor Vilalta)

enviar a un amic

Marcos Sanza i Miriam Ortiz guanyen el Cros de Calldetenes

En un renovat circuit a prop de les instal•lacions esportives, es va celebrar ahir diumenge 8 de Novembre la 55a edició del Cros de Calldetenes, autèntic clàssic dins del calendari de Cros Català, recordem que la cursa Calldetenenca és la més antiga del calendari Català de cros.

Enguany la cursa s’ha desplaçat en un cap de setmana degut a la coincidència el passat diumenge amb la festivitat de Tots Sants , i d’aquesta manera no ha estat el primer cros de la temporada, ja que diumenge passat a Olot es va inaugurar el circuit català i aquest cap de setmana ha estat Calldetenes i Sant Hilari qui han pres el relleu.

El gran triomfador de la matinal ha estat l’atleta representant del CA Valls d’Andorra Marcos Sanza, qui va imposar la seva força davant de Abdelkavir Zaroval de l’ISS l’Hospitalet, qui no li va posar fàcil, ja que Sanza va haver d’exigir-se al màxim per aconseguir la Victòria. En tercera posició entrava Albert Ramírez del Ripollet.

En categoria femenina Míriam Ortiz de l’ISS l’Hospitalet va ser la més ràpida, i va guanyar amb contundència, per davant de una retornada Sílvia Montaner, qui s’ha tornat a veure en competició després de dues temporades allunyada del cros. Esperem veure a l’exinternacional atleta del Fútbol Club Barcelona ara ja recuperada de una inoportuna lesió en llocs capdavanters en aquesta vibrant temporada que tot just ara acaba de començar. Cecília Pozo del CA Laietana va completar el podi, i cal destacar també el 5è lloc de Encarna Garcia i el 8è lloc de Magdalena Vicens del Club Atlètic Vic, demostrant el bon moment de forma en aquest inici de temporada.

Altres atletes que varen brillar en aquest 55è cros de Calldetenes varen ser el Veterà David Pont del Club Atlètic Vic, qui mica a mica va trobant la forma, i Jana Aguilar (C.A.Vic) qui va guanyar la cursa Aleví femení.

Una fresca i solellada matinal crosenca que va aplegar una bona quantitat d’atletes al serrat d’en Gambires i varen fer gaudir al nombrós públic assistent.

Classificacions

Promesa/Senior Masculí

1. Marcos Sanza (CA Valls d’Andorra) 25’33
2. Abdelkabir Zaroval (ISS Hospitalet) 25’42
3. Albert Ramírez (RUA) 25’54
4. Jesús Cardó (ISS Hospitalet) 26’08
5. Manuel Salvador (ISS Hospitalet) 26’23
9. Francesc Marsol (CA Vic) 26’56
26. Lluís Ginebra (CA Vic) 31’05

Promesa/Sènior Femení

1. Míriam Ortíz (ISS Hospitalet) 20’16
2. Sílvia Montané (FC Barcelona) 21’06
3. Cecília Pozo (CA Laietana) 21’21
5. Encarna Garcia (CA Vic) 21’43
8. Magdalena Vicens (CA Vic) 22’59

 

tots els resultats

55è CROS DE CALLDETENES

PRE BENJAMI Í FEMENÍ
Distància: 400 m. Hora: 12:00
PITRAL LLOC NOM COGNOMS TEMPS CLUB

453 1 PBM 9 JOAN DE LA TORRE BELANA 1'28" RUA
103 2 PBM 9 ELOI NUÑEZ POZO 1¡37" UA TERRASSA
465 3 PBM 9 GENÍS BLANCAFORT AMBLÀS 1'39" CEIP ST MARC CALLDETENES
454 4 PBM 9 DAVID RUBIO GRACIA 1'42" RUA
37 5 PBM 9 MARC DOMINGUEZ CODINACHS 1'42" CA VIC
418 6 PBM 9 MIKEL ZEBERIO DASCA 1'45" ISS HOSPITALET
164 7 PBM 9 YERAI PAREDES GUERRERO 1'47" CA PARETS
104 8 PBM 9 ALEX ALVAREZ GARCIA 1'48" UA TERRASSA
163 9 PBM 9 ALEX DURAN MARTIN 1'49" CA PARETS
345 10 PBF 9 GINA DALMAU CLOTET 1'50" CA MANRESA
347 11 PBM 9 FELIX TORRALLARDONA KROGER 1'52" CA MANRESA
443 12 PBM 9 ABEL PADROS ALTARRIBA 1'53" CEIP ST MARC CALLDETENES
481 13 PBF 9 JÚLIA ROMA ROMERO 1'54" CEIP LLUÇANÈS
159 14 PBM 9 ASIER ANDRES BOCANEGRA 1'57" CA PARETS
162 15 PBM 9 GERARD CORBERA LACAL 1'58" CA PARETS
40 16 PBM 9 POL ORTIZ PLA 2'03" CA VIC
102 17 PBF 9 ABRIL PORRAS ROLDAN 2'04" UA TERRASSA
297 18 PBF 9 AINOA GOMEZ HERRADOR 2'05" JA SABADELL
161 19 PBM 9 DAVID FERNANDEZ LEON 2'11" CA PARETS
204 20 PBF 9 ALICIA SALAS MOLINA 2'56" CORNELLA ATLETIC
37 21 PBM 9 MARC DOMINGUEZ CODINACHS CA VIC
346 22 PBF 9 ROSA SOLERNAU LLADÓ CA MANRESA

PRE-BENJAMÍ FEMENÍ
Distància: 400 m. Hora: 12:00
PITRAL LLOC NOM COGNOMS TEMPS CLUB

345 1 PBF 9 GINA DALMAU CLOTET 1'50" CA MANRESA
481 2 PBF 9 JÚLIA ROMA ROMERO 1'54" CEIP LLUÇANÈS
102 3 PBF 9 ABRIL PORRAS ROLDAN 2'04" UA TERRASSA
297 4 PBF 9 AINOA GOMEZ HERRADOR 2'05" JA SABADELL
204 5 PBF 9 ALICIA SALAS MOLINA 2'56" CORNELLA ATLETIC
346 6 PBF 9 ROSA SOLERNAU LLADÓ CA MANRESA


PRE-BENJAMÍ MASCULÍ
Distància: 400m. Hora: 12:00
PITRAL LLOC NOM COGNOMS TEMPS CLUB

453 1 PBM 9 JOAN DE LA TORRE BELANA 1'28" RUA
103 2 PBM 9 ELOI NUÑEZ POZO 1¡37" UA TERRASSA
465 3 PBM 9 GENÍS BLANCAFORT AMBLÀS 1'39" CEIP ST MARC CALLDETENES
454 4 PBM 9 DAVID RUBIO GRACIA 1'42" RUA
37 5 PBM 9 MARC DOMINGUEZ CODINACHS 1'42" CA VIC
418 6 PBM 9 MIKEL ZEBERIO DASCA 1'45" ISS HOSPITALET
164 7 PBM 9 YERAI PAREDES GUERRERO 1'47" CA PARETS
104 8 PBM 9 ALEX ALVAREZ GARCIA 1'48" UA TERRASSA
163 9 PBM 9 ALEX DURAN MARTIN 1'49" CA PARETS
347 10 PBM 9 FELIX TORRALLARDONA KROGER 1'52" CA MANRESA
443 11 PBM 9 ABEL PADROS ALTARRIBA 1'53" CEIP ST MARC CALLDETENES
159 12 PBM 9 ASIER ANDRES BOCANEGRA 1'57" CA PARETS
162 13 PBM 9 GERARD CORBERA LACAL 1'58" CA PARETS
40 14 PBM 9 POL ORTIZ PLA 2'03" CA VIC
161 15 PBM 9 DAVID FERNANDEZ LEON 2'11" CA PARETS
37 16 PBM 9 MARC DOMINGUEZ CODINACHS CA VIC

BENJAMÍ MASCULÍ I  FEMENÍ
Distància: 800m. Hora: 12:01
PITRAL LLOC NOM COGNOMS TEMPS CLUB

301 1 BM 10 JAN ESCODA ORTIZ JA SABADELL
47 2 BM 10 FERRIOL GALOBARDES NOGUÉ CA VIC
482 3 BM 10 GIL RALLÓ GENERÓ CA VIC
388 4 BF 10 ELNA CORNELLAS ESCAYOLA CA MANRESA
415 5 BM 10 JOAQUIM RODRÍGUEZ FAROUX ISS HOSPITALET
385 6 BF 10 JULIA DALMAU CLOTET CA MANRESA
395 7 BM 10 ADRIA PALÀ MASSIP CA MANRESA
396 8 BM 10 ADRIA MESAS HERRANZ CA MANRESA
468 9 BM 10 ALEX GUTIERREZ ORTEGA UA TERRASSA
165 10 BM 10 MARTI RODRIGUEZ SERRA CA PARETS
283 11 BM 10 DIMITRI CHALRHAM AA TONA
420 12 BF 10 BLANCA NOGUERA PARÉS CEIP LLUÇANÈS
439 13 BM 10 ORIOL MARTELLES PEIRÓ CA VIC
302 14 BM 10 BERNAT ESTEVE PONS JA SABADELL
169 15 BM 10 FERRAN CORBERA LACAL CA PARETS
168 16 BM 10 HUGO ARANDA RODRIGUEZ CA PARETS
455 17 BF 10 MIREIA VALDIVIA PASTRANA RUA
393 18 BF 10 JULIA RABASSA IRIARTE CA MANRESA
456 19 BM 10 ALBERTO RAMIREZ BALAGUÉ RUA
386 20 BF 10 MERITXELL TARRAGÓ CLOP CA MANRESA
42 21 BF 10 MARTA PALLAS PIQUÉ CA VIC
387 22 BF 10 NURIA TARRAGÓ CLOP CA MANRESA
479 23 BM 10 JORDI CLARAMUNT SERRA INDEPENDENT
9 24 BM 10 MARÇAL COMAJOAN CARA CA VIC
48 25 BM 10 MARC AUMATELL BENZAL CA VIC
151 26 BM 10 NESTOR FERNANDEZ MARTINEZ CM ST CUGAT
390 27 BF 10 ISABEL SANCHEZ ESPINALT CA MANRESA
229 28 BM 10 ANDREA VIGO VIDAL CA GAVÀ
470 29 BF 10 SANDRA LOPEZ LAO UA TERRASSA
392 30 BF 10 GISELA LEN LLEONART CA MANRESA
344 31 BM 10 MARC TORRES VILA CA MANRESA
469 32 BF 10 SARA LOPEZ MARTIN UA TERRASSA
27 33 AF 1 MARTINA MASSAGUE PERAIGO CA VIC
167 34 BM 10 ALVARO BAUTISTA MARCOS CA PARETS
46 35 BM 10 GIL CLOTET PUIG CA VIC
44 36 BM 10 ARNAU CABO DAVESA CA VIC
457 37 BM 10 ALEX MARTÍN CALVO RUA
397 38 BM 10 POL SOLERNAU LLADÓ CA MANRESA
391 39 BF 10 NURIA SANTACREU PUIGGROS CA MANRESA
49 40 BM 10 ALBERT FRANCÀS CUSTODI CA VIC
166 41 BM 10 JUAN GARCIA GALAN CA PARETS
228 42 BM 10 ALBERT ESTEBAN AUDINA CA GAVÀ
413 43 BF 10 MERITXELL BALAGUER MONTERO ISS HOSPITALET
480 44 BM 10 ABEL ARRABAL GARCIA CA CASTELLAR
389 45 BF 10 PAULA PAREJA CA MANRESA
471 46 BF 10 ENIA BAENA MARTINEZ UA TERRASSA
171 47 BF 10 ALBA SORIA POUS CA PARETS
170 48 BF 10 AINHOA SORIA POUS CA PARETS
230 49 BM 10 VICTOR PESO KEYER CA GAVÀ
19 50 BM 10 XAVIER DOT AUTET CA VIC
41 51 PBM 9 JAN CABO DAVESA CA VIC

BENJAMÍ FEMENÍ
Distància: 800m. Hora: 12:01
PITRAL LLOC NOM COGNOMS TEMPS CLUB

388 1 BF 10 ELNA CORNELLAS ESCAYOLA CA MANRESA
385 2 BF 10 JULIA DALMAU CLOTET CA MANRESA
420 3 BF 10 BLANCA NOGUERA PARÉS CEIP LLUÇANÈS
455 4 BF 10 MIREIA VALDIVIA PASTRANA RUA
393 5 BF 10 JULIA RABASSA IRIARTE CA MANRESA
386 6 BF 10 MERITXELL TARRAGÓ CLOP CA MANRESA
42 7 BF 10 MARTA PALLAS PIQUÉ CA VIC
387 8 BF 10 NURIA TARRAGÓ CLOP CA MANRESA
390 9 BF 10 ISABEL SANCHEZ ESPINALT CA MANRESA
470 10 BF 10 SANDRA LOPEZ LAO UA TERRASSA
392 11 BF 10 GISELA LEN LLEONART CA MANRESA
469 12 BF 10 SARA LOPEZ MARTIN UA TERRASSA
391 13 BF 10 NURIA SANTACREU PUIGGROS CA MANRESA
413 14 BF 10 MERITXELL BALAGUER MONTERO ISS HOSPITALET
389 15 BF 10 PAULA PAREJA CA MANRESA
471 16 BF 10 ENIA BAENA MARTINEZ UA TERRASSA
171 17 BF 10 ALBA SORIA POUS CA PARETS
170 18 BF 10 AINHOA SORIA POUS CA PARETS

BENJAMÍ MASCULÍ
Distància: 800m. Hora: 12:01
PITRAL LLOC NOM COGNOMS TEMPS CLUB

301 1 BM 10 JAN ESCODA ORTIZ JA SABADELL
47 2 BM 10 FERRIOL GALOBARDES NOGUÉ CA VIC
482 3 BM 10 GIL RALLÓ GENERÓ CA VIC
415 4 BM 10 JOAQUIM RODRÍGUEZ FAROUX ISS HOSPITALET
395 5 BM 10 ADRIA PALÀ MASSIP CA MANRESA
396 6 BM 10 ADRIA MESAS HERRANZ CA MANRESA
468 7 BM 10 ALEX GUTIERREZ ORTEGA UA TERRASSA
165 8 BM 10 MARTI RODRIGUEZ SERRA CA PARETS
283 9 BM 10 DIMITRI CHALRHAM AA TONA
439 10 BM 10 ORIOL MARTELLES PEIRÓ CA VIC
302 11 BM 10 BERNAT ESTEVE PONS JA SABADELL
169 12 BM 10 FERRAN CORBERA LACAL CA PARETS
168 13 BM 10 HUGO ARANDA RODRIGUEZ CA PARETS
456 14 BM 10 ALBERTO RAMIREZ BALAGUÉ RUA
479 15 BM 10 JORDI CLARAMUNT SERRA INDEPENDENT
9 16 BM 10 MARÇAL COMAJOAN CARA CA VIC
48 17 BM 10 MARC AUMATELL BENZAL CA VIC
151 18 BM 10 NESTOR FERNANDEZ MARTINEZ CM ST CUGAT
229 19 BM 10 ANDREA VIGO VIDAL CA GAVÀ
344 20 BM 10 MARC TORRES VILA CA MANRESA
167 21 BM 10 ALVARO BAUTISTA MARCOS CA PARETS
46 22 BM 10 GIL CLOTET PUIG CA VIC
44 23 BM 10 ARNAU CABO DAVESA CA VIC
457 24 BM 10 ALEX MARTÍN CALVO RUA
397 25 BM 10 POL SOLERNAU LLADÓ CA MANRESA
49 26 BM 10 ALBERT FRANCÀS CUSTODI CA VIC
166 27 BM 10 JUAN GARCIA GALAN CA PARETS
228 28 BM 10 ALBERT ESTEBAN AUDINA CA GAVÀ
480 29 BM 10 ABEL ARRABAL GARCIA CA CASTELLAR
230 30 BM 10 VICTOR PESO KEYER CA GAVÀ
19 31 BM 10 XAVIER DOT AUTET CA VIC

ALEVÍ FEMENÍ

Distància: 800 m. Hora: 10:00
PITRAL LLOC NOM COGNOMS TEMPS CLUB

54 1 AF 1 JANA AGUILAR BRUCH 2'36" CA VIC
459 2 AF 1 PAOLA CARMONA MARTINEZ 2'37" RUA
466 3 AF 1 ANDREA PONCE VILLENA 2'50" CEIP VALL DEL GES
410 4 AF 1 NURIA VIUDEZ CHECA 2'53" ISS HOSPITALET
35 5 AF 1 VIOLETA VILA CODINA 2'56" CA VIC
376 6 AF 1 SALMA MEHAND EL HANKARI 2'59" CA MANRESA
460 7 AF 1 SARA RUBIO GRACIA 2'59" RUA
409 8 AF 1 CARLA GARCIA HOMBRAVELLA 3'00" ISS HOSPITALET
232 9 AF 1 VINYET BIGORDA SORIANO 3'02" CE UNIVERSITARI
448 10 AF 1 ANNA LOZANO PEREZ 3'06" CA MANRESA
424 11 AF 1 MARINA NOGUERA PARÉS 3'07" CEIP LLUÇANÈS
117 12 AF 1 JUDITH GUTIERREZ ORTEGA 3'11" UA TERRASSA
13 13 AF 1 JUDIT SEPULVEDA GUTIERREZ 3'11" CA VIC
129 14 AF 1 MARTA BARJUAN VILASECA 3'12" FC BARCELONA
376 15 AF 1 SALMA MEHAND EL HANKARI 3'14" CA MANRESA
458 16 AF 1 IRENE PEREZ CASTAÑO RUA
116 17 AF 1 ROCIO LOPEZ MARTIN UA TERRASSA
464 18 AF 1 GEMMA SEPULVEDA GRAELL RUA
408 19 AF 1 GEMMA FREIXES ANGUERA ISS HOSPITALET
463 20 AF 1 LAURA PEREZ FABREGA RUA
374 21 AF 1 BERTA ROSELL BODRO CA MANRESA
461 22 AF 1 SONIA ALCOCEBA GARCIA RUA
462 23 AF 1 LAURA GIL RIVAS RUA
379 24 AF 1 MAR ARISO GRÀCIA CA MANRESA
279 25 AF 1 LAURA LEON LUCHA AA TONA
377 26 AF 1 CLAUDIA TORRESCASANA AMADOR CA MANRESA
175 27 AF 1 ASANTU BALDEA CA PARETS

ALEVÍ MASCULÍ
Distància: 1600m. Hora: 10:10
PITRAL LLOC NOM COGNOMS TEMPS CLUB

382 1 AM 2 POL VILA VILASECA 5'32" CA MANRESA
203 2 AM 2 ALEX SALAS MOLINA 5'47" CORNELLA ATLETIC
52 3 AM 2 ARNAU PALLAS PIQUÉ 5'56" CA VIC
74 4 AM 2 SERGI MARTIN CALVO 5'57" RUA
157 5 AM 2 ADRIA CAMINS VILA 6'18" CE UNIVERSITARI
300 6 AM 2 DAVID HERRERO MIRAVET 6'19" JA SABADELL
50 7 AM 2 ADAM PEREZ ESTEBAN 6'22" CA VIC
118 8 AM 2 ARNAU LOPEZ MAZORRIAGA 6'27" UA TERRASSA
115 9 AM 2 JONATHAN CASAS CASTILLA 6'30" UA TERRASSA
412 10 AM 2 PELLO ZEBERIO DASCA 6'35" ISS HOSPITALET
91 11 AM 2 GERARD RECIO HOMS 6'35" CA CANOVELLES
411 12 AM 2 DAVID NASARRE GUILLAMÓN 6'36" ISS HOSPITALET
114 13 AM 2 PAU MERCADAL GERONA 6'36" UA TERRASSA
120 14 AM 2 GUERAU BBOIXADER TUDO 6'39" UA TERRASSA
384 15 AM 2 ALVARO DIEZ BERENGUENO 6'53" CA MANRESA
20 16 AM 2 ABEL BENITO GUASCH CA VIC
6 17 AM 2 ALBERT SAÑE CODONY CA VIC
442 18 AM 2 LEONARDO ZAVALA ISS HOSPITALET
176 19 AM 2 ROGER MOMPART DIAZ CA PARETS
380 20 AM 2 GERARD MESAS HERRANZ CA MANRESA
121 21 AM 2 DANIEL TORO ORTIZ UA TERRASSA
440 22 AM 2 DAVID SENABRE MARTINEZ CEIP ST MARC CALLDETENES
429 23 AM 2 ADRIÀ PRAT TARRÉS CEIP LLUÇANÈS
51 24 AM 2 ANIOL ORTIZ PLA CA VIC
282 25 AM 2 JORDI NIETO RODRIGUEZ AA TONA
119 26 AM 2 IVAN SACO MARTIN UA TERRASSA
53 27 AM 2 JORDI FRANCÀS CUSTODI CA VIC
467 28 AM 2 ENRIC MARTINEZ SALVANS CA VIC
178 29 AM 2 DANIEL PELLICER MIGUEL CA PARETS
17 30 AM 2 SALVI AYATS FONT CA VIC

INFANTIL FEMENÍ
Distància: 1000m. Hora: 10:20
PITRAL LLOC NOM COGNOMS TEMPS CLUB

75 1 IF 3 CLAUDIA MARTINEZ HERNANDEZ 3'53" RUA
188 2 IF 3 INGRID ANDRES BOCANEGRA 3'54" CA PARETS
127 3 IF 3 MAR VILELLA GUINART 3'55" FC BARCELONA
361 4 IF 3 QUERALT IBAÑEZ MASANES 3'58" CA MANRESA
158 5 IF 3 NEUS CAMINS VILA 4'02" ISS HOSPITALET
202 6 IF 3 NURIA TILLO PRATS 4'03" JA ARBECA
363 7 IF 3 EMILIA DEL HOYO PEREZ 4'14" CA MANRESA
362 8 IF 3 MARTA REIG LLADÓ 4'16" CA MANRESA
358 9 IF 3 NURIA VIDAL PESARRODONA 4'21" CA MANRESA
12 10 IF 3 CORA SEPULVEDA GUTIERREZ 4'22" CA VIC
24 11 IF 3 LAIA AGUILAR BRUCH 4'26" CA VIC
26 12 IF 3 JULIA MASSAGUE PERAIGO 4'26" CA VIC
76 13 IF 3 ANNA CALDERON GARCIA 4'29" RUA
404 14 IF 3 CRISTINA GARCIA HOMBRAVELLA 4'34" ISS HOSPITALET
357 15 IF 3 JULIA QUEVEDO SUBIRATS 4'39" CA MANRESA
128 16 IF 3 IMMA BIGAS ANDOLS FC BARCELONA
365 17 IF 3 JULIA CANO DIAZ CA MANRESA
110 18 IF 3 ELENA ORTEGA MARTINEZ UA TERRASSA
403 19 IF 3 ELISABET ZEBERIO DASCA ISS HOSPITALET
109 20 IF 3 YAIZA GALAN AGUILAR UA TERRASSA
111 21 IF 3 IRENE ALONSO JIMENEZ UA TERRASSA
183 22 IF 3 MERITXELL HIDALGO FERNANDEZ CA PARETS
473 23 IF 3 BERTA TENAS UREÑA CA VIC
185 24 IF 3 PAULA QUILES GILABERT CA PARETS
186 25 IF 3 HIRAL FERNANDES JURADO CA PARETS
359 26 IF 3 SILVIA TORRES LOPEZ CA MANRESA
187 27 IF 3 MERITXELL MARTINEZ CARBONELL CA PARETS
23 28 IF 3 MONTSERRATMOYA MUNMANY CA VIC
405 29 IF 3 ROSER RODRIGUEZ FAROUX ISS HOSPITALET
367 30 IF 3 CARLA GUITART MERCADAL CA MANRESA
366 31 IF 3 GINA CLOTET PERETÓ CA MANRESA
16 32 IF 3 MARTA AYATS FONT CA VIC
 

INFANTIL MASCULÍ

Distància: 2600 m. Hora: 10:30
PITRAL LLOC NOM COGNOMS TEMPS CLUB

373 1 IM 4 ELOI VALLS SARAIVA 9'32" CA MANRESA
57 2 IM 4 ROGER PALLAS PIQUÉ 9'35" CA VIC
371 3 IM 4 JORDI BORDERIAS CANTARELL 9'47" CA MANRESA
245 4 IM 4 LLUC DOMENECH FERRER 10'08" CE UNIVERSITARI
213 5 IM 4 JOAN RIERA CRUZ 10'13" JA MONTCADA
437 6 IM 4 YONAS PADROS ALTARRIBA 10'15" CA VIC
246 7 IM 4 POL BIGORDA SORIANO 10'18" CE UNIVERSITARI
14 8 IM 4 ELOI PINYOL CASTANY 10'27" CA VIC
308 9 IM 4 FELIU ESTEVE PONS 10'37" JA SABADELL
307 10 IM 4 NIL ESCODA ORTIZ 10'47" JA SABADELL
184 11 IM 4 ROGER SUBIRON FOLGUERA 10'49" CA PARETS
112 12 IM 4 RUBEN LOPEZ LAO 11'09" UA TERRASSA
406 13 IM 4 ALEX ALBERICH JIMENEZ 11'14" ISS HOSPITALET
215 14 IM 4 OSCAR RODRIGUEZ PASTOR 11'15" JA MONTCADA
286 15 IM 4 XAVIER NIETO RODRIGUEZ 11'19" AA TONA
285 16 IM 4 JOAN TERMENS VENTURA AA TONA
288 17 IM 4 XAVIER SANCHER ROGER AA TONA
369 18 IM 4 JAN BONET BERNADICH CA MANRESA
407 19 IM 4 OSCAR LOSCOS ENRIQUEZ ISS HOSPITALET
8 20 IM 4 ARNAU COMAJOAN CARA CA VIC
436 21 IM 4 ANTONINO ROCA AUMATELL CA VIC
372 22 IM 4 ALEX CANAL AVILA CA MANRESA
472 23 IM 4 MARC GOMEZ GERBOLS JA MONTCADA
7 24 IM 4 ELOI CODINA TORRAS CA VIC
5 25 IM 4 MARC SAÑE CODONY CA VIC
294 26 IM 4 ALEX MORATO RAMIREZ AA TONA
441 27 IM 4 PERE BERTRANT ILLAMOLA CEIP ST MARC CALLDETENES
287 28 IM 4 LLUIS LEON LUCHA AA TONA

CADET FEMENÍ

Distància: 1600 m. Hora: 10:45
PITRAL LLOC NOM COGNOMS TEMPS CLUB

349 1 CF 5 NURIA TIO PEIG 5'34" CA MANRESA
350 2 CF 5 MARTA JUNCADELLA PANADES 5'39" CA MANRESA
352 3 CF 5 SOUMIA CHIGER 5'40" CA MANRESA
211 4 CF 5 PAULA TERUEL CASAJUANA 5'41" JA MONTCADA
233 5 CF 5 IRENE BONAFONT PRADAS 5'42" CE UNIVERSITARI
149 6 CF 5 CRISTINA GOMEZ ROMERA 5'53" ISS HOSPITALET
444 7 CF 5 MIRIAM RIERA NÚÑEZ 5'57" UA TERRASSA
351 8 CF 5 BERTA GARCIA CASTELLAR 5'59" CA MANRESA
354 9 CF 5 LISA CUESTA MOTZKAT 6'01" CA MANRESA
353 10 CF 5 ANDREA OTAOLA OTAOLA 6'11" CA MANRESA
337 11 CF 5 LAURA BALLETCAIXACH 6'11" JA SABADELL
209 12 CF 5 ALBA MAYA GABARRON 6'12" JA MONTCADA
336 13 CF 5 ANA HERRENO MORENO 6'14" JA SABADELL
190 14 CF 5 MARINA PEREZ GARCIA 6'23" CA PARETS
355 15 CF 5 JULIA BUSQUETS ESCOBET 6'24" CA MANRESA
79 16 CF 5 LAURA RUBIO GARCIA RUA
189 17 CF 5 ANDREA AVILES GILABERT CA PARETS
78 18 CF 5 MARTA ALCOCEBA GARCIA RUA
356 19 CF 5 FIONA SALADICH VALLRIBERA CA MANRESA
141 20 CF 5 JUDIT MARCH BURGOS CA NOU BARRIS
445 21 CF 5 IRIS HINOJOSA DELGADO UA TERRASSA
447 22 CF 5 MARIA MIRANDA NAVARRO UA TERRASSA
28 23 CF 5 LAURA PESSARRODONA SILVESTRE CA VIC
446 24 CF 5 NEOLIA VEGAS MIRANDA UA TERRASSA

CADET MASCULÍ
Distància: 3800 m. Hora: 10:55
PITRAL LLOC NOM COGNOMS TEMPS CLUB

240 1 CM 6 POL BOU TORRERO 12'04" CE UNIVERSITARI
303 2 CM 6 LLORENÇ ESTEVE PONS 12'07" JA SABADELL
71 3 CM 6 MARC GUERRERO PLAZA 12'29" ISS HOSPITALET
241 4 CM 6 POL DOMENECH FERRER 12'32" CE UNIVERSITARI
96 5 CM 6 MOURAD MOUNIM NAAMAN 12'39" CA CANOVELLES
244 6 CM 6 JAVIER GUERRERO TROIANOVSKI 12'52" CE UNIVERSITARI
231 7 CM 6 RAFAEL CAPILLA PRADOS 13'04" CE UNIVERSITARI
134 8 CM 6 MARC ALVAREZ CORTES 13'59" CA NOU BARRIS
304 9 CM 6 ADRIAN HINOJOSA SANCHEZ 14'01" JA SABADELL
305 10 CM 6 ADRAN LOPEZ VEGAS 14'08" JA SABADELL
95 11 CM 6 RICARD RECIO HOMS 15'17" CA CANOVELLES
205 12 CM 6 VICTOR ESAPA 16'37" JA MONTCADA
475 13 CM 6 LLUC ROSELL BODRO 17'07" CA MANRESA
478 14 CM 6 GUILLEM SERRAT HOMS 17'37" CA VIC
192 15 CM 6 ALEX DELGADO MARTINEZ 19'01" CA PARETS
 

JUVENIL-JUNIOR-VETERANS FEMENÍ

Distància: 3.200 m. Hora: 11:15
PITRAL LLOC NOM COGNOMS TEMPS CLUB

143 1 JvF 7 BEATRIZ CASPAR PEREZ 11'49" ISS HOSPITALET
266 2 JF 7 VICTORIA SAULEDA FERRER 11'56" CA LAIETANIA
131 3 JvF 7 MONTSE MONTALA 12'08" FC BARCELONA
84 4 JF 7 SONIA MAÑAS JORBA 12'11" RUA
340 5 JvF 7 LAURA GOMEZ RAMON 12'18" JA SABADELL
341 6 JvF 7 MARTA GOMEZ RAMON 12'23" JA SABADELL
142 7 JvF 7 ANIRIA MATA SASTRE 12'32" ISS HOSPITALET
234 8 JvF 7 HELENA ZAPATER HERNANDEZ 12'33" CE UNIVERSITARI
132 9 JF 7 NURIA ALCANTARA 12'34" FC BARCELONA
235 10 JvF 7 LUCIA SANCHEZ BOCHACA 13'04" CE UNIVERSITARI
338 11 JF 7 JANIA INACIO 13'26" JA SABADELL
218 12 JF 7 AIDA ARIZA AYEN 13'30" JA MONTCADA
298 13 VF 7 NURIA ORTIZ VAZQUEZ 13'49" JA SABADELL
269 14 JvF 7 ALBA TORREJON GARCIA 14'01" CA LAIETANIA
219 15 JF 7 SARA ZAMARREÑO CUERDA 14'15" JA MONTCADA
339 16 JF 7 MARIA OMRANI CLEMENTE 14'32" JA SABADELL
80 17 JvF 7 ROCIO HERNANDEZ CANO 14'41" RUA
270 18 JvF 7 NAUSIKA BETRIU ROSELLO 14'56" CA LAIETANIA
193 19 VF 7 NURIA LLORENTE 15'02" CA PARETS
107 20 JvF 7 CELIA ESTEBAN MARTINEZ 16'20" UA TERRASSA
89 21 VF 7 MERCEDES GARCIA LOTE 16'45" RUA
 

JUVENIL FEMENÍ

Distància: m. Hora: 11:15
PITRAL LLOC NOM COGNOMS TEMPS CLUB

143 1 JvF 7 BEATRIZ CASPAR PEREZ 11'49" ISS HOSPITALET
131 2 JvF 7 MONTSE MONTALA 12'08" FC BARCELONA
340 3 JvF 7 LAURA GOMEZ RAMON 12'18" JA SABADELL
341 4 JvF 7 MARTA GOMEZ RAMON 12'23" JA SABADELL
142 5 JvF 7 ANIRIA MATA SASTRE 12'32" ISS HOSPITALET
234 6 JvF 7 HELENA ZAPATER HERNANDEZ 12'33" CE UNIVERSITARI
235 7 JvF 7 LUCIA SANCHEZ BOCHACA 13'04" CE UNIVERSITARI
269 8 JvF 7 ALBA TORREJON GARCIA 14'01" CA LAIETANIA
80 9 JvF 7 ROCIO HERNANDEZ CANO 14'41" RUA
270 10 JvF 7 NAUSIKA BETRIU ROSELLO 14'56" CA LAIETANIA
107 11 JvF 7 CELIA ESTEBAN MARTINEZ 16'20" UA TERRASSA


JUNIOR FEMENÍ
Distància: 3.200 m. Hora: 11:15
PITRAL LLOC NOM COGNOMS TEMPS CLUB

266 1 JF 7 VICTORIA SAULEDA FERRER 11'56" CA LAIETANIA
84 2 JF 7 SONIA MAÑAS JORBA 12'11" RUA
132 3 JF 7 NURIA ALCANTARA 12'34" FC BARCELONA
338 4 JF 7 JANIA INACIO 13'26" JA SABADELL
218 5 JF 7 AIDA ARIZA AYEN 13'30" JA MONTCADA
219 6 JF 7 SARA ZAMARREÑO CUERDA 14'15" JA MONTCADA
339 7 JF 7 MARIA OMRANI CLEMENTE 14'32" JA SABADELL
 

VETERANS FEMENÍ
Distància: 3.200 m. Hora: 11:15
PITRAL LLOC NOM COGNOMS TEMPS CLUB CAT.VET

298 1 VF 7 NURIA ORTIZ VAZQUEZ 13'49" JA SABADELL F35
193 2 VF 7 NURIA LLORENTE 15'02" CA PARETS F35
89 1 VF 7 MERCEDES GARCIA LOTE 16'45" RUA F40

JUVENIL-JUNIOR-VETERANS MASCULÍ
Distància: m. Hora: 11:35
PITRAL LLOC NOM COGNOMS TEMPS CLUB

33 1 VM 12 DAVID PONT SANCHEZ 16'57" CA VIC
399 2 JM 8 MOUSTAPHAEL BOUCHIKHI 17'02" CA MOLLET
267 3 JM 8 VICENÇ VALLS TERUEL 17'04" CA LAIETANIA
146 1 JvM 8 HAROLD SAGEL 17'24" GEIEG
206 2 JvM 8 AITOR MARTIN CAMARA 17'31" JA MONTCADA
36 6 VM 8 DAVID MARSOL FONT 17'33" CA VIC
255 7 VM 8 ALEIX AZNAR TORNAMORELL 17'34" CA LAIETANIA
250 8 VM 8 JOSE LUIS LOZANO RUBIO 17'34" CE UNIVERSITARI
137 9 JM 8 GERMAN MUÑOZ RUBIALES 17'49" CA NOU BARRIS
207 10 JvM 8 ADRIAN SERRANO MARTIN 17'53" JA MONTCADA
199 11 JM 8 ANGEL LOPEZ CACERES 17'55" CA SAN SEBASTIAN
85 12 JM 8 ARNAU NADAL CABARRUS 18'11" RUA
220 13 JM 8 OUALID NASSIRI 18'15" JA MONTCADA
10 14 VM 8 JOAN PALLAS JANES 18'15" CA VIC
150 15 VM 8 JOSE MARIA FERNANDEZ MARTINEZ 18'17" INDEPENDENT
72 16 VM 8 MANUEL SALVADOR TARRASON 18'19" CE UNIVERSITARI
400 17 JM 8 GERARD CASELLES RIOS 18'21" CA MOLLET
140 18 VM 8 JORDI MARCH MARCH 18'22" CA NOU BARRIS
198 19 JvM 8 ALEIX MARSOL MARTINEZ 18'25" FC BARCELONA
90 20 VM 8 JOSE GIL GIL 18'30" RUA
313 21 JvM 8 ALEX BOSCH ALSINELLA 18'33" JA SABADELL
138 22 JM 8 MARC MORENO DIAZ 18'34" CA NOU BARRIS
2 23 JvM 8 ANDREU MORENO MARTIN 18'36" CA VIC
101 24 VM 8 JOAN GALAN ELIAS 18'39" UA TERRASSA
272 25 JvM 8 OUSSAMA CHOUATI 18'44" CA MANRESA
474 26 JvM 7 ALEJANDRO LOSCOS ENRIQUEZ 19'07" ISS HOSPITALET
312 27 JvM 8 JOSÉ GARCIA LOPEZ 19'19" JA SABADELL
226 28 JM 8 IRVING MOTTO VAREA 19'19" CA GAVÀ
217 29 VM 8 ILDEFONSO TERUEL SANCHEZ 19'28" JA MONTCADA
476 30 JM 8 JOSEP R CARRILLO VIÑAS 19'32" GEIEG
332 31 VM 8 MIGUEL ANGEHLERRERO RUIZ 19'38" JA SABADELL
82 32 JvM 8 CARLES MOR LAHOZ 19'47" RUA
330 33 VM 8 CARLOS APARICIO BERGES 19'49" JA SABADELL
290 34 VM 8 JOAN PEREZ PUJOL 19'51" AA TONA
83 35 JvM 8 MANEL MOR LAHOZ 19'55" RUA
331 36 VM 8 RAFAEL GARCIA NUÑEZ 19'57" JA SABADELL
135 37 JvM 8 DANI GALLART GAMEZ 20'03" CA NOU BARRIS
196 38 VM 8 XAVIER CORTADA COROMINA 20'04" INDEPENDENT
195 39 VM 8 DAVID DOMINGUEZ NAVARRO 20'07" OLIMPIC MANLLEU
311 40 JvM 8 DANIEL BALATEU PAÑOS 20'09" JA SABADELL
334 41 VM 8 MANUEL GUILLEN GARCIA 20'10" JA SABADELL
221 42 JM 8 LLUIS GARCIA NAVAL 20'12" JA MONTCADA
333 43 VM 8 JUAN CARLOSGOMEZ HERRADOR 20'32" JA SABADELL
173 44 VM 8 VICENÇ MOMPART 20'44" CA PARETS
174 45 VM 8 SALVA CORBERA 20'45" CA PARETS
252 46 VM 8 ALBERT DOMENECH COSTAFREDA 20'46" CE UNIVERSITARI
81 47 JvM 8 GUILLEM HURTADO MARTINEZ 20'53" RUA
136 48 JM 8 NELSON MIRANDA NEIRA 20'56" CA NOU BARRIS
98 49 JvM 8 FERRAN CALERO GONZALEZ 21'13" CA CANOVELLES
251 50 VM 8 JOAQUIN BIGORDA BOSCH 21'32" CE UNIVERSITARI
329 51 VM 8 ANTONI TRAVER SEGARRA 21'36" JA SABADELL
310 52 JvM 8 VALENTIN ARMENDARIZ ASENSIO 22'01" JA SABADELL
309 53 JM 8 JORDI MAÑOSA QUEROL 22'14" JA SABADELL
477 54 VM 8 JOAN MORERA VILAREGUT INDEPENDENT
348 55 VM 8 JORDI PIEROLA LAIMON CA MANRESA
172 56 VM 8 JOSE Aº REVELLES CA PARETS
34 57 JvM 8 JOSEP COMERES KHAN CA VIC
29 58 JvM 8 ANGEL FERNANDEZ RAMIREZ CA VIC
30 59 JvM 8 RUBEN ALCALÁ REINA CA VIC

JUVENIL MASCULÍ
Distància: 5.400m. Hora: 11:35
PITRAL LLOC NOM COGNOMS TEMPS CLUB

146 1 JvM 8 HAROLD SAGEL 17'24" GEIEG
206 2 JvM 8 AITOR MARTIN CAMARA 17'31" JA MONTCADA
207 3 JvM 8 ADRIAN SERRANO MARTIN 17'53" JA MONTCADA
198 4 JvM 8 ALEIX MARSOL MARTINEZ 18'25" FC BARCELONA
313 5 JvM 8 ALEX BOSCH ALSINELLA 18'33" JA SABADELL
2 6 JvM 8 ANDREU MORENO MARTIN 18'36" CA VIC
272 7 JvM 8 OUSSAMA CHOUATI 18'44" CA MANRESA
474 8 JvM 7 ALEJANDRO LOSCOS ENRIQUEZ 19'07" ISS HOSPITALET
312 9 JvM 8 JOSÉ GARCIA LOPEZ 19'19" JA SABADELL
82 10 JvM 8 CARLES MOR LAHOZ 19'47" RUA
83 11 JvM 8 MANEL MOR LAHOZ 19'55" RUA
135 12 JvM 8 DANI GALLART GAMEZ 20'03" CA NOU BARRIS
311 13 JvM 8 DANIEL BALATEU PAÑOS 20'09" JA SABADELL
81 14 JvM 8 GUILLEM HURTADO MARTINEZ 20'53" RUA
98 15 JvM 8 FERRAN CALERO GONZALEZ 21'13" CA CANOVELLES
310 16 JvM 8 VALENTIN ARMENDARIZ ASENSIO 22'01" JA SABADELL
34 17 JvM 8 JOSEP COMERES KHAN CA VIC
29 18 JvM 8 ANGEL FERNANDEZ RAMIREZ CA VIC
30 19 JvM 8 RUBEN ALCALÁ REINA CA VIC

JUNIOR MASCULÍ
Distància: 5.400 m. Hora: 11:35
PITRAL LLOC NOM COGNOMS TEMPS CLUB

399 1 JM 8 MOUSTAPHAEL BOUCHIKHI 17'02" CA MOLLET
267 2 JM 8 VICENÇ VALLS TERUEL 17'04" CA LAIETANIA
137 3 JM 8 GERMAN MUÑOZ RUBIALES 17'49" CA NOU BARRIS
199 4 JM 8 ANGEL LOPEZ CACERES 17'55" CA SAN SEBASTIAN
85 5 JM 8 ARNAU NADAL CABARRUS 18'11" RUA
220 6 JM 8 OUALID NASSIRI 18'15" JA MONTCADA
400 7 JM 8 GERARD CASELLES RIOS 18'21" CA MOLLET
138 8 JM 8 MARC MORENO DIAZ 18'34" CA NOU BARRIS
226 9 JM 8 IRVING MOTTO VAREA 19'19" CA GAVÀ
476 10 JM 8 JOSEP R CARRILLO VIÑAS 19'32" GEIEG
221 11 JM 8 LLUIS GARCIA NAVAL 20'12" JA MONTCADA
136 12 JM 8 NELSON MIRANDA NEIRA 20'56" CA NOU BARRIS
309 13 JM 8 JORDI MAÑOSA QUEROL 22'14" JA SABADELL

VETERANS MASCULÍ

Distància: 5.400 m. Hora: 11:35
PITRAL LLOC NOM COGNOMS TEMPS CLUB CAT.VET

33 1 VM 12 DAVID PONT SANCHEZ 16'57" CA VIC M35
36 2 VM 8 DAVID MARSOL FONT 17'33" CA VIC M35
255 3 VM 8 ALEIX AZNAR TORNAMORELL 17'34" CA LAIETANIA M35
150 4 VM 8 JOSE MARIA FERNANDEZ MARTINEZ 18'17" INDEPENDENT M35
90 5 VM 8 JOSE GIL GIL 18'30" RUA M35
290 6 VM 8 JOAN PEREZ PUJOL 19'51" AA TONA M35
195 7 VM 8 DAVID DOMINGUEZ NAVARRO 20'07" OLIMPIC MANLLEU M35
334 8 VM 8 MANUEL GUILLEN GARCIA 20'10" JA SABADELL M35
333 9 VM 8 JUAN CARLOSGOMEZ HERRADOR 20'32" JA SABADELL M35
172 10 VM 8 JOSE Aº REVELLES CA PARETS M35
250 1 VM 8 JOSE LUIS LOZANO RUBIO 17'34" CE UNIVERSITARI M40
10 2 VM 8 JOAN PALLAS JANES 18'15" CA VIC M40
332 3 VM 8 MIGUEL ANGEHLERRERO RUIZ 19'38" JA SABADELL M40
196 4 VM 8 XAVIER CORTADA COROMINA 20'04" INDEPENDENT M40
173 5 VM 8 VICENÇ MOMPART 20'44" CA PARETS M40
174 6 VM 8 SALVA CORBERA 20'45" CA PARETS M40
252 7 VM 8 ALBERT DOMENECH COSTAFREDA 20'46" CE UNIVERSITARI M40
251 8 VM 8 JOAQUIN BIGORDA BOSCH 21'32" CE UNIVERSITARI M40
348 9 VM 8 JORDI PIEROLA LAIMON CA MANRESA M40
140 1 VM 8 JORDI MARCH MARCH 18'22" CA NOU BARRIS M45
101 2 VM 8 JOAN GALAN ELIAS 18'39" UA TERRASSA M45
217 3 VM 8 ILDEFONSO TERUEL SANCHEZ 19'28" JA MONTCADA M45
330 4 VM 8 CARLOS APARICIO BERGES 19'49" JA SABADELL M45
331 5 VM 8 RAFAEL GARCIA NUÑEZ 19'57" JA SABADELL M45
329 1 VM 8 ANTONI TRAVER SEGARRA 21'36" JA SABADELL M50
72 1 VM 8 MANUEL SALVADOR TARRASON 18'19" CE UNIVERSITARI M55
477 2 VM 8 JOAN MORERA VILAREGUT INDEPENDENT M55

PROMESA-SENIOR FEMENÍ
Distància: m. Hora: 12:05
PITRAL LLOC NOM COGNOMS TEMPS CLUB

67 1 SF 11 MIRIAM ORTIZ RIVAS 20'16" ISS HOSPITALET
197 2 SF 11 SILVIA MONTANE BONILLA 21'06" FC BARCELONA
257 4 SF 11 ELENA ADAN HIDALHO 21'31" CA LAIETANIA
1 5 SF 11 ENCARNA GARCIA RUS 21'43" CA VIC
295 7 SF 11 MERITXELL TORT TARRES 22'45" JA SABADELL
200 9 SF 11 NATALIA HUGAS BOLDU 23'02" MEDILAST LLEIDA
342 11 SF 11 MARTA OCAÑA MARINE 24'15" JA SABADELL
296 12 SF 11 ALBA CLIMENT ORTONOVES JA SABADELL

PROMESA FEMENÍ

Distància: m. Hora: 12:05
PITRAL LLOC NOM COGNOMS TEMPS CLUB

133 1 PF 11 CECILIA POZO RODAS 21'21" CA LAIETANIA
260 2 PF 11 JUDITH LLAVERO PARDO 21'50" CA LAIETANIA
4 3 PF 11 MAGDALENAVICENS OLIVER 22'59" CA VIC
99 4 PF 11 LOIDA REYES OYONO 23'17" CA CANOVELLES
155 5 PF 11 MONICA CORDOBA LARROSA CA CASTELLAR

SENIOR FEMENÍ

Distància: m. Hora: 12:05
PITRAL LLOC NOM COGNOMS TEMPS CLUB

67 1 SF 11 MIRIAM ORTIZ RIVAS 20'16" ISS HOSPITALET
197 2 SF 11 SILVIA MONTANE BONILLA 21'06" FC BARCELONA
257 3 SF 11 ELENA ADAN HIDALHO 21'31" CA LAIETANIA
1 4 SF 11 ENCARNA GARCIA RUS 21'43" CA VIC
295 5 SF 11 MERITXELL TORT TARRES 22'45" JA SABADELL
200 6 SF 11 NATALIA HUGAS BOLDU 23'02" MEDILAST LLEIDA
342 7 SF 11 MARTA OCAÑA MARINE 24'15" JA SABADELL
296 8 SF 11 ALBA CLIMENT ORTONOVES JA SABADELL

PROMESA SENIOR MASCULÍ

Distància: m. Hora: 12:30
PITRAL LLOC NOM COGNOMS TEMPS CLUB

73 1 SM 12 MARCOS SANZA ARRANZ 25'33" CA VALLS D'ANDORRA
88 3 SM 12 ALBERTO RAMIREZ PEÑA 25'54" RUA
451 4 SM 12 JESUS CARDÓ FERNANDEZ 26'08" ISS HOSPITALET
324 7 SM 12 PERE ORDONEZ SOBRADO 26'36" JA SABADELL
210 8 SM 12 CARLOS CERA IZQUIERDO 26'37" JA MONTCADA
32 9 SM 12 FRANCESC MARSOL FONT 26'56" CA VIC
318 10 SM 12 JORDI CRUZ SANCHEZ 27'06" JA SABADELL
64 12 SM 12 JACQUES MICCHAEIGLNARD NOZIGLIA 28'00" ISS HOSPITALET
322 13 SM 12 MARC OTERO FERNANDEZ 28'01" JA SABADELL
60 14 SM 12 JAVIER TORRES RODRÍGUEZ 28'22" ISS HOSPITALET
326 15 SM 12 JUAN MANUEL VICO MATEO 28'30" JA SABADELL
483 17 SM 12 JOAN IZABAL PORTULAS 28'54" CA CANALETES
145 18 SM 12 JOAN DOMINGO SALLENT 28'55" RUA
223 22 SM 12 PABLO DANIEGLARCIA MONTFERRER 29'48" CA GAVÀ
317 23 SM 12 FREDERIC BORREL AVILA 29'50" JA SABADELL
31 26 SM 12 LLUIS GINEBRA PUIGORIOL 31'05" CA VIC
323 27 SM 12 PABLO MARIARNICOICO 31'29" JA SABADELL
224 29 SM 12 SERGI SIERRA NAVARRO 31'49" CA GAVÀ
319 32 SM 12 JOAN GUASP BOADA 33'11" JA SABADELL
208 33 SM 12 ENRIC TERUEL CASAJUANA 33'15" JA MONTCADA
201 34 SM 12 JOSEP Mª FRANCES RALUY 33'32" INDEPENDENT
154 36 SM 12 OSCAR MUÑOZ DE LA TORRE 33'58" UA TERRASSA
212 37 SM 12 ALBERT CERA IZQUIERDO 34'08" JA MONTCADA
320 39 SM 12 ENRIC LOZANO PASTOR 35'16" JA SABADELL
321 40 SM 12 MARC SABALL GARCIA 35'44" JA SABADELL

PROMESA MASCULÍ

Distància: m. Hora: 12:00
PITRAL LLOC NOM COGNOMS TEMPS CLUB

144 1 PM 12 ABELKAVIR ZAROVAL AADEL 25'42" ISS HOSPITALET
70 2 PM 12 MANUEL SALVADOR MARTÍNEZ 26'23" ISS HOSPITALET
124 3 PM 12 FRANCISCO ROLDAN 26'24" FC BARCELONA
261 4 PM 12 ORIOL BONET ALCANTARA 27'38" CA LAIETANIA
316 5 PM 12 JAVIER JURADO SENCIANES 28'47" JA SABADELL
263 6 PM 12 ORIOL CIURANS ROCA 29'11" CA LAIETANIA
264 7 PM 12 JOAN MOLINS SEGURA 29'12" CA LAIETANIA
100 8 PM 12 CARLOS DIAZ SANCHEZ 29'43" CA CANOVELLES
325 9 PM 12 FELIX ACERO OREIRO 30'11" JA SABADELL
225 10 PM 12 XAVIER PARRA MONDEJAR 30'47" CA GAVÀ
265 11 PM 12 SERGI LUQUE RIBAS 31'44" CA LAIETANIA
139 12 PM 12 MARCELO LEIVA CARRILLO 32'19" CA NOU BARRIS
156 13 PM 12 JORDI GRAELLS ROVIRA 33'00" CA CASTELLAR
315 14 PM 12 CARLES FELIP REIG 33'53" JA SABADELL
87 15 PM 12 SANTIAGO GUARDIOLA ECHEVARRIA 34'35" RUA

SENIOR MASCULÍ

Distància: 8.800 m. Hora: 12:30
PITRAL LLOC NOM COGNOMS TEMPS CLUB

73 1 SM 12 MARCOS SANZA ARRANZ 25'33" CA VALLS D'ANDORRA
88 2 SM 12 ALBERTO RAMIREZ PEÑA 25'54" RUA
451 3 SM 12 JESUS CARDÓ FERNANDEZ 26'08" ISS HOSPITALET
324 4 SM 12 PERE ORDONEZ SOBRADO 26'36" JA SABADELL
210 5 SM 12 CARLOS CERA IZQUIERDO 26'37" JA MONTCADA
32 6 SM 12 FRANCESC MARSOL FONT 26'56" CA VIC
318 7 SM 12 JORDI CRUZ SANCHEZ 27'06" JA SABADELL
64 8 SM 12 JACQUES MICCHAEIGLNARD NOZIGLIA 28'00" ISS HOSPITALET
322 9 SM 12 MARC OTERO FERNANDEZ 28'01" JA SABADELL
60 10 SM 12 JAVIER TORRES RODRÍGUEZ 28'22" ISS HOSPITALET
326 11 SM 12 JUAN MANUEL VICO MATEO 28'30" JA SABADELL
483 12 SM 12 JOAN IZABAL PORTULAS 28'54" CA CANALETES
145 13 SM 12 JOAN DOMINGO SALLENT 28'55" RUA
223 14 SM 12 PABLO DANIEGLARCIA MONTFERRER 29'48" CA GAVÀ
317 15 SM 12 FREDERIC BORREL AVILA 29'50" JA SABADELL
31 16 SM 12 LLUIS GINEBRA PUIGORIOL 31'05" CA VIC
323 17 SM 12 PABLO MARIARNICOICO 31'29" JA SABADELL
224 18 SM 12 SERGI SIERRA NAVARRO 31'49" CA GAVÀ
319 19 SM 12 JOAN GUASP BOADA 33'11" JA SABADELL
208 20 SM 12 ENRIC TERUEL CASAJUANA 33'15" JA MONTCADA
201 21 SM 12 JOSEP Mª FRANCES RALUY 33'32" INDEPENDENT
154 22 SM 12 OSCAR MUÑOZ DE LA TORRE 33'58" UA TERRASSA
212 23 SM 12 ALBERT CERA IZQUIERDO 34'08" JA MONTCADA
320 24 SM 12 ENRIC LOZANO PASTOR 35'16" JA SABADELL
321 25 SM 12 MARC SABALL GARCIA 35'44" JA SABADELL


 


 

Comparteix-ho:
meneame digg delicious technorati google bookmarks yahoo blinklist twitter Facebook Facebook
09/11/2009 anar dalt

Curses realitzades
Entrevistes
Reportatges
Dietetica i Nutricio
Higiene i Salut
Entrenaments
Podologia
Fisioterapia
Quiromassatge
Quiropràctica
Psicologia esportiva
Natura i Esport
Filosofia Esportiva i sobre la vida
Running Femeni
¿Sabies que ...
Altres temes
Taules de Ritmes Calculadores de Ritmes
Curses Properes
Calendari de curses
Federacio Internacional
Federacio Espanyola
Federacio Catalana
AIMS Maratons
Curses de Muntanya
Curses de Duatlo
Curses de Triatlo
Curses de Orientacio
Curses de Canicros
World Congress On Science i Athletics
v02.15:0.02
GestionMax
Novetats   Contacte   Política de privacitat   buscador   tags   mapa web   

corrercorrer.com :: Alimentacio esportista
Produce ilatina software, s.l. - Desarrolla Productos web, s.l. - iLatina

Spira DEL SOL MEN SLT 501 Zapatillas con muelles