Inici  |  Qui som  |  Mapa web  |  Publicidad
  
usuari - - Accés d\'usuaris
dijous - 12.desembre.2019

Publicidad
Complements i suplements
Complements dietetics Complements dietetics
Teixit conjuntiu i articulacions Teixit conjuntiu i articulacions
Immunologia Factor de Transferencia Immunologia Factor de Transferencia
Alimentació Sana
Pasta Pasta
Grans Cereals Sémolas Farines Llegums Llavors Grans Cereals Sèmolas Farines Llegums Llavors
Proteinas Vegetals Proteïnes Vegetals
Conserves de Verdures Llegums i Germinats Conserves de Verdures Llegums i Germinats
Salses Maioneses Pates Cremes i Purés Vegetals Salses Maioneses Pates Cremes i Purés Vegetals
Omega 3 Natural, Bonítol Tonyina Verat, Conserves del Mar Omega 3 Natural, Bonítol Tonyina Verat, Conserves del Mar
Melmelades Compotes Xarops Mousse de Fruites Melmelades Compotes Xarops Mousse de Fruites
Fleca Pa i Galetes Fleca Pa i Galetes
Mueslis Cornflakes Flocs Mueslis Cornflakes Flocs
Barretes energètiques Coques i Snacks Barretes energètiques Coques i Snacks
Fruits secs Fruits secs
Alimentació Sana Especialitats
Olis i Vinagres Olis i Vinagres
Condiments Espècies i Herbes Condiments Espècies i Herbes
Endolcidors Endolcidors
Sense Gluten Celíacs Sense Gluten Celíacs
Menjar Tradicional Japonès Menjar Tradicional Japonès
Te Infusions Cafè Te Infusions Cafè
Begudes Naturals
Sucs i Begudes Vegetals Sucs i Begudes Vegetals
Aigua i Refrescs Naturals Aigua i Refrescs Naturals
Celler Cervesa Vi Cava Celler Cervesa Vi Cava
Accessoris per el Corredor
Calçat esportiu Calçat esportiu
LURBEL Mitjons RegeneratiusLURBEL Mitjons Regeneratius
LURBEL Mitjons Regeneratius
Cosmetica higiene neteja
Cremes de massatge i de tractament Cremes de massatge i de tractament
Sabons xampus suavitzants corporals Sabons xampus suavitzants corporals
Cosmetica per a la cara Cosmetica i Bellesa
Higiene Dental i Bucal Higiene Dental i Bucal
Higiene Intima Higiene Femenina Higiene Intima Higiene Femenina
MADFORM Cremes de competicióMADFORM Cremes de competició
MADFORM Cremes de competició
Ofertes

Fitline - Suplementos alimenticios

Canovelles Campionat de Catalunya de Cros Curt (Victor Vilalta)

enviar a un amic

Ahir diumenge 7 de Febrer de 2010 es va disputar en el circuit de Can Duran de Canovelles la VII Edició del Cros de Canovelles. Aquest any el cros de Canovelles ha estat també el 8º campionat de Catalunya de Cros Curt Individual i de Clubs.

En categoria masculina, l’atleta més ràpid en creuar la línia d’arribada ha estat Khalid Merroune 11’03” ISS L’H, seguit de Jordi Comas 11:07 l’atleta representant del F.C.Barcelona, i ha completat el podi Mostafa Benslimane de l’ISS l’H.

Per equips l’ISS l’Hospitalet ha estat qui s’ha emportat la 1ª posició, seguit de F.C. Barcelona i de la Joventut Atlètica Sabadell.

En categoria femenina, la guanyadora individual ha estat Lidia Rodríguez 12:50 ISS L’H, seguida de la seva companya d’equip Míriam Ortiz 13:00 ISS L’H, i de Bàrbara Ramon 13:25 AA Catalunya.

Per equips, igual que en categoria masculina, també ha estat l’ISS L’Hospitalet qui s’ha endut la primera posició, seguit de AA Catalunya i del C.A. Manresa.

En total s’han disputat 15 curses de les quals solament eren Campionat de Catalunya aquestes dues, ja que ara fa 15 dies es va fer a Mataró el Campionat de Catalunya de la resta de categories.


CROS CURT MASCULÍ 3.900 MTS

1 487 Khalid Merroune 1985 11:03 2:50 SenM - 1 ISS L'HOSPITALET
2 781 Jordi Comas Parica 1977 11:07 2:51 SenM - 2 BARCELONA ATLETISME CLUB
3 485 Mostafa Benslimane 1978 11:12 2:53 SenM - 3 ISS L'HOSPITALET
4 491 Abdelkabir Zaroual Aadel 1990 11:13 2:53 ProM - 1 ISS L'HOSPITALET
5 730 Ilias Fifa 1989 11:18 2:54 ProM - 2 A. A. CATALUNYA
6 782 Adria Garcia Ibañez 1978 11:22 2:55 SenM - 4 BARCELONA ATLETISME CLUB
7 481 Jesús Manuel Cardó Fernández 1987 11:25 2:56 SenM - 5 ISS L'HOSPITALET
8 780 Roger Campoy Vila 1986 11:26 2:56 SenM - 6 BARCELONA ATLETISME CLUB
9 783 Francisco Roldan 1990 11:29 2:57 ProM - 3 BARCELONA ATLETISME CLUB
10 479 Oriol Cascallo Manso 1983 11:30 2:57 SenM - 7 ISS L'HOSPITALET
11 729 Mohamed Jebari El Majdour 1988 11:31 2:58 ProM - 4 A. A. CATALUNYA
12 462 Victor Manuel Del Corral Morales1980 11:32 2:58 SenM - 8 ATLETISME MONTORNES
13 483 Alex Almeida Llorente 1980 11:34 2:58 SenM - 9 ISS L'HOSPITALET
14 467 Elias Resina Sanchez 1975 11:38 2:59 SenM - 10 ATLETISME MONTORNES
15 470 Xavier Garcia Insa 1978 11:41 3:00 SenM - 11 FACVAC
16 738 Miguel Quesada Velasco 1979 11:44 3:01 SenM - 12 JA SABADELL
17 495 Daniel Alonso Ruiz 1978 11:44 3:01 SenM - 13 OVIEDO ATLETISMO
18 544 Alfons Ferran Farre 1988 11:47 3:02 ProM - 5 JA SABADELL
19 558 Pere Ordoñez Sobrado 1972 11:48 3:02 SenM - 14 JA SABADELL
20 554 Jordi Cruz Sanchez 1980 11:50 3:02 SenM - 15 JA SABADELL
21 555 Sergi Silvero Campos 1980 11:51 3:03 SenM - 16 JA SABADELL
22 463 Ivan Limia Boo 1980 11:54 3:04 SenM - 17 ATLETISME MONTORNES
23 492 Antonio Fco. Cruz Ruiz 1973 11:57 3:04 SenM - 18 ISS L'HOSPITALET
24 496 Gabriel Funes Herranz 1980 11:57 3:04 SenM - 19 OVIEDO ATLETISMO
25 550 Felix Acero Oneiro 1988 11:57 3:04 ProM - 6 JA SABADELL
26 549 Albert Pineda Samora 1979 11:58 3:04 SenM - 20 JA SABADELL
27 473 Jaume Jove Mateu 1980 11:59 3:05 SenM - 21 FACVAC
28 471 Abderrahmane Boutahri 1986 12:03 3:06 SenM - 22 FACVAC
29 472 Jordi Toda Vericat 1977 12:03 3:06 SenM - 23 FACVAC
30 518 Sergi Rodriguez Jimenez 1973 12:04 3:06 SenM - 24 C. A. MANRESA
31 515 Ignacio Avila Rodriguez 1979 12:08 3:07 SenM - 25 C. A. MANRESA
32 517 Oriol Sellares Martinez 1987 12:08 3:07 SenM - 26 C. A. MANRESA
33 543 Marc Otero Fernandez 1974 12:08 3:07 SenM - 27 JA SABADELL
34 488 Jacques Michel Caignard Noziglia1980 12:12 3:08 SenM - 28 ISS L'HOSPITALET
35 516 Guillem Fernandez Bruch 1985 12:16 3:09 SenM - 29 C. A. MANRESA
36 527 Josep Guimerá I Mullor 1973 12:16 3:09 SenM - 30 U. A. TERRASSA
37 482 Javier Torres Rodríguez 1987 12:18 3:10 SenM - 31 ISS L'HOSPITALET
38 536 Frederic Borrel àvila 1975 12:21 3:10 SenM - 32 JA SABADELL
39 466 Luis Moreno Rodriguez 1975 12:24 3:11 SenM - 33 ATLETISME MONTORNES
40 560 Abdelali Afia 1970 12:25 3:11 SenM - 34 RUNNERSWORLD
41 526 César Avellaneda López 1967 12:31 3:13 SenM - 35 U. A. TERRASSA
42 736 Dani Martí Vergé 1987 12:31 3:13 SenM - 36 GIRONA COSTA BRAVA-C.A.PALAFRUGELL
43 474 Angel Valderrama Galeote 1969 12:32 3:13 SenM - 37 FACVAC
44 213 Vicens Sellares 1974 39:22 10:06 SenM - 38 CEIP JACINT VERDAGUER
45 494 Jesús García Anta 1976 12:35 3:14 SenM - 39 BARCELONA ATLETISME CLUB
46 552 Fco Javier Lopez Aviles 1976 12:36 3:14 SenM - 40 JA SABADELL
47 731 Mohamed Benktib 1985 12:37 3:14 SenM - 41 A. A. CATALUNYA
48 519 Benvingut Oliveras Manganell 1965 12:37 3:15 SenM - 42 C. A. MANRESA
49 784 Albert Triola 1990 12:38 3:15 ProM - 7 BARCELONA ATLETISME CLUB
50 460 Antonio Gomez Espejo 1965 12:39 3:15 SenM - 43 ATLETISME MONTORNES
51 493 Oscar Mora Sacristán 1973 12:41 3:16 SenM - 44 ISS L'HOSPITALET
52 529 Pedro Alberto Navarro Gonzalez 1976 12:43 3:16 SenM - 45 U. A. TERRASSA
53 455 Jordi Martos López 1987 12:44 3:16 SenM - 46 C. A. CANOVELLES
54 480 Pablo José Rivero Moreno 1982 12:47 3:17 SenM - 47 ISS L'HOSPITALET
55 501 Toni Garcia Sabio 1970 12:48 3:17 SenM - 48 CN CALDES
56 454 Juan Carlos Galán Miró 1987 12:48 3:17 SenM - 49 C. A. CANOVELLES
57 531 Marc Martinez Miralles 1976 12:51 3:18 SenM - 50 U. A. TERRASSA
58 530 Andrés Sánchez Martinez 1987 12:52 3:18 SenM - 51 U. A. TERRASSA
59 732 Jose Manuel Palomino Fernández1979 12:55 3:19 SenM - 52 CN SABADELL
60 506 Enrique Jesús Leotado Franco 1982 12:56 3:19 SenM - 53 UNIÓ COLOMENCA D'ATLETISME
61 458 Sergio Torres Salgado 1989 12:56 3:19 ProM - 8 C. A. CANOVELLES
62 737 Donaciano Olivas Parraga 1977 13:04 3:21 SenM - 54 GIRONA COSTA BRAVA-C.A.PALAFRUGELL
63 534 Fran Garcia Garrones 1990 13:05 3:22 ProM - 9 CA CALELLA
64 498 Jose Antonio De Paco Ruiz 1980 13:09 3:23 SenM - 55 G. A. LLUÏSOS-MATARÓ
65 457 Souhail Loqmane Lahmar 1990 13:09 3:23 ProM - 10 C. A. CANOVELLES
66 476 Denis Lopez Gil 1976 13:15 3:24 SenM - 56 CA NOU BARRIS
67 456 Carlos Díaz Sánchez 1989 13:21 3:26 ProM - 11 C. A. CANOVELLES
68 490 Marçal Serrallonga Amigo 1989 13:24 3:27 ProM - 12 ISS L'HOSPITALET
69 465 Carlos Senar Sanchez 1979 13:25 3:27 SenM - 57 ATLETISME MONTORNES
70 500 Ruben Albacete Rodriguez 1980 13:27 3:27 SenM - 58 CN CALDES
71 499 Raimon Barbany Merino 1980 13:36 3:30 SenM - 59 CN CALDES
72 503 Manolo Romero Del Peral 1957 13:51 3:33 SenM - 60 CN CALDES
73 547 Sant Ortega Avila 1990 13:54 3:34 ProM - 13 JA SABADELL
74 512 Oscar Alfonso Mendoza Caceres 1963 13:56 3:35 SenM - 61 CLUB D'ATLETISME MALGRAT
75 469 Luis Fernandez Ruiz 1965 13:58 3:35 SenM - 62 ATLETISME MONTORNES
76 735 Gerard Garrote Sayó 1987 13:59 3:35 SenM - 63 GIRONA COSTA BRAVA-C.A.PALAFRUGELL
77 504 Jaume Termes Asensio 1968 13:59 3:36 SenM - 64 CN CALDES
78 511 Juan Luis Torres Martin 1958 14:19 3:41 SenM - 65 CLUB D'ATLETISME MALGRAT
79 559 Marc Saball Garcia 1987 14:23 3:42 SenM - 66 JA SABADELL
80 505 Diego Vera Martinez 1966 14:25 3:42 SenM - 67 CN CALDES
81 811 Mario Pina 1982 14:26 3:42 SenM - 68 RIPOLLET
82 502 Pere Roquerias Rife 1974 14:27 3:43 SenM - 69 CN CALDES
83 762 Javier Lozano 1982 41:21 10:37 SenM - 70 RIPOLLET
84 763 Pere Pasamonte 1976 41:37 10:41 SenM - 71 RIPOLLET
85 532 Oscar Muñoz De La Torre 1976 14:54 3:50 SenM - 72 U. A. TERRASSA
86 513 Carlos Alcocer Roca 1964 14:55 3:50 SenM - 73 PRATENC ASSOCIACIÓ D'ATLETISME
87 468 Juan Manuel Moreno Salgado 1976 15:00 3:51 SenM - 74 ATLETISME MONTORNES
88 510 Joaquin Reyes Alvarez 1958 15:03 3:52 SenM - 75 CLUB D'ATLETISME MALGRAT
89 557 Enric Lozano Pastor 1986 15:49 4:04 SenM - 76 JA SABADELL
90 815 Manel Guerra 1968 16:43 4:18 SenM - 77 RIPOLLET
91 508 Salvador Ros Agusti 1965 16:54 4:20 SenM - 78 CLUB D'ATLETISME MALGRAT


Classificació per equips

1º ISS L'HOSPITALET

1 1 487 S Khalid Merroune 00:11:03 SenM ISS L'HOSPITALET
4 4 491 S Abdelkabir Zaroual Aadel 00:11:13 ProM ISS L'HOSPITALET
7 7 481 S Jesús Manuel Cardó Fernández 00:11:25 SenM ISS L'HOSPITALET
10 10 479 S Oriol Cascallo Manso 00:11:30 SenM ISS L'HOSPITALET

2 F.C. BARCELONA

2 2 781 S Jordi Comas Parica 00:11:07 SenM BARCELONA ATLETISME CLUB
6 6 782 S Adria Garcia Ibañez 00:11:22 SenM BARCELONA ATLETISME CLUB
8 8 780 S Roger Campoy Vila 00:11:26 SenM BARCELONA ATLETISME CLUB
9 9 783 S Francisco Roldan 00:11:29 ProM BARCELONA ATLETISME CLUB

3 JA SABADELL

16 16 738 S Miguel Quesada Velasco 00:11:44 SenM JA SABADELL
18 18 544 S Alfons Ferran Farre 00:11:47 ProM JA SABADELL
19 19 558 S Pere Ordoñez Sobrado 00:11:48 SenM JA SABADELL
20 20 554 S Jordi Cruz Sanchez 00:11:50 SenM JA SABADELL

4 ATLETISME MONTORNES

12 12 462 S Victor Manuel Del Corral Morales 00:11:32 SenM ATLETISME MONTORNES
14 14 467 S Elias Resina Sanchez 00:11:38 SenM ATLETISME MONTORNES
22 22 463 S Ivan Limia Boo 00:11:54 SenM ATLETISME MONTORNES
39 39 466 S Luis Moreno Rodriguez 00:12:24 SenM ATLETISME MONTORNES

5 FACVAC

15 15 470 S Xavier Garcia Insa 00:11:41 SenM FACVAC
27 27 473 S Jaume Jove Mateu 00:11:59 SenM FACVAC
28 28 471 S Abderrahmane Boutahri 00:12:03 SenM FACVAC
29 29 472 S Jordi Toda Vericat 00:12:03 SenM FACVAC

6 C. A. MANRESA

30 30 518 S Sergi Rodriguez Jimenez 00:12:04 SenM C. A. MANRESA
31 31 515 S Ignacio Avila Rodriguez 00:12:08 SenM C. A. MANRESA
32 32 517 S Oriol Sellares Martinez 00:12:08 SenM C. A. MANRESA
35 35 516 S Guillem Fernandez Bruch 00:12:16 SenM C. A. MANRESA

7 U. A. TERRASSA

36 36 527 S Josep Guimerá I Mullor 00:12:16 SenM U. A. TERRASSA
41 41 526 S César Avellaneda López 00:12:31 SenM U. A. TERRASSA
52 52 529 S Pedro Alberto Navarro Gonzalez 00:12:43 SenM U. A. TERRASSA
57 57 531 S Marc Martinez Miralles 00:12:51 SenM U. A. TERRASSA

8 C. A. CANOVELLES

53 53 455 S Jordi Martos López 00:12:44 SenM C. A. CANOVELLES
56 56 454 S Juan Carlos Galán Miró 00:12:48 SenM C. A. CANOVELLES
61 61 458 S Sergio Torres Salgado 00:12:56 ProM C. A. CANOVELLES
65 65 457 S Souhail Loqmane Lahmar 00:13:09 ProM C. A. CANOVELLES

9 CN CALDES

55 55 501 S Toni Garcia Sabio 00:12:48 SenM CN CALDES
70 70 500 S Ruben Albacete Rodriguez 00:13:27 SenM CN CALDES
71 71 499 S Raimon Barbany Merino 00:13:36 SenM CN CALDES
72 72 503 S Manolo Romero Del Peral 00:13:51 SenM CN CALDES

10 CLUB D'ATLETISME MALGRAT

74 74 512 S Oscar Alfonso Mendoza Caceres 00:13:56 SenM CLUB D'ATLETISME MALGRAT
78 78 511 S Juan Luis Torres Martin 00:14:19 SenM CLUB D'ATLETISME MALGRAT
88 88 510 S Joaquin Reyes Alvarez 00:15:03 SenM CLUB D'ATLETISME MALGRAT
91 91 508 S Salvador Ros Agusti 00:16:54 SenM CLUB D'ATLETISME MALGRAT

Cros Curt Femení Distància: 3900

1 573 Lidia Rodríguez Sierra F 1986 12:50 3:18 SenF - 1 ISS L'HOSPITALET
2 571 Miriam Ortiz Rivas F 1984 13:00 3:20 SenF - 2 ISS L'HOSPITALET
3 715 Barbara Ramon SalamanyaF 1983 13:25 3:27 SenF - 3 A. A. CATALUNYA
4 592 Gemma Masnou Barrera F 1980 13:35 3:29 SenF - 4 JA SABADELL
5 565 Ester Guerrero Muñoz F 1988 13:46 3:32 ProF - 1 CAB PUERTO DE ALICANTE-OHL
6 574 Marta Galimany Guasch F 1985 13:49 3:33 SenF - 5 ISS L'HOSPITALET
7 581 Alba Gallardo Llorens F 1989 13:51 3:33 ProF - 2 C. A. MANRESA
8 717 Encarna Nuñez Mesa F 1978 13:52 3:34 SenF - 6 CLUB ATLÈTIC VIC
9 714 Emma Almagro Novelles F 1986 13:55 3:35 SenF - 7 A. A. CATALUNYA
10 719 Laia Andreu Trias F 1979 14:08 3:38 SenF - 8 CLUB ATLÈTIC VIC
11 713 Hasna Bahom F 1978 14:12 3:39 SenF - 9 A. A. CATALUNYA
12 583 Judit Ester Ribera F 1970 14:18 3:40 SenF - 10 C. A. MANRESA
13 584 Elena Congost Mohedano F 1987 14:23 3:42 SenF - 11 C. A. MANRESA
14 580 Laura Rebollal Fernández F 1979 14:33 3:44 SenF - 12 OVIEDO ATLETISMO
15 718 Encarna Garcia Rus F 1966 14:35 3:45 SenF - 13 CLUB ATLÈTIC VIC
16 726 Mª Alexia Castillo López F 1978 14:46 3:47 SenF - 14 MEDILAST SPORT LLEIDA U.A.
17 582 Alba Corredera Flotats F 1988 14:49 3:48 ProF - 3 C. A. MANRESA
18 724 Cristina Bosch Coll F 1969 14:55 3:50 SenF - 15 GIRONA COSTA BRAVA-C.A.PALAFRUGELL
19 593 Marta Ocaña Mariné F 1983 14:55 3:50 SenF - 16 JA SABADELL
20 572 Iolanda Soler Vicente F 1973 14:59 3:51 SenF - 17 ISS L'HOSPITALET
21 596 Meritxell Tort Tarres F 1987 15:06 3:53 SenF - 18 JA SABADELL
22 567 Dolça Ollé Gatell F 1988 15:09 3:53 ProF - 4 FACVAC
23 595 Anna Garcia Morales F 1986 15:11 3:54 SenF - 19 JA SABADELL
24 564 Loida Reyes Oyono F 1990 15:25 3:57 ProF - 5 C. A. CANOVELLES
25 712 Elisabet Ruz Gutierrez F 1977 15:36 4:00 SenF - 20 A. A. CATALUNYA
26 716 Sonia Julia Sanchez F 1982 15:46 4:03 SenF - 21 A. A. CATALUNYA
27 720 Ester Bau Macia F 1975 16:01 4:07 SenF - 22 CLUB ATLÈTIC VIC
28 594 Ester Montosa Narvaez F 1985 16:05 4:08 SenF - 23 JA SABADELL
29 805 Alexia Patiño F 1975 16:08 4:09 SenF - 24 CALIFORNIA SPORT
30 260 Monica Cordoba F 1989 16:24 4:13 ProF - 6 CEIP JACINT VERDAGUER
31 566 Júlia Ollé Gatell F 1985 16:37 4:16 SenF - 25 FACVAC
32 591 Sara Bertran Bascon F 1978 17:07 4:24 SenF - 26 JA SABADELL
33 568 Marta Galvez Fernandez F 1986 17:29 4:29 SenF - 27 FACVAC
34 589 Anais Gomez Ramon F 1990 17:50 4:35 ProF - 7 JA SABADELL
35 569 Montse Padró Farré F 1977 18:08 4:39 SenF - 28 FACVAC
36 562 Anita Pineda Sampson F 1962 18:24 4:43 SenF - 29 C. A. CANOVELLES
37 728 Carolina Rius Hernández F 1990 18:29 4:45 ProF - 8 MEDILAST SPORT LLEIDA U.A.
38 725 Alba Climent Ortonovoves F 1979 18:48 4:50 SenF - 30 JA SABADELL
39 723 Isabel Solà Ullod F 1953 19:13 4:56 SenF - 31 GIRONA COSTA BRAVA-C.A.PALAFRUGELL
40 561 Mari Martínez GarcÍa F 1971 19:45 5:04 SenF - 32 C. A. CANOVELLES
41 563 Mª Neus Vilaro Masague F 1960 20:44 5:19 SenF - 33 C. A. CANOVELLES


Classificació per equips


1 ISS L'HOSPITALET Punts: 29

1 1 573 S Lidia Rodríguez Sierra 12:50 SenF ISS L'HOSPITALET
2 2 571 S Miriam Ortiz Rivas 13:00 SenF ISS L'HOSPITALET
6 6 574 S Marta Galimany Guasch 13:49 SenF ISS L'HOSPITALET
20 20 572 S Iolanda Soler Vicente 14:59 SenF ISS L'HOSPITALET

2 A. A. CATALUNYA Punts: 48

3 3 715 S Barbara Ramon Salamanya 13:25 SenF A. A. CATALUNYA
9 9 714 S Emma Almagro Novelles 13:55 SenF A. A. CATALUNYA
11 11 713 S Hasna Bahom 14:12 SenF A. A. CATALUNYA
25 25 712 S Elisabet Ruz Gutierrez 15:36 SenF A. A. CATALUNYA

3 C. A. MANRESA Punts: 49

7 7 581 S Alba Gallardo Llorens 13:51 ProF C. A. MANRESA
12 12 583 S Judit Ester Ribera 14:18 SenF C. A. MANRESA
13 13 584 S Elena Congost Mohedano 14:23 SenF C. A. MANRESA
17 17 582 S Alba Corredera Flotats 14:49 ProF C. A. MANRESA

4 CLUB ATLÈTIC VIC Punts: 60

8 8 717 S Encarna Nuñez Mesa 13:52 SenF CLUB ATLÈTIC VIC
10 10 719 S Laia Andreu Trias 14:08 SenF CLUB ATLÈTIC VIC
15 15 718 S Encarna Garcia Rus 14:35 SenF CLUB ATLÈTIC VIC
27 27 720 S Ester Bau Macia 16:01 SenF CLUB ATLÈTIC VIC

5 JA SABADELL Punts: 67

4 4 592 S Gemma Masnou Barrera 13:35 SenF JA SABADELL
19 19 593 S Marta Ocaña Mariné 14:55 SenF JA SABADELL
21 21 596 S Meritxell Tort Tarres 15:06 SenF JA SABADELL
23 23 595 S Anna Garcia Morales 15:11 SenF JA SABADELL

6 FACVAC Punts: 121

22 22 567 S Dolça Ollé Gatell 15:09 ProF FACVAC
31 31 566 S Júlia Ollé Gatell 16:37 SenF FACVAC
33 33 568 S Marta Galvez Fernandez 17:29 SenF FACVAC
35 35 569 S Montse Padró Farré 18:08 SenF FACVAC

7 C. A. CANOVELLES Punts: 141

24 24 564 S Lida Reyes Oyono 15:25 ProF C. A. CANOVELLES
36 36 562 S Anita Pineda Sampson 18:24 SenF C. A. CANOVELLES
40 40 561 S Mari Martínez GarcÍa 19:45 SenF C. A. CANOVELLES
41 41 563 S Mª Neus Vilaro Masague 20:44 SenF C. A. CANOVELLES
 

Comparteix-ho:
meneame digg delicious technorati google bookmarks yahoo blinklist twitter Facebook Facebook
08/02/2010 anar dalt

Curses realitzades
Entrevistes
Reportatges
Dietetica i Nutricio
Higiene i Salut
Entrenaments
Podologia
Fisioterapia
Quiromassatge
Quiropràctica
Psicologia esportiva
Natura i Esport
Filosofia Esportiva i sobre la vida
Running Femeni
¿Sabies que ...
Altres temes
Taules de Ritmes Calculadores de Ritmes
Curses Properes
Calendari de curses
Federacio Internacional
Federacio Espanyola
Federacio Catalana
AIMS Maratons
Curses de Muntanya
Curses de Duatlo
Curses de Triatlo
Curses de Orientacio
Curses de Canicros
World Congress On Science i Athletics
v02.15:0.02
GestionMax
Novetats   Contacte   Política de privacitat   buscador   tags   mapa web   

corrercorrer.com :: Alimentacio esportista
Produce ilatina software, s.l. - Desarrolla Productos web, s.l. - iLatina

Spira DEL SOL MEN SLT 501 Zapatillas con muelles