Inici  |  Qui som  |  Mapa web  |  Publicidad
  
usuari - - Accés d\'usuaris
diumenge - 15.setembre.2019

Publicidad
Complements i suplements
Complements dietetics Complements dietetics
Teixit conjuntiu i articulacions Teixit conjuntiu i articulacions
Immunologia Factor de Transferencia Immunologia Factor de Transferencia
Alimentació Sana
Pasta Pasta
Grans Cereals Sémolas Farines Llegums Llavors Grans Cereals Sèmolas Farines Llegums Llavors
Proteinas Vegetals Proteïnes Vegetals
Conserves de Verdures Llegums i Germinats Conserves de Verdures Llegums i Germinats
Salses Maioneses Pates Cremes i Purés Vegetals Salses Maioneses Pates Cremes i Purés Vegetals
Omega 3 Natural, Bonítol Tonyina Verat, Conserves del Mar Omega 3 Natural, Bonítol Tonyina Verat, Conserves del Mar
Melmelades Compotes Xarops Mousse de Fruites Melmelades Compotes Xarops Mousse de Fruites
Fleca Pa i Galetes Fleca Pa i Galetes
Mueslis Cornflakes Flocs Mueslis Cornflakes Flocs
Barretes energètiques Coques i Snacks Barretes energètiques Coques i Snacks
Fruits secs Fruits secs
Alimentació Sana Especialitats
Olis i Vinagres Olis i Vinagres
Condiments Espècies i Herbes Condiments Espècies i Herbes
Endolcidors Endolcidors
Sense Gluten Celíacs Sense Gluten Celíacs
Menjar Tradicional Japonès Menjar Tradicional Japonès
Te Infusions Cafè Te Infusions Cafè
Begudes Naturals
Sucs i Begudes Vegetals Sucs i Begudes Vegetals
Aigua i Refrescs Naturals Aigua i Refrescs Naturals
Celler Cervesa Vi Cava Celler Cervesa Vi Cava
Accessoris per el Corredor
Calçat esportiu Calçat esportiu
LURBEL Mitjons RegeneratiusLURBEL Mitjons Regeneratius
LURBEL Mitjons Regeneratius
Cosmetica higiene neteja
Cremes de massatge i de tractament Cremes de massatge i de tractament
Sabons xampus suavitzants corporals Sabons xampus suavitzants corporals
Cosmetica per a la cara Cosmetica i Bellesa
Higiene Dental i Bucal Higiene Dental i Bucal
Higiene Intima Higiene Femenina Higiene Intima Higiene Femenina
MADFORM Cremes de competicióMADFORM Cremes de competició
MADFORM Cremes de competició
Ofertes

Laurent Cristanel - Cuidado de la piel

Campionat Internacional de Atletisme de Fons del Ripollès (Victor Vilalta)

enviar a un amic

L’atleta Samir Ait Bouychamane, es va imposar amb molta autoritat, ahir diumenge 21 de Novembre de 2010, a la 32ª Edició del Campionat Internacional d’Atletisme de Fons del Ripollès. La cursa va transcórrer en un ambient gèlid, que no va fer pas desistir als més de 660 atletes inscrits a la competició.

L’atleta d’origen magrebí, va imposar-se a la cursa amb un registre de 1h:09’16”, amb més d’un minut de diferència sobre l’atleta del Pratenc ASS Atl. Sergio Enríquez 1h:10’37”. En tercera posició arribava a meta un il•lustre de les curses de fons, l’atleta del Adidas Domingo Catalán Ricard Verge amb 1h:13’52”.

En l’apartat femení, Encarna Núñez del CA Vic, no va poder reeditar el triomf de l’any passat, ja que en aquesta ocasió la atleta més ràpida ha estat Mari Carmen Auñón, de la Unió Colomenca d’atletisme, que va invertir un temps de 1h:22’:09”, avantatjant a la vigatana amb un marge de un minut 1h:23’10” per a Núñez. En tercera posició entrava a meta, ja un xic més allunyada, la representant de l’ISS L’Hospitalet Angélica Esparza amb 1h:25’:53”.

RESULTATS

CLASSIFICACIÓ GENERAL


1 3 Samir Ait Bouychamane   1:09:16 1:09:16 3:17 37:19 M3 - 1  
2 4 Sergio Enriquez Castells   1:10:37 1:10:37 3:21 37:54 M3 - 2 PRATENC ASS. ATL.
3 754 Ricard Verge Berrar   1:13:52 1:13:51 3:31 39:43 M4 - 1 ADIDAS DOMINGO CATALÁN
4 667 Vicenç Sellares   1:14:13 1:14:12 3:32 40:04 M4 - 2 CALIFORNIA SPORTS
5 487 Toni Martin Bravo   1:14:37 1:14:37 3:33 39:51 M4 - 3 2.0 SPORTS
6 304 Gabriel Crosas Salvans   1:16:29 1:16:27 3:38 40:22 M4 - 4  
7 223 Aleix Fabregas Grañon   1:16:40 1:16:38 3:38 42:19 M3 - 3  
8 426 Quico Linares Carreter   1:16:44 1:16:44 3:39 41:02 M4 - 5 C.A.MANRESA
9 510 Victor Estepa Fontana   1:16:48 1:16:47 3:39 40:56 M4 - 6 ADIDAS DOMINGO CATALAN
10 515 Joaquim Juarez Dorca   1:16:58 1:16:57 3:39 41:11 M3 - 4 ATLETISME GIRONA
11 456 Julian Guinart Agustin   1:18:52 1:18:51 3:45 42:37 M5 - 1 L'AIRE
12 511 Amand Redondo Brunet   1:20:22 1:20:22 3:49 43:50 M5 - 2 C.A. MANRESA
13 268 Joan Trabal Roma   1:20:28 1:20:26 3:49 43:06 M4 - 7  
14 221 Jordi Monserrate Pararols   1:20:29 1:20:28 3:49 43:28 M5 - 3  
15 668 Alfonso Guillen Zurera   1:20:36 1:20:33 3:50 43:59 M4 - 8 C.A. CANOVELLES
16 639 Angel Marín Tarifa   1:20:36 1:20:34 3:50 43:15 M4 - 9 C.N. BANYOLES
17 691 Daniel Campos Huertas   1:20:40 1:20:37 3:50 43:23 M4 - 10 CH Atletisme Cerdanyola
18 802 Jordi Riera Pol   1:20:42 1:20:40 3:50 43:40 M3 - 5 4000 PEUS COLLBATÓ
19 444 Marc Comellas Gonzalez   1:20:47 1:20:46 3:50 43:50 M3 - 6 CA MANRESA
20 158 Ramon Corominas Santanach   1:20:48 1:20:46 3:50 43:51 M5 - 4 C.A. VIC
21 641 Xavi Tomasa Serrano   1:20:55 1:20:55 3:51 43:49 M3 - 7 CLUB ATLETIC BERGA
22 69 Xavier Sadurni Roque   1:21:17 1:21:15 3:52 43:59 M5 - 5 CE RIPOLL
23 491 Jaume Salvador López   1:21:27 1:21:25 3:52 43:51 M4 - 11  
24 166 Jordi Portell Pujol   1:21:39 1:21:37 3:53 44:40 M5 - 6 OLIMPIC MANLLEU
25 528 Mari Carmen Auñon Sanz F-1 1:22:09 1:22:08 3:54 44:00 F4 - 1 UNIO COLOMENCA D'ATLETISME
26 562 Daniel Sanchez Ocaña   1:22:24 1:22:22 3:55 44:27 M4 - 12  
27 653 Aleix Roque Gomez   1:22:42 1:22:39 3:56 44:27 M3 - 8 TRIATLO ST JOAN DE LES ABADESS
28 60 Miquel Morales Sobirana   1:22:45 1:22:37 3:55 44:30 M4 - 13 CA VIC
29 43 Marc Gorchs Vila   1:22:54 1:22:46 3:56 44:54 M4 - 14 OFUSCATI
30 202 Jordi Canyelles Sucarrats   1:22:56 1:22:55 3:56 44:00 M4 - 15 GIMBE
31 505 Toni Sanchez Mendez   1:23:01 1:22:58 3:56 44:54 M4 - 16 FONDISTES BLANES
32 428 Encarna Nuñez Mesa F-2 1:23:10 1:23:09 3:57 44:43 F4 - 2 CA VIC
33 450 Pablo Torres Varela   1:23:20 1:23:17 3:57 44:37 M4 - 17 ATLETISME GIRONA
34 744 Salvador Dordas   1:23:40 1:23:37 3:58 44:29 M5 - 7 L'AIRE
35 420 Albert Lopez Caballero   1:23:44 1:23:42 3:59 44:50 M5 - 8 ADIDAS DOMINGO CATALAN
36 674 Josep Prat Colom   1:23:45 1:23:36 3:58 45:48 M4 - 18  
37 156 Quico Guiteras Petitbò   1:23:45 1:23:43 3:59 44:54 M4 - 19 C A MANRESA
38 736 Enric Carreras Dorca   1:23:49 1:23:46 3:59 45:21 M4 - 20 UE SANT JOAN DE LES ABADESSES
39 188 Leandre Barranco Estevez   1:23:50 1:23:47 3:59 45:20 M4 - 21 OLIMPIC MANLLEU
40 629 Marius Terre Vega   1:23:51 1:23:50 3:59 45:09 M4 - 22  
41 116 Cesar Suñe Aguilera   1:23:53 1:23:49 3:59 45:24 M4 - 23  
42 463 Francisco Garcia Lasheras   1:24:03 1:24:00 3:59 45:16 M5 - 9  
43 407 Juan Manuel Diaz Aviles   1:24:12 1:24:08 4:00 45:39 M5 - 10 C.A. LES TORTUGUES
44 486 Assís Torres Muratet   1:24:13 1:23:55 3:59 45:47 M4 - 24 RUNNING HOOLIGAN
45 480 Ton Santacana Fabre   1:24:18 1:24:16 4:00 44:34 M4 - 25 ATLETIME VILAFRANCA
46 275 Jordi Badia Soler   1:24:24 1:24:20 4:00 45:39 M4 - 26 MANRESA MADTEAM
47 453 Ramon Maria Pera Sanchez   1:24:25 1:24:24 4:01 44:55 M4 - 27  
48 441 Nasi Vila Autonell   1:24:28 1:24:26 4:01 45:56 M4 - 28 C.A.MANRESA
49 553 Juan Chillida Martínez   1:24:33 1:24:31 4:01 45:21 M6 - 1 C.E. MEDITERRANI
50 401 Jose Izquierdo   1:24:43 1:24:37 4:01 45:47 M5 - 11  
51 565 Albert Fandos Sadurni   1:24:50 1:24:39 4:01 46:43 M5 - 12 FONDISTES BLANES
52 626 Rudy Fuentes Felez   1:24:50 1:24:40 4:01 46:42 M5 - 13 FONDISTES BLANES
53 472 Carles Bisbal Masgrau   1:24:55 1:24:54 4:02 45:34 M4 - 29  
54 529 Marc Egea Pujol   1:24:57 1:24:52 4:02 46:14 M4 - 30  
55 655 Pau Busquets Figueras   1:25:02 1:24:58 4:02 45:52 M4 - 31 CLUB NATACIÓ OLOT
56 666 Raimon Casals Bartés   1:25:03 1:24:55 4:02 46:17 M4 - 32 G.E. CAMPDEVÀNOL
57 68 Moises Colomer Gonzalez   1:25:11 1:25:07 4:03 45:58 M4 - 33 UNIO EXCUR SANT JOAN AB
58 613 Carlos Saura Exposito   1:25:22 1:25:19 4:03 46:04 M5 - 14 CH Atletisme Cerdanyola
59 659 Pau Perez Barrigon   1:25:51 1:25:45 4:04 46:43 M5 - 15 LLORET LA SELVA
60 801 Angélica Esparza Chavez F-3 1:25:53 1:25:52 4:05 45:52 F4 - 3 ISS HOSPITALET
61 680 Jordi Puigdollers Tondo   1:25:56 1:25:54 4:05 45:51 M3 - 9 C.A. VIC
62 551 Ferran Cristina Cuervo   1:25:56 1:25:54 4:05 45:40 M5 - 16 OLIMPIC MANLLEU
63 539 Llorenç Puig Noguer   1:26:01 1:25:54 4:05 47:35 M5 - 17 ATLETISME GIRONA
64 241 Jordi Bayona Sivila   1:26:03 1:25:58 4:05 45:55 M5 - 18 CAM
65 162 Joan Soy Fuste   1:26:03 1:25:59 4:05 46:18 M5 - 19 ATLETISME GIRONA
66 574 Miquel Gómez Minobis   1:26:05 1:26:00 4:05 46:18 M3 - 10 CLUB ATLETISME ROSES
67 447 Lucia Martinez Montesinos F-4 1:26:06 1:26:05 4:05 46:22 F4 - 4 ADIDAS DOMINGO CATALAN
68 167 Antonio Cuesta Mendoza   1:26:12 1:26:07 4:05 46:26 M4 - 34  
69 618 Antonio Manuel Arco Torres   1:26:15 1:26:11 4:06 46:36 M4 - 35 CTCB
70 468 Aleix Elias Centelles   1:26:35 1:26:33 4:07 46:17 M3 - 11 ACE BOMBERS BCN
71 607 Antoni Mudarra Mora   1:26:38 1:26:37 4:07 46:21 M4 - 36  
72 549 Jordi Jimenez Fresneda   1:26:39 1:26:33 4:07 47:44 M5 - 20 ABB MOTORES
73 601 Jordi Barbé Reguant   1:26:41 1:26:36 4:07 46:48 M4 - 37 ESCALDATS SÚRIA
74 527 Oriol Barrachina Masip   1:26:49 1:26:47 4:07 47:34 M5 - 21 ANGAUA JAUMETS
75 466 Marc Fernandez Sole   1:26:55 1:26:52 4:08 46:18 M4 - 38 MASQUES
76 700 Josep Manel Moreno Sànchez   1:27:07 1:26:52 4:08 47:04 M5 - 22 CLUB TRIATLÓ GRANOLLERS
77 556 Pere Matas González   1:27:07 1:26:56 4:08 47:03 M4 - 39 FONDISTES BLANES
78 554 Joaquin Cortes Gil   1:27:12 1:27:07 4:08 47:15 M4 - 40 PRATENC ASS. ATL.
79 623 Emili Barberán De Miquel   1:27:14 1:27:11 4:08 48:14 M4 - 41 C.A. TARRAGONA
80 418 Joan Miquel Riera Cort   1:27:15 1:27:13 4:09 47:05 M4 - 42 MAIMAKANSU
81 42 Sergi Rossello Serrasolses   1:27:22 1:27:13 4:09 47:51 M4 - 43 ENJUT
82 267 Francesc Font Bau   1:27:27 1:27:14 4:09 48:04 M4 - 44  
83 508 Ramon Vilà Mora   1:27:29 1:27:26 4:09 47:41 M5 - 23 CLUB TRIATLÓ L´EIX DE NAVÀS
84 81 Ramon Vilardell Sala   1:27:30 1:27:16 4:09 47:07 M4 - 45 GRUP EXC CAMPDEVANOL
85 665 Juan Antonio Perez Donaire   1:27:33 1:27:30 4:09 47:01 M5 - 24 CH Atletisme Cerdanyola
86 679 Julio Ramos Ferrol   1:27:35 1:27:31 4:09 48:13 M3 - 12 C.A. TARRAGONA
87 32 Benet Pous Soler   1:27:37 1:27:29 4:09 47:47 M3 - 13 SOLER TEAM
88 526 Josep Perarnau Verdaguer   1:27:43 1:27:37 4:10 47:11 M4 - 46 OLIMPIC MANLLEU
89 410 José Luis Marín Aso   1:27:51 1:27:38 4:10 47:15 M4 - 47 C. A. SANT ANDREU
90 284 Manel Leiva Lopez   1:28:01 1:27:51 4:10 47:42 M5 - 25 OLIMPIC MANLLEU
91 701 Antoni Anso Valentin   1:28:04 1:28:01 4:11 47:31 M6 - 2  
92 140 Albert Turigas Martínez   1:28:09 1:28:01 4:11 47:52 M5 - 26 L'AIRE
93 87 Judit Ester Ribera F-5 1:28:19 1:28:11 4:11 47:45 F4 - 5 C.A. MANRESA
94 20 Antoni Garcia Garcia   1:28:23 1:28:19 4:12 47:43 M4 - 48 ESPORT I SALUT
95 482 Carles Costa Vendrell   1:28:27 1:28:23 4:12 47:06 M4 - 49 BASEAMADO.COM
96 685 Climent Palet Puig   1:28:33 1:28:26 4:12 47:39 M5 - 27 PANTAURELLS TERRASSA
97 725 David Barti Rota   1:28:35 1:28:32 4:12 48:29 M5 - 28 CLUIB NATACIÓ OLOT
98 189 Dani Barranco Estevez   1:28:36 1:28:33 4:12 47:59 M3 - 14 OLIMPIC MANLLEU
99 476 Lluis Montasell Pera   1:28:38 1:28:34 4:12 47:24 M4 - 50 MAIMAKANSU
100 152 Joan Diego Martin Marin   1:28:39 1:28:34 4:12 47:28 M3 - 15 C. E. ALT EMPORDÀ
101 204 Marc Anglada Escarrà   1:28:40 1:28:33 4:12 47:51 M4 - 51 ATLETISME GIRONA
102 651 Carles Olsina Alfonso   1:28:42 1:28:29 4:12 48:01 M4 - 52 L'AIRE
103 617 Eduardo García Mondéjar   1:28:43 1:28:35 4:12 48:06 M5 - 29 CORREDORS.CAT
104 531 Amat Gelis Suñer   1:28:47 1:28:38 4:13 47:53 M5 - 30 L'AIRE
105 446 Marc Vicens Coll   1:29:00 1:28:48 4:13 47:41 M4 - 53 RUN-RUN LA VALL DEL TERRI
106 803 Sandra Sanchez Doña F-6 1:29:02 1:29:01 4:14 46:32 F4 - 6 CALIFORNIA SPORTS
107 804 Carles De La Viuda Aguilar   1:29:03 1:29:02 4:14 46:31 M4 - 54 CALIFORNIA SPORTS
108 193 David Berbel Llavet   1:29:05 1:28:57 4:13 47:38 M4 - 55 C.N. TERRASSA
109 175 Mariano Beneitez Juan   1:29:12 1:28:53 4:13 49:07 M5 - 31 ATLETISME GIRONA
110 238 Jordi Solà Renart   1:29:15 1:29:06 4:14 48:20 M4 - 56  
111 18 Jose Ramon Peña Perez   1:29:16 1:29:11 4:14 48:03 M5 - 32 ESPORT I SALUT
112 474 Pere Sastre Gotanegra   1:29:19 1:29:14 4:14 48:03 M5 - 33 CLUB ATLETISME ROSES
113 276 Joan Ramon Badia Soler   1:29:29 1:29:23 4:15 48:52 M3 - 16  
114 608 Josep-Maria Moreno Furner   1:29:30 1:29:30 4:15 48:20 M5 - 34 FISORUTPUJOL
115 457 Pere Font Berta   1:29:31 1:29:13 4:14 49:07 M5 - 35 21 KM Y PICO
116 717 Jordi Garreta Clusella   1:29:33 1:29:26 4:15 48:10 M5 - 36 PANTAURELLS TERRASSA
117 64 Ramon Terradas Sanchez   1:29:40 1:29:21 4:15 48:38 M4 - 57  
118 682 Francesc Subira Guso   1:29:51 1:29:46 4:16 49:07 M5 - 37 LL´ESCALA-EMPURIES FLAMA 91
119 661 Wenceslao Roldan Salvador   1:29:52 1:29:49 4:16 48:21 M5 - 38 CH Atletisme Cerdanyola
120 662 Antoni Moya Bancells   1:29:59 1:29:50 4:16 47:57 M4 - 58  
121 807 Josep Ayats Bansells   1:30:01 1:29:41 4:16 47:59 M5 - 39  
122 575 Joaquim Llamas Boza   1:30:03 1:29:57 4:16 47:25 M5 - 40 CLUB ATLETISME ROSES
123 425 Ramon Camprubí Subirana   1:30:09 1:30:02 4:17 49:25 M5 - 41 OLIMPIC MANLLEU
124 148 Abdelaziz Chibani   1:30:12 1:30:07 4:17 48:36 M5 - 42 CLUB ATLETISME TERRA DE VOLCAN
125 38 David Salamo Casals   1:30:14 1:29:55 4:16 49:35 M4 - 59 C A VALL DE SEGADELL
126 252 Toni Soler Pérez   1:30:14 1:30:06 4:17 49:27 M4 - 60  
127 625 David Amadó Olba   1:30:20 1:30:16 4:17 48:40 M4 - 61 BASEAMADO.COM
128 128 Manuel Moriche Naya   1:30:22 1:30:20 4:17 47:49 M6 - 3  
129 729 Albert Garriga Canals   1:30:22 1:30:16 4:17 49:08 M4 - 62 N'HI HA UN TIP
130 572 Andreu Sarreta Cortina   1:30:26 1:30:20 4:17 49:46 M5 - 43 CN VIC ETB
131 85 Jordi Garriga Canals   1:30:28 1:30:20 4:17 49:51 M3 - 17  
132 185 Jaon Carles Soler Brunet   1:30:30 1:30:23 4:18 48:46 M6 - 4 ATLETISME GIRONA
133 22 Xavier Puli Roura   1:30:32 1:30:28 4:18 49:21 M5 - 44 ESPORT I SALUT
134 689 Miguel Angel Jimenez   1:30:32 1:30:24 4:18 49:22 M5 - 45 GAVA TRIATLO
135 203 Gerard Costa Señé   1:30:32 1:30:27 4:18 49:37 M3 - 18 OSON@CORRE
136 306 Andreu Ruiz Ruiz   1:30:34 1:30:27 4:18 48:56 M5 - 46  
137 490 Ester Ferrer Riera F-7 1:30:36 1:30:29 4:18 49:43 F3 - 1 C.A. VIC
138 215 Lluis Rodriguez Gonzalez   1:30:36 1:30:26 4:18 48:53 M5 - 47  
139 179 Hmad Aalla   1:30:37 1:30:11 4:17 49:42 M4 - 63 ATLETISME GIRONA
140 180 Josep Guino Bosch   1:30:39 1:30:13 4:17 49:42 M4 - 64 ATLETISME GIRONA
141 437 Pep Botifoll I Pont   1:30:41 1:30:31 4:18 50:00 M4 - 65 GRATANÚVOLS DEL MONTSENY
142 496 Miguel Angel Caceres Vaz   1:30:43 1:30:39 4:18 47:54 M4 - 66 CLUB ATLETISME ROSES
143 67 Isaac Colomer Gonzalez   1:30:47 1:30:44 4:19 47:54 M3 - 19 ESQUI CLUB CAMPRODON
144 105 Julio Cesar Correa   1:30:47 1:30:40 4:18 48:00 M6 - 5 FALCON DE COLOMBIA
145 550 Ferran Pastor Pallares   1:30:48 1:30:44 4:19 49:13 M5 - 48 CH Atletisme Cerdanyola
146 604 Josep Borrull Preixens   1:31:03 1:31:00 4:19 48:54 M5 - 49  
147 518 Miquel Morales Roldan   1:31:04 1:31:00 4:19 49:13 M4 - 67 CH Atletisme Cerdanyola
148 660 David Font Gomez   1:31:14 1:31:01 4:19 49:25 M5 - 50 ATLETISME GIRONA
149 469 Enric Corder Lopez   1:31:17 1:31:16 4:20 49:30 M5 - 51 CN VIC ETB
150 734 Albert Flores Serradell   1:31:24 1:31:13 4:20 49:44 M4 - 68  
151 461 Pedro Talavera Romero   1:31:24 1:31:21 4:20 47:56 M5 - 52 CH ATLETISME CERDANYOLA
152 117 Paco Pedraza Gomez   1:31:28 1:31:14 4:20 49:54 M6 - 6  
153 548 Jordi Bonell Bosch   1:31:29 1:31:25 4:20 49:05 M6 - 7 CORREDORS.CAT
154 256 Frederic Salart Font   1:31:36 1:31:31 4:21 49:10 M4 - 69 FLAMA 91 L´ESCALA-EMPURIES
155 54 Albert Viñas Soldevila   1:31:37 1:31:23 4:20 48:57 M4 - 70  
156 433 Dario Beksic Blazok   1:31:44 1:31:40 4:21 49:41 M5 - 53 CA MANRESA
157 727 Xavier Abasolo Vila   1:31:46 1:31:41 4:21 49:36 M4 - 71 CH Atletisme Cerdanyola
158 57 Jordi Alarcon Parra   1:31:48 1:31:33 4:21 49:24 M3 - 20 CE RIPOLL
159 739 Manel Bodego Lopez   1:31:52 1:31:48 4:22 49:06 M4 - 72 RUNNERSWORLD
160 164 Marc Duran I Asparo   1:31:53 1:31:50 4:22 49:04 M4 - 73 C.ATLE. OLOT TERRA DE VOLCANS
161 497 Antonio Roldan Luque   1:31:54 1:31:54 4:22 49:11 M4 - 74 CORREDORS.CAT
162 210 Antoni Corona Valdivieso   1:31:55 1:31:45 4:21 49:44 M5 - 54  
163 31 Gerard Soler Serra   1:31:56 1:31:43 4:21 49:52 M3 - 21 SOLER TEAM
164 747 Joan Fernandez Forner   1:32:04 1:31:52 4:22 50:29 M7 - 1 ATLETIC BERGA
165 89 Jaume Gomis Vila   1:32:07 1:32:00 4:22 49:29 M5 - 55 CE RIPOLL
166 710 Federico Martinez Rodriguez   1:32:11 1:32:06 4:22 49:19 M5 - 56 CH Atletisme Cerdanyola
167 720 Artur Roig Planella   1:32:11 1:31:52 4:22 50:53 M6 - 8 FONDISTES VILASACRA
168 479 Miquel Luchena Salgado   1:32:19 1:31:59 4:22 50:17 M5 - 57 FONDISTES PINEDA
169 82 Ferran Melero Vigara   1:32:20 1:32:08 4:23 50:00 M4 - 75 U.E RIPOLL
170 198 Jesus Martinez Giro   1:32:22 1:32:01 4:22 50:28 M4 - 76 COSTA BRAVA
171 460 Santiago Garcia Parajua   1:32:23 1:32:07 4:22 50:27 M5 - 58 ATLETISME GIRONA
172 595 Andrea Scaramella   1:32:32 1:32:16 4:23 50:27 M5 - 59 ATLETISME GIRONA
173 516 Oriol Rico Millán   1:32:36 1:32:24 4:23 50:42 M4 - 77 C.E. MEDITERRANI
174 14 Eudald Palau Alcoverro   1:32:38 1:32:35 4:24 50:00 M3 - 22 ESPORT I SALUT
175 139 Enric Asens Peiró   1:32:42 1:32:34 4:24 49:48 M5 - 60 AL TEU RITME
176 509 Joan Espinet Parés   1:32:42 1:32:34 4:24 49:48 M6 - 9 AL TEU RITME
177 143 Jaume Frigola   1:32:44 1:32:41 4:24 49:12 M6 - 10 C.N. BANYOLES
178 137 Josep Mº Barbachano Lancina   1:32:44 1:32:42 4:24 49:40 M4 - 78 CLUB ATLETISME ROSES
179 699 Rogero Pasarell Viñas   1:32:46 1:32:39 4:24 49:54 M3 - 23 CN VIC - ETB
180 278 Llorenç Trabal Roma   1:32:47 1:32:35 4:24 49:42 M5 - 61  
181 637 Sergi Canaldas Milan   1:33:04 1:32:51 4:25 50:28 M4 - 79 BASF FONDISTES
182 50 Josep Sala Puli   1:33:04 1:32:54 4:25 53:00 M4 - 80 ESQUI CLUB CAMPRODON
183 102 Domingo Cañizares Luque   1:33:14 1:33:08 4:25 50:30 M7 - 2 OLIMPIC MANLLEU
184 205 Quim Cots Dalmau   1:33:19 1:33:09 4:25 49:51 M4 - 81 ATLETISME GIRONA
185 240 Jordi Sala Oliveras   1:33:19 1:33:09 4:25 49:55 M4 - 82  
186 154 Cristina Martín Medina F-8 1:33:19 1:33:09 4:25 49:51 F5 - 1 ATLETISME GIRONA
187 28 Adriana Grosu F-9 1:33:19 1:33:09 4:25 49:55 F4 - 7  
188 160 Sebastià Lloveras Pujadas   1:33:26 1:33:15 4:26   M7 - 3 ATLETISME GIRONA
189 417 Anicet Casellas Guanter   1:33:28 1:33:21 4:26 50:50 M6 - 11 ATLETISME GIRONA
190 21 Pere Vidal Ortega   1:33:29 1:33:26 4:26 50:03 M6 - 12 ESPORT I SALUT
191 15 Jordi Ramilo Martinez   1:33:31 1:33:24 4:26 51:10 M4 - 83 ESPORT I SALUT
192 436 Aaron Bosch Gonzalez   1:33:31 1:33:20 4:26 50:42 M4 - 84 FONDISTES SOLSONES
193 692 Eduard Bosch González   1:33:32 1:33:20 4:26 50:39 M4 - 85 FONDISTES SOLSONES
194 559 Zenon Cubillas Gonzalez   1:33:36 1:33:27 4:26 50:24 M6 - 13 CORREDORS.CAT
195 438 Jaume Baraut Bach   1:33:37 1:33:34 4:27 50:22 M5 - 62 CORREDORS.CAT
196 135 Francisco Vera Becerra   1:33:42 1:33:22 4:26 51:06 M5 - 63  
197 305 Valenti Quintero Adame   1:33:47 1:33:40 4:27 49:57 M5 - 64  
198 501 Carlos Gonzalez Castro   1:33:49 1:33:42 4:27 50:52 M4 - 86 ATLETISME GIRONA
199 435 Joan Risquez Martinez   1:33:50 1:33:33 4:27 51:11 M5 - 65 ATLETISME GIRONA
200 585 Jordi Gali Brunsó   1:33:51 1:33:35 4:27 51:09 M5 - 66 ATLETISME GIRONA
201 186 Francesc Diaz Fernandez   1:34:04 1:33:56 4:28 51:02 M6 - 14 ATLETISME GIRONA
202 683 Carles Escarré Romeu   1:34:09 1:34:03 4:28 50:21 M4 - 87 C.A. VIC
203 671 Joan Puyuelo Capellas   1:34:09 1:33:57 4:28 51:27 M4 - 88  
204 707 David Corral Gil   1:34:10 1:33:55 4:28 53:00 M4 - 89 CLUB TRIATLÓ GRANOLLERS
205 199 Pere Sellabona Garcia   1:34:13 1:34:08 4:28 49:56 M4 - 90 CLUB ATLETISME OLOT TERRA DE V
206 746 Jordi Perez Galindo   1:34:14 1:34:08 4:28 50:53 M5 - 67 GESTIONS SABANELL
207 236 Manuel Redondo Rodriguez   1:34:18 1:34:11 4:28 51:25 M4 - 91 PLAZA OSONA TEEM
208 283 Lluís Altarriba Roca   1:34:22 1:34:13 4:28 49:52 M3 - 24  
209 94 Eulogi Lopez Mas   1:34:23 1:34:21 4:29 49:29 M6 - 15  
210 712 Cesar Cañada Martinez   1:34:24 1:34:17 4:29 51:07 M4 - 92 PLAZA OSOSA TEEM
211 658 Enric Caballé Serra   1:34:24 1:34:15 4:29 50:05 M4 - 93 TRIESPORT.ES
212 467 Alex Sanz Ruana   1:34:32 1:34:19 4:29 50:27 M3 - 25 KENYATA MORATA
213 664 Jose Luis Ruiz Dominguez   1:34:33 1:34:24 4:29 51:02 M4 - 94  
214 413 Francesc Alemany Mateu   1:34:34 1:34:24 4:29 51:02 M5 - 68 CORREDORS.CAT
215 214 Miquel Batriu Sibila   1:34:34 1:34:21 4:29 52:56 M3 - 26  
216 756 Germán Villamor Borrego   1:34:35 1:34:33 4:29 49:47 M6 - 16 ADIDAS DOMINGO CATALÁN
217 652 Toni Lopez Cruz   1:34:36 1:34:29 4:29 50:23 M4 - 95 C.N. BANYOLES
218 537 Joan Canals Rabasseda   1:34:39 1:34:21 4:29 52:27 M5 - 69  
219 524 Iñigo Urruchi Sagredo   1:34:40 1:34:28 4:29 51:05 M4 - 96  
220 743 Pere Lopez Soriano   1:34:41 1:34:38 4:30 51:05 M4 - 97 CLUB TRIATLÓ FISIORUTPUJOL.COM
221 59 Roger Orriols Fabregas   1:34:42 1:34:22 4:29 50:10 M4 - 98  
222 742 Eric Besora Molins   1:34:43 1:34:40 4:30 50:42 M4 - 99 CLUB TRIATLÓ FISIORUTPUJOL.COM
223 569 Xavier Casorran Solano   1:34:46 1:34:23 4:29 52:00 M5 - 70 RUNNERSWORLD
224 155 Jesús Martí Campmajó   1:34:50 1:34:27 4:29 52:01 M3 - 27  
225 79 Ricard Costa Subirà   1:34:50 1:34:45 4:30 50:48 M4 - 100  
226 120 Jaume Marot Cuixart   1:35:01 1:34:38 4:30   M6 - 17  
227 517 Robert Pujals Mateu   1:35:03 1:34:43 4:30 51:25 M4 - 101 CLUB NATACIÓ OLOT
228 224 Marc Bullon Vilanova   1:35:04 1:34:59 4:31 50:26 M4 - 102 C.A. OLOT-TERRA DE VOLCANS
229 259 Francesc Xavier Vidal Ramajo   1:35:12 1:35:08 4:31 49:35 M3 - 28 C.C. RIPOLL
230 308 Sergi Costa   1:35:13 1:35:02 4:31 51:10 M3 - 29  
231 715 Carlos Jesús Utrilla Utrilla   1:35:17 1:35:08 4:31 51:32 M4 - 103 CLUB ATLETISMO CRIPTANA
232 563 Andreu Arias Altimira   1:35:19 1:35:08 4:31 51:46 M6 - 18 CORREDORS.CAT
233 237 Pol Feixas   1:35:19 1:35:07 4:31 52:03 M3 - 30  
234 416 Andreu Domingo Ramis   1:35:20 1:35:13 4:31 51:15 M5 - 71 ADIDAS DOMINGO CATALAN
235 695 Xavier Mimo Viader   1:35:21 1:35:15 4:31 50:41 M5 - 72 CH Atletisme Cerdanyola
236 33 Carles Moya Santamaria   1:35:22 1:35:15 4:31 52:06 M4 - 104  
237 27 Xavier Palahi Mora   1:35:24 1:35:10 4:31 52:54 M4 - 105  
238 181 Sergi Ballester Pi   1:35:29 1:35:03 4:31 51:00 M4 - 106 ATLETISME GIRONA
239 494 Felix Gonzalez Peral   1:35:31 1:35:21 4:32 52:30 M5 - 73 TRIATLO GIRONA COSTA BRAVA
240 663 Paqui Lombardo Orihuela F-10 1:35:36 1:35:27 4:32 51:18 F5 - 2 CLUB ATLETISME SANT CELONI
241 419 Meritxell Portillo Araujo F-11 1:35:36 1:35:34 4:32 51:17 F4 - 8 MAIMAKANSU
242 44 Sergi Verdaguer Bruno   1:35:37 1:35:28 4:32 50:56 M4 - 107  
243 675 Jose Luis Garcia Sanchez   1:35:42 1:35:27 4:32 53:07 M4 - 108 RUNNING BELLAVISTA
244 24 Pilar Guich Cornella F-12 1:35:42 1:35:31 4:32 51:08 F5 - 3  
245 545 Carles Xargayó Bassets   1:35:45 1:35:28 4:32 52:30 M5 - 74 ATLETISME GIRONA
246 194 Ezequiel Alamilla Miguez   1:35:49 1:35:29 4:32 52:54 M4 - 109 ATLETISME GIRONA
247 208 Jaume Peig Rebordosa   1:35:53 1:35:37 4:32 52:23 M5 - 75  
248 451 Daniel Morera Muñoz   1:35:54 1:35:46 4:33 51:09 M3 - 31  
249 642 Gabi Cunill Guimet   1:35:58 1:35:52 4:33 50:27 M5 - 76 OSON@CORRE
250 657 Aureli Gómez Arrayás   1:35:58 1:35:53 4:33 50:51 M5 - 77 OSON@CORRE
251 558 Jesus Ciudad Cubero   1:35:59 1:35:42 4:33 53:08 M6 - 19 C.E. MEDITERRANI
252 696 Josep Pons I Puigdefàbregas   1:36:00 1:35:39 4:33 51:13 M5 - 78 FONDISTES PINEDA
253 288 Manuel Ruiz Rojas   1:36:06 1:35:54 4:33 50:38 M5 - 79  
254 247 Ramon Lopez Ibañez   1:36:14 1:36:06 4:34 52:33 M5 - 80  
255 29 Jaky Luque Plana   1:36:15 1:36:04 4:34 51:13 M4 - 110 C.N. BANYOLES
256 170 Francisco Colome Rodriguez   1:36:18 1:36:02 4:34 53:03 M5 - 81  
257 74 Alejo Almendros Santiago   1:36:21 1:36:01 4:34 51:04 M6 - 20 GIRONA COSTA BRAVA
258 63 Ramon Altarriba Roca   1:36:22 1:36:14 4:34 52:17 M4 - 111  
259 557 Fernando Martin Plaero   1:36:26 1:36:09 4:34 53:02 M4 - 112 L'AIRE
260 597 Pere Ferriol I Madrenas   1:36:27 1:36:09 4:34 53:02 M5 - 82 ATLETISME GIRONA
261 475 Andreu Cortés Pelegrín   1:36:31 1:36:26 4:35 51:08 M4 - 113  
262 421 Joan Salvanyà Turón   1:36:32 1:36:22 4:35 52:08 M6 - 21 CLUB ATLETISME SANT CELONI
263 499 Domingo Ortega Medina   1:36:33 1:36:32 4:35 51:58 M7 - 4 ADIDAS DOMINGO CATALAN
264 430 Anna Llaquet Pibernat F-13 1:36:36 1:36:27 4:35 52:18 F5 - 4  
265 30 Jordi Pasamontes Antas   1:36:41 1:36:34 4:35 52:06 M4 - 114  
266 243 Josep Rodriguez Oliver   1:36:45 1:36:37 4:35 51:31 M4 - 115  
267 307 Josue Torras Muratet   1:36:48 1:36:29 4:35 52:56 M4 - 116 RUNNING HOOLIGAN
268 631 Josep Cinca Junyent   1:36:54 1:36:51 4:36 51:04 M6 - 22  
269 58 Gerard Subirana Campas   1:36:59 1:36:47 4:36 52:50 M3 - 32 CE RIPOLL
270 688 Jordi Camps I Serramitja   1:37:05 1:36:53 4:36 53:07 M5 - 83 ATLETISME ANGLÈS
271 745 Xavi Vila Castanyé   1:37:05 1:36:53 4:36 51:37 M3 - 33  
272 454 Oscar Esteban Peña   1:37:05 1:37:05 4:37 53:08 M4 - 117 RUNNING BELLAVISTA
273 272 Jose Ruiz Muñoz   1:37:09 1:37:04 4:37 49:34 M3 - 34 LES TORTUGES
274 303 Carlos Puertas Ruiz   1:37:13 1:37:00 4:36 53:45 M5 - 84  
275 672 Daniel Prada   1:37:15 1:36:59 4:36 52:03 M4 - 118  
276 594 Miquel Ros I Llobet   1:37:18 1:37:11 4:37 51:18 M5 - 85 AL TEU RITME
277 53 Carlos Ibañez Sirvent   1:37:22 1:37:11 4:37 53:23 M3 - 35 CAMPDEVANOL TEAM
278 254 Francesc Olive Carrasco   1:37:24 1:37:07 4:37 54:46 M4 - 119  
279 706 Eduard Arumi Riera   1:37:28 1:37:24 4:37 54:08 M4 - 120 OLIMPIC MANLLEU
280 78 Xavier Perpinyà Teixidor   1:37:30 1:37:09 4:37 53:37 M4 - 121 SKI FONTALBA
281 462 Miquel Xirau Fernandez   1:37:33 1:37:12 4:37 51:41 M4 - 122 CORREDORS.CAT
282 228 Jesús Ahumada Navarro   1:37:36 1:37:13 4:37 54:20 M4 - 123 CLUB ATLÈTIC TORELLÓ
283 101 Josep Roura Suñer   1:37:41 1:37:28 4:38 52:34 M4 - 124  
284 697 Josep Bundo I Geladaa   1:37:43 1:37:31 4:38 53:07 M5 - 86 ATLETISME ANGLES
285 588 Angel Pielies Serrat   1:37:43 1:37:31 4:38 53:07 M5 - 87 ATLETISME ANGLES
286 445 Domingo Cerdan Muñoz   1:37:44 1:37:41 4:38 52:02 M7 - 5 ATLETISME GIRONA
287 196 Jordi Pagès Gonzalez   1:37:45 1:37:34 4:38 51:51 M4 - 125 L´ESCALA-EMPURIES FLAMA91
288 201 Jordi Rabassa Vilardell   1:37:47 1:37:31 4:38 52:29 M5 - 88  
289 587 Jose Ignacio Blanco Boza   1:37:48 1:37:41 4:38 54:46 M5 - 89  
290 262 Jordi Roca Guitart   1:37:49 1:37:42 4:38 51:07 M4 - 126  
291 470 Oscar Domingo Osorio   1:37:50 1:37:26 4:38 52:50 M4 - 127  
292 693 Ramon Aulet Verdaguer   1:37:51 1:37:39 4:38 53:23 M5 - 90 OLIMPIC MANLLEU
293 39 Xavier Sala Pujol   1:37:52 1:37:41 4:38 53:01 M5 - 91 ESQUI CLUB CAMPRODON
294 806 Joan Ginjaume Mencia   1:37:54 1:37:44 4:38 53:45 M5 - 92 L' AIRE
295 233 Albert Mata Jurado   1:37:59 1:37:55 4:39 54:19 M4 - 128 ATLETISME OLOT TERRA DE VOLCAN
296 547 Ramon Pascual Sangrà   1:37:59 1:37:51 4:39 51:19 M5 - 93 SOC.ATL.CORBERA
297 708 Victor Salles Ximenes   1:38:04 1:37:57 4:39 53:08 M5 - 94 MAIMAKANSU
298 753 Andrés Alcaide Pino   1:38:19 1:37:56 4:39 54:07 M6 - 23  
299 411 Jose Manuel Millán   1:38:21 1:38:14 4:40 53:11 M7 - 6  
300 136 Sergi Romero Devesa   1:38:24 1:38:06 4:39 52:55 M3 - 36 RUNNING HOOLIGAN
301 502 Josep Manel Cid Rodriguez   1:38:26 1:38:23 4:40 52:24 M6 - 24  
302 485 Antonio Sanchez Camacho   1:38:29 1:38:18 4:40 53:06 M6 - 25 FONDISTES BLANES
303 473 Xavier Bassols Puig   1:38:33 1:38:17 4:40 53:07 M5 - 95  
304 670 Nancy Nena Quispe Valencia F-14 1:38:33 1:38:32 4:41 53:00 F5 - 5 CORNELLA ATLETIC
305 645 Jose Parra Grillo   1:38:34 1:38:33 4:41 52:59 M5 - 96 CORNELLA ATLETIC
306 507 Oscar Gracia Mendez   1:38:37 1:38:27 4:40 53:45 M5 - 97 CORREDORS.CAT
307 66 Nicolau Mendez Garcia   1:38:41 1:38:24 4:40 54:19 M5 - 98  
308 36 Ramon Tuneu Arxer   1:38:43 1:38:41 4:41 52:50 M7 - 7 CE RIPOLL
309 230 Tati Sarquella Subiros   1:38:47 1:38:33 4:41 53:39 M5 - 99 FUTURESPORT
310 583 Jose Joaquin Izquierdo Garcia   1:38:52 1:38:41 4:41 54:31 M4 - 129 CAO
311 571 Javier Castrodeza Via   1:38:59 1:38:50 4:42 52:46 M6 - 26  
312 92 Stefan Braun   1:39:00 1:38:52 4:42 53:19 M5 - 100 CE RIPOLL
313 138 Pol Bertran Orriols   1:39:02 1:39:02 4:42 53:09 M4 - 130 GRUP EXC. CAMPDEVÀNOL
314 493 Salvador Riera Peraferrer   1:39:06 1:38:48 4:41 54:03 M6 - 27 ATLETISME GIRONA
315 464 Agustí Arrebola Bravo   1:39:07 1:38:54 4:42 53:38 M5 - 101 YOCORRO-TUCORRES.BLOGSPOT.COM
316 612 Màbel Vila Escrich F-15 1:39:11 1:38:57 4:42 52:55 F4 - 9 SERRA MARINA ALELLA
317 84 Eloi Pinza Forment   1:39:11 1:39:10 4:42 52:18 M3 - 37  
318 567 Antonio Lopez De Pablo Fernandez Arroy   1:39:20 1:39:16 4:43 52:46 M5 - 102 CH ATLETISME CERDANYOLA
319 239 Agustí Millan Planella   1:39:22 1:39:18 4:43 52:49 M5 - 103 TERRA DE VOLCANS, C.A. OLOT
320 624 Josep Rubio Casals   1:39:25 1:39:19 4:43 53:20 M7 - 8 ATH. BERGA
321 443 Dani Sardà Muñoz   1:39:29 1:39:20 4:43 54:55 M4 - 131 UE RIPOLL
322 489 David Gonzalez Ruiz   1:39:29 1:39:20 4:43 54:55 M4 - 132 UE RIPOLL
323 51 Xavier Guillaumes Corbatera   1:39:33 1:39:30 4:43 52:14 M4 - 133  
324 647 Marta Prat Llorens F-16 1:39:35 1:39:33 4:44 52:58 F4 - 10 C. EX. D´OLÓ
325 195 Pere Alacambra Sanchez   1:39:44 1:39:25 4:43 54:27 M5 - 104 L'AIRE
326 134 Antonio Torres Grande   1:39:47 1:39:34 4:44 52:00 M5 - 105 MONTAIN RUNNER
327 471 Miguel Angel Morales Lozano   1:39:50 1:39:33 4:44 54:26 M4 - 134 RUNNING BELLAVISTA
328 676 Juan Manuel Martin Platero   1:39:50 1:39:32 4:44 54:27 M4 - 135 L'AIRE
329 248 Josep Pou Vilalta   1:39:50 1:39:41 4:44 53:43 M4 - 136 OLIMPIC MANLLEU
330 171 Juan Manuel Rodriguez Grijota   1:39:55 1:39:39 4:44 54:27 M5 - 106  
331 498 Pep Celma Molins   1:39:56 1:39:44 4:44 54:20 M5 - 107 RIPOLLET UNIO A.
332 200 Xavier Bueno Bueno   1:39:57 1:39:41 4:44 53:55 M4 - 137  
333 70 Juan Fco. Perez Martin   1:39:58 1:39:45 4:44 53:44 M4 - 138  
334 751 Pedro Garcia Ruiz   1:39:58 1:39:46 4:44 53:44 M4 - 139  
335 677 Ramon Viader I Bosch   1:40:01 1:39:41 4:44 53:37 M5 - 108 MAIMAKANSU
336 114 Francisco Romero Romero   1:40:03 1:39:46 4:44 55:31 M5 - 109  
337 250 Miquel Lopez Xiro   1:40:07 1:39:51 4:44 54:02 M4 - 140  
338 23 Josep Payan Sala   1:40:08 1:39:58 4:45 54:17 M4 - 141  
339 752 Daniel Moré Gil   1:40:09 1:39:47 4:44 54:21 M4 - 142 ELS QUE KORREN MOLT
340 121 Antonio Carrera Medina   1:40:14 1:40:05 4:45 53:34 M6 - 28  
341 726 Daniel Charles Quintanilla   1:40:16 1:40:05 4:45 54:53 M4 - 143 C.N. TERRASSA
342 37 David Codony Vidal   1:40:25 1:40:05 4:45 54:29 M4 - 144 VALL DE NURIA TEAM
343 422 José María Collado Morillas   1:40:28 1:40:22 4:46 53:44 M7 - 9 FONDISTES PINEDA
344 309 Eva Maria Valero Vazquez F-17 1:40:37 1:40:30 4:46 52:59 F4 - 11  
345 270 Pedro Ruiz Beriguete   1:40:37 1:40:31 4:46 50:45 M5 - 110  
346 273 Llorenç Soler Serrà   1:40:38 1:40:21 4:46 54:17 M6 - 29 AMICS ESPORT
347 504 Susi Macia Cañete F-18 1:40:39 1:40:37 4:47 54:23 F5 - 6 MAIMAKANSU
348 684 Joaquim Peix Pujol   1:40:48 1:40:42 4:47 53:36 M5 - 111 C.N. VIC ETB.
349 106 Albert Soler Gonzalez   1:40:49 1:40:34 4:46 55:06 M4 - 145  
350 174 Ramon Huguet Moren   1:40:53 1:40:28 4:46 54:18 M5 - 112  
351 264 Serafi Vall Guiu   1:40:55 1:40:48 4:47 53:46 M4 - 146  
352 183 David Astrié Padilla   1:40:56 1:40:48 4:47 53:47 M4 - 147  
353 448 Joan Vilà Sousa   1:40:59 1:40:35 4:47 54:08 M5 - 113 BASKA
354 190 Aleix Badia Vila   1:41:00 1:40:45 4:47 55:49 M2 - 1  
355 173 Santi Sapena Perez-Gandaras   1:41:03 1:40:38 4:47 54:18 M5 - 114  
356 172 Pau Montoya Roldan   1:41:03 1:40:38 4:47 54:18 M5 - 115  
357 80 Sebi Dominguez Pous   1:41:05 1:40:45 4:47 53:42 M4 - 148 SUPER 3
358 577 Daniel Gallardo Diví   1:41:11 1:41:03 4:48 54:57 M4 - 149  
359 150 Sebastia Font Rifà   1:41:15 1:40:23 4:46 55:36 M4 - 150  
360 142 Joaquim Roca Arribas   1:41:19 1:41:06 4:48 54:58 M3 - 38 RUNNERS MISTRAL
361 141 Xavier Tauler Lluch   1:41:19 1:41:07 4:48 54:58 M3 - 39  
362 16 Raimon Amaro Pujol   1:41:22 1:41:17 4:49 54:02 M4 - 151  
363 573 Carles Llamas Soler   1:41:38 1:41:31 4:49 53:30 M4 - 152 CLUB ATLETISME ROSES
364 724 Josep Pica Marti   1:41:48 1:41:43 4:50 54:39 M6 - 30 FONDISTES BLANES
365 163 Josep Ros Navarro   1:41:53 1:41:42 4:50 54:43 M5 - 116  
366 576 Carlos Díez Garcia   1:41:55 1:41:44 4:50 55:01 M5 - 117 ESPORTIU CLARET
367 244 Enric Terradellas Prat   1:41:59 1:41:42 4:50 55:02 M4 - 153  
368 555 Rafael Carvajal Gonzalez   1:42:04 1:41:53 4:50 55:19 M6 - 31 RUNNERSWORLD
369 257 Joan Basagañas Camps   1:42:06 1:41:49 4:50 55:04 M4 - 154  
370 26 Angel Antonio Juan   1:42:10 1:42:05 4:51 53:53 M6 - 32  
371 86 Pere Busquets Escamez   1:42:11 1:42:04 4:51 54:49 M6 - 33  
372 229 Josep Mas Molina   1:42:12 1:42:04 4:51 55:05 M5 - 118  
373 599 David Milán Oliva   1:42:13 1:41:51 4:50 57:09 M3 - 40  
374 598 Jordi Plana Montserrat   1:42:15 1:41:54 4:50 55:38 M5 - 119 JUNIOR
375 748 Esteve Vila Farrés   1:42:22 1:42:11 4:51 55:40 M7 - 10 ADIDAS DOMINGO CATALAN
376 227 Eudald Ribas I Garriga   1:42:23 1:42:05 4:51 56:24 M4 - 155  
377 235 Carles Ventura Nieto   1:42:25 1:42:13 4:51 55:00 M4 - 156  
378 130 Rafael Arroyo Navajas   1:42:31 1:42:15 4:51 55:18 M4 - 157  
379 72 Florenci Moreno Sanchez   1:42:50 1:42:28 4:52 56:19 M5 - 120 GIRONA COSTA BRAVA
380 622 Ruben Amadó Olba   1:42:53 1:42:43 4:53 54:42 M4 - 158 BASEAMADO.COM
381 628 Miguel Angel Acosta López   1:43:00 1:42:44 4:53 54:53 M5 - 121 VICTOR GO!
382 127 Joaquim Paradís Batlle   1:43:03 1:42:47 4:53 55:49 M4 - 159  
383 40 Quim Salat Martinez   1:43:04 1:42:52 4:53 53:35 M4 - 160 EDAR TEAM
384 730 David Matilla Espinosa   1:43:09 1:42:47 4:53 56:18 M4 - 161 RIPITEAM
385 552 Antonio Lopez Garro   1:43:11 1:43:05 4:54 55:37 M4 - 162 OROS
386 65 Albert Carreras Dorca   1:43:12 1:42:58 4:53 55:59 M4 - 163 TAGA TEAM
387 146 Josep Ferre Falco   1:43:18 1:42:56 4:53 56:22 M6 - 34  
388 261 Josep Mejias   1:43:18 1:42:57 4:53 56:22 M5 - 122  
389 209 Joan Francesc Mayol Font   1:43:20 1:43:03 4:54 56:09 M5 - 123 L'AIRE
390 165 Josep Planella Colomer   1:43:23 1:43:00 4:53 57:23 M4 - 164  
391 513 Toni Yeste Boix   1:43:23 1:43:01 4:53 57:12 M4 - 165  
392 544 Jordi Montero Garcia   1:43:24 1:43:03 4:54 55:54 M5 - 124 C. ATLETISME FIGUERES
393 536 Tomàs Llorens Montells   1:43:35 1:43:30 4:55 56:32 M5 - 125 FONDISTES BLANES
394 47 Aram Carreras Josa   1:43:35 1:43:26 4:55 53:57 M3 - 41 TDAH TEAM
395 681 Pere Fernandez Xibille   1:43:36 1:43:09 4:54   M6 - 35 MAIMAKANSU
396 231 Lluís Torrentbò Montblanch   1:43:37 1:43:31 4:55 55:41 M4 - 166 OLIMPIC MANLLEU
397 711 Francesc Briones Castillo   1:43:39 1:43:35 4:55 55:30 M4 - 167 OLIMPIC MANLLEU
398 182 Jordi Garcia Andres   1:43:45 1:43:38 4:55 54:10 M4 - 168  
399 76 Eva Serradell Puig F-19 1:43:45 1:43:38 4:55 54:41 F5 - 7 CENTRE EXCURSIONISTA GARRIGUENC
400 669 Jordi Casas Ferré   1:43:46 1:43:35 4:55 56:03 M4 - 169  
401 412 Claudi Oliver Botaya   1:43:57 1:43:39 4:55 55:02 M5 - 126  
402 722 Joan Bosch Muntal   1:44:06 1:43:52 4:56 56:09 M5 - 127 PANTAURELLS TERRASSA
403 578 Alex Valverde Castillo   1:44:06 1:43:52 4:56 56:10 M4 - 170 PANTAURELLS TERRASSA
404 543 Francesc Pujol Hernandez   1:44:06 1:43:56 4:56 56:11 M5 - 128 ATLETISME GIRONA
405 161 Raul Sanchez Lloret   1:44:06 1:43:56 4:56 56:11 M4 - 171 ATLETISME GIRONA
406 636 Francesc Murcia Rodriguez   1:44:07 1:43:57 4:56 56:14 M5 - 129 ATLETISME GIRONA
407 702 Manu Domínguez Suárez   1:44:08 1:43:56 4:56 55:59 M4 - 172  
408 713 Isidro Gilabert Gabriel   1:44:08 1:43:57 4:56 55:57 M4 - 173  
409 93 Joan Puig Malet   1:44:13 1:43:58 4:56 55:43 M4 - 174  
410 646 Rubén Cabanillas Reig   1:44:14 1:44:08 4:57 56:04 M2 - 2 CAFÉ 9
411 246 Jordi Llinas Gavilan   1:44:17 1:44:01 4:56 55:03 M3 - 42  
412 580 Joan Carles Llinàs Gavilàn   1:44:17 1:44:01 4:56 55:03 M4 - 175  
413 449 Xavi Gisbert Vila   1:44:20 1:44:09 4:57 55:58 M4 - 176 CENTRE EXCURSIONISTA DE TEIÀ
414 638 Joël Canal I Vidal   1:44:22 1:44:04 4:56 55:50 M4 - 177 RUNNING HOOLIGAN
415 541 Benet Montalbán Camprubí   1:44:23 1:44:21 4:57 51:58 M5 - 130 ATLETIC BERGA
416 732 Lluis Lopez Lafuente   1:44:24 1:44:18 4:57 55:35 M5 - 131  
417 738 Jaume Altayó Virgili   1:44:27 1:44:14 4:57 56:40 M6 - 36 C.N. SABADELL
418 282 Sergi Urzay Gómez   1:44:29 1:44:11 4:57 59:12 M2 - 3  
419 442 Jaume Valls Borras   1:44:30 1:44:17 4:57 56:30 M4 - 178 RUNNING VALLES
420 630 Lluis Zamora I De Las Heras   1:44:33 1:44:30 4:58 55:25 M5 - 132 C.N. BANYOLES
421 694 Santi Badia Poma   1:44:36 1:44:21 4:57 56:17 M5 - 133  
422 211 Marcel Oliveres Tanyà   1:44:37 1:44:21 4:57 55:49 M6 - 37  
423 207 Carles Maso Vares   1:44:38 1:44:27 4:58 56:14 M4 - 179 ATLETISME GIRONA
424 530 Jordi Xaus I Rafí   1:44:53 1:44:50 4:59 55:20 M6 - 38  
425 133 Xevi Soldevila Ruiz   1:44:59 1:44:50 4:59 55:07 M3 - 43  
426 633 Ramon Berruezo Perez   1:45:01 1:44:56 4:59 57:27 M5 - 134 G.F. BELLAVISTA
427 690 Antonio Magan Torrecillas   1:45:06 1:44:45 4:58 55:55 M5 - 135 GOTIM D´OR
428 634 Arturo Fandiño Pose   1:45:11 1:45:06 4:59 57:05 M4 - 180 FONDISTES BLANES
429 495 Javi Fernandez Navarro   1:45:13 1:45:04 4:59 55:39 M3 - 44 ELS CABRES
430 519 Josep Viñas Sanz   1:45:14 1:44:52 4:59 56:45 M6 - 39 CORREDORS.CAT
431 591 Marta Garcia Esteve F-20 1:45:14 1:45:06 4:59 55:46 F3 - 2  
432 596 Oscar Durango Sanroma   1:45:25 1:45:12 5:00 57:09 M4 - 181  
433 805 Silvia Grive Turigas F-21 1:45:25 1:45:16 5:00 55:23 F5 - 8 L' AIRE
434 280 Josep Tubau Santaeulàlia   1:45:36 1:45:17 5:00 56:22 M4 - 182  
435 45 Arnau Villach Jorda   1:45:41 1:45:25 5:00 55:58 M3 - 45  
436 687 Olga Planas Ferrer F-22 1:45:48 1:45:48 5:01 55:45 F4 - 12 CALIFORNIA SPORTS
437 17 Jordi Colomer Salomo   1:45:54 1:45:35 5:01 57:11 M4 - 183 ESPORT I SALUT
438 520 Josep Frigola Roca   1:46:04 1:46:00 5:02 56:28 M5 - 136 CLUB ATLETISME ROSES
439 35 Jordi Alvarez Jover   1:46:10 1:46:09 5:02 57:20 M4 - 184 PETRY TEAM
440 532 Matias Ayuso Martinez   1:46:25 1:46:04 5:02 57:09 M6 - 40 COL.LECTIU A. CARDEDEU
441 217 David Sances Jimenez   1:46:31 1:46:15 5:03 56:35 M4 - 185 ATLETISME GIRONA
442 649 Joan Reixach Casals   1:46:33 1:46:17 5:03 57:59 M5 - 137 ATLETISME GIRONA
443 611 Sergi Urzay Zurita   1:46:34 1:46:17 5:03 1:00:16 M5 - 138 ATLETISME GIRONA
444 650 Patrick Blariau   1:46:49 1:46:32 5:03 57:41 M4 - 186  
445 705 Xavier Garcia-Cascon Vela   1:46:52 1:46:42 5:04 57:58 M5 - 139 BASEAMADO.COM
446 757 Arcadi Alibés Riera   1:46:55 1:46:33 5:03 58:36 M6 - 41 ADIDAS DOMINGO CATALÁN
447 112 Lluís Fusté Coetzee   1:46:56 1:46:42 5:04 57:13 M4 - 187 C.T. AMICS DE L´ENRIC PAREJA
448 429 Jordi Anguera Illa   1:47:08 1:46:42 5:04 58:35 M5 - 140 TOT SUMA
449 614 Jordi Prat Roca   1:47:09 1:46:50 5:04 56:41 M4 - 188 OLIMPIC MANLLEU
450 258 Jose Francisco Lorenzo Otermin   1:47:20 1:47:14 5:05 56:18 M5 - 141  
451 584 Ruben Fajardo Cano   1:47:25 1:47:01 5:05 57:15 M3 - 46  
452 512 Joan Catala Ribe   1:47:28 1:47:22 5:06 58:29 M5 - 142 ESTIVAL PARK SALOU
453 492 Enric Caturla Bravo   1:47:30 1:47:04 5:05 59:40 M6 - 42 MAIMAKANSU
454 225 Elena Navarro Pou F-23 1:47:37 1:47:13 5:05 57:32 F5 - 9  
455 686 Elena Segura Rius F-24 1:47:40 1:47:34 5:06 58:31 F5 - 10 ESTIVAL PARK SALOU
456 423 Antonio Castañeda   1:47:50 1:47:23 5:06 59:41 M5 - 143 XINO-XANO
457 253 Raquel Padrós Suàrez F-25 1:47:51 1:47:44 5:07 57:49 F4 - 13  
458 406 Alvaro Gimeno Santolaria   1:48:02 1:47:43 5:07 59:26 M6 - 43 ATLETISME GIRONA
459 177 Toni Villar Perez   1:48:19 1:48:02 5:08 1:00:05 M5 - 144  
460 414 Josep Colome Somoza   1:48:23 1:48:11 5:08 57:14 M6 - 44 C.N. SABADELL
461 620 Juli Camps Rodriguez   1:48:28 1:48:28 5:09 53:38 M6 - 45  
462 110 Alex Salgado Cobo   1:48:29 1:48:03 5:08 59:10 M3 - 47  
463 277 Teresa Forrellat Buye F-26 1:48:29 1:48:29 5:09 58:54 F6 - 1  
464 404 Albert Roura Planas   1:48:32 1:48:26 5:09 58:25 M5 - 145 MAIMAKANSU
465 151 Núria Ferrer Prat F-27 1:48:35 1:48:21 5:09 58:55 F4 - 14 TAMARIUA
466 192 Ramon Bartroli Torallas   1:48:40 1:48:30 5:09 59:18 M6 - 46 C.N. BANYOLES
467 568 Joan Olsina Montolio   1:48:55 1:48:41 5:10 59:35 M7 - 11 L'AIRE
468 132 Ferran Orduña Aznar   1:48:56 1:48:42 5:10 59:07 M5 - 146  
469 251 Raül Moliner Tortosa   1:48:59 1:48:39 5:09 59:21 M5 - 147 GIRONA COSTA BRAVA
470 514 Manuel Bonastre Thió   1:49:02 1:48:40 5:10 58:36 M6 - 47 CORREDORS.CAT
471 281 Pere Puig Manté   1:49:13 1:49:03 5:11 59:19 M5 - 148 C.N. BANYOLES
472 570 Manuel Monterroso Gomez   1:49:15 1:49:07 5:11 56:29 M5 - 149 XINO-XANO
473 703 Lola Molina Ruiz F-28 1:49:23 1:49:10 5:11 57:58 F5 - 11 DUSCHOLUX
474 759 Angel Torrent Franquesa   1:49:31 1:49:25 5:12 58:47 M5 - 150 ESCALA EMPÚRIES
475 731 Jose Cuadros Vizcaino   1:49:33 1:49:14 5:11 1:01:59 M3 - 48  
476 95 Josep Guix Dachs   1:49:38 1:49:25 5:12 59:20 M7 - 12  
477 274 Josep Casals Chirveches   1:49:39 1:49:20 5:11 59:52 M4 - 189 BICHILLO RUNNERS
478 271 Xavier Creus Arolas   1:49:42 1:49:24 5:12 59:00 M6 - 48  
479 560 Josep García Casares   1:49:45 1:49:26 5:12 1:00:46 M7 - 13  
480 178 Emili Vila Brunsó   1:49:48 1:49:31 5:12 1:00:04 M5 - 151 ATLETISME GIRONA
481 579 Jordi Capelleras Segura   1:50:08 1:49:49 5:13 1:00:53 M5 - 152  
482 402 Paula Cecilia Fritzsche Frugoni F-29 1:50:10 1:50:04 5:14 59:19 F5 - 12 CH Atletisme Cerdanyola
483 609 Josep Puig Congost   1:50:17 1:49:52 5:13 59:58 M6 - 49 MAIMAKANSU
484 728 Eduard Farre Tarres   1:50:23 1:50:07 5:14 58:53 M6 - 50  
485 279 Bart Van Der Meer   1:50:26 1:49:59 5:13 1:01:06 M5 - 153  
486 213 Santi Furtet Cordero   1:51:04 1:50:55 5:16 56:15 M3 - 49  
487 62 Xavier Tejedor Ganduxer   1:51:10 1:50:45 5:15 1:00:34 M4 - 190  
488 187 Josep Costa Rotxes   1:51:11 1:50:45 5:15 1:01:28 M4 - 191  
489 586 Rafael Oyaguez Lopez   1:51:18 1:50:54 5:16 1:00:37 M5 - 154 BASKA
490 592 Juan Antonio Martinez Cumplido   1:51:20 1:51:09 5:17 59:45 M4 - 192  
491 118 Manel Mingo Vallès   1:51:44 1:51:20 5:17 1:01:22 M5 - 155 CENTRE EXCURSIONISTA BALSARENY
492 415 Jordi Mas Casas   1:51:46 1:51:26 5:17 59:24 M5 - 156 CORREDORS.CAT
493 232 Hector Vidal Neach   1:51:50 1:51:45 5:18 1:00:21 M5 - 157  
494 521 Jacinto Rodriguez Soriano   1:52:01 1:51:47 5:18 1:00:40 M6 - 51  
495 147 Angel Campos Espartero   1:52:02 1:51:56 5:19 56:12 M4 - 193  
496 721 Vicenç Pujals Bravo   1:52:12 1:51:51 5:19 1:00:44 M5 - 158 MOUNTAIN RUNNERS
497 265 Joan Boixader Gonfaus   1:52:12 1:51:51 5:19 1:00:44 M5 - 159  
498 750 Jaume Vilar Serrat   1:52:15 1:52:00 5:19 1:00:58 M6 - 52 OLIMPIC MANLLEU
499 760 Josep Martí Vilavedra   1:52:17 1:52:11 5:20 1:00:33 M6 - 53 ESCALA EMPÚRIES
500 287 Judith Bolaños F-30 1:52:20 1:52:00 5:19 1:02:13 F4 - 15  
501 602 Marta De La Fuente Vilches F-31 1:52:20 1:52:09 5:19 58:29 F4 - 16 CAO
502 145 Santi Segales Berenguer   1:52:24 1:51:58 5:19 1:01:59 M4 - 194  
503 113 Joan Ramon Bartés Subirats   1:52:25 1:51:58 5:19 1:02:00 M4 - 195  
504 621 Antoni Codina Cazador   1:52:27 1:52:14 5:20 1:01:06 M6 - 54  
505 546 Pedro Jimenez Hernandez   1:52:39 1:52:12 5:20 1:00:58 M5 - 160 XINO-XANO
506 408 Antoni Fabregas Perez   1:52:40 1:52:19 5:20 1:00:58 M5 - 161 MAIMAKANSU
507 405 Teresa M. Corbalan Carbonell F-32 1:52:42 1:52:20 5:20 1:01:29 F5 - 13 MAIMAKANSU
508 301 Jordi Parra Garcia   1:52:54 1:52:35 5:21 1:00:54 M4 - 196  
509 719 Vicenç Lozano Luz   1:52:55 1:52:35 5:21 1:00:55 M6 - 55  
510 19 Andreu Perez Torres   1:53:11 1:52:52 5:21 1:02:28 M6 - 56 ESPORT I SALUT
511 52 Joan Aloy Barquet   1:53:11 1:52:52 5:21 1:02:28 M6 - 57  
512 260 Jordi Ceña Reyes   1:53:18 1:53:01 5:22 1:00:16 M4 - 197 ESPORT SOLIDARI INTERNACIONAL
513 656 Llatzer Saura Parra   1:53:36 1:53:19 5:23 1:00:43 M6 - 58 ATLETISME GIRONA
514 605 Isaac Comellas Codina   1:53:44 1:53:21 5:23 1:01:17 M4 - 198  
515 226 Antoni Bautista Madrid   1:53:50 1:53:33 5:23 1:00:33 M6 - 59 ATLETISME GIRONA
516 168 Josep Sala Perez   1:53:51 1:53:25 5:23 1:03:22 M4 - 199  
517 169 Josep Torres Muntanya   1:53:51 1:53:25 5:23 1:03:22 M4 - 200  
518 643 Ismael Casanovas Hernandez   1:54:12 1:54:04 5:25 1:01:23 M4 - 201  
519 48 Enric Blasco Martinez   1:54:25 1:54:07 5:25 1:02:58 M4 - 202  
520 75 Manel Blanco Vera   1:54:27 1:54:17 5:25 59:22 M5 - 162  
521 488 Manuel Rodriguez Ripoll   1:54:42 1:54:16 5:25 58:23 M4 - 203  
522 439 Carme Gallardo Garcia F-33 1:54:43 1:54:29 5:26 1:01:02 F4 - 17 BASEAMADO.COM
523 735 Jordi Serrano Tarrago   1:54:53 1:54:28 5:26 1:01:24 M4 - 204  
524 506 Miquel Fradera Forns   1:54:56 1:54:41 5:27 1:02:04 M6 - 60 COL.LECTIU A. CARDEDEU
525 616 Felix Monroy Martinez   1:54:56 1:54:38 5:27 1:02:17 M4 - 205  
526 523 Diego Chaverri Jové   1:55:13 1:54:48 5:27 1:00:21 M3 - 50  
527 286 Ramon Jové Garcia   1:55:43 1:55:42 5:30 1:01:30 M4 - 206 A.E. SANT GRAU
528 285 Toni Monfort Riera   1:55:44 1:55:31 5:29 1:00:57 M4 - 207 OLIMPIC MANLLEU
529 61 Mari Marquez Pardo F-34 1:55:47 1:55:33 5:29 1:01:27 F4 - 18 CA VIC
530 440 Natalia Morenilla Ruiz F-35 1:55:53 1:55:39 5:29 1:02:21 F4 - 19 BASEAMADO.COM
531 159 Santi De Haro Forns   1:56:04 1:55:49 5:30 1:02:04 M6 - 61  
532 603 Carles Simon Gruart   1:56:13 1:55:56 5:30 1:01:24 M4 - 208 ACER RIUDELLOTS
533 176 Mireia Pi Hernandez F-36 1:56:18 1:55:59 5:30 1:01:46 F5 - 14  
534 522 Jordi Pou Palau   1:56:24 1:56:00 5:30 1:02:30 M5 - 163  
535 107 David Roig Dominguez   1:56:39 1:56:18 5:31 1:02:39 M4 - 209  
536 302 Eduard Tarre Freixas   1:56:50 1:56:42 5:32 47:40 M4 - 210  
537 41 Carles Casas Casals   1:56:56 1:56:35 5:32 1:00:35 M3 - 51 RIPI TEAM
538 755 Elena Ripoll Espejo F-37 1:57:11 1:56:50 5:33 1:03:06 F3 - 3 ELS QUE KORREN MOLT
539 582 Esther Pujadas Marco F-38 1:57:21 1:56:58 5:33 1:02:31 F5 - 15  
540 566 Antonio Parra Silvestre   1:57:30 1:57:22 5:34 1:03:58 M6 - 62 CORREDORS.CAT
541 606 Pep Sanchez Galobardes   1:57:36 1:57:12 5:34 1:04:15 M4 - 211  
542 245 Marc Caparros Torras   1:57:43 1:57:20 5:34 1:04:15 M4 - 212  
543 125 Sergio Jimenez Gallego   1:57:49 1:57:27 5:35 1:03:39 M3 - 52  
544 124 Didac Sanchez Figueras   1:57:49 1:57:28 5:35 1:03:39 M3 - 53  
545 216 Josep Antoni Barea Tejada   1:58:02 1:57:53 5:36 1:02:27 M6 - 63 ATLETISME GIRONA
546 216 Antoni Barea Tejada   1:58:02 1:57:53 5:36 1:02:27 M6 - 64 ATLETISME GIRONA
547 538 Josep Oliver Alonso   1:58:21 1:58:03 5:36 1:03:34 M7 - 14  
548 255 Roser Caba Salvo F-39 1:58:32 1:58:15 5:37 1:03:38 F4 - 20  
549 249 Jordi Caba Salvo   1:58:33 1:58:15 5:37 1:03:38 M4 - 213  
550 234 Valeria Lo Cascio F-40 1:59:10 1:59:05 5:39 1:03:08 F5 - 16 CLUB ATLETISME OLOT TERRA DE V
551 25 M Angels Guich Cornella F-41 1:59:17 1:59:07 5:39 1:03:35 F5 - 17  
552 589 Xavier Pascual Vivó   1:59:22 1:58:59 5:39 1:04:02 M4 - 214 MAXIRRINI
553 723 Martin Lopez Gomez   1:59:28 1:59:10 5:39 1:02:52 M6 - 65  
554 500 Jose Luis Acosta Lopez   1:59:43 1:59:28 5:40 1:04:42 M5 - 164  
555 455 Joan Pons Riu   2:00:26 2:00:03 5:42 1:03:29 M5 - 165 ATLETISME GIRONA
556 129 Carolina Mohacsi F-42 2:00:40 2:00:22 5:43 1:05:09 F4 - 21  
557 119 Josep Danon Campon   2:00:59 2:00:41 5:44 1:03:49 M5 - 166  
558 533 Josep Arboix Damunt   2:01:00 2:00:39 5:44 1:06:12 M4 - 215 OLIMPIC MANLLEU
559 644 Carme Brugarola Areñas F-43 2:01:00 2:00:39 5:44 1:06:12 F5 - 18 OLIMPIC MANLLEU
560 153 Joan Barneda Bigas   2:01:03 2:00:39 5:44 1:05:11 M5 - 167  
561 157 Narcís Vicens Perpinyà   2:01:03 2:00:40 5:44 1:05:11 M5 - 168  
562 459 Enrrique Aguilera De Amos   2:01:38 2:01:21 5:46 1:04:40 M7 - 15 C.A. LES TORTUGUES
563 758 Josep Maria Cruells Tolmo   2:02:11 2:01:41 5:47 1:05:21 M7 - 16 L'AIRE
564 220 Josep Meseguer   2:03:31 2:03:10 5:51 1:05:31 M3 - 54  
565 197 Lidia Ruiz Serrano F-44 2:03:40 2:03:18 5:51 1:06:54 F4 - 22  
566 191 Laura Oriol Vilà F-45 2:03:40 2:03:18 5:51 1:06:55 F4 - 23  
567 218 Nandi Arroyo Pozo F-46 2:03:41 2:03:18 5:51 1:06:55 F4 - 24 ATLETISME GIRONA
568 111 Jesús Salgado álvarez   2:03:53 2:03:28 5:52 1:05:40 M6 - 66  
569 581 Victor Muria   2:04:11 2:03:59 5:53 1:02:27 M3 - 55 AMFIBIS X-TREM
570 49 Roger Salado Martinez   2:04:58 2:04:46 5:55 1:06:50 M3 - 56 CAMPDEVANOL TEAM
571 56 Silvia Moreno Blanch F-47 2:04:59 2:04:44 5:55 1:06:52 F4 - 25 UE SANT JOAN
572 83 Xavier Julia Lopez   2:05:01 2:04:47 5:55 1:06:50 M4 - 216  
573 34 Xevi Espert Devesa   2:05:02 2:04:49 5:55 1:06:50 M4 - 217  
574 600 Francesc Teixido Pont   2:05:25 2:05:18 5:57 1:05:41 M5 - 169 MAIMAKANSU
575 635 Joan Manel Espejo Marimon   2:05:36 2:05:14 5:57 1:06:57 M5 - 170  
576 535 Manuel Herrero Guijo   2:06:16 2:06:02 5:59 1:05:17 M5 - 171 C.M. SIGUEME
577 88 Salvador Sala Montraveta   2:06:26 2:06:06 5:59 1:04:47 M4 - 218  
578 109 David Craven Bartle   2:07:18 2:06:51 6:01 1:04:29 M5 - 172 EUROPOLIS SARDENYA
579 77 Rosa Salgueda Serrat F-48 2:07:40 2:07:20 6:03 1:09:46 F5 - 19  
580 714 Marc Monzó Berdún   2:08:04 2:07:44 6:04 1:09:34 M2 - 4  
581 73 Joan Ferrer Garcia   2:08:04 2:07:35 6:03 1:09:09 M7 - 17 GIRONA COSTA BRAVA
582 131 Tono Casabó Majó   2:08:06 2:07:51 6:04 1:09:34 M5 - 173  
583 483 Montse Escriu Moline F-49 2:08:06 2:07:42 6:04 1:08:17 F4 - 26  
584 654 Marti Maso Serra   2:08:06 2:07:42 6:04 1:08:17 M4 - 219  
585 266 Glòria Sancho Urda F-50 2:08:11 2:07:56 6:04 1:07:11 F4 - 27  
586 123 Toni Roca Bonhome   2:09:27 2:09:04 6:08 1:08:17 M5 - 174  
587 71 Sadurni Planas Quintana   2:10:21 2:09:52 6:10 1:08:23 M7 - 18 GIRONA COSTA BRAVA
588 96 Gerard Riu Lopez   2:16:07 2:16:03 6:27 1:11:38 M3 - 57
 

Comparteix-ho:
meneame digg delicious technorati google bookmarks yahoo blinklist twitter Facebook Facebook
22/11/2010 anar dalt

Curses realitzades
Entrevistes
Reportatges
Dietetica i Nutricio
Higiene i Salut
Entrenaments
Podologia
Fisioterapia
Quiromassatge
Quiropràctica
Psicologia esportiva
Natura i Esport
Filosofia Esportiva i sobre la vida
Running Femeni
¿Sabies que ...
Altres temes
Taules de Ritmes Calculadores de Ritmes
Curses Properes
Calendari de curses
Federacio Internacional
Federacio Espanyola
Federacio Catalana
AIMS Maratons
Curses de Muntanya
Curses de Duatlo
Curses de Triatlo
Curses de Orientacio
Curses de Canicros
World Congress On Science i Athletics
v02.15:0.03
GestionMax
Novetats   Contacte   Política de privacitat   buscador   tags   mapa web   

corrercorrer.com :: Alimentacio esportista
Produce ilatina software, s.l. - Desarrolla Productos web, s.l. - iLatina

Spira DEL SOL MEN SLT 501 Zapatillas con muelles